• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
mici, tak je nas neschopnejch vic :slight_smile:
vcera byl vecne bez plenky a vycural se stejnak do kalhot... ale kadil 2x na nocnajs, to jo...
hele, synovec je o pul roku starsi, na nocniku jeste nesedel, skoro nemluvi, jezdi furt v kocaru - kazdej je jinej

drzte palce, tak za hodku zkusim volat tu Bulovku...
26. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verunka v 18 měsící ještě ani neviděla nočník skoro, natož že by byla bez plen někdy, kromě toho, co je úmyslně nahatá.Mě je to jedno, až bude sama chtít, tak si "řekne"Nemíňím strávit půl dne vysedáváním na nočníku.Si Včera jsem se o tom bavila s kamarádkou a ta zrovna řikala, že kluk jí nešel na nočník vůbec a že jednoho dne přišel za mámou a táhnul jí za ruku, že chce na záchod a udělal potřebu rovnou do velkého.Takže nočník nebyl a rovnou velkej.Takhle si to nějak představuju :grinning:

Bram, tak to si budu muset udělat zásobu :grinning:

ladi, ty budeš rodit na Bulovce?
26. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja se picnu, v patek me tam hnali honem honem jak na porazku, a ted jsem tam volala, a sestra, ze pry teprve dneska to ta laborator udela!!! ze pry to zkusi urgovat, aby byly vysledky odpoledne, ale ze spis mozna az zitra !!! mely byt v pondeli, nejpozdeji dnes! se vsadim, ze to jeste nekde ztratej, zmotaj, jako vzdycky... nejhorsi nemocnice sveta!!! to je fakt infekcni klinika jak noha :grinning: vsichni cekaji na vysledky 5-6 dnů? :sunglasses:
26. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, ani za zlaty prase!!!
Apolinar, a pokud bude stopstav, tak radsi Kladno nebo Brandys snad...
26. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ja se picnu ... deti priemerne zacinaju chodit bez plienky v 2.5 - 3 roku ... Priemerne hovorim .. Tak nechapem, o co bezi ...

Co sa tyka teplomerov, my ked sme boli v australii, tak tam sebi mal podla mojho teplomeru v zadku vysoke horucky 39 -39.5 po odcitani 0,5 stupna a ked sme prisli k dr., tak mu strcil teplomer do ucha a vraj ma len 37.2 - tak co robim paniku. :grinning: :grinning: :grinning:

My uz len latkujeme, ked pred mesiacom dosli papierovky, tak sme to skusili a ide to :slight_smile: doma beha bez plen ale to musim byt ostrazita, a kazdych 10 minut sa ho pytat, ci chce na nocnik :wink:

Domi, nejako sa uz len hadam dohodneme ...
26. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, asi teraz riesa praseci chripku, tak na ostatne kaslu .... Je to des.
26. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Tak jsem dneska volala o výsledky na COP - a vyřadili mě z evidence...je to v pořádku, až na zánětlivé změny, ale to už budu řešit se svou gynekoložkou, snad to bude ok.
26. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno :slight_smile:
bych potrebovala na ty latkovky dasli materskou :grinning: :grinning: :grinning: nebo aspon porodné že:slight_smile:) asi s tim budem muset neco udělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ted je super ze fakt celej den beha s holim zadkem a ldyz se pocura tak vezmu hadici a osplicham ji :grinning: :grinning: :grinning:

na nocniku ted sedela a opet nic...tak ja nevim jak ji rict ze se tam cura:/

Denis drsnej dr v Australii teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je na zabití...bych ho asi zmerila pred nim ://

Ladi tak snad to dneska udelaji..to je fakt mazec nemocnice:///
26. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

my se plín určo jen tak nezbavíme,kromě hysteráku,když čůrá do nočníku,hysterčí i když čůrá venku na trávě,ona si asi myslí,že se čůrá jen do plínky nebo nevím.Jsme jí o víkendu nechali běhat nahou a pohoda,dokud ovšem nezačala čůrat. :unamused:
26. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Verčula se vyčůrá na podlahu a začne v tom skákat jak v kaluži

Ladi, jsem myslela, že jak jsi psala, že budete volat na Bulovku, že tam budeš i rodit.Jo vlastně kvulí těm neštovicím
26. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi tady s napětím koukám, jak jsi dopadla... Boha jeho!!!

My ted na hristi a pani s uplne obsypanou holkou, tak jsem tahla Xendu za flígr řvoucí pryč, a paní ona už není infekční, říkám jí, tak proč nejste ve školce, neštovice jsou infekční do zaschnutí pupínků...baba mě by jeblo, jako chápu, že není schopna být s ní doma, ale tak at jde na procházuka ne na hřiště, fakt jí nechám na podzim naočkovat, my porad někam jezdíme a tohle mě neba. ..
26. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsme sly do Plusu a tza chvilku tam byly ostatní mamky z toho hřiště, krom tý obsypaný...
26. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zasobu na ty teplomery rtutovy uz neudelate, svagrove se rozbil a uz ho nesehnala, vazne je uplne stahli!!!
26. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem male vyndala 1. kliste, za jak dlouho se pozna, jestli nebylo infikovany nebo tak, za 3 tydny?
26. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram to nevim teda asi by to melo zacít cervenat dřív ne?tak týden?
a z tema nestovkama dobra.....ja sem je mela tak snad mam imunitu a nemusim se bat tehu...a Lilca az je dostane tak je bude mít ..to nejak neřeším :wink: :wink:
26. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze pro pobaveni (spis k placi): ted jsem mluvila s Bulovkou, volala sestra, ze akutni onemocneni se u me potvrdilo a bla bla bla... tak ji rikam, o cem ze jako mluvi, kdyz jsem sla na zjisteni protilatek nestovic... a ona, tak asi mate akutni nestovice (???) - nemam, nic mi neni - tak jsem si nechala dat doktorku a ta rika, ze testy zvorali, ze akutni nestovice jsou nesmysl, a suse pronesla, at prijdu zitra na novy odber a vysledky do tydne... no comment

volala jsem Apolinare, tak pry at to tam dokoncim a s vysledkem uz rovnou tam, k Apolinari

mam chut se na to vykaslat, za 14 dni delam zkousky,nemam cas se ucit, jen litampo Bulovce porad
26. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, tak zavolej Dr., zeptej se
26. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to si delaji prd...

jsem cetla, ze u malych deti to snad neni riziko ty klistata:
U většiny nakažených, zejména u dětí, probíhá nákaza mnohdy bez příznaků, u menší části pak končí první fází chřipkového onemocnění a jen u nepatrné části osob, hlavně dospělých, může vést k závažnému onemocnění. Nejzávažnější průběh bývá právě u těchto osob,“ podotkla Helena Šebáková.

jinak inkubacka u encefalitidy 7-14 dnu - priznaky chripky

borelioza - do 30 dnu 5cm červený flek okolo ranky

tak budeme pozorovat

Me je to jako jedno Mici, ale jedeme do toho Recka a tam teda lekarska peče, bojim bojim...
26. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ty jsou na zabití fakt..kreteni jedni:///
Bram tak sleduj a snad to bude v pohodě:slight_smile:) jj vy jedete k moooořřuuu tak snad se neosype .-) to by bylo na mašli fakt...a po dovolene nekam na navstevu a mate to za sebou:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě Mici, pak už jí bduu nastrkávat rychle...pokud neitěhotním.
26. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, cervencovky uz zase rodej... ja se picnu, ja jeste nesmim !!!! 2 tydny presne do konce skoly!!!
8.6. na narozky, 9.6. na vyroci - super oslava :angry:

ted psala jedna pani na cervencovkach, ze taky na piskovisti dite s nestovicemi - jsme narod hlupaku, ci co?
ale ten kluk uz snad byl zaschlej
26. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi pak to pořádně "zapiješ" džusem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vydž prtka vydrž!!!!!

Bram a tys je nemela kdyz bylas mala nebo je riziko pořád?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo je mel, tak ma minimalni sanci, ze by prisly znovu (uplne mizive procento lidi), ale muzes jeste chytit z toho viru pasovej opar, ci co, ale to snad neni takovej prusvih
26. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak u nás taky nočníkování nic moc,sice si sedne na nočník,ale nic tmaneudělá,takže buď jí pořád hlídám,nebo se mi zdá ,že to občas drží,ale neřekne si takže až když jí sama posadím na nočník tak je plnej,když se počůrá,tak akorát příjde,ukáže loužičku a chce jí sama utřít :sweat_smile:
Ladi,koukám bulovka fakt výborná,no není se čemu divit,že ,nám odhalily tu salmoneu až když malá snad ani neměla průjmy,prej střevní viroza.
jinak aby bylo ještě líp tak nám zvýšily nájemný :confounded: fakt super :angry:
jo a ještě k těm klíšťatům, za barákem máme takové celkem pěkný hřiště s pískovištěm a minulí týden tam malá holčina chytla klíště,včera tam jdu ,sem jednou maminkou co má mladšího chlapečka a Klaudinka za ním furt lítá Adamka Adamka :grinning: a najednou na nás volá njáká paní se psem ať si dáváme pozor na klíšťata,že jejich vnučka tam chytla 4!!!
26. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v těhu je to blbý jen těsně před porodem, kvuli nakažení plodu a pak komplikací je pásovej opar, což je vopruz pro mimi taky. Já je snad měla, doufám...
26. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
se vsadte, ze jsem je chytla, za 2 tydny se osypeme s Davidem oba, skola pujde do haje, a jeste zrovna porodim... ja uz to fakt vidim takhle cerne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a klistata a najem, taky dobry...
vsechno se vsem nejak s..e posledni tydny

LeniZ: co ta voda? sehnali jste ty penize?
26. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pro info od epidemioložky: malé dítě je proti klíšťatům chráněno už jen tím, že jej obvykle nevystavujeme riziku přisátí klíštěte. Ale je tu ještě další pozitivní faktor - klíšťová encefalitida nepředstavuje pro malé děti rizko - pokud vůbec onemocnění proběhne, pak jen s téměř nepostřehnutelnými příznaky mírné teploty a únavy. Další fáze onemocnění se nedostaví, tudíž nejsou ani následky. Očkování doporučuji až v předpubertálním období kolem 11-13 let. Z hlediska možných rizik nákazy doporučuji očkovat rodinu v pořadí: prarodiče, rodiče, dospívající děti.

tak jsem asi klidnější....
26. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajimave, diky za info
26. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,no to je další věc,posílaly sme je minulí týden a včera na nás řvaly,že sme největší dlužníci atd,tak říkám, jednak tam nebylo napsáno do kdy se to má uhradit,jen že případné reklamace se maj podat do 30,6 a navíc sme to zaplatily minulí týden! a oni ,že to nemaj na účtu,no mě málem kleplo,pak ještě keci jak je možný že se nám to tolik zvýšilo(no jednak máme malé dítě,jednak se tady nikdy neodečítalo a dělalo se to průměrem ) a pak se strašně divyli ,že se jmenujem Křížkovi když byt je psanej na tátu,pak ještě vyrukovali s tím,že v bytě bydlíme 4 ! to na mě už bylo fakt moc-maj v tom bordel nehoráznej!
Fakt poslední dva dny jak víno
26. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dnes den, kamaradka musí na potrat, je asi v 10tt ach jo, ach jo...
26. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek