• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
holky, cervencovky 2009 uz maji jedno miminko... ja to ani nepostrehla, moc tam nechodim :pensive:

ted jsem si, Kat, studovala prani a suseni... nevim, no... s tim susenim to tu mame debilni - balkon pres leto OK, ale v zime cadej kominy a vsechno smrdi, tak susim na susaku uvnitr, a to trva, a smrdi vlhkem ...
5. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proc sem vubec Terka nechodí?? neco mi uniklo?:/(

Ladi uff tak hlavně at je OK
5. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave, ze neni OK... uplne tu z toho bulim :cry:
5. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi:((
5. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji Klaudince k svátku!
5. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tím jídlem je to asi nekonečný román. Souhlasím s tím,že pokud dítě nejí nebo jí blbě nebo nepije,tak je to vopruz největší. Na oběd jí to co my. Jenom ne smažené. To jí kdyžtak udělám těstoviny a poliju skleničkou jako že to má omáčku. Na skleničky nebyla nikdy moc navykla a jsem moc rada. Sladké,příčinácky a podobné krémy nemá skoro vůbec.
5. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s ovocem to má na střídačku. Jeden týden moc nechce přesnídávky a chce jen kousky třeba jablka a pak to má zase naopak.
5. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovocne presnidavky u nas uz vubec... jablko nebo banan do ruky, miska s hroznem, jahudky atd. - takze je porad jak prase, ale naji se sam a to ho bavi...

Kat: ma smysl zkusit tzv. testovaci sadu?? A BM tedy spatne, jo?
5. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
laid,kdo mel miminko v cervencovkach???
5. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz to vidim,snad bude vse dobre :pensive:
5. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hruza, vid? je mi to moc lito :( clovek nikdy nevi...

koupim Davidkovi latkove ucici kalhotky, dvoje, misto papirovych natahovacek... ty jsou totiz drahe jak blazen a on uz jine nechce, prebalit se nenecha...
5. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já bych tu testovací sadu nebrala. Radši nakombinovat než všechno od jedné značky :wink: Svrchňáčky vem určitě Imse Vimse Fox nebo Organic-takové stejné jsou i ty učící kalhotky. Ty IV jsou totiž uvnitř látkové, jsou nejmíň umělé :wink: Kalhotkovky bych vzala Baby Lucy nebo Bamboozle, doma bych asi jela čč na novosklad, rychle schnou, vaječinu by to taky mělo udržet.

A ty tréningové kalhotky od IV jsou prý dobré, ale že to nepobere kdoví kolik čůrání, já bych na ven do toho dávala ještě čč na 16-tiny :wink: Holky to tak dělají.
5. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, moc diky!
Tak jsme se domluvili, ze nakoupime zatim jen zaklad na zacatek a budeme kombinovat latkovky i jednorazovky, a pak se uvidi. A Davidkovi ty ucici, to je jasne :slight_smile:
Ctverce mam, separacky mam, troje (nic extra) svrchnacky mam jeste, kdyz jsme chteli zacit u Davidka. Tak ted neco doobjednam, a uvidime.
5. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ale nejsou čč jako čč :pensive: Já ty, co jsem měla pro Denisku pod hlavičku fakt dala na hadry, to nesaje vůbec. Ty Kikko Lux stojí 210 za deset ks, fakt bych je vzala.
5. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych chtěla udělat levnou výbavu, tak bych nakoupila jen ty Kikko Lux Eco čč a 2-3 svrchňáky...
5. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam jeste po sobe, sajou vyborne... a pak nejake nove hruzy, to jo... kdyztak dokoupim casem...
ted jsem objednala minimalni vybavicku, tak nam drz od cervence palce :slight_smile:) pak budeme kdyztak dokupovat
5. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak to jo, ty čč z dob po nás jsou dobrý :slight_smile:

Denča spí, konečně. Teď navečer to byl děs, byla protivná jak... :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat taky mam u našich plínku po mě a to je parádička...ty šilený co jsem měla jen pod hlavu se nedaji srovnat..vypadaji hur po pul roce jak ta 25 letá...no kvalita to byla:slight_smile: a ta měkkost:slight_smile:)

Lilša dostala flašku s kaší ..s malou dírkou...doufám že se utahá ke spaní...
5. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vecer pred spanim prisel jen jednou, asi po 20 minutach a prinesl Barta, pak zalezl a usnul :slight_smile: Jupiiii!
To zvladneme, nocnajs taky, dudlik ma jen extra vyjimecne, tak jen to samostatne jezeni dohnat a budeme to mit jednodussi i s 2 prtaty.

Kat, tak jsem objednala cca za 2 litry... Se tesim :slight_smile: Pak uvidim, co a jak, a budu dokupovat. Ale s papirovkama taky pocitam. Budu pouzivat oboji.
O vikendu jedeme do Ikey, a vedle do Chicca pro prebalovak, babyskate a ty Davidkovy ucici gatky, ty jsem neobjednala, chci videt nazivo velikost.

Ty stare plinky... Jsou fakt super. Jemne, mekke, a nadherne bile!!!
6. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, kup si tu deku Irma za 49kč, je taková bledě modrá, na ty separačky je fakt super, ten zadeček je v suchu víc než s těma papírovýma separačkama a tyhle ti vydrží na furt :wink:
Já ze začátku našeho látkování dávala hnusky na noc a na delší procházky. Teď už hnusku nemáme doma ani jednu :sunglasses:
6. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, super,diky, jsem na ni zapomnela, jdu to napsat na lednici :grinning:
hele, a fakt ty latkovky v pohode drzi, neprotekaji, a tak? ani ze zacatku zadne nehody, nez jsi ziskala praxi? (se desim, jak mi pak Honza bude hubovat, ze jsem to koupila zbytecne :slight_smile:) )
6. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, proteklo mi to asi dvakrát, když jsem to blbě nainstalovala, takže to bylo rukama :sweat_smile: Jinak dobrý :sunglasses: U malého mimča se toho taky trochu bojím, ale myslím, že do toho vklouznu rychle a navíc, my měli plno nehod i s hnuskama, vaječina protékala často, a jak Denča víc čůrala, tak mi protékaly jednorázovky taky, hlavně okolo 10 měsíců jsem už nevěděla jaké plínky koupit, protože Huggies i Pampersy měla kolem půlnoci pročůrané a já musela Denisku převlíkat, takže tak.
A co jsi nakonec objednala?
6. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já u druhého taky přemejšlím o látkovkách :wink:
Přišel nám nedoplatek za vodu a teplo-mazec fakt :astonished: :astonished:
6. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: a vejde se ti Denisa do normoš oblečení? Toho bych se bála..i když oni jsou zrovna prckové že jo :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
objednala jsem prevazne Imse Vimse, jeste dvoje svrchnacky, pak nekolik plenkovek bez zapinani a nekolikery plenkovky zapinaci, separacky a prasek na prani plen... zatim jen na malicke mimi - zjistim, co jsem objednala blbe a uvidim... jsem z toho mela hlavu v pejru, tak jsem si rekla, ze to risknu, ctvercovek mam plnou komodu, svrchnacky tu mam dokonce troje (ikdyz no name nejaky)... jeste se naucit to skladat :pensive:
no, uvidime... musela jsem vyuzit toho, ze Honza vymeknul :sunglasses: objednavala jsem na ekopleny.cz, meli docela i akce nejaky... tak uvidim
6. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: IV maj úžasný čtvercovky..fakt kvalita..ale šla bych do těch menších..ty větší jsou fááákt obří :wink:
6. kvě 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt uvidim, zatim toho mam objednano malinko... pak budu kdyztak nenapadne pridavat a nebo se na to vybodnu :sweat_smile:
ty vole, my cekame s hruzou vodu... ted nam prisla dan na byt, a ty s..ne si to zvysily na trojnasobek od lonska, takze skoro 600 za takovou kravinu
6. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neco jsem vzala ty BabyLucy plenkovky... a brala jsem zatim vsechno bile
6. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ale IV ty klasické se už nedělají :confounded:

A my na ven nosíme ty BG kapsovky nebo IB SIO, ty krásné chlupaťoučké a ty oboje dělají pidi zadečky :dizzy_face: A doma má dupku v těch čč trochu větší, ale nic extra, dávám jednu čč na 16-tiny nebo ty rozstříhané osušky z Ikey-ty paradoxně fakt miluju :dizzy_face: :confused: :sweat_smile: , máme Thriestis svrchňáčky nebo ty IV Organic a já to nekupuju "na výrust", takže je má akorát a zadek tedy takový normální docela :slight_smile:

Ladi a co jsi vzala za značky těch kalhotovek? A babylucy jaké? Bambusky?

Jinak je mi blbě z toho, jak dřív byla malá v hnuskách a když byla ta plínka jen trochu počůraná, tak jsem jí tu plínku vrátila :zipper_mouth: :pensive: :frowning2: Fuj, seděla v počůrané plínce plné chemie, chloru a podobně :confounded: :pensive:
Však já už nesnáším ani ten smrad počůrané jednorázovky. Byl tu kámoš s malou s jednorázovkou, od té doby, co přišli jsem jí furt očuchávala, že je asi pokakaná, vždycky jsem koukla a nebyla... Pak máma jak hlídala Denisku jí dala taky jednorázovku a zas ten smrad, to je ta počůraná hnuska. V té látce to vůbec nesmrdí :slight_smile: A zkus si pak při přebalování přitlačit ruku na tu separačku nebo i jen na pořůranou látku, je tak přírozeně teplá a pak si zkus přitlačit ruku na počůranou jednorázovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, kolik přišlo? :confused: :confounded:

Nám přišla daň az barák jen 600 :confused: To jsem čuměla, ale Michalova teta, co dělá na finančáku se dívala, že o chlup spadáme do nějaké jiné zony nebo co, tak proto :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek