• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi super :slight_smile:)
Leniz jj to je jak u nasich samej bobik, brumik ..:/(kdyz nakoupim jidlo presne co ma jist tak si tozase odvazime domu ://a Lilca pribirat rozhodne nepotrebuje :/
16. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, porad kasle, chrci, hlasite dejcha, odsavame... ale zlobi silene :grinning: jsem tak rada!!! cely ctvrtek mi prolezel v horeckach na brichu a nemohl dychat vubec

dnes jsme delali operaci mysaka na spani - Davidek pretahnul hraci skrinku uvnitr - rozparali jsme ho, Honza rozdelal skrinku, spravil, ja zasila... no chirurgove proste
:grinning:
16. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes je krasne. co mate v planu?
17. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejlepší Anetce Svomové k svátku :slight_smile:

Deni, my půjdeme odpolko jen ven na prochajdu. Malá má trochu rýmu a v noci trochu plakala-asi zuby nebo i nastydla :frowning2:
17. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam sa prerezala spodna dvojka vlavo, ale najeho nalade sa to chvalabohu neprejavilo. Teda ani s jednym zubom zatial neboli problemy. Asi pojdeme do parku, to tam budeme minimalne 4 hodiny. Ked sa Seb zobudi :slight_smile:.
17. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nám dneska malá spadla ráno z postele,chuděra to byla rána,navíc jak spinkala a takhle se probudila byla dost v šoku :frowning2:
Anetce všechno nejlepší k svátku :slight_smile: :dizzy_face:
My půjdem odpoledne na prochajd,taky sme nják nastydlí :unamused:
Mici no u našich je to o něco lepší,máma ví,že nechci aby měla furt sladký tak třeba koupí banány nebo tak,ale horší je to s tchýní a mojí babičkou,jen ať papá,vždyť není tlustá,jenže až bude tak jako co? Když už takhle bude mít špatné stravivací návyky
17. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já celej včerejší večer probrečela...kamaradka organizuje pobyt s detma, jenze je pred tim nasim reckem, mala bude mit zrovna po ockovani a navic kvuli tomu recku musim jeste do prace a ona na me do telefonu rvala, ze jsem absolutne nespolehliva, ze vedela, ze se vymluvim, ze si pripada jako debil, kdyby to rekl kazdej...abych se posr..., ze ji to delam vzdy (ano jiz jednou se to stalo, ale hrozne mockrat zase ne) a byla uplne hnusná...je mi jeste ted zle...je to holka co od ni mam vsechny veci pro Xenušku, takže k sobě máme zavazky a já to nemůžu jen tak nechat být, tak je to psycho. No nic.
17. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vim, ze bych ji mela nechat vychladnout, ale teda mam pocit, ze kamaradstvi vzalo za sve...
17. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram,vzdyt to neni normalni. pokud ti o tom nerekla predem,nedomluvila data atd,tak nemuze byt nastvana...
17. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,děkujeme za přání. :wink:

Leniz chudák malá,tak hlavně,že se jí nic nestalo.

Bram tvojí kamarádku teda nechápu,měla dát vědět víc dopředu,nech ji vychladnout.
17. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě bych zapomněla,malá asi totálně nechápe funkci nočníku,jsme jí tam dnes po delší době zase zkusili posadit,dokonce nebrečela,ale začala strašně brečet,když do něj začala čůrat,tak nevím,proč,jestli si jako myslela,že to se nemá nebo nevím,jsme jí strašně chválili,ale stejně z toho byla dost vyděšená. :confused:
17. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Anetakovi vse nejlepsi :slight_smile:

Ja mam pocit, ze Bram o tom vedela predem - Ale chapu, proc to ted rusi.
Xeni, neboj, je to taky mamka od deti, to pochopi. S detmi se neda nic na pevno planovat !!!
Alespon ja vsem rikam, ze nevime, co se prihodi, at s nami nepocitaji na 100%
17. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse nej Anetce:slight_smile:))a nocnik super..aspon do nej cura .-)
17. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram to je blbý. Asi je naštvaná že to plánuje a ty to zrušís. Ale já tě chápu. Občas taky musím něco zrušit neboť malá si to občas prostě naplánuje jinak než já. Tento týden jsem zrušila dlouho plánované setkání protože jak malá furt řvala,tak se to vážně nedalo. Prostě jsme nebyly ani schopné někam na čas přijet.
17. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni nic si zt toho nedělej,to chce klid,kamarádce holt ujely nervy :pensive:
U nás samo taky výčitky,že byly u těch známejch a oni se na malou tak těšily a koupily jí i njáký hračky ,jenže vysvětlujte všude ,že sme se o tom dověděli na poslednbí chvíli ,navíc když včera odpoledne bylo malý blbě :angry:
Jo u nás nočník absolutní stávkování,vůbec se do něj nechce vyčůrat a přitom si ho občas přinese a řekne čůlat,rychle slíknu a do nočníku nic :unamused: takže to zkusíme až v létě,nechat jí bez plenky jen v kalhotkách-ono jí totiž vůbec nevadí ,že je mokrá,jen to suše konstatuje a to je vše :unamused:
17. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo věděla jsem o tom samo dlouho, ale jede tam ještě asi dalších 10 mamin a celkem tak 20 dětí, tak jsem fakt netušila, že je to taková tragédie, že tam nepojedu. No krize, kdyby jste ji slysely, to si ke me jeste nikdo endovolil, postupne ji vratim vse co mame pujcene a koncim, uz to udelala po nekolikaty ze me shazuje a neni mi s ni fajn.
17. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,chápu,že pokud ti řekla něco hodně hnusnýho,že už se s ní nechceš stýkat,hele a není možný,že i když tam jede toli kammin,tak že prostě tebe má nejradši a těšila se na tebe nejvíc
17. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslím, že určo mě nemá nejradši. To ne. Prostě jí to nas..lo.
17. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zde jsou naše nejnovější fotky http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/1718Mesic#
17. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram krásné fotečky. Ta na tom nočníku je super. :grinning:
18. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenuska je bozi :slight_smile:

Ted jsem byla na velkem UZV. Mala ma uz cca 2200 g. Nechapu, jak tak rychle stihla vyrust :grinning:
18. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ladi,super,ta už je teda veliká. :wink: Je vidět,že se jí u tebe daří. :wink:
18. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak sme zpět z prohlídky,máme 10,230kg a 80cm,byly sme pochválený jak je šikulka,že už krásně spojuje slovíčka,ptla jsem se i na ten nočník,proč stávkuje,ale prý je to normální v tomhle věku :slight_smile:
Ladi malá krásně roste,však už se ti to pomalu blíží :wink:
18. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky!
leniz - to je bezva, klaudinka má skoro úplně stejné míry jak Juli :slight_smile: a že spojuje slovíčka...šikula šikovná, no :wink: u nás to je pořád bída jak blázen, furt nic, jenom vede "mama, baba" :grinning: ale na nočník se pořád krásně hlásí, aspoň něco :dizzy_face:

ladi - to už máš v bříšku velkou slečnu :dizzy_face:

bram - já taky pořád něco ruším a přeorganizovávám... :unamused: MP mi to občas vyčítá, že všechen program přizpůsobuju malé, jenže když ona je nespokojená (unavená, hladová, nudí se), kdo si to odnese? no jenom já, že, po mě se bude plazit, fňukat, otravovat...a já z naplánovaného programu pak nemám nic :unamused: s tím už se nedá nic dělat...

mici - domlouvaly jsme se na středu, že? a na dopoledne nebo odpoledne? a že přijedu já nebo přijedete vy? :sweat_smile: si to nějak nepamatuju :slight_smile: ale je mi to jedno, hodí se mi to kdykoli a auto mám k dispozici :wink: tak je to na tobě :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klauda je sikulka. LeniZ: kdo tam byl? Honza jede s malym zitra na kontrolu...

Holky, ty vlastovky... Uz zacaly lepit dve hnizda v okne, a pokadily piskoviste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi byla tam Charouzková-moc příjemná :slight_smile: sem ani nevěděla,že se dr narodilo mimčo :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Charouzková? to je zase nekdo dalsi :slight_smile:)
my meli pani Kuzelovou :grinning:
jojo, mimco, kluk, myslim ze Filip, a pry v cervenci bude mit dovcu skoro celou dobu...
18. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
David ted zrovna uzasne sam basti bramborove knedliky s masem - kombinace ruky a lzicky :slight_smile:)
sice furt peru, ale naji se vic a zabavi se na dlouho :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky čau, nemate nekdo zkusenosti s Aukrem? Já debil prihodila na aukci na kameru, jenze jsem vyhrala a ja ji nechci, byl tam malinko zavadejici popis kamery, ze nema dok stanici a me nedoslo, ze tim padem vubec nejde pripojit k PC - v prislusenstvi na Sony.cz pisou ze ma mit kabel USB atp., tak jsem si rekla, ze dok stanici nepotrebuju. Pani ale nenapsala ze ma USB kabel a na tyto otazky nereaguje, pouze odepisuje, at dokoncim obchod, ale co s tim, kdyz to nejde pripojit, pani psala v titulku, ze je plne funkční, ale copak je funkční, když nejde pripojit k PC? Jak to poznam? Pry to lze dokoupit, ale podle me mela do popisu napsat, nema (dok stanici - ale mela napsat ofiko nazev "kolebku handycam station"), nutno dokoupit, nelze pripojit k PC- coz ovsem nenapsala a me tim zmatla. Ja debil se radovala, ze je to levný. Vim, ze jsem si to mela oevrit predem, ale me to nedocvaklo. Co nejhoršího mi muzou udelat?
18. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak na prohlidce 12 kg a 88 cm... :wink:
18. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek