• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat jasne chctela sem davat čč .a ty vicevrstvy jsoz teda naprd|??? pac Lila je silene ucurana
7. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kun mi nejak nejede :(
Jsem nadsena, vcera jsem se bavila o plenkach s tchyni, a narozdil treba od segry, se ji to moc libilo a podporila muj napad. Jupiii.
Pred segrou jsem si pripadala jak pitomec, pry to hned vzdam, tvrdila.
7. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten novosklad me trochu desi... mi to urcite nepujde :wink:
7. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: hele..není to těžký, ale chce to vidět na vlastní oko ten postup :wink:
7. kvě 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, já vícevrstvé neměla, někdo je dává někdo ne, ono to výjde s těma čč nastejno :wink: Kvalitní vv jsou Bumis barevné, ale ty už se nedělaj nebo co. Dávej čč, ty Kikko Lux Eco jsou fakt dobré a ty bambusové barevné ještě lepší, ale zase o dost dražší...

Ladi, ani mé okolí to nějak nechápalo, rodina už to bere, kámoškám to neříkám, se mi to nechce obhajovat. Jinak novosklad taky neumím, každopádně to ale chci zkusit a i kdybych to náhodou s malinkým mimčem vzdala-ale to asi z principu neudělám :sweat_smile: , i kdybych měla umřít :grinning: , tak bych rozhodně začala trošku později-např po šestinedělí, ale určitě chci příští dítě látkovat.
7. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě kůň taky nejel, ale už cválá :grinning:
7. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla ty vv popolinky, a ty byly super na široké balení, prostě jsem mu dala dvě a přesto svrchnáčky..a měl nožičky krásně od sebe a drželo to...a ne obří balík čtverců, kterej se stejně pak splácne :wink:
7. kvě 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
když ten novosklad umím já, tak to musí umět každej...nejlepší je si to poskládat předem a pak už je jenom vytahovat ze skříně :wink:
7. kvě 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já to tak mám v plánu, předskládat a pak jen balit, já myslela, že to tak dělaj všichni a né, že mimčo počůrané a já teprve motám novosklad na čisté plíně, to by byl vopruz :zipper_mouth: Vdyť i teď mám ty plínky poskládané na 16-tiny a vždy jen vezmu, plácnu do svrchňáčků a nainstaluju na dítě :slight_smile:

Sis, Denča už kadila jen do nočníku, ale teď je zas nějaký bojkot nebo co, takže je to 50 na 50...
7. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Davidek se rano vzbudil s prujmem az na zadech - posledni zuby rostou...

Kat: a kdyz budou dobre svrchnacky, tak nepotrebuju Snappi sponku? chapu to dobre?
7. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, jako na novosklad? To asi snapku potřebuješ, si myslím, já jednu mám, ale zatím jsem jí nepoužia, protože nemám na co, na čč narovno ji nepotřebuješ a kalhotkovky bez zapínání taky nemáme.
7. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, chudák Davídek, ty zuby jsou svinstvo, fakt :angry:

Jo a jak jsem psala, že Denču kromě Elma baví i Teletubies, tak to musím odvolat. Já ji jednou nahrála jeden díl Teleblbís :sweat_smile: , protože to dávali moc brzo, ten díl žere, ale teď jsem jí nahrála další dva a ty jí nebaví vůbec, takže to byl asi jen jeden dobrý díl, co ji zaujal.
7. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak radsi koupim... oni u tech navodu na novosklad pisi, ze se muze, ale nemusi pouzit, tak prave nevim, ale radsi asi jo, stoji par korun
7. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja vypadam jak nafoukla ropucha:/ to je desny..ach jooooooooooo a zitra jedem na vikend pryč a budu se producirovat před lidma.:/ to bude krasa fakt..
7. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, s tou snapkou teda nevím, nemám zkušenost, ale teď si vypavuju, že někdo na látkovkách psal, že to jen někam zastrčí :confused: Nevím, snapka stojí 50kč

Mici, na tebe přišla nějaká depka?
7. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ja mam dnes asi 10 bedaru, to neres :grinning:
7. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdyby jste viděli mě, kruhy pod očima jak prase, beďary se u mě za poslední měsíc taky ubytovaly, míň kojím, takže z těch koz se mi chce brečet :confounded: vůbec jsem nějaká taková sešlá a povadlá :pensive:
7. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:) to jsme tedy dopadly...
budu muset pro rohliky, se mi nechce!!!
tak hezkej den zatim
7. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee my včera trhali 8 ...tak mam napuchlou celou škran...no nádhera:(( sice to neboli když na to nešaham ..ale stejne se me každej lekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
me se nejak zhoršily posledni dobou vlasy..:(( tak jsem si objednala k narozkam nejakej drahej sampon na objem..tak doufam že se to zlepší:/(
7. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera došlo jidlo pro Lilču..z nejakyho dotazniku...frutapura,červeny fazole,jogurt s jahodama a safari susenky...tak aspon nemusim varit dneska:slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to jeste neposlali !!! chci taky :slight_smile:

chudaku, zuby jsou potvory ... tak at to brzy splaskne!
7. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
my sme pouzivali tie vicevrstve Popolini a fakt som s nimi spokojna. Skladala som ich len normalne pozdlzne, ziaden specialny sklad som nerobila a bolo to ok. Tie svrchnacky BM boli super, myslim, ze su dost priedusne, Seb bol zapareny len raz, aj to z Pampersiek. Ale prebalovala som ho celkom casto :wink:
kadeni ide do seperacky, a tu hadzeme celu do WC - no problem. Samozrejme, stalo sa, ze su tie svrchnacky alebo i plenka pokadene a to potom musis nejakym sposobom z tej plenky dostat a vyprat, ale da sa to zvladnut :grinning: :grinning: :grinning: . Ked budeme mat druhe, tak urcite budeme latkovat znova, akurat nakupim trochu viac kalhotkovych plenek. Su nadherne :grinning: :grinning: :grinning:
Kat, ja hovorim na Sebika slovensky a M anglicky, hovori malo, a ked uz, tak takou svojou hatlaninou, ale rozumie oba jazyky, aspon si myslime :wink: :wink: :wink:
7. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nam dorazil dasli balicek s jidlem..to samy :slight_smile:) no nezlobila bych se kdyby to chodilo kazdej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici a odkud ti to chodí? Já chci taky.
7. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
za nejake dotaznik...ale bylo to uz daaavnoo
7. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne ma prijit taky, ale je to uz nekolik mesicu, co jsme to s Mici vyplnovaly...
7. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MP prej plíny zacáluje...jdu se rozjet :sweat_smile: :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už ani nevim co to bylo za dotaznik..ja furt neco vyplnuju :slight_smile:)
Siss zaavidím:slight_smile:) hehe aspon neco.-)
7. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: no..aspon něco :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jé, ty se máš :dizzy_face: Ale my ani už žádné nepotřebujeme, jako nakoupila bych jich ještě fůru, CT, Blueberry, mešavici, prefoldy... Alle upřímně si musím přiznat, že by to bylo fakt zbytečný, jenže...kdo by odolal??? :grinning:
Hele a nechceš počkat, jestli tě to chytne nebo ne? Ať to pak zas neprodáváš, ne?

Já ani nevím, jestli koupím tu klouzačku :frowning2: Jsme počítali prachy a je to na ho.no :confounded: Asi dáme auto pryč, já s ním stejně nikam nejezdím a Michal má služební, jenže ty svině si napočítali do té částky, co bychom měli vrátíit úroky za celých pět let, na kterých jsme tu smlouvu uzavírali, i když ten leasing máme jen půl roku :astonished: Takže bychom museli prodat auto a ještě 25 litrů doplatit :frowning2:
7. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek