• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Nazdarek, tak hrdo hlasim, ze som konecne umyla okna. Uz nebolo vidiet vonku :grinning: :grinning: :grinning:
Stavili sme sa z prechadzky po pizzu, ze vezmeme domov, no a Seb zdrhol z kociaru, letel k stolu, kde sme sedeli naposled, vysplhal sa na stolicku a ze mnam mnam ... :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my za chvili razime do nemocky... Davidek se mi ted nekolikrat malem udusil, kasle, rve bolesti... drzte palce... davi se, zvraci z toho
vzhledem k tomu, ze soused vstal pred tydnem ze smrtelnyho loze se zapalem plic, vratil se z nemocnice, kde lezel na pokoji s tuberakama a podobne, bere antibiotika, ale vysedava na chodbe, na balkone, u piskoviste atd. , tak nechci nic podcenit...
13. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jeda, Ladi, drzime palecky, aby bol Davidko cim skor ok. to je des bes. Ani si to neviem predstavit ...
13. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš Ladi držíme palce,ať to není nic vážného :frowning2:
13. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
chudacek, asi mu bylo mizerne uz vcera, a ja myslela, ze je to ze zacpy... mamka mi ted rikala, ze nekdy proste boli brisko, ikdyz je pricina jina, kdo vi... diky
13. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
LAdi :(( Drzim palce at to neni vazne:((
13. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak teda nevím,co to malé píchli,ale od té doby,co jí očkovali,měla super náladu,žádné vzteklé scény,pořád se jen usmívala,prostě andílek. :wink: A to ráno jen ječela.Teď už spinká,tak snad bude tentokrát bez reakce.

Ladi to je mi líto,snad to nebude nic vážného,držím palečky.
13. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem si vzpomněla,jsem se ptala u dr. na ty vzteklé scény a prý je to normální,protože v roce a půl je prý období vzteku. :frowning2:
13. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme zpet... v pohode :slight_smile:
na plicich nic neni, prudusky taky v pohode, dusi se z tech tekutych hlenu, z te rymy... pokud se neobjevi teplota, tak je to asi alergie - bohuzel... tak budeme sledovat co a jak a kapat Zyrtec... a casem na alergologii, to si tedy uzijeme...

ale jeli jsme ve vytahu s panem, jehoz 7m miminko jde zitra na resonanci, protoze ma neco v hlavicce... to je pak teprve problem
13. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoja,
ladi - to je dobře, že je všechno ok, znělo to hrozně

tak my už spíme opět bez dudla, normálně chce hned do postýlky, jak jí odnesu do ložnice, teď se tulila a nechtěla, asi 5 min brečela, sedla jsem si k ní a hladila po ruce, stalo mi to 10 min, takže celkem pohoda. Počkám, až na něj zapomene a postupně odbourám sezení u ní. Jo a odpo nespala, páč jsme měli náhlou návštěvu, tak byla i unavená

hezký večer
13. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, tak ještě že tak, snad to nebude ani alergie :pensive:

My s tím dudlem asi budeme ještě dlouho, teď jsme odstavili to noční kojení a ještě si ani pořádně neaklimatizovala a už bych jí brala dudel? Mě to zas tak netrápí, tak ještě počkám, ale taky bych chtěla kolem těch dvou let nejpozději s tím seknout...

Ladi a ta rezonance tomu miminku, to je hrůza, fakt :frowning2:
13. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kat - no já kvůli tomu druhému mimi, jinak bych čekala do dvou let, usínala mi totiž krásně sama do 5ti min
ale boojím se , že by ho pak brala malému, když bych ho brala já jí, takhle bude mít 3 měsíce na zapomenutí
13. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
mem, jj, u vás to je něco jiného :wink: Ale my s tím spaním bojujeme od narození, takže jsem fakt šťastná, když konečně usne, natož kdyby byla zas bez dudlu, to už by mě asi odvezli do Bohnic :pensive: :zipper_mouth:
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi,chuděra ,ale hlavně ,že to není noc vážného.
J8 teď konečně uspala malou,u nás nehrozí ani odbourání dudu ani usínání samotná,dnes sem šla jen udělat mlíko a řev,že se málem poblinkala :frowning2: fakt nevím jak na to,navíc jak spinká s náma ve velké postely a jakmile se zavřou dveře tak vyleze ,řve a začne do nich kopat a bušit,takže jáký metody vyřvání u nás neexistujou
13. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
to věřím, kdyby mi nespala, taky bych byla na Bohnice, měli jsme v tomto štěstí, do jejích 9ti měsíců věku jsem ještě hodně pracovala, takže by mně taky vezli
on mi to kluk dá sežrat, o tom nemám pochyb :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Mem tak to máš štěstí, u nás do 8 měsíců usínala sama v postýlce,pak salmonea a začal čas uspávání.
Kat furt jedete tu metodu co jsi mi psala?
13. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
leni tak u nás neusne jinak než u sebe v postýlce, s námi ani náhodou, protože u nás ve velké posteli se přeci blbne
ale my jsme rádi :grinning:)

no zase jí máme v ložnici a budeme tam mít obě děti, než se postaví půda, všechno má něco :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Mem,my máme i pokojíček,ale tam bych jedině musela spát s ní,manžu naprosto nerespektuje-ten je jen na blbnutí já na to ostatní,takže nedej bože abych se večer sebrala a šla na záchod a ona se probrala,to je schopná jít v té tmě za šíleného řevu přes kuchyň na chodbu a řvát mi u dveří :confounded: Ale jinak je to teda zlatíčk,jen tohle mě štve no :unamused: navíc pak zubař kterej my už než se malá narodila říkal ať jí hlavně nedávám dudlíka(no jo jemu se to kecá,sám děri nemá a tak má trošu zkreslené představy o životě ženy na mateřské)
13. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
LeniZ, jako to uspávání? Né, to bylo jen snad tři dny, ona jinak už dlouho usíná hezky. Jen teď poslední tři dny to zas nějak vázne, ale jí rostou furt zuby, tak asi proto nebo nevím. Dneska třeba na odpolední spaní mi hned neusnula, ale neřvala, jen si tam něco kutila v postýlce, já čekala návštěvu, tak jsem uklízela a nešla za ní (-jinak, když slyším, že nespí, tak jí jdu znovu uložit), no a ona kupodivu po půl hodině vytuhla :confused: :confused: :confused: To jsem čuměla teda, teď večer taky neřvala a něco dělala v postýlce, ale ozvala se rána-hodila na zem pití, my se lekli a vletěli tam, takže jsem jí musela znovu uložit, navykládat jak všechny děti chodí večer spinkat a že zítra bla bla bla, odešla jsem a usnula, naštěstí :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,no u nás zajímavá,po obědě si řekne o pití a dudu a odejde sama spát do ložnice ,chvilku se tam převaluje a vytuhne-vůbec mě nepotřebuje,ale jak je večer není sní řeč :unamused:
13. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to s tím řvaním máma dělá ráno, ne každý den ale hodně, to na ní chvíli po probuzení nesmí nikdo šáhnout

kat tak to usíná pěkně, oni si na to samousínání zvyknou

jinak holky já jdu spát, jsem nějaká utahaná a uvisím co noc, včera bylo horor usnutí a noc klidná, dne klidné usnutí, tak jsem zvědavá

dobrou
13. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
LeniZ, kámoška se ptala zubaře a on říkal, že ty předkusy jsou stejně dány geneticky, že to dudel neovlivní-jakože, když předkus nemáte nikdo, tak samotným dudlíkem se to neudělá, tak nevím.
13. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou Mem :wink:
13. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Mem doboru
Kat,je mu nešlo o předkus,ale o křivé zoubky(což malá teda trošku má)
13. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, aha, tak to nevím, nám doktorka nic na dudlík ani na zuby neříkala. Ty první zuby mě osobně příjdou u všech dětí takové křivé :sweat_smile: Mě se víc líbí ti bezzubí :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: jako podle mě beztak vypadnou,tak snadf ty druhý zuby křiví nebudou :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, no já taky myslím, že dudlík druhé zuby ovlivnit nemůže :wink:
13. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,taky myslím :slight_smile:
hele myslíš,že se hodí tyhle šatičky na svatbu?http://www.mimiweb.cz/images/upload/snimek-11611111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111.jpg
13. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, jsou hezký, možná, že by mohly být na svatbu :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat díky,ještě jsem našla tyhle,ty jsou trošku větší :http://img.mimibazar.cz/foto/4/080608/12/d9389662.jpg
a pak tyhle ty by byly akorát ,ale nevím které vybrat :unamused: http://img.mimibazar.cz/foto/2/090310/13/b21274118.jpg
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090512/09/b23181286.jpg
http://img.mimibazar.cz/foto/2/071125/21/b9504265.jpg
13. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek