• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Vary jsou uzasne! uzijte si je! ja budu ted dva vikendy muset sprtat... nejen ty vikendy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak uz naveky od skoly pokoj (asi)
25. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Tak dneska to opět vypadá na krásný sluníčkový den....huráááá :slight_smile:
Co dnes plánujete ženy:slight_smile: My asi po "o" půjdeme vyvalit špeky na zahradu :grinning:
25. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a vcera jsem prala veci do postylky - na mantinelu po D. byl uz pres rok stary zluty flek od olejicku, kdyz se mu kdysi loupala hlava... nicim to neslo vyprat...
vcera jsem to natrela mydlem Sodasan na plenky, co jsem koupila, a flek je v tahu !!! uzasne :slight_smile: Vanish nic a tohle hned
25. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krááásné ránko
nakouknu a koho to tady vidím :grinning: oblo

ladi gratulka ke zkouškám jsi opravdu borec :dizzy_face: :dizzy_face: a tatínek at se brzo uzdraví

jinak u nás na 18,měsiční kontrole máme 10,3kg a 80cm lulin v pohodě od 2 let stahovat dívala se mu na to a ve 2 letech dáme prevenar jednu dávku klíštovku až od 3 let nahoru

jinaknáš je taky klidas si sní dovedu představit všechno akorát teda když má tu svojí to je děsnýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a včera ho měl MM na zahradě v poledne ho dal spát do postýlky a najednou se tam jde podívat a on si hraje mimo postýlku :angry: nechápu jak mohl vylézt naštěstí jsou okolo jen matračky,ale kdyby ho napadlo jít dolu jsou tam prudké schody tak je asi po něm :angry: :unamused:
25. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pekk :slight_smile: dnes jsou tu same stare mile osubky :wink:
my planujeme urcite pisek a ohradu s oveckami, jinak nic extra
25. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by se vše vracelo do starých kolejí :grinning: Zase se tu sejde celá stará garda :grinning:

Včera jsem byla s malou na kolotočích a samozřejmě jí lákaly kolotoče na které ještě nemůže :sweat_smile: Tak jsem s ní šla na houpačky a to pro ní byla asi maximální nuda :grinning:
25. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haňulíííí,
čubrníš, co..? :grinning: Krom Laduš, co to ví .. jsi tady jediný Sherlock Holmes.. :grinning: No tak ale honem, čekám ovace, mohutný, masový aplaus a pískot :grinning:
Máte se, Matysovci? :dizzy_face:

Petruš, .. Ty jsi vtipka... Ty jsi u rodičů a ani jsi mi neřekla :astonished: :confused: ??? A já zrovna plánovala na zítřek vejlet do Kadaně.. vlakem, jsem to terminátorovi slíbila a tak jsem myslela, že bychom jako .. :confused: .. ehm .. :confounded: .. Překazilas mi plány :sweat_smile: Nevadí, nooo.. holt si na "š, š, š, hůůůůů" ještě počká :grinning:
25. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, jsem absolutní masochista.. já s ním do těch Varů chci jet vlakem :grinning: Aby měl zážitek.. to jsem zvědavá nejen na něj, ale hlavně na nás :grinning: a na orietačním smyslu mé drahé polovičky. On je beze mě ztracen, jako GPS funguji jen já :grinning:
25. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli já nejsem u našich, jsem v Kadani :grinning: Dnes jedem na zahradu ke známým :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
oblo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máme se super Mareček je pohodář,ale někdy mě taky dokáže vytočit na maximum a to jdu do vrtule ted tady se mnou musí sedět na stole a čumět co píšu :grinning: :grinning:
a ondrášek je krásnej klučík a ovace by se ti zachtělo :grinning: :grinning: :grinning:
pekk dneska asi na zahradu na koupačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

přidala jsem nějakou fotečku
25. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zítra jdeme Eli k dr. na 18-timěsíční kontrolu a očkování,tak nevim no.
25. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul Mareček je fešák :wink:
25. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekk, jo tááák.. maskování :grinning:
To necháme bejt, máš jedno.. :wink: A co ve ST u našich na zahradě? Máme pískoviště, houpačku i bazén :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli pokud mi tady zůstane auto tak budeme jedině rády :wink: Až Vašek přijede,tak zjistím :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haňulííí,
Mareček je zlatooo :dizzy_face: A krááásnej..
Tak jako s tím vytáčením je to asi všude stejné.. období vzteku :slight_smile: U nás se to tedy už zmírnilo a musím říct, že je teda fakt hodnej.. ale samozřejmě, když má publikum (tchýně, babičky, děti).. předvádní své divadelní scény moooc rád, moooc dobře.. a moooooc dlouho :grinning:
25. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, oukéj.. :dizzy_face: Přímo naproti našich je hříšo úplně boma, skvělý, úžasný, nový.. se těšte holky.. Včera táta koupil mladýmu pískoviště a táhl ho z Kauflandu domů na zádech i s Ivíkem (synovec) :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Eli jestli to vyjde,tak malá bude v sedmým nebi :grinning:

Holky já se pro dnešek loučím,za chvíli razím k dr. a pak na tu zahradu. Tak hezký den všem :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, páááá.. doženem se na icq, nebo na mobajlu.. Páááá :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky musím vařit a odpo zahrádka večer mrknu pááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...my se taky půjdeme po obědě slunit, taťka má dneska volno, tak si uděláme odpoledne ve třech, teď si vyrazil na kolo a páč mám kolo jen já, tak máme s Tomem smůlu...musíme přikoupit kolo a sedačku a vyrazíme celá rodinka :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, by se mi hodil spíš příští týden v týdnu.Ted má výt stejně ošklivo
25. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, jsem doma z prace, t je vzdycky tak krásný se vrátit a videt, jakou má radost, normálně na mě prdí, že by mi dala pusinku, tak to ani náhodou...

Eli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nebýt Lady, tak jsem tě asi neprokoukla :wink:
25. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla, musis asi zrusit nick :slight_smile: jsem to ale trubka, takhle Te tu odhalit!!!
holky, zapomente, je to OBLA, jo? :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra .. mé utajení je v trapu :grinning: Kašlete na to holky.. :grinning: :grinning: :grinning:

Laduš, oblá, neoblá .. to máš fuuuuuk :grinning:
Xenuš, Laduš je sojka práskačka.. taky všechno hned vykecáááá :angry: :grinning: :grinning: :grinning: To je vtiiip, já myslím, že byste na to přišly samo.. jen by vám to trochu déle trvalo.

Každopádně krom pekk a Laduš, která ví.. a Haničky, která mě poznala.. se neozval nikdo .. :grinning: Styďte se.. :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela, ze jsi se odhalila sama a mela jsem radost, tak jsem hned reagovala.... ja nemyslici slepici pr..l :grinning:

na snurach visi male ruzove oblecky... roztomile :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško, slepičí zadek s malejma růžovejma věcičkama - roztomilýma na šňůře :grinning: :slight_smile:))
Ba ne, to vůbec nevaaaa :slight_smile:

Já vím, že nejste nakupovací maniaci.. ALE.. přišel mi domu leták z Lidlu a mají tam nějaké akce na dětské věcičky .. i hračky, kolotoč, oblečky, pomůcky.. akce platí ode dneška a mají tam (to je důvod proč to říkám) napodobeniny hraček od nattou a fehn a podle mě moc krásné a za levno. Tak kdyžtak někde jukni.

Pro všechny, TIP - ušní, čelní teploměr, digitální.. s pamatovákem.. za 350 kč !
25. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Eli, ale aby fungoval, my jeden meli a teda vubec nam to neslo, mela horečku 39,5 a nam to ukazovalo 37,2, no to mi prislo rozdílné. No tak nevím.
25. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za tip, ale materska v nedohlednu, prachy utraceny... :grinning:

babizny z baraku me stvou, ted jsem 3x po sobe zavirala dvere od baraku - balkon mam hned nad nimi, plnej tech krasnejch veci a drahejch latkovek, babice z druhe strany baraku, ale nebudou si odemykat, kdyz si jdou domu pro kafe, ze? jestli mi nekdo neco z ty snury ukradne, tak je kopnu asi ...
nekdy otevrou i sklep, a ja tam mam ted 3 kocary z toho jeden pujcenej! no comment
25. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bram, se divíš za tu cenu :wink: :grinning: :grinning: Bram a kdo ti hlídá malou, když jsi v práci?To je, ale hezký příchod domů, že :wink:
25. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to taky hned odhalila :grinning: fakt, nějaká intuice či co :wink: nebo spíš způsob vyjadřování :slight_smile:

ditě otravuje, nemůžu psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek