• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Sis, ale BabyLucy bambus! Svrchnáčky se mi taky líbily ty wrapky, ale ony jsou takové moc umělé mi příjde, já měla jako první IV Organic a když mi přišly Thirsties, tak jsem byla v šoku, že to uvnitř není látkové a to ty wrapky jsou horší...
6. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já měla svrchnáčky BM...a spokojenost, držely teda super..ale taky to bylo myslim umělý..ale to je fuk ne, když je to stejně na jiné plíně? :confused:
6. kvě 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: ty jo..já to asi nevydržim, já si musim něco objednat hned :sweat_smile: :sweat_smile: aspon na noc na zkoušku :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čč tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10718267 a tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20361594 tady za super cenu, na bráně ty kikka stojí 280 a bambusky 209,-
6. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, nevím, holky BM chválili jen na malé mimča. A ono se to té pokožky dotýká, tak mě se to moc nelíbilo, no...
6. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: až na to, že ta prodejkyně je šílená :wink: já od ní brala golfáč..a když jsem četla ty hodnocení, tak mě polejval pot :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já být tebou, tak do noci fakt nejdu, na to musí být něco hodně savého, vyšlo by to na dost, já bych radši nakoupila ty BG a mešavice, BG ale já osobně důvěřuju víc, obvlášť s jinou vkládací vložkou.
6. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já vím, ale já od nich brala dvakrát a šlo to :wink: No tak koukni jinde na MMB, ty kikka jsou na bráně fakt drahé :confounded:
6. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: pod čím jsou ty noční plínky, já to nemůžu najít :wink:
6. kvě 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, ja vcera taky proste musela HNED neco objednat, jinak bych nemela klid :grinning:

pozzzoooor! spojil slova...
blizila jsem se s jogurtem a on se otocil, v tech svejch velkejch backorach mazal do pokoje, a kricel: NEEE MAM
:slight_smile:) :slight_smile:) ze by i on zacinal mluvit?
:grinning:
6. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi super,malá moc nemluví a když už něco spojí,tak jen v souvislosti se mnou,pokaždé MÁMA,MAMI nebo MÁMO a pak něco,třeba "pa,ňam,nejde" a tak. :wink:
6. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, u nas je jidlo MAM (jako mnam) a ja jsem hodne dlouze MÁMA, takze fakt to melo znamenat, ze nechce jist :slight_smile: se nedivim, pred chvili okousal tri pastelky
6. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás nejede žádný slovo..neříká naprosto nic :sweat_smile: bud je zticha nebo řve..nebo si brouká znělky z Bebe tv :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, to není odlišené, to jsou kalhotkové plínky.

Ladi, gratulka :wink:

My teda spojujeme hodně, ona se vůbec v tom mluvení nějak rozjela, je s ní teď dost sranda :dizzy_face: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..tak já asi vezmu na zkoušku 2mešavice a jeden ten extra savý set do toho :wink:
6. kvě 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá "mluví" celej den,ale není jí skoro nic rozumět.Babička říkala,že to zní jak maďarština. :grinning:
6. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A poslední dny hodně zpívá,pořád lítá po bytě a samé "lalalalala",to jí vydrží dlouho a někdy u toho i tancuje. :grinning:
6. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča, furt neumí DEJ, takže říká místo dej NA, Přechvílí to bylo "mami, papani na" stála před ledničkou, tak jí podávám sklínku a ona "né, papani, na kulku" Chtěla okurku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu varit, a ucit se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tk se zatim loucim a diky za rady a za pokec :wink:
6. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jj, vem, my máme pořád M-ko a asi s ním i dožijeme.
6. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jsem se ještě nepochlubila,malá má jednu děsně otravnou "úchylku",jakmile něco není na svém místě,nebo někde leží něcoco nesmí nebo nje někde otevřené šuble nebo dveře,tak u toho stojí a pořád dokola říká "těbubu",nikdo netušíme,co to je,ale říká to,dokud se to nedá pryč nebo nezavře. A dělá to všude,doma,na návštěvách,u dr.,je to děs,celej den takhle lítá a kontroluje. :unamused:
6. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jo, já taky vzala Mko...to mu vystačí do pěti let :sweat_smile: :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, pa :wink:
6. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jo..tak ty růžový jsou pecka..já vzala tyrkys a červenou :grinning:
6. kvě 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jednu výhodu to "těbubu" má,když někde necháme nůž nebo něco,tak na to nesahá,stojí u toho a říká "těbubu" a čeká,kdo to uklidí. :wink:
6. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné poledne

kat u nás je taky samé NA NA NA

a k těm plínkám štve mě ,že jsem v těch 10.měsicich to nerozjela :unamused: ale když jsme nad tím tak uvažovala tak na druhátko nebudu kupovat nic jako na oblečení mám toho plnou prdel a ještě si to pujčujeme s kámoškoukterá ted čeká mimi takže na tom uštěřím tak nakoupím plínky huráá se těším a chtěla bych tomu rozumětjako ty KAT :grinning:

leni tak já nedoplatku se taky strašně bála nakonec nám vraceli 3 stovky uf musí jít zvednout zálohy nebo příští rok už fakt budeme doplácet
6. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis uáááááá ty už objednáváš??? :grinning:
6. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: joooo...tohle vyšlo na 1240, to není tak strašný a uvidíme, třeba mě to stejně nechytne..ale tak zkusit se to musí :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby jako aspon trošku chodil na nočník, tak na to prdim..ale u nás to fakt těžce zatím nehrozí :wink:
6. kvě 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis tak u nás nočník taky nehrozí nic seděl na něm 2 krát
kurna holkýýýý když já ted fakt nemám ani kačku naíc :angry: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek