November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
micinka22
7. kvě 2009
Kat jasne chctela sem davat čč .a ty vicevrstvy jsoz teda naprd|??? pac Lila je silene ucurana
lada82
7. kvě 2009
Kun mi nejak nejede 😞
Jsem nadsena, vcera jsem se bavila o plenkach s tchyni, a narozdil treba od segry, se ji to moc libilo a podporila muj napad. Jupiii.
Pred segrou jsem si pripadala jak pitomec, pry to hned vzdam, tvrdila.
lada82
7. kvě 2009
jinak ten novosklad me trochu desi... mi to urcite nepujde 😉
sisstin
7. kvě 2009
lada: hele..není to těžký, ale chce to vidět na vlastní oko ten postup 😉
katarina82
7. kvě 2009
mici, já vícevrstvé neměla, někdo je dává někdo ne, ono to výjde s těma čč nastejno 😉 Kvalitní vv jsou Bumis barevné, ale ty už se nedělaj nebo co. Dávej čč, ty Kikko Lux Eco jsou fakt dobré a ty bambusové barevné ještě lepší, ale zase o dost dražší...

Ladi, ani mé okolí to nějak nechápalo, rodina už to bere, kámoškám to neříkám, se mi to nechce obhajovat. Jinak novosklad taky neumím, každopádně to ale chci zkusit a i kdybych to náhodou s malinkým mimčem vzdala-ale to asi z principu neudělám :-N , i kdybych měla umřít 😃 , tak bych rozhodně začala trošku později-např po šestinedělí, ale určitě chci příští dítě látkovat.
katarina82
7. kvě 2009
Mě kůň taky nejel, ale už cválá 😃
sisstin
7. kvě 2009
já měla ty vv popolinky, a ty byly super na široké balení, prostě jsem mu dala dvě a přesto svrchnáčky..a měl nožičky krásně od sebe a drželo to...a ne obří balík čtverců, kterej se stejně pak splácne 😉
sisstin
7. kvě 2009
když ten novosklad umím já, tak to musí umět každej...nejlepší je si to poskládat předem a pak už je jenom vytahovat ze skříně 😉
katarina82
7. kvě 2009
sis, já to tak mám v plánu, předskládat a pak jen balit, já myslela, že to tak dělaj všichni a né, že mimčo počůrané a já teprve motám novosklad na čisté plíně, to by byl vopruz :-x Vdyť i teď mám ty plínky poskládané na 16-tiny a vždy jen vezmu, plácnu do svrchňáčků a nainstaluju na dítě 🙂

Sis, Denča už kadila jen do nočníku, ale teď je zas nějaký bojkot nebo co, takže je to 50 na 50...
lada82
7. kvě 2009
no, Davidek se rano vzbudil s prujmem az na zadech - posledni zuby rostou...

Kat: a kdyz budou dobre svrchnacky, tak nepotrebuju Snappi sponku? chapu to dobre?
katarina82
7. kvě 2009
ladi, jako na novosklad? To asi snapku potřebuješ, si myslím, já jednu mám, ale zatím jsem jí nepoužia, protože nemám na co, na čč narovno ji nepotřebuješ a kalhotkovky bez zapínání taky nemáme.
katarina82
7. kvě 2009
Ladi, chudák Davídek, ty zuby jsou svinstvo, fakt ]-(

Jo a jak jsem psala, že Denču kromě Elma baví i Teletubies, tak to musím odvolat. Já ji jednou nahrála jeden díl Teleblbís :-N , protože to dávali moc brzo, ten díl žere, ale teď jsem jí nahrála další dva a ty jí nebaví vůbec, takže to byl asi jen jeden dobrý díl, co ji zaujal.
lada82
7. kvě 2009
tak radsi koupim... oni u tech navodu na novosklad pisi, ze se muze, ale nemusi pouzit, tak prave nevim, ale radsi asi jo, stoji par korun
micinka22
7. kvě 2009
Holky ja vypadam jak nafoukla ropucha:/ to je desny..ach jooooooooooo a zitra jedem na vikend pryč a budu se producirovat před lidma.:/ to bude krasa fakt..
katarina82
7. kvě 2009
ladi, s tou snapkou teda nevím, nemám zkušenost, ale teď si vypavuju, že někdo na látkovkách psal, že to jen někam zastrčí =-) Nevím, snapka stojí 50kč

Mici, na tebe přišla nějaká depka?
lada82
7. kvě 2009
mici, ja mam dnes asi 10 bedaru, to neres 😃
katarina82
7. kvě 2009
A kdyby jste viděli mě, kruhy pod očima jak prase, beďary se u mě za poslední měsíc taky ubytovaly, míň kojím, takže z těch koz se mi chce brečet :-S vůbec jsem nějaká taková sešlá a povadlá |-|
lada82
7. kvě 2009
🙂) to jsme tedy dopadly...
budu muset pro rohliky, se mi nechce!!!
tak hezkej den zatim
micinka22
7. kvě 2009
nee my včera trhali 8 ...tak mam napuchlou celou škran...no nádhera😞( sice to neboli když na to nešaham ..ale stejne se me každej lekne 😃 😃 😃 😃 😃
me se nejak zhoršily posledni dobou vlasy..😞( tak jsem si objednala k narozkam nejakej drahej sampon na objem..tak doufam že se to zlepší:/(
micinka22
7. kvě 2009
Jo a včera došlo jidlo pro Lilču..z nejakyho dotazniku...frutapura,červeny fazole,jogurt s jahodama a safari susenky...tak aspon nemusim varit dneska🙂
lada82
7. kvě 2009
mne to jeste neposlali !!! chci taky 🙂

chudaku, zuby jsou potvory ... tak at to brzy splaskne!
denisia
7. kvě 2009
Ahojky
my sme pouzivali tie vicevrstve Popolini a fakt som s nimi spokojna. Skladala som ich len normalne pozdlzne, ziaden specialny sklad som nerobila a bolo to ok. Tie svrchnacky BM boli super, myslim, ze su dost priedusne, Seb bol zapareny len raz, aj to z Pampersiek. Ale prebalovala som ho celkom casto 😉
kadeni ide do seperacky, a tu hadzeme celu do WC - no problem. Samozrejme, stalo sa, ze su tie svrchnacky alebo i plenka pokadene a to potom musis nejakym sposobom z tej plenky dostat a vyprat, ale da sa to zvladnut 😃 😃 😃 . Ked budeme mat druhe, tak urcite budeme latkovat znova, akurat nakupim trochu viac kalhotkovych plenek. Su nadherne 😃 😃 😃
Kat, ja hovorim na Sebika slovensky a M anglicky, hovori malo, a ked uz, tak takou svojou hatlaninou, ale rozumie oba jazyky, aspon si myslime 😉 😉 😉
micinka22
7. kvě 2009
Tak nam dorazil dasli balicek s jidlem..to samy 🙂) no nezlobila bych se kdyby to chodilo kazdej den 😃 😃 😃 😃
katarina82
7. kvě 2009
Mici a odkud ti to chodí? Já chci taky.
micinka22
7. kvě 2009
za nejake dotaznik...ale bylo to uz daaavnoo
lada82
7. kvě 2009
mne ma prijit taky, ale je to uz nekolik mesicu, co jsme to s Mici vyplnovaly...
sisstin
7. kvě 2009
tak MP prej plíny zacáluje...jdu se rozjet :-N :-N
micinka22
7. kvě 2009
ja už ani nevim co to bylo za dotaznik..ja furt neco vyplnuju 🙂)
Siss zaavidím🙂) hehe aspon neco.-)
sisstin
7. kvě 2009
mici: no..aspon něco :-N :-N :-N
katarina82
7. kvě 2009
sis, jé, ty se máš x-) Ale my ani už žádné nepotřebujeme, jako nakoupila bych jich ještě fůru, CT, Blueberry, mešavici, prefoldy... Alle upřímně si musím přiznat, že by to bylo fakt zbytečný, jenže...kdo by odolal??? 😃
Hele a nechceš počkat, jestli tě to chytne nebo ne? Ať to pak zas neprodáváš, ne?

Já ani nevím, jestli koupím tu klouzačku 😞 Jsme počítali prachy a je to na ho.no :-S Asi dáme auto pryč, já s ním stejně nikam nejezdím a Michal má služební, jenže ty svině si napočítali do té částky, co bychom měli vrátíit úroky za celých pět let, na kterých jsme tu smlouvu uzavírali, i když ten leasing máme jen půl roku :-o Takže bychom museli prodat auto a ještě 25 litrů doplatit 😞

Začni psát odpověď...

Odešli