• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahoj holky,
Lado - šílený story s pohotovostí, hlavně že už víte co malýmu je a bude určitě lépe
my měly antibiotika v březnu, velké horečky celý týden, kašel, do toho já již těhotná angínu jako blázen, taky užívárna

tak naše story s dudlíkem, stále se držíme a nedostala ho zpět, dnešní noc je třetí bez. Jako usínání dneska horor, přes den horší než večer a vidím to tak, že už bude spát jen jednou přes den, no co se dá dělat. Dneska řvala v postýlce jako o život, nakonec pomohlo držení za ruku a hlazení, pak usne do 5ti min, jinak tam stojí a řve. A to jinak je naprosto v pohodě :slight_smile:, ani si na něj nevzpomene. Jenom nevím s tím hlazením, abych tam pak nemusela vysedávat, do teď usínala sama
14. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram me stačí snídaně b :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja mam zítra čtvrtstoletí :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: dostanu prd..neni za co koupit neco.. :pensive: :pensive:
14. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici no jo ale zase mate baraček, zahradu.... mate vlastně porad dovču... to my v panelaku kde neni ani balkon....
14. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mici vše NEJ k narozeninám. :wink:
15. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici taky přeji vše nejlepší k narozeninám. Mem já když odnaucovala celkem nedávno od dudlika,tak jsem u ní musela vždy sedět a hladit. Ale jen pár dní a pak už nebylo třeba. Teď to dělám jen někdy když fakt nemůže usnout,hlavně přes den.
15. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
diky .-)
bram dovču jo? spiš stres že nezaplatime hypo atd ... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :cry: :cry: :cry:
15. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, vse nej!
Noc hrozna... Ale staral se Honza, chudak, nechava me vyspat.
My letos jedeme na tyden do Alp, na konci zari, uz i s mimcem - pokud se na to budeme citit.
15. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Mici vše nej k narozkám :slight_smile:
My letos jako iu loni pojedem na chalupu do Jesennýho,letos snad už bude větší prča když malá už chodí a všchno jí zajímá,ale příští rok snad už vyrazíme k moři,moc se tam těším,ale ještě nevíme kam, u nás je oblíbený Rabac v Chorvatsku,jezdily sme tam za svobodna každé léto,i na svatební cestu,ale pláže tam jsou z kamínků,tak nevím
15. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik holky:slight_smile:
ja bych ráda právě to Řecko nebo Bulharsko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to neva, ne? Dostane botky do vody a uzije si to. Ja mam Chorvatsko dost projezdeny, jsem se tam mela vdavat a chtela delat delegata - asi ve 20 letech :grinning: Jazyk uz tedy moc neumim (sklonovat a tak), ale miluju to tam. Mozna pristi rok uz more zkusime, ale spis az za 2, az Betulka povyroste.

Holky, David mi usina jen na brise... Vyleze mi na klin, lehne na moje bricho a do minuty vytuhne. Asi se potrebuje mazlit a politovat. Ale me to teda silene boli na tom velikym brichu... Vubec nevim, co s tim. Sundam ho a fnuka hned. Chudacek.
15. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je blby no ..tak aspon nejak na bok a treba ho podlož polstarem..at |Betku neumačka :slight_smile:) přece jen už je to velká holka:slight_smile: a v Chorvatsu jsem byla na makarske ,na krku a na rabacu a Krk vede .-)
15. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
on je jak kliste :slight_smile:
me to Bulharsko nejak vubec nelaka, ale zas je tam levno, co? ani Tunis, Egypt, Turecko a tak, me nelakaji... nevim proc
15. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,to je fakt,já Corvatsko zbožňuju :dizzy_face: kor ten Rabac no :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi me Egypt jo ale jen památky...ja nemam rada tu jejich mentalitu no:/(( byly jsme na svatebce v Tunisku ..kdyby tam nebyly mistni obyvatele tak super :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Bulharsko nje levny no:slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne, vadi mi jejich mentalita, mam z toho trochu hruzu, navic ted s detmi...
tak jsme se zasnily a zpet do reality :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Mici, všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face:

My letos nepojedeme nikam :frowning2: Nejsou prachy :frowning2:
15. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, vsetko najlepsie!
My na dovolenku chceme, ale zatial nevieme, kde a kedy.
Vcera som bola cvicit bikram jogu, zeny, vsetko ma boli, ale bolo super. Idem zase zajtra. Inac dnes som fakt hrozna, nic so Sebikom nedelame, len sa kukame na tv :frowning2:
15. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase holky jen googluju a sháním kameru a vubec...

Bulharsko .-byla jsem a bylo tam nádherně, pícčitý pláže....

Chorvatsko - eee - kamínky, to mi vadí fakt hodně, boty do vody nesnáším, já v nich neumím plavat. Ale dětem je to asi fuk.

Tunis, Egypt - bála bych se jídla a vody...

řecko mi z toho vyšlo nejlíp, ale už nekoukám na last minute, protoež bych byla nasr....
15. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ty boty do vody nikdy nemela, mne to neva. Ale deti bych bez nich neriskovala.
Ale Recko je asi idealni pro mrnata.
A Bulharsko mozna nekdy zkusme, uvidime.
Ja mam sen Maltu, Madeiru a Korsiku, az budou nekdy v zivote prachy :grinning:
15. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malta a Korzika su u mna tiez na top poziciach ... a este bolivia, madagaskar, galapagy ... a snivajte s nami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak ja dnes hlidam o 10 dni mladsiho kluka nez je Abigail. asi me z nich klepne,ty jo,ja sinedovedu predstavit dvojcata :zipper_mouth:
15. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
navic nas pes sezral Abincinu wafle tak jsem ho chtela placnout pres nos a misto toho sem ji bouchla do nejakyho mista na jeji lebce,hrozne tvrdyho-primo mym kloubem co je na spodku dlane. strasne to boli,nevim,co jsem si s tim udelala :angry: :angry:
15. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, trenujes na dve deti ? :slight_smile:
Ta dlan pekelne boli, jednou jsem si to narazila na bruslich.

Tak David znacne pookral a uz pekne zlobi. Diky bohu. Do uterka ale nesmime ven.
15. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem tak naštvaná :angry: zejtra má ségra narozky,tak tam jedem už na oběd,docela se tam těším,odpoledne sme měli jet ke tchánům a nechat tam Klaudinku přes noc s tím,že jak začne plakat a hledat mě tak pro ní zajedem a dneska na nás mamča vybafla ať jim tam necháme autosedačku,že s malu po obědě pojedou k njákým příbuznejm nebo co,jako jednak nemá jistotu,že tam malá s nima přes noc vydrží a jednak jako máme v plánu v neděli už něco jiného a oni nám ani nedaly vědět,že si tam chtěj nechat berušku do nedělního odpoledne :angry: navíc sem s tím samo nepočítala takže nemám ani jídlo na nedělní oběd,natož třeba sváču (no jasně určo by jí zas nacpaly koláčem) a když sme řekly že teda ne tak se urazily
15. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, neboj, pokud jsi jim to popravde v klidu vysvetlila, tak to pochopi a nebudou urazeni. Nenervuj se!
15. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz taky si myslím,že by to měli pochopit,přece ti nemůžou jen tak z ničeho nic oznámit,že chtějí malou a čekat,že nemáš jiné plány.
16. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy

Ladi jak je Davídkovi? Určo už bude dobrej, děti se oklepou hned, al e dávejte bacha ještě.

LeniZ: to by mě taky nasr...o
16. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no, zabrala mu antibiotika a radi zase jak blazen - kramari atd. Ale do uterka nejdeme ven. Snazime se ho drzet v klidu, cteme, varime dokola mysicku , koukame i na telku, ale stejne je jak na perkach :slight_smile:)
Ja uz jsem si musela vzit Panadol, leze neco i na me... Ale to bude dobre.
Nejhorsi je do neho ty tri sirupy dostat... Boj a boj.
Diky za optani :slight_smile:
16. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
no bohužel to nepochopila,ona je jinak fajn ženská,ale s tímhle mě přivede do hrobu,samozřejmě,že by Klaudince uvařila(smaženej vepřovej řízek ) a dala svačinku(samo koláč s čoko polevou) navíc představa,že jí tam dám dejme tomu dnes v 5 a uvidím jí zítra po 5 :confounded: stýskalo by se mi :pensive: navíc se nám dnes spustila rýma a kašel tak zlstává doma,už vařímn čajík na nachazení :wink:
Ladi o těch bojích mi povídej,já se pokusím teď naučit Klaud smrkat,protože s odsávačkou už na ní nestačíme ani dva!!
ale když už blbne tak je mu líp a to je dobře.
Holky dneska se známejm narodila holčička,přesně na den stejně jak ségra a taky Lucinka :grinning: :dizzy_face: ,probíraly jsme se ségrou malý věcičky -nostalgie taky bych hned brala malý miminko :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :wink: a máte to za sebou...
16. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek