• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahoj holky,
mamka teplota nízká,a le ládují do ní vše možné od antibiotik po transfúze a td.

Zdeni, proc chladíš vodu na Sunar? Ten návod nemusíš tak striktně dodržovat :wink: ja normálně ohřeji vodu v konvici asi 10 sek a rovnou naleji do flašky a udělám mlíko. :wink: Ale jinak sleduj to, jestli se nedělá pucjýř a když jo, běžte s tím raději na kontrolu!
20. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda dam horkou vodu s kohoutku a nasypu sunar :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Mici, nam nez to teče teplý, tak cvaknu rychlíovarku a mam to hned, ale nepřevařuju taky, takže je to de facto stejný.... :wink:
20. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha my mame ohřivač pod dřezem .-)
20. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky dělám sunar z kohoutku :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dam pulku varici z konvice a doleju studenou - bud z kohoutku nebo odstatou prevarenou... segra dela rovnou z kohoutku

jsem ted delala plnene papriky a je tady z toho vedro jak v pr... asi omdlim

jo, a prisel mi balik ze Sama doma - jsem vyhrala - trefili se mi do noty, biografie Karla Hogera a prostirani s Katou a Skubankem pro Davida :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám sunar jako Lada, půlku horké z konvice a zbytek z kohoutku
20. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,že se na to nevykašleš,v tomhle vedru,já je teda dělala předevčírem(vařím na den dopředu kvůli Zdenkovi) dneska dělám na zítřek jen Gnoči se sýrovnou :wink:
jo ještě k těm školkám,my měli v kaslíku lístek,že se kousek odtud otvírá nová soukromá školka ceny od 3 tisíc,tak sem si říkala,že to tak moc není,pak sem se dočetla,že ty 3 tisíce je na týden :astonished:
20. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm... LeniZ... ja zase koukala na skolku v Basti... asi 10000 (a u toho malym pismem pod hvezdickou, ze v cene neni strava !!! )
20. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky
tak som sa vratila z jogy - chodim na bikram a je to riadna makacka. Maju i hlidani deti, takze Sebik tam bol vcelku spokojny a ked som sa po 2 hodinach vratila po neho, tak mi venoval len taky chladny pohlad, akoze uz si tu a dalej sa hral :wink: :wink: :wink: Puchyre nie su, uz ani cervena pokozka, asi to nebolo az take horke, ako som si myslela. Inac niekedy to aj ja tak robim, ze dolievam z studenu vodu, ale normalne prevaram, pretoze si rovno varim ranny caj pre seba .. ale ze rovno teplu vodu z kohutika - asi zacnem, pretoze on stoji pri mne a jaci ze mnam mnam a niekedy sa to neda vydrzat. tak to bude hned :grinning: :grinning: :grinning:
tie skolky teda nie su lacna zalezitost, ja som sa este vobec nepozerala ....
20. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes nam to proste ide jedna radost ... Prave prevrhol nocnik, do ktoreho sa krasne vycural a este krajsie vykakal :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mate tedy den :slight_smile:)
me zitra ceka posledni zkouska tohoto semestru, zatim nemam zadnou 3, tak ji zitra ocekavam ...
a v cervnu ty zaverecky - E E
20. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, držím naprosto všechny palce!!!!!!!!! určitě to dáš :wink:

deni - to se teda zadařilo, s tím nočníkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to bude v poho. Vsetchych urcite oslnis svojimi nabiflenymi vedomostami a krasnym bruskom :grinning: :grinning: :grinning: Drzime palce.
Inac sme boli dnes von s Matou a Rebekou, Rebeka je strasne zlatulinka a samostatna slecna. A ma uzasne cervene porsche, v ktorom sa vyvaza namiesto kociara :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi,taky budu držet palce :slight_smile:
Zdeni,to ste teda měli den :grinning: jak to vidíš s tím zítřkem?
21. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ladi taky si myslím,že to zvládneš. :wink:
21. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Ladi, taky držíme palce :wink:

Holky, kde je Kristy? Už tu pár dní nebyla, ne? Doufám, že je ok :slight_smile:

LeniZ, na MMA jsou šatičky na družičku http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3319511
21. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já Kris zahlédla ve Vlaštovkách.
21. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat díky,už sleduju :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, zajtra to vidim tak, ze sa mozeme stretnut pred Zoo, mne vyhovuje viac dopoledne ...
21. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni mě taky,když bude pršet tak se seberem a pojedem někam kde maj dětský koutek :slight_smile: v kolik by ti to tak vyhovovalo? já sebou vezmu pro malou radši oběd
21. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak máme za sebou 18m ...tak míry ...se radši přidržte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 95 cm a 16 kg :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: máme poslední hexu a za měsíc bude priorix...taky maji jen ten lepsi tak nam ho rezervovala..ma jích pár
21. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici :grinning: to budem mít tak v 1 třídě :wink: :grinning:
21. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, teda, to je fakt velka slecna. to my tolko mozno budeme mat o 3 roky :slight_smile:. vies ze sa hovori, ze dieta v 2-2.5 roku dosahuje polovicu svojej buducej dospelackej vysky. To by Lili mohla byt pekne vysoka. Pre istotu jej rezervuj miesto v basketbalovo time :grinning:
Leni, napr. o 10.00? snad nebude prsat ....
21. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jj to vyhovuje naprosto super,v praze by snad mělo být jen zataženo
21. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici :grinning: Teda to je Lilinka už velikááánskááá slečna :slight_smile: Kam se na ni se svými 80 cm hrabeme :sweat_smile: A to je Deniska skoro o měsíc starší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis to neee my prostě jen rychleji rosteme a pak se stopnem .-)) ja byla to samý .-)
21. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici super míry. :wink: Taky si říkám,jak je veliká,pokaždé měla podobné míry s Anetou a to je Aneta o dost starší a teď jste nás teda vzaly na celé čáře. :grinning:
21. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Lilkce tece z celyho nosu krev\:// se s ni prevratilo kresilko dozadu a hlavou primo do stolu :pensive: :pensive: :pensive:
21. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jaj, tie urazy ... snad to bude dobre, mici.
21. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek