• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hanul: on tam jako sedí, ale řve jako prase...a jelikož prostě nemluví, tak on ani nedá nijak vědět, že se mu chce..a abych ho posazovala každejch 20minut za řevu, to se podle mě tak nenaučí...hlavně to musej pochopit, což třeba Deniska už úžasně chápe..u nás to nehrozí, každý dítě to má prostě jinak :wink:
6. kvě 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ty věcičky na látkování jsou krásný. Ale u nás to jaksi asi nemá již cenu. teda alespon v to doufám.

Svom, to Těbudu je dobrý :grinning:
U nás již strašně dlouho je nejoblíbenější slovo "Padľa" s takovým tím měkkým L. Ona děsně ráda hází něco na zem a proto asi to "padla". Anebo teď "pla" jako přepla ovladačem televizi.
6. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ji posazuju na nočník cca každou hodinu. Ona na to prostě čeká a hned se pak vyčůrá. A když se jí chce mimo to posazení, tak si teď už jen trošku cvrnkne do kalhotek a většinou něco zakřičí a musím ji posadit na nočník. Sama si na něj sednout neumí.
Na doma je už je pořád bez plínek. Teda krom spánku
6. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zusma: tak Tygr čurá asi tak každou minutu...on na to prostě není připravenej, vůbec to neovládá..a že je v mokru ho netankuje :wink:
6. kvě 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus ahojky,dobrý to je,ale nevím,co to jako znamená. A někdy mi to pěkně leze na nervy,protože kontroluje už od rána,co je kde špatně. :angry:
6. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus,tak u nás je to zase hapalo :grinning: jo a teď oblíbený že kope do věcí a vždycky řekne Kooop :grinning: :grinning: a nebo makam makam :grinning:
jako u těch nedoplatklů je u nás blbý,že když tam běhěm roku pošleme víc peněz aby byly vyšší zálohy tak oni je automaticky vrátěj a pak vznikaj takovýhle nedoplatky :unamused:
U nás nočník momentálně nic moc,jako posadímj- buď odejde nebo se s radostí vyčůrá a sama si to odnese vylít do záchodu :sweat_smile: jo a naučila se dávat smetí do koše ,prádlo my vytáhá ze šuplíků,narve ho do pračky,zabouchne a zapn e program,už ho mám vypraný po 3tí :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě zase dostala,jsem si říkala,že je tu podezřelé ticho,tak jsme šla kouknout,co zase vyvádí a ona je v kuchyni,sedí na židli a kouká.Se na ní naučila vylézt teprve předevčírem. :wink:
6. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, jak píšeš, tak tygr na to asi fakt není připravenej. Kdyby alespon na nočníkuneřval, tak by se to dalo už nějak zkoušet.
Jinak Nicol by byla sama o sobě taky schopná být celý den v jedný posr... a počůraný plíně. Je jí to jedno. A zkoušela jsem jí dávát do kalhotek látkovku aby si uvědomila,že je mokrá a to na ni teda vůůbec nefunguje. Vůbec ji to neva. Musí mít fakt jen kalhotky nebo být nahatá.
Ale rozhodně si to čůrání a kadění uvědomuje velice dobře. Nemůže být náhoda, když jí za den 12xposadím na nočník a ona se z toho 11x okamžitě vyčůrá. :confused:

Leni, tak to makam makam je teda super :grinning:
6. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom, máte doma prostě malého pořádníčka, co nemá rád neuklizeno a když nejsou věci na svým místě :slight_smile: To by se jí u nás nelíbilo :grinning:
malá je zase úplně u vytržení když jsme venku a vidí autobusy jak otevírají dveře anebo jakékoliv vchodové dveře. Uplně z toho šílí a křičí Ata a dada - auta a vrata. Nevím, co jí na tom tak fascinuje.Asi že se otevíraj.
6. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ja si snad kvuli tem plinkam pořidim miminko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, jsou nadherne, vid? :slight_smile: mam radost, ze jsem se vcera dokopala neco objednat
6. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prislo piskoviste... teprve dnes... no comment... a je to obrovske :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom - u nás to samý, jak něco není na svém místě, stojí u toho, ukazuje na to a říká "ehhhehhh" a pořád hlasitěji, dokud to někdo neuklidí :sweat_smile: :slight_smile:

kat - oficiálně tě jmenuju na odbornici přes plínky :slight_smile: je to super, docelas mě nahlodala...s dalším dítkem se u tebe určitě informuju a poradím :wink:
6. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek mi zase nosi se zhnusenim v ocich drobky a nitky z koberce... Drzi to dvema prstiky a vypada, ze se pozvraci :slight_smile:)
6. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teda vy jedete s latkovkama...

ja si vcera koupila satek na noseni mimi a jsem z toho nadsena..skoda,ze jsem to nemela uz na Abinku....
6. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy mate teda decka :grinning: :grinning: :grinning: nam nevadi nic..ani posrana plina..ani smeti..ani bordel :grinning: :grinning: :grinning: po kom to dite je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Kat jeste dotazi na plinky|:slight_smile:)
-pouzity davas neakm napocit do kyblu nez se daj vyprat??
-má deniska otlačený boky?? to mi šíílene vadí Lilca tam ma furt cary otlaceny

Kristy super .-) ja si poridim zase Ergo pokud bude miminko:slight_smile:
6. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
xenuška sice říká blééééé ale jinak je špinavá a je jí to fuk, sype na sebe kdejakej sajrakt a je spoko...
6. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiank ja satek ani nositko nemohla mit kvuli zadum, ja jsem chovala mimi jen kdyz jsem sedela a jinak byla malá v postýlce.
6. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi hlavně že to pískoviště přislo, že!
6. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, Kristy, je krasne! mne se teda moc libi - a obrovske! David v nem sedel dole ve sklepe a nechtel ven :slight_smile:

ted mi psala kamoska, ze pere ty plenky v mydlovem slizu z mydla s jelenem, misto avivaze ocet, a na hrozne skvrny zlucove mydlo... zajimave

prisla nam taky voda, doplacime, ale nastesti jen 900, coz jsme tak nejak cekali, byly tam zalohy po puvodnich majitelich... takze UFFFF...
6. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel, já nejsem žádná odbornice, kdyby mi tenkrát Terezkaq nepomohla a kdybych nepřečetla kvanta stránek diskuze, tak vím kulové :wink: Teď se orientuju, to jo, ale furt chodím na rady k holkám do látkovek.

Mici, plínky nepřepírám a hážu do takové té plastové popelnice, na sucho, jen ze separačky vyklepnu hovínko do záchodu, případně vyhodím i tu separačku a je to. A otlačené boky nemá, z hnusek teda byla otlačená víc. Ale samo záleží jak moc to budeš utahovat, že. Ale ony se celkově nemají ty svrchňáčky moc utahovat, ony se pak ničí a to utahování není třeba, protože to čůrání nikam neteče, to nasaje hned do plínky a pokud se přebaluje nějak rozumně, tak nehrozí, že by to nějak vyteklo nebo něco. Dneska jsme měli hnus odpoledne, jsme se dohadovali o penězích :rolling_eyes: , tak jsem Denču nepřebalila přes 4 hodiny a to měla jen nejubožejší ručníkovku a neproteklo to. Což jsem teda ale čuměla, protože ta plínka se dala doslova ždímat :zipper_mouth: :pensive:

Ladi, prý pozvrací :grinning: Denča taky dělá takhle znechucenou, když najde na zemi nějaké smítko :grinning: Bohužel to dělá i na návštěvách a to je mi pak trapně :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat super .-) no ja premyslim že \lilče nejaky ješte objednam:(( u nas to vypada na plinky na dyl..
tak co bys doporučila..navic nevim když ona je velká moc..má 15 kg..a jsou tam tak do 13..nektery teda vetsi..
6. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, tak to tu rozoberate latkovanie? my v podstate latkujeme od narodenia, teda len doma, na vonku a na noc som davala jednorazovky. Ale pouzivame len obycajne stvorcovky Popolini, separacky a svrchni kalhotky BM - pravda, ze uz mu zacinaju byt trochu male, dufam, ze do leta este vydrzi a v lete budeme viac bez plen, ako s plenami. Mam doma i nejake Haipa Daipa, take tie s chobotmi, ale po par vypraniach sa mi ten frote material zdal tvrdy, tak som to prestala pouzivat. Spokojnost maximalna i s BM kalhotkami, pretieklo len malokedy, teda kalhotky boli casto sinave, ale von z kalhotek max. 2-3 krat.
Na nocniku sedi rad, hlavne ked pri tom moze pozerat telku - u nas fici Pingu, Wiggles (taki 4 blaznivi chlapici, ktori v kuse spievaju a tvaria sa ako idioti) a Tip a Tap (tam sa mu najviac paci znelka). Ale sam sa na nocnik nepyta, az na velmi obcasne vynimky.

Mame nove slova booo (ball) na loptu a kaaaa (car - auto). Ale to len malokedy, 99% je auto brmm brmmm :grinning: :grinning: :grinning: . Posadnuty je jedine tak jedenim, u nas je mnam mnam asi 85% slov, ktore povie.
6. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

deni, tak to je fajn s těma látkovkama, to jsem nevěděla, že látkujete :slight_smile: A když byl Sebík miminko, tak jsi skládala novosklad nebo jak jsi ty plínky dávala?

Mici, já být tebou, tak látkuju jako Denisia jenom doma, Lilča už je velká, ta investice na začátek taky, stejně nevíš, jestli tě to chytne, tak bych jela jen čč a PUL kalhotky na doma. Jinak by platilo to, co jsem psala, ať koupí Sis pro Tygra, ale u vás je problém s tou váhou...
Tyhle jsou ve větších velikostech http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_31/products_id/447 , ale osobně s nima ještě nemám zkušenost, jako značka je to dobrá, jen nevím jak v praxi a taky nevím, jestli je v ceně to savé jádro.
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_31/products_id/479 tyhle jsou fakt dobré, já je teda super, ale nevím, jestli by Lilče byla. Super by bylo, kdybys mohla zajet do Brány v Brně a ona by ti Lusinta nebo její holky poradily.
7. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak mně už to odeslali :grinning: ..jinak já koupim ještě ty cushies tushies, bamboosky, a baby lucy..a vkládačky :wink:
7. kvě 2009 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis :grinning: CT by měly být taky dobrý. Vkládačky fakt jedině bambusové od BabyIdea :wink:

Denis, vy na sebíka mluvíte jen anglicky?
7. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: ty CT vypadaj skvěle..hlavně ty designy..ale na ven nevim no, to asi hnusky..mně přijde, že se v tom musí pařit..ale holky říkaly, že prej ne :confused:
7. kvě 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: Deniska asi kaká už pořád do nočníku co? Mě trošku odpuzuje představa, že se do tý látkovky vysere :zipper_mouth: :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, mě se teda nezdá, že by se pařila, ono je to prodyšné, narozdíl od hnusek. Tak tam dáš separačku, ne? Pak bude pos.aná separačka :wink:

Mici, jj, ty jsou hezké, zkušenosti nevím, značky dobré, ale to jsou jen svrchňáčky, do toho musíš dát čč nebo kalhotkovou plínku nebo něco.
7. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek