• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leni, ty první jsou moc načančané, teda na mě, tak barvou asi ty, co vybrala MIci, jinak se mí líbí i ty fialové, ale nevím, jestli na svatbu.
14. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty druhe se mi moc libi !!!!

Jinak novinka : ZANET PRUDUSEK s nabehem na ZAPAL PLIC, hovno (pardon admini) alergie.
Jsme nevyspali, vynervovani, David se malem udusil... Ma od rana antibiotika, dalsi dvoje leky, kdybych ho nechala jeste den na Zyrtecu (ten jsem ani nerozdelala), tak jsme na kapackach... Jeli jsme hned rano k nasemu Dr.
Chytil to od sousedu.
A pohotovost na Bulovce uz nekomentuju, to je uz druha silena zkusenost... Ja jim ten Zyrtec asi pujdu omlatit o hlavu.
14. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vecer a v noci mel uz 37,5 ...
14. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak malá je zatím bez reakce na očkování,tak snad to tak zůstane,dokonce má od včerejška stále výbornou náladu. :wink:

Ladi to je teda hrůza,přeju,ať je brzo vpořádku.

Se vůbec dějou samé blbé věci,kámošky sestřenka má 4,5 letou holčičku a už je skoro 4 týdny v nemocnici se zánětem mozkových blan,léčba stále nezabírá a navíc podle dr.,pokud přežije,tak buď prý bude hluchá nebo jinak postižená,nedávají jí moc šancí na úplné uzdravení. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je mazec teda ktereti jedni :/(( jeste že už se lečí správně:// to je fakt na palici pak ver doktorum :((( tak at se brzo uzdravi :(( ja mela zapal v druhe tride ..sem byla doma pres mesic:/

Svomy to je taky hruza:((
14. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici viď :frowning2: :frowning2: :frowning2: Si pokaždé říkám,jen ať malá řádí a vzteká se,hlavně že je zdravá.
14. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, to je desny...

tak uz ma skoro 39, spi na gauci v obyvaku a ze spani narika a knuci... ja uz fakt asi nemuzu... v utery mam 3 posledni zkousky! v pondeli poradnu, ve ctvrtek mam jit na kozni, za par tydnu zaverecky, a na nic neni nalada ani cas :unamused:
14. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi chudáček a sirup na horečku nepomáhá?Co zkusit zábal? Nemyslím celého těla,ale jen lýtka a kotníky zabalit do mokré plíny.
14. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabal jsem dala... ted mel ty antibiotika a sirup proti hlenum, tak nevim, jestli mam do nej rvat hned i Panadol, az se vzbudi asi... si uzijeme... ach jo
14. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je vážně nanic,už aby se mu chudáčkovi ulevilo.
14. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...to jsou děsy :cry: Chudinky děti...
My byli dneska u zubařky,oba dva, Tomovi spočítala zoubky, mně vyčistila trošku kamene a pak jsme naklusali ještě k dětské, angína je za námi, ale očkování na žloutenku dostane až za 14 dnů.
Ladi, na tu horečku zkus ještě ten sirup...říkají, že můžeš po 4h a střídat třeba i s nurofenem.
14. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ahojky,super,že už je malej vpořádku. :wink:

Já ještě s malou u zubaře nebyla,nevím,kdy tam jít,každej mi říká něco jiného. :unamused:
14. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky díky za radu :slight_smile:
Ladi to je horor,bulovka jue fakt na hovno :angry: :angry: :angry: chudinka malej,ještě ,že ste jeli k Dostálovi,je fakt vidět,že je to chlap na svém místě!
14. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, byla tam zase Dr. Kuzelova, ale je super.
My byli u zubare uz na dvou preventivkach. Ten nas zubar rikal nejpozdeji v roce, pak kazdy pulrok.
14. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi tu neznám,já tam jdu v pondělí do poradny,tak uvidím kdo tam bude,ale ta bulovka je už fakt no koment,asi bych byla hodně sprostá :angry: :angry: Snad vám ten zábal pomůže,nám tenkrát dost pomohl,ale byla to hrůza vidět to 8 měsíční tělíčko v horečkách :frowning2: fuj na ot asi nikdy nezapomenu
Já musím sebe a malu k zubaři co nejdřív objednat, byli jsme v roce a teď půjdem v 18 měsících.
Luci,chudák holčina.
Hm tak ty šaty jsou žlutý,prej to na obrázku není dobře vychytaný tak nevím ,mám k ním růžovej klobouček.Jo dneska zázrak,na poště fronta jak prase,malá nervní tak mě pak jedna pošťačka vzala přednostně a po mě ještě další maminku . :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Proseku na poste je prednostni tlacitko, nebo uz neni? to je desna posta tam :slight_smile:
tak dostal Panadol, a ted pookral, a dela furt Varila mysicka ...
14. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,už dávno to tam nefunguje pošta to zrušila už okolo vánoc,lidi si stěžovaly
14. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou pitomci...
jsem znechucena z lidi, do Sama doma pry volali a stezovali si, at tam neukazuji obrazky deti s rozstepem a pred operaci konecniku, ze se na to spatne kouka... lidi jsou tak zli :frowning2:
14. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi to je mazec..miluju ty co se pred tim chteji uchranit a povazuji to za skarede...kdyby to mel nekdo v rodine meli by jinej postoj:// jak kdyby za to mohli že:// je to realita ..smutna..
14. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, hlavne, ze uz mate spravnu diagnozu a ATB. Inac v Australii sme mali podobnu skusenost, po 3 dnoch 39-40 teplot, vraj len ryma, staci panadol, dalsie 2 dni a prebdene noci, a zrazu zapal priedusiek a nabeh na zapal stredneho ucha ... takze zdravotnictvo asi vsade podobne.
14. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš holky to jsou zprávy :frowning2: Tak ať se Davídek co nejdřív uzdraví :pensive: A k té pohotovosti, to je fakt no comment, bych jim tam asi jela vynadat :zipper_mouth:

Ladi, lidi jsou fakt hnusní, ta doba je celá nějaká divná, lidi jsou hnusnější a hnusnější :rolling_eyes: :frowning2:

Svom, vidíš, malá je bez reakce, super :wink:
14. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to tady, 4.6. letíme na 12 dní na Zakynthos, já se tááááááááááááááák těším ...pojedte taky http://www.zajezdy.cz/95956/

ale ted jsem vyjukana, co to tu ctu, dostat neco na ostrově a nebudeme se moct dostat domu, to je hruza, se mi tam snad ani nechce!
14. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, primo v Argassi dole u zastavky je doktor, a hlavni mesto Zakynthos je hned vedle, tam je nemocka, kdyby neco. Vubec neboj.
14. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tou poštou, taky jsme tu meli prednostni tlačítko a lidi si stezovali, ze maji maminy vyhodu, ze je to nespravedlive a taky to zrusili....
14. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram zavidím :(( letela bych hnedka..ale jen na tyden .-) ja pak moc smutnim po domovině :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning:

a s tim tlacitkem toje teda neco..bych tem lidem prala at je na poste 5 decek co se vztekaj a rvou..treba by jim to doslo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
14. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram ted sem to studovala:(( mít 18 tisic jedu hned\.((((
14. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam byla a letela bych z fleku znova :wink:
my byli, Bram, v Contesse, takovy skromnejsi, ale fajn
14. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
11,5 to vyslo Mici dohromady...kdyz vezmes ten termin od 4.6.....
14. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
o takhle dohro asi já jsem blba, no jo no, 23600 i s polopenzí,a le je to dobrá dena, mam to k narozkam, mam letos kulatý...tak snad bude malá hodná!
14. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek