• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
holky, my jdeme na Trivivac v 15.mesicich, mame stejneho pediatra jako Klaudinka :slight_smile:
Xeni, jasne, restaurace u nas taky nefunguji, zdrhne a otravuje lidi kolem...

byla jsem dnes v poradne, vse je v poradku, a mam krasnou fotku miminka, pak ji prihodim
19. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, tak to je super, tesim sa na fotku mimi ...
ja som bola na kontrole stitnej zlazy a sa mi z nicoho nic zhorsili vysledky (stitnu zlazu uz nemam, takze hormony beriem len v tabletkach, takze je to nejake divne) - musime s "baby making" trosku pockat, kym sa to nespravi ...
inac vas vsetkych pozdravuje mata.mata s rebekou, ma teraz vela skusok a kona nestiha :grinning:
19. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, deni, to je mi lito, pitome hormony :(
take zdravime Matu s Rebekou

jo, holky, meli jsme u nasich 11 let andulku... dnes vyletela z klicky a zakousla ji kocka... cely den je mi z toho zle... zrovna kdyz tam jsem...
19. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
XENI aha,tak to já večeřím většinou buď mrkev na kolečka nebo nízkotučný jogurt,nebo suchar,ale dnes jsem zhřešila adala jsem si celozrný rohlík s máslem :unamused: to za odměnu,že už mám ,,jen ,,63kilčo
LAdi ,prvně ti gratuluju k dobrým výsledkům v poradně a pak s tou andulkou mě to mrzí.Prosímtě kdy jsi nahlašovala jaký tip vakcíny chceš? Já bych chtěla radši ten priorix ,kamarádka ho dala malý a reakce krom jednoho dne zvýšený teploty ok.
19. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,taky chystáte další mimi? :slight_smile:
19. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jsi dobrá, kdybych ejnom takhle ziovala, asi bych tedy neměla energii na Xendu. Já radikálně hubnout nebudu, už se mi to mocjrát nevyplatilo, zhubla jsem terba 10 kg a za dalsi pul rok sup a 20 kg na hoře. Ted jsem prostudovala webovky a zdravý je zhubnout max. 1 kg tydne, ale spis jen 1 kg za 14 dni, no tak pri frekvenci 2 kg mesicne to je 8 mesicu a mam co jsem chtela a doufam, ze tentokrat to uz zustane. Já večeřela 4 knackebroty ze syrem a sunkou a kus okurky no a Xenda to samý.

Já si teda asi zavolam Dr. a to je na co? Na priusnice to očko nebo na co?
19. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni ,tak já už jsem si nják zvykla,o to víc se těším ráno na snídani :wink:
Je to na příušnice,zarděnky a spalničky nebo priorix tetra to je plus neštovice
19. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ: mam tam zavolat tyden pred ockovanim, co budu chtit
20. led 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hodila jsem foto z hor, je tam i Davidek s Xenuskou :slight_smile:
a do druheho alba mimi z ultrazvuku, nechalo se krasne vyfotit, dlouhonozka jedna - tak treba mrknete :sweat_smile:
20. led 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Ladi krásné fotečky a mimi je taky úžasný,takovej vegáč má :grinning:

Leni: Teda ty s tou váhou hýbáš :confused: Gratulka k dalšímu kilečku :wink: Já se do toho taky opřela a za posledních 14 dnů 1,5 kilča dole,ale to jen díky tomu,že jsem začala chodit zase na spinning a 1x týdně do posilovny :slight_smile: Tak ještě 4 kilča a pak už jen udržovačka.
20. led 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, boží, taky jste byli na pneumatikách? No my taky, 2x.

Holky a co teda budete chtít za to očko? A jsou k tomu nějaký příplatky? A ty neštovice, to jsou planý. Já o tom vubec nic nevim, mam od pojistovny moznost prispevku 1000 kč, kterej jsem loni nevyužila, tak ted bych nejak měla. TAk my tedy poradte. Díky.

Pek, ti závidím, u mě udržovačku plánuju za 20 kg :unamused:
20. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, my dame obyc Trivivac. Na Priorix Tetra, ktery je i s planymi nestovicemi, ted nemam prasulky, a obycejny Priorix sice nestoji tolik, ale slysela jsem spoustu nazoru, ze o moc setrnejsi nez Trivivac neni - tim nechci Lenku odrazovat, ale nazory se ruzni. Ten je proti stejnym nemocem jako Trivivac.
20. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Xeni,ten triviak stojí u nás 2000,ale beztak je možnost,že to dítě chytne,jen nebude mít tak hrozný průběh.
Já nechám popřípadě neštovice zvlášť pokud je teda neprodělá ve školce ,nebo otěhotním. Jinak pririx obyč stojí 600
LAdi,taky jsem to četla,ale zas si říkám,že to zkusím,už takhle sme měly reakci snad na vše kromě žloutenky a tuberkulozy :sweat_smile:
20. led 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslelas Priorix Tetra, vid? Trivivac je ten statem hrazeny.
Ja necham nestovice zvlast, pokud je nechyti, nez pujde do skoly.
20. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi jasně ,jsem to popletla :sweat_smile: Ladi jj taky tak nják to chci,ony to prý děti většinou chytěj ve školkách,nejhorší průběh je v dospělosti :unamused:
20. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, davate nekdo prdolum nejake vitaminy - sirup, pilulky ??? ja ted koupila Pikovit, alespon pres zimu... on mi nechce jist syrovou zeleninu a ovoce ted taky nejak bojkotuje, krom bananu
20. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam... a je to vyborny
20. led 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nedavam, ale uz jsem o tom premyslela... ale ona ji hodne ovoce, ale syrovou zeleninu taky málo, no. Ale vitaminy se maji jist pred zimou :wink: pak uz ne, takze já ji dam pokud onemocní, jinak ne.
20. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - vidim, ze riesite vakciny ...
my sme chceli dnes poslednu hexa, ale bolo tam strasne ludi a bolo mi trapne len zaklopat na dvere, ako mi povedala doktorka ... tak som sa otocila a sla domov. A asi trochu robim paniku, ale citala som, ze v UK maju teraz dost zvyseny vyskyt osypek, neviem presne, ako sa to vola po cesky ... a my ideme pred Australiou na 5 dni do UK - jasne, ze uz mam pred sebou desive scenare, ako Seb dostane osypky a do Australie nas ani nepustia ... Ked som sa pytala v telefone Dr. na ockovanie, tak oni to vraj robia hromadne ... este to zajtra s nou prediskutujem ...
inac LeniZ, ano chystame druhe mimi, najprv sme to trochu odlozili kvoli tomu leteckemu vyletu, a teraz musime kvoli hormonom ... inac by sme uz boli davno "vo vyrobe". Predsa len, som tu najstarsia ... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja sa zase aspon takto v rychlosti ozyvam. Tak dnes sme s malou zacali chodit na fitlopty. Tak si to uzila. Vcera bola aj na angline, ale divala sa na tu babku ako puk. ale tak niekde zacat musime, no. :grinning: NEchce sa mi vsetko docitat, tak sa nehnevajte, ze sa nepripajam do debat.-Pocas dna som fakt furt prec, takze za netom nesedim ako je den dlhy. Ale vecer je Vikina uz taka unavena, ze bez problemov zaspi. JO a ked tu neni Dav (chodi vzdy az navikend), tak krasne spinka celu noc, ked sa nebudi na chrapanie a rano vstava s usmevom a nie s placom. Tak som rada. No a nove uz asi ani nemame nic. :slight_smile:
20. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,neco novyho?docitani je moc :D

Lada,ja krome unavy a citlivost na pachy a rostouciho briska bych ani nevedela,ze jsem tehu :slight_smile:
20. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný večer já teda jdu taky do obyč trivivacu a další hrazený neplánuju uvidím co přinese jaro

Ladi nečetla jsi tady někde diskuzy na téma vitamíny?,já to četla a trošku mě přešla chut něco dávat já dávám jen MULTI tabs jsou to jen 3 vitáminy A,C,D a dávám hlavně kvuli té fontanele měl ju pořád velkou a pomalu se mu zmenšuje tak mě to poradila dr

deni určo ti není víc jak mě :wink: :wink: :wink: jsem ročník 77 :angry: :grinning: a MM je ročník 72 takže už skoro stařešiny :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, no si predstav, ze mi teda je este trosku viac :grinning:
20. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
týý jo vypadáš tak na 20 podle fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy to je super, že je ti takhle skvěle, držím pěstičky.
20. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,tak doufám,že se to brzo spraví ať můžete zapracovat :wink:
Kris,to je super,že to neprožíváš nják bouřlivě :slight_smile:
K těm vitamínum,já teda nedávám krom vigantolu (a ten už skoro nemám a fontanelku ještě trošku má,tak na 2 prsty) dávám jen probiobaby,to máme jednak kvůli tý salmonee aby se pořádně upravila střevní mikroflora ,ale prý to má vliv i na obraněschopnost,taky dávám čajík na posílení imunity a snažím se dávat dostatek ovoce a zeleniny,jenže ovoce krom jablek a banánu nechce a zeleninu max. vařenou v jídle
20. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dik!!!!!!!!!!!!
my ziadne vitaminy nedavame, vigantol sem tam, ked nahodou nezabudnem ... fontanelu uz nema, teraz ma tam ale nejaku bouli - tak dufam, ze si len udrel hlavu :slight_smile:. Ovocie zje vsetko, kiwi, mandarinku, vino, jabka, na bananoch je uplne zavisly ...
zeleninu len varenu v jedle, surove jedine rajcata ...
20. led 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
necetla jsem nic, jen me napadlo neco koupit, kdyz jsem sla pro vitaminy po sebe... u Honzy v praci uz samozrejme vsichni marodej, ale sedej tam, aby o neco neprisli :wink:
jinak jsem ted objevila v Globusu u zeleniny, ze maji takove ovocne drene v kelimkach, nekupujete to? to miluje :slight_smile: stoji tedy asi 24CZK, ale ma to radeji nez presnidavky a je to snad i zdravejsi

Kristy: ja ted mam obdobi uplneho netehotenstvi, je mi dobre, cpu se jak mlejn, nic me neboli, unava polevila, a uz 3 dny citim malinkate tukance v brisku, ale pocitat budu az poradny pohyb - prevaleni a tak :grinning:
21. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, s těma vitamínama - já dávám ellíkovi do čaje rakytníkový sirup, ten je hodně bohatý na vitamín C a není to žádná chemie :slight_smile:

teď máme tenhle http://www.lekarna.cz/weleda-rakytnikovy-sirup-200ml/
21. led 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek