• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj :slight_smile:
Bram myslím,že ti paní udělí negativní komentář,ale pokud máš jinak samé pozitivní, tak to snad nebude na zablokování účtu.... :slight_smile: Je také pravda,že ses mohla paní zeptat v průběhu aukce,když si neměla jistotu,ale to je druhá věc :wink:

Holky nemohla byste mi prosím některá pomoct přeložit z angličtiny větičku dvě? :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
pekk - jasně, sem s tím :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Pek, no já vím.... :frowning2: ale jsem debil :frowning2: Jsem ochotná paní zaplatit poplatky spojené s aukcí, ale ona je nasr... a je uplně agresivní.
18. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanel středa v 9.00 u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bram no muže to po tobě vymáhat ,ale když adminum napises že to nebyl přesny popis veci....mohli by to stornovat..jasne že je nastvana když už myslela ýe to prodala .-)

my dneska jeli s m do Pardubic,jel vyřiyovat praci...tak jsme se prosli po meste a pak jeli do Zoo do Dvora :slight_smile: peknz ale dlpuhý...mala tu mrčí..jedeme teprve domu :confounded: :confounded: :confounded:
18. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram,tak se jí prostě ještě jednou omluv,přecházej její agresivitu a prostě jen čekej,co bude dál.....To je asi jediná možnost. Myslím,že opravdu maximálně dostaneš negativní hodnocení a to není zas až taková tragédie :wink:
18. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teda nevím jak na aukru ale na mmb mi přijde celkem normální že některý lidi vyhrane věci neodeberou. Mne se to teda nestalo,ale když čtu občas nějaká hodnocení... A nemyslím si,že by to po nich někdo vymáhal. A za kolik to bylo?? Já bych si tu věc nevzala hlavně pokud nestála málo.
18. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak jsem se dozvedela, ze v nejhorsim mi necha zablokovat ucet, ja jsem oslovila predchoziho prodejce a ten je ochoten cely muj zavazek prevzit se vsim vsudy, baba to odmítla, tak nebude mít nic. Ale pak jsem se od něj dozvěděla, že mu přeci jen napsala, možná teda to ten pán koupí a já budu mít klid, nabídla jsem jí finanční kompenzaci, všechno, taky bych se na ní mohla vysr... a nedostala by nic, jen me by blokli ucet, ale ja takova nejsem a ona vyjíždí teda hustě. Nejdřív kamaradka, ted tuta paní, ja jsem asi vážně debil nespolehlivej, stava se mi to nějak poslední dobou často, že slíbím a skutek utek. Jsem hrozná!
18. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, to snad nemyslis vazne, ze je na teba takto agresivna, ked nakoniec tu kameru preda a ujmu nebude mat ziadnu. ty akoze robis 3 kroky dopredu k nej a ona ani jeden k tebe??? By ma to nasr.lo tiez ...

U nas nic nove, ziadne spojovanie slov, asi si este pockame. na nocnik sa niekedy pyta, a niekedy z neho zleze a o pat minut mokra plienka. Ale musim povedat, ze kadeni uz ide vacsinou do nocnika, ale to asi skor vdaka mojmu odhadu a citaniu Sebikovho vyrazu tvare :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bram, jseš strašná ženská a tady na koňovi by ti taky měli zamezit přístup :grinning: No já si tedy jako osobně myslím, že jako at jde někam páč, tys jí slušně napsala, že je to myl, se může stát každému.pani, at si uvědomí, že byznys je byznys :wink:

Nenočníkuje,nejíme,nemluvíme, ale za to spíme dobře :wink:
18. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky holky, no pravidla jsou pravidla, ja jsem debil v tom, ze jsem si neotelefonovala 2 obchody, coz jsem udelala dneska a nezjistila jak to je, takhle mi to napsalo de facto dnes Aukro, ze povinnost mam to koupit a tečka. Já to ale nechci, když to kurňa nefunguje a aby to fungovalo, musim dokoupit náhradní díl za 4 tisíce. Ona sice napsala, ze tam ten náhradní díl není, ale napsala, že chybí dok stanice (jsem kretan, ale nevedela jsem co to je) a v prislusenstvi na Sony se to jmenuje Kolébka Handycam station - tak jsem si rikala, nema to dok stanici, to nepotrebuju a ono kurna potrebuju, jenze to uz bylo pozdě, což je samo moje chyba. No což. Snad to panáček koupí a budu mít klid, pak nabídnu paní znovu kompenzaci, kdyz to nevezme, tak me holt zablokují přístup, stejnak se už toho aukra netknu, ...

tzn - verdikt - kaslu na to - exekuci na mě nepošlou, tak je mi to fuk!

Na koně by mi taky měli zakázat přístup :grinning: :grinning: :grinning: jsem tu furt!
18. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram jasne kasli na to .-))
Domi pekna ikonka!
Ladi snad už bude malej OK :((
18. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Bram a co kdybys od ní tu kameru koupila a pak jí tomu pánovi prodala ty,když pro ní je to takový problém?
19. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoma, nechce se mi už, původně jsem myslela, že i jo, ale co s ní, když jí pak pán odmítne taky. Stála by mě 7500, to už mám za tu cenu novou a lepší. Kašlu na to, dám vám vědět.

JInak u nás se ještě spí, bodejd, kdyz frajerka sla spat v 10 večer a vubec nechtela. Rano si zabekala v 6, ale kdyz jsem ji vyndala, zacala plakat, ze chce do postylky.Doufam, ze ji nic neni, dnes jdeme na to hnusný očkování Priorix. Necham jí Dr radsi prohlídnout. Kdyžtak bychom to píchli v klidu až po Řecku.
19. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
Teda Xeni to je story, já na aukro nechodím,jen na mimi aukci,ale řekla bych ,že se tam prostě občas stane,že to ta maminka nechce,občas tam jeou znova zmařené aukce :wink:
U nás se taky ještě spí,jelikož se vstávalo ve 4 ráno! Usnula pak až v 7,je fakt,že včera šla spát docela brzo(v půl 8 ) navíc po tom očkování...
19. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no toho očko se děsím, snad bude v klidu. Leni, to mi povídej, mě už je to jedno, at mě zablokujou, mě se taky stalo, že mi jedna maminka nevyzvedla aukci, psala, ze toprpostě odklikla a pak zjistilaže to nechce, tak jsem rekla, OK, stane se. Ale že bych takto vyváděla. Baba. Už na ní prdím.

Tak my se chystáme k Dr. ach jo. Snad to prběhne v klidu, hlavně ty reakce. Jaké jste měli vy reakce po těch spalničkách, napište pls.
19. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nějak jsem neměla čas psát. V neděli jsme byli s Denčou na výletě u tety na chatě, měli tam malého vnoučka, který je o 4 měsíce starší než Deniska, tak si pohrála. Bylo krásně :dizzy_face:
Včera jsme byli hodně venku, i když teda sem tam přišla bouřka. Denča chodila bez plínky jen v kalhotkách a docela jí to šlo, ale ono je to den ode dne. Někdy lepší, někdy horší. A naučila se nové slova jako paní, prší, kolo, slyšíš? a tak :dizzy_face: To slyšíš má od toho, jak ji za něco hubujeme a na konci vždycky, Denisko slyšíš, mě???, tak ona teď furt syšíš, syšíš :grinning:

Bram, to je story s Aukrem, doufám, že to dobře dopadne a nebude tě nijak prudit :confounded:
19. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a máme 16 zubů, má další dva špičáky, zatím jen kousky teda...
19. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
tak mame jeste antibiotika az do patku... ale jinak dobry...
a chudakovi k tomu taky rostou zuby, ty posledni 4, a pak uz bude klid :pensive:
19. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky víte co mě udivuje?jak vy všechny víte,kolik a jaké mají vaši prckove zubů? Oni vás tam nechají normálně podívat se? Já u malé ty zadní zuby nevím ani náhodou. Už byla i dvakrát u zubařky a ta to taky přesně nezjistila. Ani naše doktorka ji k tomu nedonutí. Pokud se jí už kvůli něčemu (angina apod) musí doktorka už opravdu do pusy podívat,tak je to souboj na život a na smrt.
19. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Snažím se do pusy vždycky jedině podívat,když se směje. Ale to stejně moc nevidím a nepoznám
19. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, to je dobře, že to s Davídkem vypadá lépe :slight_smile:

Zus, my byly v ponděli na té 18-ti měsíční kontrole, tak tam je Mudra počítala, normálně jí strčila tu špachtli do pusy, malá se kroutila, natahovala, ale nakonec neplakala :confused: :sunglasses: No a doma mi je taky neukáže, ale někdy když se směje a držíme ji jakoby zakloněnou, tak to jde trochu vidět a nebo když řve :sweat_smile: To jde vidět docela dobře :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
A ty stoličky, to v té původně bezzubé pusině úplně září :wink:

Zus a díky, že jsi mě nakopla prodat věci po sobě, skoro všechno se prodalo :sunglasses: Ještě po něčem ve skříni kouknu :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já to Verčuli spočítám, když řve, ale já jí je počítala průběžně, jak jí rostly.Ale pak jí rostly snad všechny najednou a to jsem se v tom už začínala ztrácet.Takže ted nevím.Ale řekla bych, že má všechny, kromě těch posledních zadních stoleček, né osmičky samozřejmě :wink:

Věci po sobě jsem vyházela. tedy dala sousedkám a co nechtěli, tak šlo do popelnice :unamused: Né, že by si to někdo koupil, ale mohla jsem to dát alespon na charitu.

Jinak tedy letos do června máme poslední plavání, už chodit nebudeme.Od září budeme mít cvičení a hudebku.Na plavčo, budeme chodit samy, nebo sami :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi to je dobře,že už je Davídkovy líp a antibiotika jen do pátku,tak to vypadá fajn :wink: koho ste tam měli?
Já je nepočítám,protože když rostou nový tak je malá pokaždý nepříjemná tak pak vím kolik jich má :sweat_smile:
Tak malá ještě nespala ,doufám,že neusne ,protože jinak mám do půlnoci vystaráno,na druhou stranu si jaksi nestíhám zacvičit.
Je ještě že ste mluvily o těch zubech,nás budu zas muset objednat k zuaři :unamused:
Kat gratulka k novým slůvků,naše bezva papouškuje,takže co den to nová slova,některá si nepamatuje ,jen zopakuje,někteé si pamatuje dobře,takže máme klokana,klíče,klupky,horko,potvůlka,tabíky... :grinning: :grinning:
Zdeni nechcete s náma v pátek třeba do zoo,nebo do stromovky jestly bude pěkně?
19. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
domi, vic jak dvacet jich mit nemuze :grinning:
nam je taky pocitala doktorka a kdyz mu je cistim, tak si tam obcas necha i podivat, nebo taky kdyz rve

LeniZ: pani s cervenymi vlasy tam pry byla

holky, tata mel zase mrtvici, druhou, ted uz to nebude v pohode :cry: navic mel jet za tyden do Norska... chudak...
19. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni, nebo my máme sraz s holkama a miminama ve středu, nechceš se přidat?

Ladi, to je mi líto, hlavně, aby se z toho nějak dostal
19. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, v patek by sme sli kludne do Zoo alebo do Stromovky, sa dohodneme nejako. Snad uz ostane letne pocasie.
Bram, kasli na to, je to dost penazi na to, aby si s tym nebola spokojna, a predsa ak to chce kupit niekto iny, tak by to malo byt v pohode.
Inac nas ockovali na spalnicky Trivivacom a po ockovani sme nemali vobec ziadnu reakciu. Snad jednu vyrazku, ale to neviem, ci bolo z toho, lebo sa objavila rano a pocas dna zmizla ....Drzim palce, aby aj u vas to tak prebehlo.
Co sa tyka zubov, my mame len 11 - kazdy mesiac max jeden zub prerezany, takze zatial sa to da usledovat. Najlepsie ked sa rehoce a je dole hlavou :grinning: :grinning: :grinning:
Ladi, tatovi drzime palce, nech sa z toho rychlo dostane. To je fakt smola :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
domi, aj v stredu sa mozeme pridat, urcite, som rada, ked Sebastiana dostanem medzi deti, on ma deti rad :grinning: :grinning: :grinning: a kde sa stretavate?
19. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky!
příšerná noc - usnula v 21.00, vzbudila se v 02.00 a do 5.30(!!!) byla vzhůru a pak ještě milostivě usnula do 7.40 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: už jsem na ni v noci ječela, to se nedalo, fakt :unamused:

dneska jsem zjistila, že se tu budou po prázdninách otvírat nové soukromé jesle (v těch jedněch státních, co tu jsou je samo přeplněno), tak jsem se koukla na jejich info...že bych třeba šla do práce...jenže za ty jesle bych musela zaplatit 7560 měsíčně, a když to odečtu z toho, co vydělám...tak to skoro teď dostávám víc jako rodičák :sweat_smile: :unamused: takže se to absolutně nevyplatí...co se dá dělat :unamused:

mici - tak zítra v 9.00 :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, to je mi líto, mamku dnes zase odvezli do nemocnice s teplotou, má v sobě 3. davku chemoterapie a to muze byt nebezpečná jakákoliv infekce, natekla ji po minulém vpichu ruka. Achhh jo

Jinak nas dnes ockovali Priorixem, ale zdarma, jina vakcina pry neni, tak uvolnili tuto, Deni, nemate ji tedy taky? Jsem zvedava, doufaam, ze reakce nebude.
19. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek