• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
tak mam sestrihany video z Kosu, z dovoleny, je toho 15 minut, ze 4 hodinoveho materiálu, tak mame pamatku.

Terez zeptam se na to v lekarne.
BTW co pani na Next? :sweat_smile:
21. led 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nevim no, davam jen obcas boruvnkovou presnidavku, v tom jsou take pridane vitaminy, ale asi budu muset neco davat, nevim. Zeptam se Dr.
21. led 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, asi to neni nutne, jen me to vcera napadlo...

ted jsem domlouvala hlidani na cele pondeli a utery dopoledne - puvodne jsem chtela Davidka tahat zase do skoly s sebou, jenze mam terminy zkousek v pondeli pres obed, od 12 do 15, a to by bez spani fakt nedal... takze bude babca hlidacka a malej si ode me odpocine... a nebude muset dva dny po sobe na 2X hodinu do MHD mezi bacily :slight_smile: ve stredu ho to ale nemine
21. led 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, pokud by ho neměli v lékárně, tak můžeš zkusit nějakou zdravou výživu, já ho kupovala i v rozmarýně na andělu. a ten od weledy je zatím nejlepší z těch co jsme měli, je přislazovaný cukrem, tak chutná líp, ty ostatní byly takové nakyslé. no ale zase asi zdravější;)

paní s nextem už je naštěstí vyřešená, všechny peníze už vrátila.
21. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny z Prahy, ake mate plany buduci utorok???
21. led 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my plaveme Deni...
21. led 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem ve skole, Davidek hlidanej :unamused:
21. led 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm ... v stredu alebo stvrtok?
21. led 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by slo, ctvrtek leda az po 11h, do 11h mame cviceni. a kam?
21. led 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam je to jedno, ale v tej Kotve v detskom kutiku je fajn. ymca tiez ... alebo niekde blizsie vas ... ak o niecom vies ...
21. led 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,my v úterý chcem do mm osmík a ve čtvrtek máme cvíčo
21. led 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda do mc osmík :sweat_smile:
21. led 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to vychazi na tu středu?
21. led 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky to vypada, ez mi asi zkrachuje ten muj casopis, krize jedna zasr...
21. led 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je mc osmik?
21. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mala ma 37,8, snad z toho noc nebude :frowning2:
21. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás po dlouhý době strašná nc,malá usnula v poho ve 3/4 na 8,jenže v půl 9 už byla vzhůru,pořád vřískala jakmile jsem se vzdálila takže s náma byla vzhůru do čtvrt na 12 a od 7 je zas vzhůru :rolling_eyes: takže dneska na cvičení kašlem,protože to by my tam akorát řvala,že se jí chce spát :unamused:
Zdeni osmík je na Krakově,je to tam sice maličký,ale taková útulný :wink:
U nás bohužel nejde ani středa,to příjde sestřenka s malou menší věci jelikož v pátek už budem v líbe na njákou dobu,než e udělá přestavba
Xeni to je mi moc líto
22. led 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO holky nevíte kdy by se měli děti přihlašovat do školky? Jestly už teď v dubnu nebo až příští rok? :confused:
22. led 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni az pristi rok, vzhledm k nasim listopadovkam je podle me vezmou stejnak az tak od ledna 2011... :unamused:
22. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni to snad ne,rodičák my končí přesně 19,11 2010 a hlídání pro malou eexistuje,no a soukromky stojíé okolo 10 tisíc,což je pro nás dost :unamused:
22. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
To ja resit nemusim, se mnou bude Davidek skoro do 5 let doma :slight_smile:
Milujeme reklamu na Hami mlicko :grinning:

Holky, ten srazik vubec nemuzu, mam ty zkousky.
22. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Tak já taky přemýšlela už o školce,ale asi je teda fakt čas :slight_smile: Akorát teda známá mi říkala,že jestli mám vyhlídnutou nějakou školku,tak se tam mám jít nahlásit už min. rok dopředu,že pak se nechytnu :confused:
22. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
napada me 5.2., jdeme do Prahy na ockovani, mam tam byt v 10:45, tak muzu byt nekde bud od 9 do 10, nebo od 11:30 do 12:30 treba, pak bychom jeli domu chrupkat... zkuste to promyslet :wink:
22. led 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to se Davídek s tebou doma, nezlob se na mě, uprudí... 5ti letý dítě už potřebuje kolektiv, jen ho frkni do skolky, bude to pro něj dobrý...

to je Ladi čtvrtek, amme cvičení od 9:15-10h na hájích tak leda na ten obed nekde...?
22. led 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi nám začíná v 10:30 hodina cvičení a končí v 11:15 :unamused: ,i když možná by jsme to stíhaly být na proseku okolo 3/4 na 12 :confused:
22. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, nebud naivka, mamince, co je doma, tady na Odolce dite do skolky opravdu nevezmou :grinning:
Bude chodit do Slunicka atp., bude to stat prasule, ale nutit ho byt cele dny se mnou doma ho nebudu, to je jasne.

tak ja nevim toho 5.2. ...
22. led 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
na nesmis jim rict ze jsi doma :wink: ani na to ze zákona nemají právo se ptát, takže ségru prostě necháš doma až pujdeš na zápis a rekni že plánuješ vrátit se do práce, čímž nebudeš lhát :wink:
22. led 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, ty si nejaka zbehla ... mas to uz premyslene, co??? :grinning:
toho 5.2. my nemozeme, budeme balit, lebo o 7am 6.2. odlietame ...tak mozno na jar niekedy ...
22. led 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Zdeni vy už vlastně poletíte,kdyže se to vracíte?
S tou školkou fakt nevím,navíc malá je takovej závislák(večer nechce ani manžu) ,že ty první měsíce tam bude horor,ale tady prej je njáká školka kde berou děti okolo 2 roku jako nea zkoušku na pár hodin :confused: jenže to by se my tam malá akorát uřvala,budu muset brnknout tetiný známý ta dělá někde v kobylysích ředitelku mateřinky tak se jí zeptám jak to teda je,popřípadě jestly by nám nemohla nják dopomoct k jednomu místu kdyby měly všude plno :sweat_smile:
22. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslim, ze by to Klaudinka zvladla, mala mi taky obcas chvilku řve, třeba 10 minut a nesmím tam prostě být a ona se pak uklidní. Už to zvládá dobře. Jak tam jsem tak ke mě natahuje ručičky.... večer to taky zkouší, ale jirka říká, že během 5ti minut je v poho. Navíc většinou se říká, že během 1. týdne si zvyknou a chodí tam pak rádi, já hlídala kdysi malýho kluka, strašněj závisláček, strašně, školka, absolutní bojkot, paní učitelka byla dobra, rekla, jen to nevzdavejte a ejhle, asi po 4. uz plakal jen kdyz tam sel a behem chvilky se aklimatizoval a kdyz jsem pro něj šla, tak mi říkal, že ještě musí dodělat to a to...myslím, kdyby to ta jeho maminka vzdala, tak tam prostě nechodil nikdy. Já teda myslím, že to bude spíš těžší pro nás než pro děti. Leni, ale spíš jsem přemýšlela, že asi letos pokouknu po dnech otevřených dveří a poptám se...

Ladi, ale jinak máš pravdu, já se prostě bojím, že bude přeplněno. BTW kamaradka planuje v Odolence otevřít MŠ soukromou, ale nevim, jak moc budou drahý.
22. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek