November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lada82
26. kvě 2009
to je peklo teda... jak u Lenky, tak ten potrat 😞
nam vcera prisla jobovka jeste i od Honzy rodicu, aby toho nebylo malo... takze, pokud nebude vse OK, tak mi nema kdo hlidat Davida ani kvuli skole, ani kolem porodu a po nem... protoze moje mamka ma ted taky starosti s tatou... jsem nahrana :-|
bramburka
26. kvě 2009
LAdi a co jejich rodiče? Jste se pohadali?

Kdyžtak Ti pohlídám 😉
lenkazdenek
26. kvě 2009
ladi nebo klidně pohlídám já,může tady i přespat kdybys rodila v noci 😉
kristynaw
26. kvě 2009
ladi,kdo zase rodi?
lada82
26. kvě 2009
nepohadali, ted jen spis potrebuji pomoct oni... a nasi taky... proste shoda blbych nahod...
nejak to vymyslime, ale jste hodne 😃
lada82
26. kvě 2009
kristy, rodi pani ve 32.tt - nick ma Ani(+nejake cislo), ja ji moc neznam, praskla ji voda v noci
lenkazdenek
26. kvě 2009
Ladi,já to myslím vážně,třeba na ty zkoušky,pokud nebudeš mít hlídní tak já ho klidně pohlídám
kristynaw
26. kvě 2009
ty jo,to je docela brzy...

ja mam dnes KO a zitra UZV...
lada82
26. kvě 2009
Leni, dekuju, kdyz bude nejhur, poprosim Te... uvidime, snad je jeste cas a situace se zmeni na vsech frontach |-|

Kris: moc drzim palce! hlavne zadne jobovky, jak u me 😎
kristynaw
26. kvě 2009
neboj ladi,to bude dobry,si politas po doktorech,ale vse bude ok 😉
lada82
26. kvě 2009
taky doufam, ale je to otrava a stres ]-(
kristynaw
26. kvě 2009
to verim 😞
denisia
26. kvě 2009
Ahoj holky, no clovek tu chvilu nie je a same blbe spravy.
Ladi, ty mas nejaky pech, to co je za obdobie??? tak snad to nejako prehrmi vsechno bude fajn. I na hlidani mozes pocitat i so mnou 🙂
zusma
26. kvě 2009
Holky to jsou věci a Ladi ta nemocnice je vážně hrůza hrůza. To bych byla neskutečně vytočená. Mne se dnes taky pos... snad všechno a na závěr dne fakt super jobovka viz další příspěvek
zusma
26. kvě 2009
Jdu s malou za ruku přes přechod přes 4proudovou silnici. Samozřejmě čekáme na zelenou. Nikdy bych si nedovolila jít přes takovouto silnici na červenou. Jezdí tam tisíce aut. A za chvíli za mnou na kole přijede bába a začne na mě fakt ječet co si to dovoluju chodit s dítětem na červenou.slušně jsem ji řekla,že jsme šly na zelenou že jsem si jistá.a ona na mě na celou ulici řvala"Ona ohrožuje díte
zusma
26. kvě 2009
"ona ohrozila dítě". Tak ji říkám že nemůžu za to,že tam skočila během chvíle červená,když šla malá pomalu. A ona na mě zase ječela na celou ulici že jsem ohrozila dítě,že jsem strašná matka apod. Tak jsem se nasrala a řekla jí ať dá pokoj a všímá si svého. Tak odjela na kole dál a zastavovala lidi kolem a ukazovala na mě,že jsem chtěla zabít dítě. Fakt kráva nebeska
bramburka
26. kvě 2009
Zus no to je síla teda, paní nějakej magor asi! No u nás den, zaplatpanbuh ze skoncil, snad jedine pozitivni, ze stale nemame realci na ty spalnicky, ale zitra je to teprve 8. den....
micinka22
26. kvě 2009
Zusmy :-N :-N :-N :-N :-N to byla naka pani co rada opruzuje lidi asi ...nechapu proc ty semafory nedaj na delsi cas..u nas treba byla zelena 5 vterin....clovek nestihl malem ani pulkku ulice prejit:// podle babizny by tam človek mel asi jen stat či co :// brrr desnej zazitek teda:/

\Kristy tak at vse dopadne v pohode a hod foto pokud daji.-)
dominaautor
26. kvě 2009
Ladi, co k tomu dodat - prostě Bulovka.Maželovi řekli, že má na 99% tuberu a že prej si ho tam nechaj, ještě, že odmítl, páč by zdravej ležel na infekčním, nebo kde.A to se tam dovolal snad na popátý, pořád, že to ještě němaj a blá,blá,blá a pak příjdou s takovouhle kokoťárnou.
Zus, sice to je smutné, ale docela jsem se pobavila, ale bylo to určitě nepříjemné.
Verunka už klíště měla a ted má rýmu.Je to 6 dní, tak já nevím.To s ní asi k doktorce nemusím, ne?
micinka22
26. kvě 2009
domi my mame rymu dycky 7 dní .-)) ted nam odeznívá.. :-S :-S :-S
dominaautor
26. kvě 2009
Mici to jo, ale od toho klíštěte, jako, že je to šestý den
kristynaw
27. kvě 2009
tak uz bylo na case a pridala jsem fotky Abinky 🙂
lenkazdenek
27. kvě 2009
Ahoj holky,tak u nás už včera díky bohu noc,krom toho ,že malá krom jogurtu a trošky špaget se zeleninou,pár kuliček vína včera nic nejedla,asi tím jak bylo vedro. Dokonce nechtěla ani kaši a to už je co říct,protože kkdyž má k véče něco jiného tak jí pak vyžaduje jako přídavek :-N
Xeni,chudák kamarádka 😞
Zus,teda docela hustý fakt,asi jí to prostě baví,jinak u nás je díky bohu většina semaforu v pohodě,jen na jednom přechodu musí člověk fakt máknout,já teda radši beru malou na ruku nebo jí hodím do kočárku protože by sme to asi nestíhaly kdyby šla sama :-N
Kris Abinka kouzelná fakt,ty culíky jí moc slušej 🙂 x-)
denisia
27. kvě 2009
Zus, tak to je fakt sila ... ja poznam asi tak 1 prechod v Prahe, kde prejdem cez cestu a cely cas svieti zelena, inac furt skoci cervena minimalne v polovici prechodu ... a to ked ides rychlym krokom ... take vylevy neznamych fakt naserkaju ... U nas zas zo vcera tiez prihoda z prechodu (bez semaforu) - ideme do parku, je to hned vedla Letnej, takze tam chodi milion deti a matiek a my prechadzame cez cestu, ja tlacim kocik a Sebastiana drzim druhou rukou - prichadza auto, vidi, ze ideme pomaly, myslite, ze spomali??? Debil, skoro nam presiel pa patach ...
ja by som tych niektorych vodicov zabila ...
Inac my mame niekedy rymu i dva tyzdne, tak uvidime, ako tato ...
Klistat sa bojim jak draka, dufam, ze ziadneho nechytime, lebo neviem, ako na vec ... Teda vyberala som nejake nasmu psovi pred x-rokmi ...
bramburka
27. kvě 2009
ad klistata:

Domi, no mozna bych to malinko resila...ale jak jsem psala vys, docela to u malych deti konci tou jakoby chripajznou, normos viroza

Jak vyndat: zakapat jodisolem a nebo mydlem (a kyvat ze strany na stranu), potom znovu zakapnout - znici ten jod vsechny bakterie a viry
- hlavne jako ja nezakapavat olejem nebo kremem, protoze kliste se zacne dusit a blinkat infekci do rány...tak doufam, ze je to v poho, no.
lenkazdenek
27. kvě 2009
xeni dík za radu ohledně vyndání ,jí chci kpoupit takový ty kleštičky na klíšťata,ale jinak pamatuju tak rodiče nám to vždy zakáply olejem a vykroužily :-|
denisia
27. kvě 2009
o tom oleji, ze sa nema davat, lebo kliste sa dusi a blinka infekciu - to som uz pocula ...
dokonca som citala, ze je dobre kliste zakrutit do lepici pasky
lada82
27. kvě 2009
ahoj,
tak odber za mnou a vysledky budou --- podrzte se, ve stredu !!! fakt tyden, to je uz i zbytecny 🙂

Domi, s tou tuberou... to jsou hovada 😉

Zus: to byla kaca tedy! semafory jsou desne, ja ho radsi prenasim - kdyz jde sam, tak nestihame a minule nam jeste uletel klobouk 😃 a auta odbocujici do prechodu zasadne nestavi, ta by nas kolikrat smetla...
lada82
27. kvě 2009
Abinka je krasna holcicka! Jsem zvedava, co jsme zplodili my 😃
lenkazdenek
27. kvě 2009
tak dobré zprávy pokračujou-manža zřejmě nedostane v létě dovču,co se ještě může po....? ]-( 😞
Ladi,no tak to je snad opravdu už zbytečný :-|

Začni psát odpověď...

Odešli