• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

Áááá koukám, že Obla je odtajněna :grinning: Já to taky věděla, protože mi Eli asi tři měsíce pozpátku psala ohledně kočárků a houpačky :wink:

Měli jsme náročný víkend, takže nebyl čas, v sobotu jsme s Michalem opožděně slavili naše narozky s celou familií, v neděli se léčili :grinning: a odpoledne jsme se jeli kouknout Denisce po sandálkách, koupili jsme velké prd, protože potřebuje malé velikosti a ty nikde neměli, ach jo, tak zítra skočím ještě do místního Batě, takového malinkého-ve dvou velkých neměli na Denču ani jednu botu :rolling_eyes: , tak buď jí něco vezmu tam, nebo budu asi muset něco objednat z netu. No uvidíme...
25. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, s taťkou to bude určitě úplně ok, moje babička to takhle měla loni, musela být přikurtovaná, házela po doktorech věci, lila vodu po monitoru, prorože tam viděla dědu nebo co, mluvila z cesty, nadávala mamce, no děsný... Ale po pár dnech se to zlepšovalo, až to bylo ok úplně, vůbec si to nepamatuje, až teď po roce, se jí sem tam něco vybaví a je z toho špatná, že se takhle chovala :pensive:

Ladi k té Irmě, mám ji nastříhanou asi ve velikosti poskládané čč plínky, fakt to super udržuje dupku v suchu.

Čč jsou nejlepší IV 100g, které už nejsou k sehnání, teda jsou, ale ty staré jsou lepší, Kikko Lux Eco a úplná bomba jsou Kikko bambusové čč :dizzy_face: Zrovna dneska mi přišly další :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brej večer \:slight_smile:
Speciální zdravice pro naši tajnou mafiánku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my celej vinekd slavily a dneska jsme samy..manza je v nemocnici trhali mu 8 a je hemouš :/ snad ho zitra pustí ..

poprvé jsme se cákali v bazénku...nechtela vylízt opica:slight_smile:

kat..prosimte napis mi co mam koupit za plinky...potřebuji něco na noc(hodně čurá) ,přes den třeba do obchodu,a na doma něco normál :grinning: :grinning: :grinning: díky .-) mužeš i do IP :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ty zacinas byt latkovkami posedla :grinning: :grinning: :grinning:
domi, mne zrovna pristi tyzdne nevyhovuje :frowning2:
Sebikovi sa dnes z nicoho nic rozbehla priserna ryma, z nosu mu furt tece. Uz spi, ale dlho nebude, ma fakt neskutocne zacpany nos :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, jj, látkovky jsou návykové :grinning:
Chudák Sebík, snad to brzy přejde. Ta rýma u dětí je hnus :rolling_eyes: :frowning2:
25. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, to verim. Ja sa nejako brzdim, staci, ze som zavisla na cokolade :wink:. Prazandy, zucastnili ste sa niekedy niektora Prague Food Festival? Ma to byt tento vikend a celkom ma to zaujalo. A este v Lucerne su vraj vystavene kopie Terracotta Warriors z Ciny ...
25. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ee.

My máme rýmu už 5. den a furt síla, i kašel, já jsem se byla přeptat u Dr. tak nema to na pruduskach, takze asi ze slunickla,alergie, uhvi co... dala nam framykoinove kapky do nosu, snad to pomuze. Do toho zítra to bude 7. den po ockovani tema spalnickama, zatim OK, jen strasne natekla uzlina, ale to muze byt z te rymy.
25. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a Eli:slight_smile: já někdy v minulosti náhodou narazila na koni na tvůj nějaký inzerát a došlo mi,že jsi to asi ty:slight_smile: máš doma malýho velkýho šikulu. Deni já o tom festivalu slyšela loni v televizi a být z prahy,tak jdu do toho.
25. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi a hlídá dědeček, nejoblíbenější Xenušky příbuznej, můj táta. Je strašně šikovnej, malá je s ním nadšená a vůbec ho nezlobí jako mě, např. se od něj nechá přebalit a leží!!!! při tom klidně. Táta sám konstatoval, že si ke mě mnohem víc dovoluje. Z toho je vidět jak jsou děti vyčůraný.

Např. dnes po mě vzteky hodila kostku a trefila mě do pusy, docela to bolelo, tak jsem udělala jau a jako že brečím, byla celá vyědšená a hned malá malá.... tak jsem jí to odpustila a ona už to neudělala. Ale je to potvůrka.
25. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne tvrdne bricho jak blazen!!!!
latkovky vyprane, mekkoucke, pripravene :slight_smile:) uschnuly na balkone asi za 3 hodinky, dost dobre...
prala jsem je v tech mydlovych orechach

na ten festival jsem nikdy nesla, ale vim o nem...
25. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, to "ee" znamena co? Ze tak nam treba s tou rymou???
dufam, ze Xenda ten 8-9 den po ockovani prekona bez reakcii, chudato, uz ta ryma je dost!!!
Seb si tiez dovoluje, a zacina ma bit. Vacsinou teda rukami po hlave alebo do mna kope ... A minule sme boli na ihrisku, bol tam taky zlaty chlapcek, asi 3 rocny, ale fakt taky postrach ulice. Na kazdej preliezacke musel byt prvy, v piesku vsetkym vsetko znicil, z klzacky deti zhadzoval ... a volal sa Sebastian. Dufam, ze take spravanie sa nie je v mene :angry: :angry: :angry:
25. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, znamena to, ze jsem nebyla :wink: o děsím se, že právě ještě nebyla uplně doléčená, když dostala to očkování , kurník, ted jsem se dočetla, že se má očkovat 2 týdny po onemocnění a malá byla zdravá jen týden a už to dostala, kurnik, tak snad se to moc neprojeví. No v nejhorším nikam nepojedeme, to je mi fuk, čert vem peníze, ale hlavně at malá je v poho, ach jo. No zatím jenom strašně zahleněná a má nateklou příušnicovou uzlinu tak, že ani enmusíte hmetat, je to vidět na 1. pohled. No. Tak já jdu raději spát.
25. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to má š z toho praní! kdybys na to kašlala, nechala to zatím být!
25. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ohledně toho festivalu, byla tam loni kamarádka a prý taková bomba to zase není, zaplatíš 350 (100 vstup a 250 volná konzumace), ale zas tolik se z toho nenajíš a není v tom pití :(, což na Kampě bude malinko palice
My tam chtěli jít loni na podzim a pak jsme nějak nemohli nebo co
25. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, chudak Xenda, drzim palce!

vid, mam hodit nohy nahoru a nic nedelat, co? :grinning: kdyz me to bavi - ty malicke vecicky :pensive:
uz jdete chrnet? ja se ucim... snazim se teda...
25. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no teda mi povedz, ako sa mozes ucit a zaroven tukat do klavesnice. ty si fakt sikulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Xeni, sorry, nepochopila som .. no co, mrtve mozgove bunky za to mozu.
Inac dik, pridu na vikend segra s (buducim) svagrom, tak som myslela, ze by to mohol byt dobry program ...
25. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram držim palce ať je malá v poho
25. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam otevrenou v PC anglinu a Konika :grinning:
ale uz koncim... tak dobrou
25. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domina, když myslíš, že Ti k funkčnosti rozdíl několika korun pomůže.. Pro mě za mě.. já se vniřně připravila na to, že to bude v pohodě a myslím, že bude.. my ho máme doma od jiné firmy .. za opravdu x stovek a musím říci, že se také pomýlil, oproti teploměru v zadku.. ona je vždy ta vnitřní teplota trochu prevít a dle červených tváří se nepozná :dizzy_face:

Jinak ostatním tedy AHOJ AHOJ AHOJ AHOJ AHOJ AHOJ AHOJ AHOJ AHOJ AHOJ AHOJ AHOJ AHOJ :dizzy_face:
Se mi stýskalo.. a komu taky, tak mám véélkou radost :dizzy_face: Průběžně jsem koukala a děti máte fakt nádherný .. všechny. Co se pokroků týče, výchovy.. jsme na tom vlastně tak nějak stejně. Většinou je přes celej den bez nehod.. ale někdy mi nosí, co půl hodiny mokrý slipy a ždíme si pinďoura :grinning: Někdy jí pěkně sám vidličkou a lžící, bez drobků a kapek.. jindy ho krmím já a celého ho pak dám i v jídelní židličce do sprcháče. :grinning:

Dneska jsme byli dopoledne v parku, odpo u našich (byl na písku, na houpačce, v bazénku), na hřiští a to šel ještě v půl 7mé s Ondrou na plavčo.. a my už pomalu padli za vlast, zatímco on si teď zpívá v postýlce "Já už jdu, jdu, jdu" :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bram, u nás taky hlídá děda, můj táta.Nebo babička, když chodím cvičit, Verunka je zlatá s nima, všechno sní, nevzteká se, jak je se mnou nejí a taky si dovoluje.
Na festivalu jsem nebyla
Zdeni, ale tak to se vám nehodí i tehle týden, ne, když je Sebík nemocný a stejně se má ochladit.Tak to necháme na ten další.Nevadilo by ti, kdybychom se vydaly v týdnu na jeden den?

Oblo-Eli, nemusíš být až tak moc vztahovačná :wink: Já se v tom tedy prd vyznám, ale asi bych raději koupila cokoliv zdravotnického co cokoliv měří, v lékárně, nebo ve zdravotnických potřebách a to, aby to bylo kalibrované, pochybuji, že Lidl to kalibrované mít bude.To samé je, jako když by jsi si koupila nekalibrovaný měřič tlaku.

lLdi, vy budete u druhého jen látkovat?
25. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, nejsem vztahovačná.. jen mi přijde trochu mimo poznámka o finanční hodnotě, když je ta cena v akci.. a i přesto je jen o asi max. 100 kč levnější oproti dostačujícímu teploměru pro běžné domácí užití v lékárně. :wink:
Kalibrace je naprosto stejná, mimochodem tonometr a teploměr musí mít kalibrace stejné, je jen otázka s jakou odchylkou.. ale setiny stupně nehrají roli a setiny torrů taky ne :wink: Mimochodem, tento teploměr od této značky se též prodává v lékárnách :wink: To je zase, jako by jsi si koupila tu samou věc v kamenném obchodě, jen protože je z kamenného obchodu, zatímco na internetu, je totožná, od toho samého výrobce, jen prodejce jí dává za nižší velkoobchodní cenu, protože má levné dopravce a kontakty na dodavatele, kteří poskytují množstevní slevy. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu látkování, já se tááák těším na druhé, to pojedeme snad jen látku jako teď :dizzy_face: Jsem zvědavá, jak to s takovým malým prckem bude...
25. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No.. nakazilo mě vícero lidí .. a hodně i z vašich řad, takže pokud bude druhé dítko.. tak též budu látkovat.
25. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem řikala, že se v tom prd vyznám.Ale kalibrované uční teploměry jsem viděla za 12OO.Oblo, ale ona ta poznámka byla myšlena nadnešeně, proto taky tam byl ten smajlík. :wink: U Bram tedy.proto, to že jsem si myslela, že jseš vztahovačná, když jsi to začla tak řešit, žes to brala nějak moc osobně.

kat heled, si ted chrochtám s látkovkama, páč tedy jako Verčík ted běhá furt nahatá, takže strašlivě ušetřím za plíny, páč se mi jí nechce furt přebalovat.Kdybych měla papíráky, asi bych jí je nejspíš cpala.Kat, jakou máte ted velikost svrchních kalhotek, my furt jedničky.Má jedny dvojky, ale ty bych mohla nosit i já
25. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, ne.. to není osobní. Ani sympatie, či asympatie.. Kalibrované teploměry jsou opravdu všechny.. i obyčejná rychloběžka do zadku. Nekalibrovaný by byl něco jako tužka, která nemá tuhu :wink: Ono v některých případech platí, že vysoká cena neodpovídá adekvátně vysoké kvalitě. Jsou krémy na dětskej zadek od Aventu tuším za 150 kč, Bepanthen tuším za 100,- .. a při nejhorších opruzeninách loni v létě mu z těchto "drahých" zázraků nepomohlo nic, až na obyčejnej Lavarizin nebo heřmánková tinktura do 50 kč. Bez jakýchkoli parfemů a konzervantů.
Takže věcně.. to mě na tom nasr. Já mám čelní, ušní, infračervený, digitální, s pamětí, zvukový doprovedem, a bla bla bla asi za 1400,- a když měl mlaďas horečku ze zubů (nebyl na povrch vařící - což u těchto teploměrů hraje roli) ukazovalo mu to 38,2.. když jsem mu to měřila ale v zadku, jelikož byl úplně mimo, měl rychloběžkou (asi 40 kč) v zadku 39,8 :wink:
25. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dost už k tématu teploměry.. Kdo chce leták si přečte.. kdo ne, tak ne :D
25. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No šak to Oblo vychází dobře né, když odečtu O,5 stupně -skoro tedy :grinning: Né, to byla sranda.No šak se řiká, že rtuťové jsou nejpřesnější.Rychloběžka za 4okč?Jsem snad ani nikdy nevyděla, dycky kolem dvou stovek.

JJ Lavarazin taky Verčíkovi dávám.No ono ve většině platíš ještě asi firmu, pěkně její reklamy, propagace atd,atd
25. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oblo, šak oni se to rádi dovědí jak je to s teploměrama :grinning: Jsem se taky alespon něco přiučila :wink: Jsem ted četla o nějakým teploměru, bezdotykovém, že se dá jenom nad pokožku, to pak ani nechci tedy vidět ty hodnoty :grinning: Tak dobrou. :wink:
25. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se dozvedela že jsem neschopna že mi díte v 18m čurá do plen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi se pujdu oběsit či co :sweat_smile:
Dneska nemela přes den plinku vubec ..když byla na zahradě a v bazenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja v tom porad tapu..Kat vydrž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici my jsme taky s plínama, klídek, posazujeme se na nočník, ale nechytla bych to. Hlásí mi až když čůrá. Budeme brát sebou nočník do řecka :grinning: :grinning: :grinning: a tam to zkusíme s kalhotkama. Protože mi bude jedno, že se počůrá.

Ad teploměry, normálně víte, že ty lasické rtutové (vcetne rychloběžek) přestali vyrábět a už je neprodávají? Jsou zakázané, to je co? My nakonec koupili digi do zadečku s nejužším možným hrotem jaký existuje a už neprotestuje.

JInak Xenda v noci kašlala, ale šlo to, ráno jen párkrát. Zahleněná je pořád stejně, určitě to myslím má spojitost s očkováním. Sice mají být reakce 5-12 den podle vakciny.net ale psali, ze muze i drive i pozdeji a muze byt zanet hornich cest dychacich, k tomu venku to slunicko, se nevyhneme. 2. moznost je, že je alergik a zrovna neco kvete.
26. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek