• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kat: to už musím používat, at chci nebo ne :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis :grinning: Tak ti teda přeju, aby tě to chytlo :wink:
7. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no kdyby to šlo u nas tak auto taky hned prodam:/ ale my ho potrebujem..tak prodavame jiny veci no :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: akorát se furt bojim velkýho zadku, aby se mi vešel do úžasného Nextíku :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty voe siss, ty mě udivuješ, ty jdeš do látkovek jo? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, my bychom ho taky dali pryč, ale jako kde zas vzít těch dalších 25 na doplacení, že... :confounded: Ale asi to tak stejně uděláme, protože kdo ví, kdy oni to sníží a tu pokutu za přečasné splacení si napočítají vždycky :rolling_eyes:

Sis, velký zadek je spíš s kalhotkovek-v noci má fakt obří zadek :grinning: , my máme na doma jednu čč na 16-tiny a svrchňáčky a nezdá se mi, že by byl obří a na ven máme ty BG AIO, nebo mešavice a ty jsou malinkaté. Teď jsem si vzpoměla, že jsme minulý týden na tom výletě jeli i čč a taky neměla velký zadek. Ono si taky zkus složit jednu čč na 16-tiny, to je tenký :wink:
7. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak na ven asi hnusku nebo ty AIO...na doma je mi to fuk :wink: aspon nebude vlát v těch overalech..

makelíno: to čumíš co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja balím a v neděli ahoj.-)) snad bude pěkně :slight_smile: uživejte volno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, mě příjdou ty AIO na doma škoda, takže já je beru na ven.

mici, tak se měj, pa :wink: A my si teda užijeme "volno" :grinning:

Jo a klouzačka budééééé :dizzy_face: Volala mi babička, teda jako Denčina prababička, sice už měla pro malou dárek, ale že ho teda přesune na později a přidá na klouzačku :slight_smile:
7. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jj.. na ven, ale stejně to nikde neukazuje ne? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: MP je tím nadšen, mi i vypočítal, kolik ušetříme :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, to né, jen u doktorky nebo tedy když čumí nějaká zvědavá známá. ale já to myslela spíš funkčně, že mi je líto je ničit tím častým praním, že bych pak musela kupovat nějaké další AIO, když na doma to je stejně fuk.
7. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, my to rano taky pocitali, jsme magori :slight_smile:)

mam na poste balicek s tim jidlem za dotaznik, jupiiii!
v sobotu pro to skocim

tak jsme zabehli piskoviste, jsme staveli s manzelem babovky jak mrnata...

nevite, co proti vlastovkam? to jsou nalety na okna, des bes
7. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau, jen neco pro Kat a Mici svadlenku:
http://www.fler.cz/blog/jak-si-usit-moderni-kalhotkovou-plenku

jo, a radime se ke vsem Vasim sikulkam, Abi a spol -
spapal sam lzickou z misky brkasi :slight_smile: jupiii

hodim foto bricha (tu celulitidu na jinych mistech nezkoumejte)

pa
8. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ty brdo, to brusko uz mas krasne gulate. Betuske je tam urcite nadherne.

Boli sme dnes 3 hodiny na ihrisku na Letnej, jeden chlapcek tam mal odrazadlo take male auto mercedes, no Seb na nom sedel asi 40 minut a soferoval. Asi z neho rastie sampion formuly 1 - asi kvoli tomu, ze my auto nemame, tak je autami posadnuty.

Holky, nenapada vas nejaky narodeninovy darcek pre 2 rocneho chlapceka? tak okolo 500kc....
9. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem dnes udelala jizdy a mam ridicak :slight_smile:
9. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, super, gratuluju!
9. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kris super,jsi šikulka. :wink:

Denis to záleží na tom,co ho baví,co třeba nějaké odrážedlo?
9. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris, si fakt sikulka. ja keby som mala nejake skusky robit, tak som bez sance. moj mozog uz nema ziadne normalne mysliace bunky :wink:
Svom, dik za tip, ale odrazadlo zrovna ho vobec nebavi. ma 2, aj kolobezku ... nieco na rozvijanie sikovnosti ... pozerala som stavebnice, len neviem, ci to nie je prilis skoro ...
9. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau maminy, krasny Den matek preji ! :slight_smile:
Kristy, sikulka, ja ridicak mam, ale zvracim pri predstave, ze za to mam sednout...

Zdeni: Davidek ma prave misto odrazedla to auto, ale naucil se to az ted, je to tezsi.

Ja ted kupovala synovci ke 2 letum obrazkove kostky na skladani - zvirata a knihu pohadek.
10. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stavebnice jsou super - David stavi kominy, chlivky, garaze uz od Vanoc, takze urcite neni brzy - takove to jakoby velke LEGO, nebo Duplo, ci co to je, mame
10. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, se mi to smazalo, tak znovu...

Taky přejeme krásný Den matek :slight_smile:
Deniska mi, samozřejmě za pomoci tatínka, přinesla do postele růžičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kristy, super, gratuluji ke zkouškám :wink:

Ladi, díky za tip na šití plenek, večer na to kouknu.
A k tomu auto, co máte místo odrážedla, baví to Davídka? My ho máme taky koupené pro Denču, už dlouho, ale byla na to malá, nedávno jsem ho vytáhla a už by jí skoro bylo, tak ho dostane asi na Vánoce. :wink: :wink: Teď má jako odrážedlo tu dřevěnou ovečku, ale příjde mi, že se bojí, že spadne, zatím teda moc nejezdí, tak nevím jak na tom autě. Někdo mi říkal, že na tom děcka nechcou jezdit, že radši motorku, tak nevím :unamused:

Jinak stavebnice u nás taky zatím nefrčí. Jí to vůbec nebaví. To je vidět, jak je každé dítko v něčem dobré. Davídek třeba málo mluví, ale staví jak o život a lezl do výšek taky o hodně dřív než my. Denča zase hodně mluví, ale lozit na nábytek začala až teď a stavebnice asi nechápe nebo nevím... Na nás by byla stavebnice ještě brzo, no...
10. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak jsem dostala na plínky zatim 6litrů :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže 2mešavice, 1 tot bots bambus, 1 swadlebees, 3x baby lucy, 2x svrchnáčky a vkládačky..zatim to je za 4 :wink:
10. kvě 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, dobrý :wink: A co ty čč, nic?
10. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:já nevim, možná, až to budu mít víc zajetý..zatim se mi do nich vůbec nechce :pensive:
10. kvě 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: ty mešavice mi přijdou zítra..hele..je to složitý to instalování prefoldu a tý malý plenky? Já jsem děsný tele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, takhle toho budeš mít ale málo, ono to i dlouho schne, ty kalhotkovky. Co máš doma za čč? Asi taky ty šmejdy jenom jako jsem měla já, co? Že bys to aspoň zkusila, ono to je fakt super na doma čč, a je to štíhlé, narozdíl od kahotkovek. My máme kalhotkovky jen na noc.
10. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já měla IV..ale nedávno jsem je poslala lakme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:ty kalhotovky jsou jenom Baby Lucy, jinak je to AIO..jako já nepočítám, že ze začátku budeme úplně jenom na látce :wink:
10. kvě 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, těch IV je škodááááá :pensive: Ty prefoldy bambusové docela dlouho schnou... To instalování je jednoduché, jsou tam i barevně odlišené cvočky, abys věděla, co kam nacvaknout :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:jinak na www.latkovky.cz ty IV maj :wink:
10. kvě 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek