• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
JInak kamaradka taky dnes prisla s tím, že její mamce našli metastaze na plicich, po 7 letech kdy mela rakovinu prsu. Ach jo. :frowning2:
19. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky,to je hrozné s tema nemocema. Přeji,ať vše dopadne dobře. Kat to bych si zasloužila nějakou provizi ne? :grinning: Ale mne se teď taky dařilo. Během týdne jsem prodala šest kousků:slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale některý ženský nakupující... no comment. Slůvko děkuji asi nikdy neslyšely a komunikace někdy teda hrozná.
19. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co prodavate po sobě? jako těhu věci? nebo pidi věci?
19. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já po sobě a po malé. Po malé spíše ty větší věci. A po sobě věci,který mi leží už dlouho ve skříni a nenosím je.
19. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,to je mi strašně líto,snad se z toho ještě dostane,náš děda to už vzdal :frowning2:
Zdeni tak se dohodnem zítra nebo ve čtvrtek,mělo by být snad pěkně,do zoo bych ti mohla půjčit manžovu permici,zatím nám to nikdo nekontroloval.
Já těhu věci dala všechny ségře a ještě dokoupila njáký.
Holky chci se zeptat,měli ste některá kojící polštář? Využily steho?
19. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt hrozne, s tymi chorobami :frowning2:
Bram, neviem, doktorka nic nevravela, co to je, takze teraz neviem, co mu dali ... v preukaze to nie je :wink: :wink: :wink:
19. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz - já ho měla, využila stoprocentně :slight_smile: v těhotenství jsem s ním spala, měla jsem ho mezi nohama, aby se mi pohodlněji spalo na boku :grinning: :grinning: v šestinedělí jsem nedělala nic jiného než kojila,byl pořád na gauči, protože malá byla přicuclá klidně i hodinku :slight_smile: a i potom, bylo to pohodlnější, no..ale myslím si, že kdybych ho neměla, tak se obložím normálníma polštářema třeba...
19. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my permici mame tiez, takze no problem :wink: :wink: :wink:
ja som kojici polstar nemala, ale normalny vankus som medzi nohami mala v tehotenstve tiez :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je mi líto :frowning2:

Bram, normálně moje hadry, které mi leží ve skříni, furt si říkám, že si to ještě někdy obleču a prd, tak mi Zus dodala sílu :grinning: a prodávám :slight_smile: Už se to teda skoro všechno prodalo, tak udělám druhé kolo :slight_smile:

Zus, tak já ti jako provizi pošlu nějaké svoje rifle, ne? :grinning: Těch mám na prodej ještě dost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

LeniZ, kojící polštář jsem taky využila, na spaní v těhu, dřív jsem taky spala s normálním polštářem mezi nohama, ale tenhle je lepší a i po porodu, sice né na kojení, ale já si tím podkládala nohy a zadek, když mě bolel nástřih a pak jsem jím ohraničovala malou, když někde ležela :slight_smile:

Hanel, ty ceny za soukromé školky jsou husté teda :zipper_mouth: :rolling_eyes:
19. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak myslím,že tvoje rifle by byly možná tak naší Nicol:grinning: máš pidi míry jak jsem tu tak občas četla. Já kojící polštář neměla ale asi bych ho využila
19. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednou jsem v jednom dotazníku odpovídala na otázku,zda bych za soukromou mateřskou školku byla ochotná dát 40litrů. Vtipálci.
19. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, no asi proto se ty rifle hůř prodávají :angry: Ale dvoje se prodaly, paní je brala pro 13 letou dceru :sweat_smile:

Ty jo, za školku 40???? Se pos.ali, ne? :confused: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
19. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny, a kde to predavate, myslim tie veci?
19. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jo jo asi se posr... Takový otázky by měli spíš pokládat jiným společenským vrstvám a ne obyčejným smrtelníkům. Deni na mimibazaru. koukala jsem ti teď do alba a Seb je fakt frajer v brýlích. Musí je nosit pořád? Někde je bez nich.
19. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj synovec taky nosil brýle od mimi věku a vždycky si je sundaval a rozšlapl:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, nosi ich od roka, kvoli silhani. dr. vravela, ze sa mu to silhani moze spravit brylami, tak uvidime ... nosi ich poctivo, sice si ich niekedy da dole a uz sa mu ich podarilo aj rozobrat, ale zatial to v optike vzdy spravili ...
19. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo tak mamka leži v nemocnici, teplota i po paralenu, ach jo. Je jí prej zima, jestli tam ještě nastydne, tak je to v prd... zensky co tam s ni jsou, tem je vedro a otevreli na ní okno...ach jo...to neusnu. Chuderka. :pensive:
19. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ladi to je blbý, snad to bude dobrý v rámci možnosti
Bram . s mamkou taky, snad to nic nebude
Tyhle nemoci jsou fakt naprd

Jinak hlásím, že jsme týden bez dudlíku, všechno ok, jen tedy musím uspávat, jinak řev, stojí v postýlce a konec. Předtím jsem jí jen šoupla do postýlky, pusa, pa pa a spala sama do 5ti munut. Teď u ní musím být, hladit, pouštět králíka, co má na usnutí. Takže jsem jí stáhla spaní přes den na jedno po obědě, 2x denně a ještě uspávat večer, tak na to nemám nervy :slight_smile:.

Kojící polštář jsem na Emču neměla, používala jsem dva-tři polštáře na podložení a šlo to, ale... mám problémy se zády, celkem se mi to zhoršilo, velká prsa, takže se malikno hrbim. Takže na Štěpána už jsem si ho koupila a zatám se na něm Emča povaluje :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram tak to je na ho.....
19. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
žijeme, dudlujeme, čúrame kolem nočníku :grinning: :grinning: :grinning: Těhotná nejsem, i když to tak nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tímto zdravím břiškaté doublemaminky :dizzy_face: Rebeka chodí na tanečky, ja ještě do školy- se to ve druháku pořádně rozjelo, tak makám jak divá :sweat_smile:
Občas čtu a pravideně koukám na všechny fotky, ale na zapájení moc času nemám, bo seminárky mě kopou tady z každé strany :rolling_eyes: už ať jsem titulovaná, bo se z toho... :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni, na Teba a na Sebíka už sa veeelmi tešíme... :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy....
Ladi ,Bram ...držim palce at to rodičové zvládnou :((je to pech ten život:(

Kojicí poklštář je nejlepší věc na světě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:od těhu po dobu než začla lozit....perfektně využita vec ktera se fakt vyplatila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kat jak jsem byla v Pardubicich u mekáče tak tam byla tvoje kopie akorát s tmavejma vlasama..i malou holčičku měla stejně starou jak Deniska...no hubena byla šílěně a holčička taky drobínek :grinning: :grinning: :grinning: takže tvoje riflíky by byly naší Lilče v 18 měsících a to si nejsem jistá jestli by je obula přes zadek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky,
tak mame za sebou horove rano, Sebik na seba stiahol misku s horkou vodou, ktoru som mu chladila na sunar ... vobec neviem, aka horka ta voda bola, urcite ne vrici, on rev jak blazen, ruka uplne cervena, tak som ho hned vyzliekla a sprchovala mu tu ruku v ladovej vode ... chvilu bola cervena, ale uz je v pohode, ani ziadne pupiky, tak neviem, ci s tym mam ist k lekarke ... ale vo mne by sa krvi nedorezal ... som ja ale debil :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
20. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudacek Sebik! Ale bude to v pohode, neboj. Jestli tam uz nic nema, tak snad nikam nemusite.
Ahoj Mata! Moc Te zdravime!

Ja kojici polstar vyuzila jen minimalne na spani v tehotenstvi, na kojeni vubec. Ted ho tu mam, ale moc se na nej nechystam. Lip se mi kojilo bez nej.
20. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Díky za názory na polštář,já ho mám sledovanej na aukci ro ségru,s tím,že když ho nebude chtít využiji pak já že :wink:
Zdeni,to je mi líto,chuděra,ale pokud tam nemá pupínky tak by to mělo bejt dobrý,to se holt někdy stane,mě malá šáhla na horkou troubu (teď kolem ní chodí s respektem a říká holká,pálí :sweat_smile: ) a taky to měla jen červený,druhý den ani to ne :wink:
20. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych Vam, Leni, klidne dala ten nas, ale on je dost jetej, vypada hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ja som sla splachnut nocnik do zachodu a on do kuchyne, ze mnam mnam a mna este napadlo, ze tam mam tu vodu, ale som myslela, ze tam nedotiahne :frowning2: Dotiahol akurat tak, ze to na seba stiahol.
Mata, aj my sa tesime.
Leni, dufam, ze v piatok bude take krasne rano ako dnes, a vyrazime von. Juj, super ...
20. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky myslela, ze na nasi linku v kuchyni jeste nedosahne, ale v nedeli si suverenne vzal z linky z tacu brownies a ladoval to do sebe :grinning:
20. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Ema dosáhne a když chce, tak si tam ještě vyleze, viz včera, přisunula si židli, k židli stoličku, já se otočila a ona mi tam hospodaří. Málem mně omyli :grinning:
20. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi,díky seš hodná,on se dá sehnat starší za okolo 300 ,koukám ,že Davča má mlsnej jazíček :grinning:
Zdeni,to se stane,člověk nemůže být furt všude :pensive: taky doufám,že bude tak krásně jako dnes,ale když bude trošku pod mrakem tak se taky zlobit nebudu,poslední dobou malá už nechce ani šátek ani kšiltovku,tak mám furt strach aby nedostala úpal :unamused:
20. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek