November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lada82
5. kvě 2009
holky, cervencovky 2009 uz maji jedno miminko... ja to ani nepostrehla, moc tam nechodim |-|

ted jsem si, Kat, studovala prani a suseni... nevim, no... s tim susenim to tu mame debilni - balkon pres leto OK, ale v zime cadej kominy a vsechno smrdi, tak susim na susaku uvnitr, a to trva, a smrdi vlhkem ...
micinka22
5. kvě 2009
Proc sem vubec Terka nechodí?? neco mi uniklo?:/(

Ladi uff tak hlavně at je OK
lada82
5. kvě 2009
prave, ze neni OK... uplne tu z toho bulim 😢
micinka22
5. kvě 2009
ladi😞(
zusma
5. kvě 2009
Gratuluji Klaudince k svátku!
zusma
5. kvě 2009
Holky s tím jídlem je to asi nekonečný román. Souhlasím s tím,že pokud dítě nejí nebo jí blbě nebo nepije,tak je to vopruz největší. Na oběd jí to co my. Jenom ne smažené. To jí kdyžtak udělám těstoviny a poliju skleničkou jako že to má omáčku. Na skleničky nebyla nikdy moc navykla a jsem moc rada. Sladké,příčinácky a podobné krémy nemá skoro vůbec.
zusma
5. kvě 2009
A s ovocem to má na střídačku. Jeden týden moc nechce přesnídávky a chce jen kousky třeba jablka a pak to má zase naopak.
lada82
5. kvě 2009
ovocne presnidavky u nas uz vubec... jablko nebo banan do ruky, miska s hroznem, jahudky atd. - takze je porad jak prase, ale naji se sam a to ho bavi...

Kat: ma smysl zkusit tzv. testovaci sadu?? A BM tedy spatne, jo?
kristynaw
5. kvě 2009
laid,kdo mel miminko v cervencovkach???
kristynaw
5. kvě 2009
uz to vidim,snad bude vse dobre |-|
lada82
5. kvě 2009
hruza, vid? je mi to moc lito 😞 clovek nikdy nevi...

koupim Davidkovi latkove ucici kalhotky, dvoje, misto papirovych natahovacek... ty jsou totiz drahe jak blazen a on uz jine nechce, prebalit se nenecha...
katarina82
5. kvě 2009
Ladi, já bych tu testovací sadu nebrala. Radši nakombinovat než všechno od jedné značky 😉 Svrchňáčky vem určitě Imse Vimse Fox nebo Organic-takové stejné jsou i ty učící kalhotky. Ty IV jsou totiž uvnitř látkové, jsou nejmíň umělé 😉 Kalhotkovky bych vzala Baby Lucy nebo Bamboozle, doma bych asi jela čč na novosklad, rychle schnou, vaječinu by to taky mělo udržet.

A ty tréningové kalhotky od IV jsou prý dobré, ale že to nepobere kdoví kolik čůrání, já bych na ven do toho dávala ještě čč na 16-tiny 😉 Holky to tak dělají.
lada82
5. kvě 2009
Kat, moc diky!
Tak jsme se domluvili, ze nakoupime zatim jen zaklad na zacatek a budeme kombinovat latkovky i jednorazovky, a pak se uvidi. A Davidkovi ty ucici, to je jasne 🙂
Ctverce mam, separacky mam, troje (nic extra) svrchnacky mam jeste, kdyz jsme chteli zacit u Davidka. Tak ted neco doobjednam, a uvidime.
katarina82
5. kvě 2009
Ladi, ale nejsou čč jako čč |-| Já ty, co jsem měla pro Denisku pod hlavičku fakt dala na hadry, to nesaje vůbec. Ty Kikko Lux stojí 210 za deset ks, fakt bych je vzala.
katarina82
5. kvě 2009
Kdybych chtěla udělat levnou výbavu, tak bych nakoupila jen ty Kikko Lux Eco čč a 2-3 svrchňáky...
lada82
5. kvě 2009
ja mam jeste po sobe, sajou vyborne... a pak nejake nove hruzy, to jo... kdyztak dokoupim casem...
ted jsem objednala minimalni vybavicku, tak nam drz od cervence palce 🙂) pak budeme kdyztak dokupovat
katarina82
5. kvě 2009
Ladi, tak to jo, ty čč z dob po nás jsou dobrý 🙂

Denča spí, konečně. Teď navečer to byl děs, byla protivná jak... 8-(
micinka22
5. kvě 2009
Kat taky mam u našich plínku po mě a to je parádička...ty šilený co jsem měla jen pod hlavu se nedaji srovnat..vypadaji hur po pul roce jak ta 25 letá...no kvalita to byla🙂 a ta měkkost🙂)

Lilša dostala flašku s kaší ..s malou dírkou...doufám že se utahá ke spaní...
lada82
6. kvě 2009
Tak vecer pred spanim prisel jen jednou, asi po 20 minutach a prinesl Barta, pak zalezl a usnul 🙂 Jupiiii!
To zvladneme, nocnajs taky, dudlik ma jen extra vyjimecne, tak jen to samostatne jezeni dohnat a budeme to mit jednodussi i s 2 prtaty.

Kat, tak jsem objednala cca za 2 litry... Se tesim 🙂 Pak uvidim, co a jak, a budu dokupovat. Ale s papirovkama taky pocitam. Budu pouzivat oboji.
O vikendu jedeme do Ikey, a vedle do Chicca pro prebalovak, babyskate a ty Davidkovy ucici gatky, ty jsem neobjednala, chci videt nazivo velikost.

Ty stare plinky... Jsou fakt super. Jemne, mekke, a nadherne bile!!!
katarina82
6. kvě 2009
ladi, kup si tu deku Irma za 49kč, je taková bledě modrá, na ty separačky je fakt super, ten zadeček je v suchu víc než s těma papírovýma separačkama a tyhle ti vydrží na furt 😉
Já ze začátku našeho látkování dávala hnusky na noc a na delší procházky. Teď už hnusku nemáme doma ani jednu 😎
lada82
6. kvě 2009
jojo, super,diky, jsem na ni zapomnela, jdu to napsat na lednici 😃
hele, a fakt ty latkovky v pohode drzi, neprotekaji, a tak? ani ze zacatku zadne nehody, nez jsi ziskala praxi? (se desim, jak mi pak Honza bude hubovat, ze jsem to koupila zbytecne 🙂) )
katarina82
6. kvě 2009
Ladi, proteklo mi to asi dvakrát, když jsem to blbě nainstalovala, takže to bylo rukama :-N Jinak dobrý 😎 U malého mimča se toho taky trochu bojím, ale myslím, že do toho vklouznu rychle a navíc, my měli plno nehod i s hnuskama, vaječina protékala často, a jak Denča víc čůrala, tak mi protékaly jednorázovky taky, hlavně okolo 10 měsíců jsem už nevěděla jaké plínky koupit, protože Huggies i Pampersy měla kolem půlnoci pročůrané a já musela Denisku převlíkat, takže tak.
A co jsi nakonec objednala?
lenkazdenek
6. kvě 2009
Ahoj holky,já u druhého taky přemejšlím o látkovkách 😉
Přišel nám nedoplatek za vodu a teplo-mazec fakt :-o :-o
sisstin
6. kvě 2009
kat: a vejde se ti Denisa do normoš oblečení? Toho bych se bála..i když oni jsou zrovna prckové že jo 🙂
lada82
6. kvě 2009
objednala jsem prevazne Imse Vimse, jeste dvoje svrchnacky, pak nekolik plenkovek bez zapinani a nekolikery plenkovky zapinaci, separacky a prasek na prani plen... zatim jen na malicke mimi - zjistim, co jsem objednala blbe a uvidim... jsem z toho mela hlavu v pejru, tak jsem si rekla, ze to risknu, ctvercovek mam plnou komodu, svrchnacky tu mam dokonce troje (ikdyz no name nejaky)... jeste se naucit to skladat |-|
no, uvidime... musela jsem vyuzit toho, ze Honza vymeknul 😎 objednavala jsem na ekopleny.cz, meli docela i akce nejaky... tak uvidim
sisstin
6. kvě 2009
lada: IV maj úžasný čtvercovky..fakt kvalita..ale šla bych do těch menších..ty větší jsou fááákt obří 😉
lada82
6. kvě 2009
fakt uvidim, zatim toho mam objednano malinko... pak budu kdyztak nenapadne pridavat a nebo se na to vybodnu :-N
ty vole, my cekame s hruzou vodu... ted nam prisla dan na byt, a ty s..ne si to zvysily na trojnasobek od lonska, takze skoro 600 za takovou kravinu
lada82
6. kvě 2009
a neco jsem vzala ty BabyLucy plenkovky... a brala jsem zatim vsechno bile
katarina82
6. kvě 2009
sis, ale IV ty klasické se už nedělají :-S

A my na ven nosíme ty BG kapsovky nebo IB SIO, ty krásné chlupaťoučké a ty oboje dělají pidi zadečky x-) A doma má dupku v těch čč trochu větší, ale nic extra, dávám jednu čč na 16-tiny nebo ty rozstříhané osušky z Ikey-ty paradoxně fakt miluju x-) =-) :-N , máme Thriestis svrchňáčky nebo ty IV Organic a já to nekupuju "na výrust", takže je má akorát a zadek tedy takový normální docela 🙂

Ladi a co jsi vzala za značky těch kalhotovek? A babylucy jaké? Bambusky?

Jinak je mi blbě z toho, jak dřív byla malá v hnuskách a když byla ta plínka jen trochu počůraná, tak jsem jí tu plínku vrátila :-x |-| 😞 Fuj, seděla v počůrané plínce plné chemie, chloru a podobně :-S |-|
Však já už nesnáším ani ten smrad počůrané jednorázovky. Byl tu kámoš s malou s jednorázovkou, od té doby, co přišli jsem jí furt očuchávala, že je asi pokakaná, vždycky jsem koukla a nebyla... Pak máma jak hlídala Denisku jí dala taky jednorázovku a zas ten smrad, to je ta počůraná hnuska. V té látce to vůbec nesmrdí 🙂 A zkus si pak při přebalování přitlačit ruku na tu separačku nebo i jen na pořůranou látku, je tak přírozeně teplá a pak si zkus přitlačit ruku na počůranou jednorázovku :-p
katarina82
6. kvě 2009
LeniZ, kolik přišlo? =-) :-S

Nám přišla daň az barák jen 600 =-) To jsem čuměla, ale Michalova teta, co dělá na finančáku se dívala, že o chlup spadáme do nějaké jiné zony nebo co, tak proto 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli