• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
sis, jo, ony už zase jsou, ale v obřích velikostech a holky to zkoušely a říkaly, že jako jsou dobrý, ale na ty, co byly dřív nemaj.
10. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
A hlavně, že to je fakt jak prostěradlo už, že se to blbě skládá a je to pak dost tlusté :confounded:
10. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
cau Kat:
auto ho bavi, hlavne tutat a tocit volant, ale jezdi s nim radsi doma, nez venku - osobne si myslim, ze motorka je urcite mnohem lepsi

vcera jsem zjistila od pani od vedle, ze tady na nasem malomeste sidli jeden internetovy obchod pres latkovky :slight_smile: nejen... eko-rodina.cz, tak jsem nadsena:slight_smile:
jo, a Kat, co skvrny od Rybilky a kremu? to nejde vubec z niceho :cry:
10. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, chjo, tak teď nevím, jestli to auto máme prodat nebo nechat :confounded:
Já Rybilku nepoužívala nikdy, takže nevím. My skoro nemažeme, ona se v té látce neprudí, takže mažu jen sem tam večer a to Bepanthenem. Holky taky nemažou, používají na otírání olej Medvídek z Eone-myslím :sweat_smile: , a to obsahuje nějaké přírodní složky, které tu dupku chrání i proti vlhku a tak.
10. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Uaaaaaaaaaaaa jsem doma a notaska me osidlili mravenci!!!!!!!!!!!!!!!!! zmetci jedni :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
sme dnes boli opat v Zoo. Najvacsi uspech mal tiger a detske ihrisko ...
Pozeram hokej, M je v praci, Seb uz od 8 spi. Zaspal pomaly skor, ako som ho dala do postielky. A asi idem utracat za nejake latkovky. Kat, to ty si ma navnadila :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
V albu máte přípitek k našemu svátku:slight_smile:))

Kristy velika gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kat ja chci latkovky hlavne ze nebude opruzena..ted s tim porad bojujeme..sem nekde videla i takovou lecivou vložku
10. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, u nás víkend pohodička,slavily sme malý svátek,taťka oslavoval včera večer v hospodě a kapku to přehnal,takže se celej den léčil :grinning: jinak malá přestala úplně chodit na nočník :frowning2: ,ale zas o to víc papouškuje,řekne zopakuje skoro všechno :slight_smile: navíc už umí hezky papkat sama,takže hurá už nemusím krmit :slight_smile: Tak předpokládám,že se i sama pak naučí na nočník.
Holky já si vás pak budu muset najít až budu čakat druhý a přeptat se na ty látkovky.
10. kvě 2009 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja to moje kreativni dite prizabiju:(( jsem nově..jeste to neni dodelany..vytapetovali satnu..tapeta draha umyvatelna..a ona ji komplet počmarala propiskou..a ta z toho nejde umýt
11. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Mici...šikulka :rolling_eyes:
My Toma šoupneme na víkend k tchánovcům a uděláme si čas pro sebe...a taky zajedem koupit pár věcí do bytečku.
11. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Mici máš doma vážně šikulku.

Iris super,hezky si to užijte. :wink:
11. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci,tak jakej byl víkend?
Já dnes byla u dr,no samo jdu na sondu do žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: už sem tam byla jednou před 9 lety :confounded:
11. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to Te lituju...
brrr...
11. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ladi,díky, navíc tam maj narváno takže půjdu až 10.6 v půl 8 tak už mám objednaný hlídání :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mne dneska hlidala od 12 do 5 mamka, byla jsem ve skole... prezili oba ve zdravi :slight_smile:
11. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
no to ti teda fakt nezavidim. fuuujjj! to by som uz teraz mala stres. Nasi si chcu sebinka v lete zobrat k sebe ze minimalne na tyzden - hura, uz sa tesim na "medove tyzdne" ...
11. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
sorry že vám sem lezu, mám na vás dotaz
Mám cca stejně staré dítě jako vy, sem tam vás čtu, ale vy už to tu máte takový domácí, že jsem se nepřidávala.

Chtěla jsem se zeptat na dudlík, Ema už ho má jenom na spaní, chtěla bych jí ho sebrat už úplně. Jak dlouho vám děti brečely než si zvykly spát bez něj. Zatím jsem jí ho vzala jen jednou, nebrečela, usnula až za hodinu, ale v noci se vzbdla, hledala ho, brečela až k hysťáku, tak jsem jí ho po půl hodině dala a zase spala.

Díky za podněty monika
11. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau mem, nas Seb ma dudlik tiez len na spanie, ale obycajne ho vypluje len co zaspi, ja ho zoberiem a uz ho vobec nehlada. Dokonca niekedy zaspi i bez dudliku. Ale zrovna dnes teda reval, ked som mu ho vecer nechcela dat ...
Inac som si vsimla, ze ked je viac unaveny, tak mu ten dudlik k zaspavaniu nechyba. to zaspi takmer este cestou do postielky :grinning:. Tak mozno skus trochu odlozit zaspavanie, aby bola viac unavena
11. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
den dík - no ona taky na usnutí a pak ho vyplivne a klidně spí bez něj, ale teď jí rostou trojky dole, tak ho možná proto víc hledá
únavená většinou je, hodně hlídám odpolední spaní, ještě mi spí 2x
11. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mem, domácí to tu sice máme, ale klidně se můžeš přidat :wink: Více holek tu s náma není od začátku těhu a máme je rády :wink:

K tvému dotazu... Já moc neporadím, protože my na spaní ještě dudlíkujem a asi to tak ještě chvíli zůstane :confounded: Jsem ráda, že vůbec usne, natož ještě bez dudlíku, to si neumím představit :zipper_mouth: Dneska zrovna nějak nemohla usnout, spala dost pozdě odpoledne, protože jsme byli na preventivce, takže jsem uspávala od teď :rolling_eyes: Furt se přetáčela, nemohla zabrat :confounded:

No a teď info z preventivky. Doktorka byla nadšená, že vyrostla, hezky přibrala, že spojuje, že chodí na nočník, Denča byla nejhodnější za celou dobu, co tam chodíme. Smála se, povídala :dizzy_face: Máme 80 cm a 9760g, ale to byla napitá a po obědě, takže počítám těch 9500g :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat gratulka k novým mírám :slight_smile: já jsem zvědavá na ty naše v pondělí :sweat_smile:
s dudlíkem taky neporadim,my ho máme na usínání taky a to jak přes den tak večer :unamused:
Jo musím se pochlubit,už máme první větší spojení-já chci papu máma :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
S dudlíkem neporadím, my ho neměli vůbec :wink:
Leni, gratuluju, pro Toma je všechno "máma", jiná slova bojkotuje, na všechno ukazuje...ale rozumí dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potvůrka.
12. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, díky a gratulka k delší větě :wink:
12. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: díky za sms :wink: už mi to napsala i Lus, mě to napadlo, že to asi nemám tak vycpávat..já mu to chtěla dát na noc, tak jsem se bála, aby to neproteklo :sweat_smile: no nic, zkusim to, až přijdeme od doktorky :wink: jinak tak zítra tu mám další balíček s plínkama, takže už jich budu mít jakž takž pro začátek :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, já bych tu mešavici na noc ale nedávala, si myslím, že to nevydrží. My máme na noc noční P´titku, do toho prefold z mešavice a je to tak akorát...
12. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano!
holky, mame docela problem, poslednich cca 14 dni spi David za cely den a noc v prumeru jen 9 hodin = mene nez ja !!! co s tim? to preci nemuze byt normalni?
12. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi to je málinko no..je to peknej nespavec..Ale lilca mela taky obdobi takovy pred chvilkou..ted uz zase spinka v noci 11H a přes den 2-3h
12. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
kat díky, tak já se někdy přidám

díky za názory kvůlu dudlíku, já bych ho chtěla odbourat kvůli tomu, že bude malé mimi a pak by to šlo asi hůř. No budu zkoušet dál, třeba se to povede
stejně tak nočník :slight_smile:)
12. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Mem, jojo, i my nastolili malemu tvrdy rezim :slight_smile:
a jde to celkem... dudlika mame vyjimecne, v krajni nouzi... celkem to slo, ale usina mnoooohem hur nez drive a spi mnohem mene...
ted sedel pul hodiny na nocniku, kakal, a asi ho to bolelo, strasne bulel zase, ach jo
12. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ladi
no já asi zkusím ty hysťáky vydržet, ona s ním fakt jen spí, ale pěkně, přes den 2x 1,5 h a v noci tak 20/20:30 - 6:30/7
zas to nechci nijak násilím lámat

nočník zatím nic, sedá si, ale hned vstává, má z toho prču, ale podle mně to moc dobře chápe, raději chodí se mnou na záchod, pozorovat, tak možná zkusím rovnou ten
12. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek