November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
bramburka
20. kvě 2009
ahoj holky,
mamka teplota nízká,a le ládují do ní vše možné od antibiotik po transfúze a td.

Zdeni, proc chladíš vodu na Sunar? Ten návod nemusíš tak striktně dodržovat 😉 ja normálně ohřeji vodu v konvici asi 10 sek a rovnou naleji do flašky a udělám mlíko. 😉 Ale jinak sleduj to, jestli se nedělá pucjýř a když jo, běžte s tím raději na kontrolu!
micinka22
20. kvě 2009
ja teda dam horkou vodu s kohoutku a nasypu sunar :-N :-N :-N
bramburka
20. kvě 2009
no Mici, nam nez to teče teplý, tak cvaknu rychlíovarku a mam to hned, ale nepřevařuju taky, takže je to de facto stejný.... 😉
micinka22
20. kvě 2009
aha my mame ohřivač pod dřezem .-)
lenkazdenek
20. kvě 2009
já už taky dělám sunar z kohoutku :-N
lada82
20. kvě 2009
ja dam pulku varici z konvice a doleju studenou - bud z kohoutku nebo odstatou prevarenou... segra dela rovnou z kohoutku

jsem ted delala plnene papriky a je tady z toho vedro jak v pr... asi omdlim

jo, a prisel mi balik ze Sama doma - jsem vyhrala - trefili se mi do noty, biografie Karla Hogera a prostirani s Katou a Skubankem pro Davida 😃
mem
20. kvě 2009
já dělám sunar jako Lada, půlku horké z konvice a zbytek z kohoutku
lenkazdenek
20. kvě 2009
Ladi,že se na to nevykašleš,v tomhle vedru,já je teda dělala předevčírem(vařím na den dopředu kvůli Zdenkovi) dneska dělám na zítřek jen Gnoči se sýrovnou 😉
jo ještě k těm školkám,my měli v kaslíku lístek,že se kousek odtud otvírá nová soukromá školka ceny od 3 tisíc,tak sem si říkala,že to tak moc není,pak sem se dočetla,že ty 3 tisíce je na týden :-o
lada82
20. kvě 2009
hmm... LeniZ... ja zase koukala na skolku v Basti... asi 10000 (a u toho malym pismem pod hvezdickou, ze v cene neni strava !!! )
denisia
20. kvě 2009
Ahoky
tak som sa vratila z jogy - chodim na bikram a je to riadna makacka. Maju i hlidani deti, takze Sebik tam bol vcelku spokojny a ked som sa po 2 hodinach vratila po neho, tak mi venoval len taky chladny pohlad, akoze uz si tu a dalej sa hral 😉 😉 😉 Puchyre nie su, uz ani cervena pokozka, asi to nebolo az take horke, ako som si myslela. Inac niekedy to aj ja tak robim, ze dolievam z studenu vodu, ale normalne prevaram, pretoze si rovno varim ranny caj pre seba .. ale ze rovno teplu vodu z kohutika - asi zacnem, pretoze on stoji pri mne a jaci ze mnam mnam a niekedy sa to neda vydrzat. tak to bude hned 😃 😃 😃
tie skolky teda nie su lacna zalezitost, ja som sa este vobec nepozerala ....
denisia
20. kvě 2009
Dnes nam to proste ide jedna radost ... Prave prevrhol nocnik, do ktoreho sa krasne vycural a este krajsie vykakal 😃 😃 😃
lada82
20. kvě 2009
to mate tedy den 🙂)
me zitra ceka posledni zkouska tohoto semestru, zatim nemam zadnou 3, tak ji zitra ocekavam ...
a v cervnu ty zaverecky - E E
hanelka
20. kvě 2009
ladi, držím naprosto všechny palce!!!!!!!!! určitě to dáš 😉

deni - to se teda zadařilo, s tím nočníkem 😃 :-p
denisia
20. kvě 2009
Ladi, to bude v poho. Vsetchych urcite oslnis svojimi nabiflenymi vedomostami a krasnym bruskom 😃 😃 😃 Drzime palce.
Inac sme boli dnes von s Matou a Rebekou, Rebeka je strasne zlatulinka a samostatna slecna. A ma uzasne cervene porsche, v ktorom sa vyvaza namiesto kociara 😃 😃 😃
lenkazdenek
21. kvě 2009
Ahoj holky
Ladi,taky budu držet palce 🙂
Zdeni,to ste teda měli den 😃 jak to vidíš s tím zítřkem?
svoma
21. kvě 2009
Ahojky,

Ladi taky si myslím,že to zvládneš. 😉
katarina82
21. kvě 2009
Ahoj holky

Ladi, taky držíme palce 😉

Holky, kde je Kristy? Už tu pár dní nebyla, ne? Doufám, že je ok 🙂

LeniZ, na MMA jsou šatičky na družičku http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3319511
svoma
21. kvě 2009
Kat já Kris zahlédla ve Vlaštovkách.
lenkazdenek
21. kvě 2009
Kat díky,už sleduju 🙂
denisia
21. kvě 2009
Leni, zajtra to vidim tak, ze sa mozeme stretnut pred Zoo, mne vyhovuje viac dopoledne ...
lenkazdenek
21. kvě 2009
zdeni mě taky,když bude pršet tak se seberem a pojedem někam kde maj dětský koutek 🙂 v kolik by ti to tak vyhovovalo? já sebou vezmu pro malou radši oběd
micinka22
21. kvě 2009
ahoj tak máme za sebou 18m ...tak míry ...se radši přidržte 😃 😃 😃 😃 95 cm a 16 kg 😎 😎 😎 máme poslední hexu a za měsíc bude priorix...taky maji jen ten lepsi tak nam ho rezervovala..ma jích pár
lenkazdenek
21. kvě 2009
mici 😃 to budem mít tak v 1 třídě 😉 😃
denisia
21. kvě 2009
Mici, teda, to je fakt velka slecna. to my tolko mozno budeme mat o 3 roky 🙂. vies ze sa hovori, ze dieta v 2-2.5 roku dosahuje polovicu svojej buducej dospelackej vysky. To by Lili mohla byt pekne vysoka. Pre istotu jej rezervuj miesto v basketbalovo time 😃
Leni, napr. o 10.00? snad nebude prsat ....
lenkazdenek
21. kvě 2009
Zdeni jj to vyhovuje naprosto super,v praze by snad mělo být jen zataženo
katarina82
21. kvě 2009
Mici 😃 Teda to je Lilinka už velikááánskááá slečna 🙂 Kam se na ni se svými 80 cm hrabeme :-N A to je Deniska skoro o měsíc starší :-p
micinka22
21. kvě 2009
Denis to neee my prostě jen rychleji rosteme a pak se stopnem .-)) ja byla to samý .-)
svoma
21. kvě 2009
Mici super míry. 😉 Taky si říkám,jak je veliká,pokaždé měla podobné míry s Anetou a to je Aneta o dost starší a teď jste nás teda vzaly na celé čáře. 😃
micinka22
21. kvě 2009
tak Lilkce tece z celyho nosu krev\:// se s ni prevratilo kresilko dozadu a hlavou primo do stolu |-| |-| |-|
denisia
21. kvě 2009
ach jaj, tie urazy ... snad to bude dobre, mici.

Začni psát odpověď...

Odešli