• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
zus, chudáku, to znám taky a bohužel to nemusí být jen po očkování nebo zubama :rolling_eyes: :confounded:
12. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,datum je zatim 3.7-37tt pokud ale budu v poho a bez kontrakci,tak 17.7 :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 03:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Zus tak snad to byl jen včerejšek a dnes už bude vpoho.

My jdeme dnes za hodinu na čtvrtou hexu,už se nemůžu dočkat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Svom, tak přeju, at to Anetka dobře zvládne a hlavně bez reakcí!

Malá už si stačila pře chvílí střihnout zase scénu že jsem se s ní odmítla asi po stopadesátý dívat na Mnam Mnam Bobik a ted další, že jsem si ji dovolila sundat z okna :rolling_eyes: Mě už fakt klepne pepka z ní
13. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus ahojky,díky,bez reakcí budeme asi těžko,ona to blbě snáší,pokaždé mívá k večeru zvýšenou teplotu a druhý den horečku. :frowning2:

Jinak ty scény,co popisuješ míváme hodně často,naše madam je totiž děsná vzteklina a ještě ke všemu je neuvěřitelně tvrdohlavá. :unamused: :angry:
13. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...Tom je taky bzteklina, jak není po jeho, má hysteráky... :angry: Máme jít zítra na očkování žloutenky, ale nevím...Tom po angíně ještě kašle...a zítra taky jdeme k zubaři.
13. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
já půjdu někam do parku ráda(v případě špatného počasí klidně do mc) jen v podělí jdeme na hexu tak počítám,že dva dny s ní nebude řeč,ty hexi jsou u nás snad nejhorší :unamused:
Zus to je mi tě líto :frowning2: u nás taky probíhaj scény,ale větščinou jen když jí něco vezmeme nebo chce aby sme si jí všímaly
13. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, držím palce, ať jste tentokrát bez reakce.

Zus, scény jsou poslední dny i u nás na denním pořádku, je to hrozné :rolling_eyes: Jak říkáš, sundám z okna, řev jak prase, kope nohama do země, no děs :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat díky.

Já si stejně myslím,že největší vzteklinu máme my.

No nic,tak my razíme k dr. :frowning2:
13. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak u nas taky des, po dni zacpy se mu vecer spustila opet ryma jak prace, v noci uz zacal kaslat, z toho se davit a zvracet, celou noc prorval, Honza odsaval jak divej... hruzna noc... zacinam mit podezreni, ze snad ma nejakou alergii, nevim, jak by mohl nekde zase nastydnout... ikdyz ted uz neni ta ryma pruhledna, ale zloutne, tak asi neco chytil na nakupu :((

Kristy, ja bych hrozne chtela 3.7. , jsem si to usmyslila za hezke datum :grinning:
13. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci hodně štěstí u dr.
Ladi chuděra Davča :frowning2:
13. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vcerejsek byl fakt jeden z nejhorsich dnu za celou dobu, bych rekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,to je mi vás moc líto,ale hlavně ,že Honza pomáhá, u nás to teď je zajímavé,Zdendu povýšily (bohužel jedniný pozitivní je,mže nebude v těch vedrech v autě a nemusím se bát kdy to do něj někdo napere) teď chodí domů většinou okolo půl 6 a to si bere ještě práci domů-já vím asi normálka,ale dřív chodil domu okolo 3-půl 4
13. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je mi lítoat :frowning2: je Davídek brzy fit a je mu dobře.

Největší vzteklinu mám určitě já. jakmile něco není po jejim, tak scéna. Ona se vzteká i sama nad sebou. Když jí cokoliv nejde, tak začne zuřit a chce do postýlky. tam se asi cítí nějak bezpečně nebo co.
Už zase řve a vzteká se a nemá důvod. To je tak strašný, že vážně nevím, co s ní. takováhle nikdy nebyla.
13. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
David neni vzteklina, nastesti... Ale bylo mu dost blbe...Ty zoufale oci u toho odsavani :( Spala jsem s nim v detskym, a uplne chrcel. Grr... Ale ted je v pohode, zkouknul Postaka Pata a uz sedi na stole. Zitra bude v pohode, snad.

Zdenkovi gratulujeme!
Honza chodi kolem 5.h domu, coz je super, dela kousek odsud.
13. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme zpět a máme rovnou naplánovaná další tři očkování vždy po 14 dnech.

Ladi snad bude malej brzo vpořádku.

Leniz gratulka k povýšení manži. :wink:
13. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky,no kdyby se to aspoň odrazilo na platu :unamused: navíc je teď myšlenkama úplkně někde jinde,no snad se do toho brzo dostane a bude líp. Jo a musím mu každý den připravovat dopředu jídlo do práce,takže pozitivní je,mže mám vařeno dopředu :slight_smile:
Luci,jak to :confused:
13. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz za 14 dnů má první dávku klíšťovky,pak za 14 dnů druhou dávku klíšťovky a za dalších 14 dnů poslední dávku Prevenaru,teda ale pokud nebude nemocná.
13. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak nas Seb zatial tiez nie je vzteklina, scenu urobil asi tak 3x, a to ked som ho v parku vzala dole z auta, ktore soferoval. A este sa hneva a krici mnam mnam, ked rano nestiham urobit sunar dostatocne rychlo ...
inac my sme 10 den po Triviacu a zatial bez reakce, tak dufam, ze to tak i ostane.
Zdenkovi taky gratulka k povyseni, Leni, v lete tie dlhe pracovne dni nejako zvladnes, a do zimy sa to snad upravi. U nas M jak dela na smeny, tak ked je v praci, tak od 8 do 8.
13. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak co je tu nového?

Malá má taky záchvaty vzteku, zrovna předevčírem jsem si říkala,jestli jí nehráblo.... se v postýlce tak vztekala,až se z toho poblila :rolling_eyes: Poslední dobou je to až neúnosný,ale asi teda není výjimka,když to tady tak čtu :unamused:
13. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...děti maji tedka vztekaci období no...Lilča taky jak se ji neco líbí a chci jí od toho dostat tak scena ..a i kdyz se ji neco nepodari tak se nastve bouchne do toho a breci .-)) (po mamince nervak no :sweat_smile: :sweat_smile: )

Dneska papa podruhe sama ..sem ji uvarila testovinovy pismenka..jsou malinky a drzi u sebe a do toho sklinku s kralikem:slight_smile:

Pekk jak je u vas? co Eli stykate se??
13. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici: U nás už to celkem jde......snad všechno zlé je už za námi....
S Eli se vídáme,sice ne tak často,jak bychom chtěly,ale aspoň něco :slight_smile: Má se dobře,Ondrášek roste do krásy a je moc šikovnej :slight_smile: Ale to všechny listopadový dětičky :slight_smile: :wink:
13. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekk to je fajn že už se vše uklidnilo :slight_smile: i u nas se bliska snad na lepsi casy...tak Eli pozdravuj a nafotte decka zase spolu :slight_smile:)

jidlo dopadlo krasne..musela sem ji nakrmit pac si z toho udelala modelínu a hrozne se ji libili ty mlaskavy zvuky kdyz to pasírovala pres prsty :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pasirujeme :slight_smile:
Pekk: jsem rada, ze uz je to lepsi, a Eli s Ondrama moc pozdravuj

tak jsme jeste nekolikrat odsavali, ale snad uz to bude OK... brisko snad dnes take neboli, tak se mozna ted pres odpoledne i vyspime...

jdu si lehnout
13. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pekk, ráda tě vidím :slight_smile: Pozdravuj Eli :wink:

Svom, tak tolik očkování najednou je fakt mazec. Chudák Anetka a potažmo i ty, jestli bude malá protivná.

Holky, tak malá dnes měla mega hyper scénu-mnohem horší než včera. Jsem fakt myslela, že bude po ní :zipper_mouth: :pensive: Včera to byl proti dnešku jen takovej slabej čajíček. Ted doma chvílema pořád řve a kňučí anebo se vzteká :rolling_eyes:
13. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak je teda síla, zus :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a vůbec, všichni, co máte ty mega vzteklouny...

já jsem z Juli taky vyřízená, a to se vzteká jenom někdy a docela rychle ji to většinou přejde...ale stejně mě unavuje a vyčerpává, když jdem ven třeba, nebo s ní jdu nakoupit nebo něco někam vyřídit - a ona lítá sem a tam, zásadně tam, kam nechci, a já pořád za ní, pořád ji zvedám a někam přenáším, ona zas uteče...a furt dokola "ne, to nesmíš, nedělej to, nesahej na to, a pojď už půjdem, tak pojď k mamince, TAK POJĎ SEM!!!!" a tak dále a tak dále a tak dále.... no však to znáte :wink:

hysterická scéna se konala, když jsem ji sundala z kolotoče..to bylo řevu...vzpínala se tak, že jsem ji vůbec nemohla dát do kočáru ani nést :sweat_smile: divadlo no :unamused: nakonec jsem ji odtáhla z dohledu kolotoče a pak se už naštěstí asi po 10 minutách uklidnila.

Jinak jsem se definitivně rozhodla, že končím s denním kojením - přelepila jsem si prsa náplastí a funguje to (zatím) báječně...jak vidí náplast, začne si ukazovat na nožičku, jako že tam taky měla náplast (po očkování) a pofňukává, že to bolelo, já ji říkám, že maminku to taky bolí...tak mi na to ani nesahá :dizzy_face: konečně, v posledních dnech se po mě plazila pořád :rolling_eyes:
13. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak vám jdu poreferovat naší bezdudlíkovou story :slight_smile:
včera uloženo ve 20:00, neviděla dudlíka v postýlce, hned jí to došlo, začala natahovat, tak jsem prohlásila, že dudlíci šly na procházku a ještě se nevrátily. No tak neřvala, ale spát nechtěla, počád blbla, vyhazovala hračky z postýlky, volala, mámu, tátu, bábu. Já za ní chodila v intervalech, vždy položila, pohladila, usínáček. Ve 21 začal řev, no po 15ti min jsem šla za ní, rozhodnutá jí dudlíka nedat a fakt vydržet, tak jsem si k ní sedla, hladila nejdřív po tváři, pak po ruce, do 10ti min byla tuhá. Spala celou noc, vůbec jsem jí neslyšela, vstávala v 6:45, tj normálně.
Takže to by tak asi šlo, uvidíme dnešní noc.
Dneska jsem jí zkusila dát spát dopo, stejný průběh, je to trvalo jen hodinu než jsem jí byla ochotná hladit a spala mi 45 min, protože jsem moc bouchla dveřma ven :( no ale mysím, že je to celkem úspěch
odpo jí zkusím dát spát ještě jednou a pak večer
13. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lado - tak snad už bude špuntovi dobře

ad vzteky - my je máme jen někdy, ona Emča je celkem kliďas, ale taky to na mně zkouší, jenže to moc nepochodí. Já se s ní tolik nemažu, žeknu že ne, jdeme, nebo tak a hotovo. Na romazlování má babičky. To bych nevyřídila vůbec nic
Ale jak říkám, zatím pohoda, žádné šílené scény, válení po zemi a kopání neznám

jo a Leni - mm odchází ráno 7:30 a domů chodí cca na 19 :( a to má celkem norm pracovní dobu
13. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem super jen to vydrž...u nas to trvalo celkem dlouho s jidlem v noci...
kamoska jak brala malimu dudlik tak byl taky uplne vytocenej..oblibenyho iáčka začal nenavidet ..vsechno rozbijel..ale za tyden už klid a pohoda...
ja na to ted nejak nemam psychickou silu..ale cim driv na to skoncim tim lepe no:/( do dvou let bych to chtela mit z krku:/(
13. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici dík
já si říkám, že když usnula, tak je to na dobré cestě a jsem rozhodnutá vydžet a pár dní/nocí obětovat, počítám týden až dva
odstavení kojení u nás proběhlo pozvolně a naprosto ukázkově přesně na 1 rok a 1 den, tak snad půjde i toto
pak se vrhnu na nočník, chudák holka

jo a v noci nejedla od 2 měsíců a spala :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek