• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat 16 táců :astonished:
6. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no ty jednorázovky smrděj čpavkem, jak je v tom ta moč...jinak já nesnášela ty "vonavé" pampers, to bylo teda k zblití :zipper_mouth: :sweat_smile: ...já už ted ty látkovky kupovat nebudu, je to hodně peněz..a přijde mi to na nic, i když teda plíny ještě min. půl roku mít bude, ne-li dýl... :confounded: ale do dalšího mimča bych to zkusila znova...ted maj fakt supr plínky :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16 tacu? ty jo... mazec... jak je to mozny?
nam tu dan zvedli ze 150 na 600, jen tak...
6. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, BL jsem vzala same Bamboo. Svrchnacky IV Organic a Organic Fox. A pak jsem teda ujela.. Jedny HD cervene fleece - ale ty budou asi k nicemu ( :grinning: ). Ale proste jsem to vzala takhle misto te testovaci sady, a pak se rozhodneme. A radsi mi ani nepis, ze jsem nakoupila hovadiny, protoze se desne tesim :grinning:
6. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz to je teda děs,nám přišel taky obří nedoplatek,ale až takhle jako vám teda ne,ale i tak je to dost. :unamused:
6. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,máme hodně nodčerpaný teplý vody :frowning2: sme asi nják extra čistotný :sweat_smile: ale i tak nechápu,loni nám vracely 8-teda nám-my to hned dali tátovy že,no teď si to ovšem pěkně vyžerem
6. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak jsem vlezla na bránu, a hned bych si něco objednala :grinning:

http://www.branakdetem.cz/obr/iblime.jpg
6. kvě 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ale to je tim, ze vodou topite, ze jo? Nam prisla desna elekrina kvuli teplu, tak uz topime drevem...
Ja se bojim... Nemame prachy na nedoplatky, sakra.
6. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: tyhle jsou proste fakt kouzelny :slight_smile:)
6. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: vid..ty jsou teda boží, a dokoupit do toho ty vložky..holky..mě ještě naočkujete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jj, čpavek, fůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď už by se ti nevyplatilo do toho jít.

Ladi, nekoupila jsi blbě, ty svrchňáčky jsou super oboje, fakt nejlepší, ty HD fleece si na malé miminko někdo chváli, ale jen na malé mimčo, ony jinak hned provlhnou. Jinak BL bambus jsou super, hodně sajou, ty bych si nechala na ven. Hlavně všechno bambusové vyper hodněkrát, ony začnou pořádně sát až po pár vypráních, čím víc pereš, tím líp sajou :sunglasses: A nedávej aviváž! Ty plínky pak nesajou! Já peru v normálním prášku, dám předpírku, to vyplaví to počůranou vodu a pak jen s trochou prášku peru na 60 nebo i na 40. Jo a ty svrchňáčky a všechny plínky AIO, prostě ty, co mají tu nepropustnou PUL vrstvu nesmí jít nikam do horka, jako sušit na topení, ta vrstva by se porušila a protékaly by, tak jen k topení, ony rychle schnou :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nevim, docela začínám uvažovat, páč Tygr ty plíny fakt ještě tak půl roku mít bude...že bych si koupila aspon něco :wink: ....

kat:co doporučuješ? Mně se hlavně nechce jít do čtvercovek..já bych právě ráda něco to All in 1 nebo tak, s čím prostě není moc práce :wink:
6. kvě 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, však to je mešavice :grinning: Tu má na koňu každá látkařka povině. Včera jsem to tu psala, že kvůli téhle jsem začala látkovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,,jj elektřina celkem ok,ale teplo a voda hrůza :frowning2:
6. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
budou schnout v zime u kamen :slight_smile:)
6. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ale to se ti fakt nevyplatí, obzvlášť aio, to bys jich musela mít tak dvacet, jedna stojí okolo 400 a víc, tak si to spočítej. Já taky chtěla jen jen v kalhotkovkách a AIO a nakonec jsem se zamilovala do čč :dizzy_face: Sama bych to do sebe nikdy neřekla :grinning:
6. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem na nas zvedava :slight_smile: David ted doplaca posledni baliky papirovek na noc, pres den zatim papir natahovacky a nocnik, pak ucici gatky nebo nic a nocnik, a mimi zatim oboji a pak se uvidi... ale myslim, ze tim opravdu usetrime (to Honzu zlomilo vcera)...
6. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak já bych to asi střídala..na ven bych si moc s látkovkou netroufla :confused: ..tak třeba jen dvě tyhle mešavice :grinning: s těma vložkama, jestli jsem to pochopila, tak se může měnit jen ten vnitřek..a dál? :confused:
6. kvě 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: Kat, akorat me fakt desi, ze ty miminci zluty hovinka to znicej... ja to z nekterych ctvercu tenkrat fakt nedostala :confounded: a kdyz zacal jist mrkve, tak uz z niceho
6. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, myslím, že pokud nepodlehneš mánii po krásných plínkách, tak ušetříš 100%, a i když podlehneš, ale v rozumné míře, tak taky ušetříš. Hlavně plno toho pak prodáš :wink: Nejvíc se ušetří, když se jedou jen čč. To pak výjde celá výbava na celé plenkové období snad na trojku a ještě to pak deset dětí podědí :grinning:

Sis, co dál? Jako jakou další plínku?
6. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jako co dál za výbavu? Já se v tom fakt nevyznám, a z těch diskuzí jsem toho stejně moc nepochytila :pensive:
6. kvě 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ctvercu mam asi 100 :slight_smile: to dame :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi budou příští měsíc místo Nextu plínky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: viděla bych to na pár těch mešavic, pak na noc pár těch jednovelikostních..a na den nějaký čtverce +svrchnáčky...mělo by to nějakou logiku? :wink:
6. kvě 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, tak něco chytne separačka a já to normálně peru v arielu, hele, přece jenom je to plínka, že jo, do té se prostě kadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když bys ty pohovínkované teda přečváchla a namydlila žlučovým mýdlem, já to dělala jelenem, tak se toho v té pračce vypere nebo aspoň většinou :wink: My zatím nemáme flek nikde, ale taky jsme začínali pozdě, že jo... A těch čč máš požehnaně :wink: :dizzy_face:

Sis, tak jestli jen AIO, tak pak já mám ráda tyto, NIKDY neprotekly http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_31/products_id/479, ale jsou jednovelikostní, tyhle jsou menší http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_31/products_id/540 Akorát to je zas klasická AIO, takže ten vnitřek je tam přišitý a déle to schne, takže já ten vnitřek vypárala a vznikla mi z toho vlastně kapsovka, dělá malý zadek a můžeš to dovycpat čím chceš-i kdybys to nevypárala. Já už teď do nich místo těch origo vložek dávám prefold z mešavice, aby to sálo fakt hodně.
6. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: mně se líbí ty mešavice, pak ty jednovelikosti bud ty organic, nebo ty baby lucy..ale ty jsou nějak podzřele levné, čtvercovky nevim..a svrchnáčky se mi moc líbí ty toots wrap barevné :wink:
6. kvě 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, na noc jsou nejlepší BBH, ale ty teď dlouhodobě nejsou k sehnání, možná koncem května na bráně, ale není to vůůbec jisté, jinak jsou na noc taky super Bamboo extra patentky http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detail/bambooextranovinka3.jpg, já je nemám, už do toho prachy dávat nechci, holky do toho taky dávají na noc prefold. Já mám na noc P´titku noční http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detail/bamboonocni.jpg a normální Bambozzle a BabyLucy bambus právě s prefoldama z mešavice.
Být tebou, tak se na ty noční vykašlu, protože by tě to fakt vyšlo draho na tak krátkou chvíli...
Koupila bych těda svrchňáčky IV Organic nebo Fox, čč Kikko Lux Eco a Kikko barevné bambusové čč-tyhle dvoje né na bráně, na mmb jsou levnější o dost :wink: , no a na ven mešavice, a ty BG+ teda asi ještě bambusové prefoldy od BabyIdea, jiné nebrat!!!!
6. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no já to počítala, tak +-3tis, což já běžně každej měsíc za ten Next utratim :wink:
6. kvě 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek