• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mici to je děs,chudák malá.Neměla bys s ní radši k dr.?
21. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma ne už se diva v klidu na pohadky..ma to obražený no..tekla jen trochu ..asi tu krev zastavila ta rýma .-) ale boli ji nosánek no:(
Denis bude no..ale dela na kresilku kraviny...drzi se operadla a houpe se jak silena :/ i kdyz to ma zarazky tak to prepadne
21. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to presne robi Seb a furt ho davam dole, lebo sa bojim, ze kreslo nevydrzi ...
21. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici to je dobře,s tím dr. si mě nevšímej,já bývám dost hysterka,co se týká dětí.
21. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě se malá taky překlopila několikrát,ale leze tam pořád a včera se pokoušela vlézt na obývákovou stěnu. :unamused:
21. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomy dr stejně není poblíž a auto nemám ..ja hysterka nejsem vůbec...občas si spiš řikam at neco nezanedbam://
21. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici buď ráda,já zase pro změnu někdy vyšiluju zbytečně. Mám dvě děti,ale stejně se nic nezměnilo,jsem pořád stejná co se týká úrazů dětí.
21. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ma narazenej i spodni zoubek ..ted papa.ale boli ju to a nechce :/
21. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach joooo, chudak Lilca - ale je to velka holka, to zvladne :grinning:
zkouska trapne za 1.... Davidek tam tak desne rval, ze jsme byli rychle pryc...

semestr hotovy, tak ted uz jen ty zaverecky... 8. a 9.6. - nesmim jeste porodit !
21. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladiiiiii gratulkaaaaaaaaaaaaaaa...vidis prej bude za 3 a ty to das za 1...s ditetem drakem a mimi v brichu...ses fakt dobra...az se stydim že jsem uplnej lempl:((
tak to mas mesic pred porodem tak snad to bude v pohodě .-)))
21. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,gratulace!
holky,zdravim Vas po delsi dobe a mam velkou prosbu.napsaly byste mi,prosim,sem nebo na IP adresy na internetove detske bazary?shanim druhy kocar pro panenky a nechce se mi znovu vyhazovat dva tisice za novy.dekuju mockrat!
jinak preji vsem dobre zdravi a mnoho radosti!
21. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem mela stesti na otazku, jinak by to dopadlo hur :slight_smile:
ten cerven bude brutal... hlavne se nenervovat!

jeli jsme do Prahy busem a zpet s Honzou - jenze jsme zapomneli autosedacku, tak jsem pujcili od kolegy Indy, tu velikou, pro velke dite... sedel v tom jak prtavouckej kral :grinning:

jo, holky, tata zatim porad nikoho nepoznava a nemluvi, navic je prikurtovanej, protoze si pry vsechno trha a kouse se - je pry agresivni... ja vubec nevim, co bude dal :cry:
21. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Verusky, dekuji!
moc rada Vas vidim! snad jde vse se dvema mrnaty v pohode!
ja na ty bazary moc nechodim, tak se omlouvam, nevim ... ale Mici a ostatni to maji zmaknute
21. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
verusky zdravim..no frčí mimibazar.cz a ja jeste chodim na brumla.cz...pro outlet hadry .-)ake na bazaru je vsechno ....-))

ladi to je desny :(( chudak..co to s clovekem muze udelat :(( tchna mel pred svatbou pasovej opar ...z niceho nic prestal mluvit..mel ochrnutej obličej ..vubec nevedeli co to je :/( nastesti se to ztratilo..
21. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,diky,az bude troska casu,mrknu na ty bazary.ladi,ony uz ani mrnata nejsou,jsou to velke slecny.jeste naucit jist anicku bez bryndaku,chodit bez plen porad a jsme za vodou :grinning:
ladi,ja si to dvojite materstvi konecne uzivam,do jara to byl zahul jak hrom.ted je to krasne a vrele to vsem ostatnim doporucuji :dizzy_face: .jen to vynosit,odkojit,naucit pozorovat svet a je to :dizzy_face: !
21. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, gratuluju a přidávám se k Mici - taky se úplně stydím, že vlastně "nic" nedělám :sweat_smile:
zdravím verusky :wink:

děcka, mi je z těch nemocí a tak úplně nanic :frowning2: stačí mi o tom slyšet...člověk si připadá takový bezmocný :pensive:
21. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jsi šikula!!!

Mici :pensive: chuděrka, ale ty vogo velká je teda, kam se hrabeme se s vými 87 cm...

dnes jsem male koupila pidi kybliček s lopatkou k moři, sluneční brýle (davate normální? aby si nevypichli oko?), klobouček, jsem uchyl, už jich ma asi 10, sobě plavky.

Má rýmu jak trám, to mi povězte už sakra z čeho, do toho jestli bude reakce, tak to bude děs, ani nás neopustí do letadla.... do toho včera babka na hřišti že mají neštovice! Já už s ní nikam nejdu mezi děti, fakt'!
21. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici chudinka :frowning2:
Ladi,takhle to měl náš děda ,nejprv byl,ale dlouho v komatu,pak nikoho nepoznával,ale za čas se to zlepšilo :wink: bohužel už je to hodně starý člověk takže teď chytnul njáký vir a to ho zas dostalo :frowning2: tak držím palce ať je to aspoň u vás dobrý
Zdeni tak zítra má bejt hnusně ,prej bouřky,déšť tak nevím jestly to radši nevzít od njákýho mc? pro jistotu :confused:
21. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi s tatkou je mi to líto, je to nejhorší, když nikoho nepoznává pro vás, pro něj je to to nejlepší, nebude si to pamatovat, tata muj take jeden čas nikoho nepoznaval, trvalo to asi 10 dnia teda bylo to zlý...spíš psychicky, držím pěsti hlavně at si rozpomene, moc na tebe myslím. :wink:
21. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky, nejhorsi je, ze nikdo nevi, co bude, jestli se vrati do normalu, nebo bude hluchy, nebo ochrnuty... brrr... navic mi mama zakazala na tu JIPku chodit, takze ho ani neuvidim...

verusky: jsem rada, ze jste v pohode :slight_smile: ja uz se tesim !!!

Bram, to si zas delaji srandu s temi nestovicemi, ne? lidi jsou jak pitomci, fakt...
brylicky mame na gumu :slight_smile: ale nechce je...
ryma je hnus, ale jak se furt meni to pocasi, tak ty deti na to silene reaguji tou rymou, mam pocit, my ji ted meli podruhe behem 14 dnu... a ja v sobotu malem taky vysmrkala mozek z hlavy, katastrofa

a dnes jsem byla na koznim (kvuli piham), a tam byla cekarna velikosti nasi koupelny spolecna s ORL! jestli jsem tam neco chytila, tak se poondim - fakt chytre vymyslene
21. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ladi, ty si fakt namakana, by som chcela tvoj mozog a tvoju pevnu vuli :wink:. Dufam, ze s tatkou se to bude zlepsovat. Tvoja mamca asi nechce, aby si sa stresovala, tak nechce, aby si tam chodila. Ale stresovat sa budes tak ci tak ...
Bram, moze to byt i reakcia na ockovanie, nam dr. povedala, ze ryma je jedna z reakcii. Do lietadla vas pustia, neboj, akurat chuda xenuska, aby sa na nu z tej klimy v lietadle nenalepila hned dalsia ryma ... ale budete v pohode, verim vam holky :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, mozeme kludne i do mc, navrhni nieco, ja poznam jedine to nase na Vltavskej a to je malinkate a potom este hernu v OD Kotva :wink:
21. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já znám zas jen ty mc u nás :grinning: nebo můžem klidně ke mě,že bych něco upekla :wink:
21. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to ja sa rada necham rozmazlovat domacimi dobrotami :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn,tak zítra u nás,mám pro tebe zajít k metru? Upeču až ráno aby to bylo čerstvý :wink:
21. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zhruba si pamatam, ale asi by som netrafila. rano ti poslem sms, ked vyrazim z domu. na tu 10 teda?
21. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 10 by to bylo super,tak pak pošly smsku budem se těšit :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Ladi - s tátou je mi to moc líto :frowning2: , bohužel tyhle sgrese jsou po mrtvicích časté, snad se to brzy zlepší
21. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dala jsme pár foteček,jestli chcete kouknout,pak je zase smažu. :wink:
22. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak moje cerna mura je tady... nestovice zkur..ny

predstavte si, jdu s Davidkem na kontrolu s pruduskami, schvalne jeste pred otevirackou, nicmene narvano samozrejme... tak se ptam: nemate tu nekdo nestovice? jsem tehotna a nemela jsem je... nikdo nic...
kazdej ze jen na kontrolu a podobne... do toho pani s malym miminkem...
deti si vesele hraly, sahaly na sebe, prskaly na sebe, Davidek tam na ne dorazel... cca 40 minut

a najednou jeden maly Vietnamec si vyhrnul tricko a byl PLNEJ nestovic! tak jsem uhodila na tu matku, a ona ze ne, ze ma jen vyrazku... vylezla doktorka a pravila, ze ukazkove nestovice...
tak ja zacala bulet, protoze 8 mesicu nechodime mezi deti a dnes, kdyz Honza nemohl, jsem jela ja, a hned tohle... doktorka volala na Bulovku na infekcni a ja tam hned mela zajet, aby mi vzali (zdarma) krev na protilatky...
jenze my nemely kocar!!! takze ja s Davidem za ruku jela MHD, tahala ho vsude, meli jsme malo jidla i piti... ja s malem slozila, uz jsem jenom bulela... katastrofa... na te klinice sami Rusaci a Vietnamci! nastesti nas dali do izolace a vzai mi krev hned, v utery bude vysledek, a pokud protlatky nemam, budu brat az do porodu leky... David to do 3 tydnu na 99% chyti...
tak jsem z toho uplne hotova

pak tam dorazila mama mi pomoct, a uz jsme v pohode doma - ale do toho tatka... pry to vypada, ze to nebyly mrtvice, ale ze ma nador :pensive:
22. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, to je snad zlý sen :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
držím moc palce, ať je všechno v pořádku!!!!!!!!!!
odpočívej, klid, nestresuj se...já vím, to se lehko řekne :pensive:
22. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek