• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
autor
Nám klíště vyndavala doktorka a to tak, že jí to něčím namazala, položila na klíště polštářek prstu a ve směru hodinových ručiček kroužila prstem a klíště se pustilo, pak vydenzifikovala.
27. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ladi to je mi líto,tak snad budou mít pro tebe v té nemocnici příští týden jen dobré zprávy. :wink:

Leniz takové dny taky znám,když už se něco pokazí,tak je toho obvykle víc. :unamused:

Domi malé dr. taky vyndavala klíště přesně tak,jak popisuješ.Měla dvě na hlavičce.Zítra jdeme na klíšťovku.
27. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíte a pritom se rika, ze je to zastarala metoda, ze se klistetem nema tocit a hlavne ničím mazat. Dr. to ale stejne udelaj dle sveho, ja to taky tak udelala a bylo zaručeně celé.
27. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinka je krásná a určitě vyrostla. Vypadá jako dospělá slečna :slight_smile: :dizzy_face: A závidím ty culíčky. Nici si vše z hlavy serve.
27. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem dnes desinfekci Betadine a koukala jsem,že v tom je jod. tak to by na klíště taky mohlo být ne? :confused:
27. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ze včera mám ještě jednu příhodu, tentokrát už lepší.
Šla jsem s malou po městě, zastavila jsem se a na něco koukám. V tom ke mně přiskočí nějaká mladá paní a ptá se, zda ta stokoruna,která leží na zemi, není náhodou moje. Tak říkám, že není. URčitě nebyla, já vůbec peníze nevytahovala. No tak jsem myslela, že si ty peníze ta paní vezme, když je našla a moje nebyly a nikdo kolem taky nebyl. A ona místo toho řekla: " Hmm, tak když nejsou Vaše, tak ať si je tady sebere někdo jinej" a odkráčela pryč.
Tak jsem se sebrala a vzala jsem si je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Přeci nenechám na zemi ležet prachy, aby si je tam za pár vteřin sebral někdo jinej. No a bylo tam 150Kč :slight_smile: Tak dobrý. A to jsem nedávno našla v lese dvě stovky :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus :slight_smile:
ten Betadine snad jo, ja ho tu mam za timto ucelem taky...
vcera sebou David v kratasech nehorazne seknul venku na sutrech, kdyz mi trhal celou stran sedmikrasek a lital s tim za mnou, rev jak blazen, tak jsem cekala krvacejici kolena, ale dikybohu jen skrabance, to by bylo peklo mu to desinfikovat
27. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se celkem děsím toho, když vyrážíme v kraťasech, jak to dopadne. Nikča občas na chodníku padá :unamused:
27. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, to nejaku dezinfekciu musim kupit aj ja ... nejako som to doteraz neriesila :unamused: :unamused: :unamused:
Zus, aj ja som nasla stovku, asi pred 2 tyzdnami ... no a potom ma zastavili zberatelia penazi na charitu pre deti a jedina minca, ktoru som mala bola 50Kc ... takze ako prislo, tak i odislo ... :grinning: :grinning: :grinning:
jezis, ja pozeram Dr. Quinnovu ...
27. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kudy chodíte, já že bych se přidala :grinning:

Batdine je vlastne jako jodisol, takze ano, muzete na kliste. Ja uz taky musim koupit nove zasoby. Musim hlavne kouknout, jak na tom jsme s ibáčema a paralenama pro nás, do toho řecka.

Malá tu rýmu má furt a chrč, ale jen bílou, jak dlouho vám trvá rýma, nám i s kašlem už 7. den. Co s tím? Vysadila jsem hedelix a nasadila dnes mucosolvan, snad to bude lepší.
27. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram nám trvá rýma vždy nejméně deset dní,ale už jí měla i měsíc. A když jí měla spojenou s kašlem,tak nám pomohl Jitrocelový sirup.A nebo antibiotické kapičky namíchané od dr.,ale ty měla,až když ta rýma zezelenala.
27. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek ma obcas i jednodenni rymu...
Ale tchan tvrdi, ze nelecena ryma trva 7 dni a lecena tyden :grinning: Takze tyden je asi v obou pripadech normal :grinning:
27. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauu holky,

tak ko super,mala vazi 2007 gramu (+-300gr), ma vlasky,zivala,otvirala ocicka,proste super :slight_smile: pridam foto
27. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kris,super,gratuluju k úspěšné kontrole. :wink:
27. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky!
Kris, to je dobře, že je všechno v pořádku :slight_smile: ...to se asi ani nechce věřit, co, po tom, co sis prožila v těhotenství s Abi...

Zus, teda ti řeknu, ty máš zážitky :grinning: ale ta paní s tím přechodem - to je šílené teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždyť ta zelená většinou jenom blikne a člověk dochází na červenou docela běžně...

dneska tu byla kamarádka, co má o měsíc a půl mladší holčičku, než je Juli...krásně povídala a opakovala tolik slov...a my, když nepočítám citoslovce, máme všehovšudy 4 (slovy čtyři) slova :grinning: :sunglasses:
27. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Juli jí měla ukázat, k čemu je nočník...dopadlo to tak, že se dvakrát počůrala a vůbec si neřekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel ahojky,moje malá sice vykecává celý den,ale rozumět jí není. :grinning: Ale ona je ve všem pozadu,tak to zatím neřeším.
27. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,to jo,mivam par kontrakci,ale zatim to neni tak hrozny,jak s Abi :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, tak je to tu, mala ma 37,7 v podpazi, tak zerjme reakce na to očko, je to 9. den. Dotoho porad ryma a kasel
28. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, teplota moze byt zvysena i z rymy, uvidis, ako bude ... Snad nemate reakci :confounded: :confounded: :confounded: Chudak Xenuska ...
Seb ma plny nos, ale spal celu noc a necha sa vysavat kazdu chvilu, tak snad dobre bude dobre ...
28. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
muze, ale zase si rikam, rymu uz ma 6 dni, teda neustupuje, ale ani neni infekční, tak spis ta reakce, no kdyby byla teplota takhle nizka, 2 dny, to by šlo....
28. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, mozna se i trosku osype, ale bude dobra, neboj.
Kristy: super! jsem rada, ze je vse v pohode - mozna uz to ted podruhe tolik neresime, ty problemy si tolik nepripoustime :slight_smile: me vcera chytil normalne ischias :grinning:
28. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Xeni,snad to bude v pořádku a nic se vám nerozjede
Kris gratuluu k úspěšné kontrole :slight_smile:
Zus,taky bych si přála najít peníze na ulici :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram snad bude malá brzo vpořádku.

My se před chvilkou vrátily z očkování,snad bude bez reakce,je protivná i tak. :frowning2: :unamused:
28. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste dali tu klistovku, jo? No ja premyslim o tech nestovich, hrozne se jich bojim, asi nechci aby je mala vubec prodelala, dam ji to na podzim ockovat.
28. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram jj,klíšťovku,ty neštovice nevím,on je ještě neměl ani Erik. :unamused:
28. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čááááu holky..
nemá některý z Vašich mazlíků vel. 22?

Prodávám skoro netknuté tenisky.. koukněte do onzerátů na koně :wink:
28. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli mi máme 22 ale teď sme kupovaly tenisky nové
28. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, o nic nejde.. :slight_smile: Je to jen nabídka. Jsou téměř nové.. je mi jich líto, ale co na plat.. už mu nejsou :pensive:
28. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To znám,mi před měscem kupovaly zdravotní botičky a už se do nich taky nevejde :unamused:
28. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek