• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
mem my dudlame jen na spani...nocnik vubec..ale kdybych cekala druhy tak jsem asi vic tvrdá:slight_smile:)

Dneska jsem poprve dala male jist sama ..ryzu s masem at se ji to lip nabira..a docela dobry no..ale treba jogurt nevim nevim kdy se odvazim:slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky si predstavte že nam vazne ty hnupici spocitali spatne dane...manza ted dostal pasku na dasli mesic a dali nam jeste 10 !!!! super.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, no vidis! to mam velikou radost, ze Vam to nakonec dali! jeste, ze jsme tu do Tebe furt sily :slight_smile:)
12. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, drzim palce! u nas nebyly hystaky, ale tak 10x prijde, nez usne, a obcas knoura, a trva to ted treba hodinu a pul, poslednich par dnu...
za chvili dam obed a zkusim ho dat spat, ale zase asi zbytecne...

jo, Mici, prislo mi od Aisy uplne totez, fazole, Safari, Frutapura a jahodovojogurtova sklenicka
12. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi no ja jsem taky rada pac bodnou jako sul..aspon nejakej dluh padne..
super ne to jidlo..Lilca ty fazole miluje :slight_smile: skoda ze neprisel jeste nejakej balicek :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, povedzte mi, ako si vase deti umyvaju zuby? Seb sa na to vzdy sice tesi, dostane kefku s malinko pastou a pcha si ju do ust, akurat ze si tie zuby samozrejme poriadne necisti, len ozuzle kefku a pastu a stolicky to teda ani nahodou. Mne nedovoli, len sem tam, ale to sa tiez k tym jeho 3 stolickam nedostanem ...
a mame dalsie slovo - a zase anglicke. Ja neviem, ci su tie anglicke slova jednoduchsie alebo co.. ved s nim 80% casu rozpravam ja po slovensky ... ma stve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, hlavne, ze mluvi!
My cistime elmexkou od prvniho zoubku kartackem. Ma stolicku u umyvadla, rano a vecer si tam stoupne, udelame mydli mydli na ruce a oblicej a pak mu rychle precistim vsechny zuby ja, coz take nema moc rad, takze mu kartacek za chvilku predam a on se opici mne, jak si cistim a hrozne ho to bavi... ale proste mu je pred tim vycistit ja musim, protoze stolicky by se mu zkazily :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ved jasne, ale o mluveni sa fakt neda hovorit, to su len slova, ziadne spajanie atd :wink:
on si tiez rad cisti zuby, len to samozrejme nerobi poriadne a mne nechce dovolit. zas nechcem nasilim, lebo to by ma o chvilu nenavidel a urcite i to cistenie zubov... Idem do Palladia do Sparkys pohladat nejake darceky ...
12. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky!
zdravím mem :slight_smile: , my taky dudláme jenom v noci...a zatím to tak zůstane, nemám chuť s tím něco dělat :unamused:

dneska jsme byli u dr, tak máme 10250g a 81cm :slight_smile:
jo a doma už několik dnů NEMÁME PLÍNKY, krásně si sama řekne o nočník :dizzy_face: :dizzy_face: moc mě to potěšilo ( i když je mi jasné, že za pár dnů/týdnů/měsíců může být nějaké období bojkotu :wink: )

zuby - čistíme, chvilku si to šudlá sama, většinou ji přemluvím, ať mi kartáček půjčí a rychle čistím, co to dá :slight_smile: :wink:

mici - to je super, s těma penězma! :grinning: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel ahooj tak co dasli tyden..treba streda? a v pondeli nahodou nevis jestli nekdo na palvku neodpadne :grinning: :grinning: :grinning:
a nocnik super..my furt ..ach jo na me kasle uplne:// a míry krásný ..my jdeme další čtvrtek tak jsem zvědavá :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mem zdravím,já zrovna patřím k těm,co se připojily o dost později. :wink:
12. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Mem vítám tě mwzi náma :wink:
My dnes byly na menším srazíku u sestřenky-dohromady asi 6 dětí ve věku od 7 měsíců do 3 let,fakt super,Klaudinka se s miminkama mazlila,nosila jim hračky,dávala bumbat-no úžasná :dizzy_face: :dizzy_face:
Mici,moje už nechce vůbec krmit,když vezmu do ruky lžičku tak mě seřve :sweat_smile: , ale bordel teda opravdu je :sweat_smile:
Zuby-čišstím já,máme kartáček a pastu elmex(malá už si o ní sama říká-pastu mama , zoubky čistím já berušku baví vyplachovat si pak pusinku,máme k tomu i říkanku :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani krásný míry a gratuluju k nočníkovaní :dizzy_face: :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja,
ráda se přpojím do diskuze :slight_smile: všem děkuju za přivítání

dneska ten dudel zkusím znova, máme na to 3 měsíce, tak to snad zvládneme. Holt obětuju nějaké ty noci

My zuby čistíme nškdy od roka, ne tedy od prvního, pasta elmex, chutná jí moc, chvilku jí nechám kartáček, ona mi napodobuje a pak čistí máma, říkám jí á a ona otevírá..má ale dny, kdy ječí a nechce si tam nechat sáhnout, tak to jsem jí nenutila, páč jí asi bolely ty spodní trojky

hanel super s nočníkem
12. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k jídlu, já nechávám Emču, aby jedla sama, má ten bryndák s korýtkem Ikea a na zemi pod sebou 2 utěrky, aby se to největší pčípadně chytlo a už jí moc pěkně. Spíš jí to dávám hustší a kašovité, takové rizoto je ale horor
jogurt z kelímku sama neumí, na snídani jí ho dám do misky, zamíchám kuličky nebo flaky a to zvládne sama, když kelímek, tak jí ho držím a ona jí, už se i pěkně strefuje a minimalizuje odpad
12. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak dnes jsem mela zase kontrolu,ale bez uzv,ten bude za 2 tydny...vse vypada dobre,udelal jen rychly ultrazvuk,protoze jsem mela podezreni ze me odtika plodovka a je to jen vytok. dostanu monitor na srdicko,protoze se me zrychluje tep,mota hlava a tak.tak na to jdu pristi tyden a budu to mit na sobe 1-2 dny.

uz objednavaji infuzi,co budu potrebovat pri porodu,a vzdycky kdyz mam kontorlu berou sebou studenta-prej jsem pro ne zajimavy pripad. ten muj doktor mel za celych 18 let praxe jen 2 pacientky s tou krevni poruchou,ja jsem ta druha :grinning: tak jsme jim rekli, ze nechcem byt az moc zajimavy :slight_smile:

jinak vse vypada dobre :slight_smile:

vcera jsem jela poprve sama autem s Abinkou,to bylo dobrodruzstvi :grinning:
12. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, ty mas veci, tedy... Hlavne, at to dotahneme zdarne do konce! Uz se Ti to blizi :slight_smile: Datum nerekli?
Ja jsem nechutnej krecek, uz mam asi vsechno, az dorazi ty latkovky...

Jinak jste vsichni mooooc sikovni s tim papanim, nam se dari az poslednich par dni, ale stejne krmim i ja. Obcas ho necham.
Dnes ma malej silenou zacpu, i jsem musela masirovat brisko... Chudatko male.
12. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, a co Ty? Jak se citis, jak tesis na chlapecka, kde planujes rodit ? atd. atd. Nejedes v latkovkach ? :grinning:
12. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - tak fajn, píšu si příští středu, podrobnosti domluvíme :slight_smile: :wink:
12. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, no to su veci, drzim palecky, aby vsetko bolo v pohode.

Ja som vcera objednala nejake svrchnacky no a ked uz som bola u toho, tak aj mens. kalisek :wink: Som zvedava.
Sebik papa sam len to, co sa da napichnut na vidlicku, cestoviny, zeleninu atd ... kasu alebo jogurt len ked su zbytky na dne tanierika, zatial je stale viac na nom, ako v ustach :slight_smile:
Prazandy, nechce sa vam na nejaky srazik niekam do parku?
12. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, taky držím palce :wink:

Hanel, gratulka k nočníku :dizzy_face:

Ladi, chudák, Denča snad zácpu ještě neměla, to musí být hrozné, ale je fakt, že někdy sedí fakt dlouho a tlačí až je rudá. Ale asi jí to nijak nebolí, chudák Davídek :frowning2:

Deni, já jsem s kalíškem max. spokojená :dizzy_face: :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja
tak další pokoj o bezdudlíkování, uvidíme :slight_smile:

jinak já se cítím celkem dobře, zatím žádné komplikace, na konci května jdu na cukr test, ten snad taky dobře dopadne. Na kluka se těším, sice jsem si přála druhou holku, ale takhle je to taky ok, vyzkoušíme oboje. Rodit budu zase v Podolí, alespoň pevně doufám. V látkovkách nejedu. Uvažovala jsem o tom asi 5 min, je to teď v kurzu a mluvila jsem s jednou kámoškou, ale asi do toho nepůjdu. Dvě malé děti, na podzim začínáme stavět půdu, takže to dozorovat, domácnost.... nevím, nechce se mi začínat s něčím dalším novým, myslím, že změn bude až až , ale třebas ještě změním názor
12. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, a objednala jsi tady u nas? ja dnes u pani byla, je super, ten kalisek si pak u ni taky koupim... a koupila jsem treninkove kalhotky Imse, a jsou strasne krasne a mekkoucke!!! ja ted sraziky nestiham, musim se ucit...

dneska byl extra tezkej den, s tim placem ze zacpy... pak si i lehal na koberec, na brisko, kolena pod sebe... hruza

Mem, jojo, bude to zahul
:pensive:
12. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem hodila pro Julovky do alba sebe v 18 letech - tak se taky zasmejte, dlouhe cerne vlasy :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, proč zasmějeme, vypadala jsi dobře :wink:
12. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? diky :slight_smile:) neuveritelne, jak to leti a jak starneme... za par dnu 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ani nemluv, jsme s Michalem nedávno tak uvažovali jak to sletělo, už jsme spolu osm let, vůbec mi to nepříjde, je to jako včera, co jsme se dali do kupy :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mám dnes za sebou s malou snad nejhorší den za poslední rok. Ještě jeden takový a povezou mě do bohnic. to co dnes celý ale fakt celý den předváděla jsem fakt málem nerozdychala.
12. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, co se dělo? Já jsem z posledních dnů taky už docela na mašli, dneska zase nechtěla večer spát, asi jí vadí to světlo, co je venku nebo nevím, ale jsem vyflusaná jak blázen :confounded:
12. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od rána šílený scény jak prase. Když jsme měly jít pak dopoledne pryč tak udělala scénu že se málem zadusila a poblila. Nikam jsme nešly a místo toho usnula oblečená včetně bot v postýlce. Po obědě očkování a to jí asi dorazilo. Doma pak v kuse řvala řvala řvala,knučela a nevím co ještě až do večera. Možná zuby nebo nevím co ale už fakt nemůžu
12. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek