• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
to je peklo teda... jak u Lenky, tak ten potrat :frowning2:
nam vcera prisla jobovka jeste i od Honzy rodicu, aby toho nebylo malo... takze, pokud nebude vse OK, tak mi nema kdo hlidat Davida ani kvuli skole, ani kolem porodu a po nem... protoze moje mamka ma ted taky starosti s tatou... jsem nahrana :unamused:
26. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi a co jejich rodiče? Jste se pohadali?

Kdyžtak Ti pohlídám :wink:
26. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi nebo klidně pohlídám já,může tady i přespat kdybys rodila v noci :wink:
26. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,kdo zase rodi?
26. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepohadali, ted jen spis potrebuji pomoct oni... a nasi taky... proste shoda blbych nahod...
nejak to vymyslime, ale jste hodne :grinning:
26. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, rodi pani ve 32.tt - nick ma Ani(+nejake cislo), ja ji moc neznam, praskla ji voda v noci
26. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,já to myslím vážně,třeba na ty zkoušky,pokud nebudeš mít hlídní tak já ho klidně pohlídám
26. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,to je docela brzy...

ja mam dnes KO a zitra UZV...
26. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, dekuju, kdyz bude nejhur, poprosim Te... uvidime, snad je jeste cas a situace se zmeni na vsech frontach :pensive:

Kris: moc drzim palce! hlavne zadne jobovky, jak u me :sunglasses:
26. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj ladi,to bude dobry,si politas po doktorech,ale vse bude ok :wink:
26. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky doufam, ale je to otrava a stres :angry:
26. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim :frowning2:
26. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no clovek tu chvilu nie je a same blbe spravy.
Ladi, ty mas nejaky pech, to co je za obdobie??? tak snad to nejako prehrmi vsechno bude fajn. I na hlidani mozes pocitat i so mnou :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to jsou věci a Ladi ta nemocnice je vážně hrůza hrůza. To bych byla neskutečně vytočená. Mne se dnes taky pos... snad všechno a na závěr dne fakt super jobovka viz další příspěvek
26. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu s malou za ruku přes přechod přes 4proudovou silnici. Samozřejmě čekáme na zelenou. Nikdy bych si nedovolila jít přes takovouto silnici na červenou. Jezdí tam tisíce aut. A za chvíli za mnou na kole přijede bába a začne na mě fakt ječet co si to dovoluju chodit s dítětem na červenou.slušně jsem ji řekla,že jsme šly na zelenou že jsem si jistá.a ona na mě na celou ulici řvala"Ona ohrožuje díte
26. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
"ona ohrozila dítě". Tak ji říkám že nemůžu za to,že tam skočila během chvíle červená,když šla malá pomalu. A ona na mě zase ječela na celou ulici že jsem ohrozila dítě,že jsem strašná matka apod. Tak jsem se nasrala a řekla jí ať dá pokoj a všímá si svého. Tak odjela na kole dál a zastavovala lidi kolem a ukazovala na mě,že jsem chtěla zabít dítě. Fakt kráva nebeska
26. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus no to je síla teda, paní nějakej magor asi! No u nás den, zaplatpanbuh ze skoncil, snad jedine pozitivni, ze stale nemame realci na ty spalnicky, ale zitra je to teprve 8. den....
26. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to byla naka pani co rada opruzuje lidi asi ...nechapu proc ty semafory nedaj na delsi cas..u nas treba byla zelena 5 vterin....clovek nestihl malem ani pulkku ulice prejit:// podle babizny by tam človek mel asi jen stat či co :// brrr desnej zazitek teda:/

\Kristy tak at vse dopadne v pohode a hod foto pokud daji.-)
26. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi, co k tomu dodat - prostě Bulovka.Maželovi řekli, že má na 99% tuberu a že prej si ho tam nechaj, ještě, že odmítl, páč by zdravej ležel na infekčním, nebo kde.A to se tam dovolal snad na popátý, pořád, že to ještě němaj a blá,blá,blá a pak příjdou s takovouhle kokoťárnou.
Zus, sice to je smutné, ale docela jsem se pobavila, ale bylo to určitě nepříjemné.
Verunka už klíště měla a ted má rýmu.Je to 6 dní, tak já nevím.To s ní asi k doktorce nemusím, ne?
26. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi my mame rymu dycky 7 dní .-)) ted nam odeznívá.. :confounded: :confounded: :confounded:
26. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mici to jo, ale od toho klíštěte, jako, že je to šestý den
26. kvě 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz bylo na case a pridala jsem fotky Abinky :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 03:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás už včera díky bohu noc,krom toho ,že malá krom jogurtu a trošky špaget se zeleninou,pár kuliček vína včera nic nejedla,asi tím jak bylo vedro. Dokonce nechtěla ani kaši a to už je co říct,protože kkdyž má k véče něco jiného tak jí pak vyžaduje jako přídavek :sweat_smile:
Xeni,chudák kamarádka :frowning2:
Zus,teda docela hustý fakt,asi jí to prostě baví,jinak u nás je díky bohu většina semaforu v pohodě,jen na jednom přechodu musí člověk fakt máknout,já teda radši beru malou na ruku nebo jí hodím do kočárku protože by sme to asi nestíhaly kdyby šla sama :sweat_smile:
Kris Abinka kouzelná fakt,ty culíky jí moc slušej :slight_smile: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, tak to je fakt sila ... ja poznam asi tak 1 prechod v Prahe, kde prejdem cez cestu a cely cas svieti zelena, inac furt skoci cervena minimalne v polovici prechodu ... a to ked ides rychlym krokom ... take vylevy neznamych fakt naserkaju ... U nas zas zo vcera tiez prihoda z prechodu (bez semaforu) - ideme do parku, je to hned vedla Letnej, takze tam chodi milion deti a matiek a my prechadzame cez cestu, ja tlacim kocik a Sebastiana drzim druhou rukou - prichadza auto, vidi, ze ideme pomaly, myslite, ze spomali??? Debil, skoro nam presiel pa patach ...
ja by som tych niektorych vodicov zabila ...
Inac my mame niekedy rymu i dva tyzdne, tak uvidime, ako tato ...
Klistat sa bojim jak draka, dufam, ze ziadneho nechytime, lebo neviem, ako na vec ... Teda vyberala som nejake nasmu psovi pred x-rokmi ...
27. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad klistata:

Domi, no mozna bych to malinko resila...ale jak jsem psala vys, docela to u malych deti konci tou jakoby chripajznou, normos viroza

Jak vyndat: zakapat jodisolem a nebo mydlem (a kyvat ze strany na stranu), potom znovu zakapnout - znici ten jod vsechny bakterie a viry
- hlavne jako ja nezakapavat olejem nebo kremem, protoze kliste se zacne dusit a blinkat infekci do rány...tak doufam, ze je to v poho, no.
27. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni dík za radu ohledně vyndání ,jí chci kpoupit takový ty kleštičky na klíšťata,ale jinak pamatuju tak rodiče nám to vždy zakáply olejem a vykroužily :unamused:
27. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tom oleji, ze sa nema davat, lebo kliste sa dusi a blinka infekciu - to som uz pocula ...
dokonca som citala, ze je dobre kliste zakrutit do lepici pasky
27. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak odber za mnou a vysledky budou --- podrzte se, ve stredu !!! fakt tyden, to je uz i zbytecny :slight_smile:

Domi, s tou tuberou... to jsou hovada :wink:

Zus: to byla kaca tedy! semafory jsou desne, ja ho radsi prenasim - kdyz jde sam, tak nestihame a minule nam jeste uletel klobouk :grinning: a auta odbocujici do prechodu zasadne nestavi, ta by nas kolikrat smetla...
27. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinka je krasna holcicka! Jsem zvedava, co jsme zplodili my :grinning:
27. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobré zprávy pokračujou-manža zřejmě nedostane v létě dovču,co se ještě může po....? :angry: :frowning2:
Ladi,no tak to je snad opravdu už zbytečný :unamused:
27. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek