November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
obla
28. kvě 2009
Peo zvědavé .. pár fotek .. Omluvte nechodný oděv 🙂 Tepláky jsou dokonce po mně 😃 :-p
lada82
28. kvě 2009
nam zacina byt mala 23... 😞
ja uvidim jak dopadneme s nestovicmi ted, pokud mam protilatky, naockuju ho pred skolou - kdyz je neprodela, pokud nemam protilatky, pujdeme oba hned po kojeni- uvidime, treba uz jsme je chytili, ze ? 😃
ale Betusce je dam mozna uz rovnou s Priorixem
lada82
28. kvě 2009
Ondrasek je milacek, je krasnej!
Co to je za pekneho strejdu ? 🙂)
obla
28. kvě 2009
Laduško,
děkujeme ..

Nevím, jestli pěkněj .. 😃 ale ten strejda je náš pan svědek a Ondrovo nejlepší kamarád. 😃
lada82
28. kvě 2009
kazdopadne pekelne mladej 😃
obla
28. kvě 2009
Laduško, 24 let .. 😃 Mladý maso : )))))

Holky.. nevyznáte, nesledujete nějaká mobilní telefony?
Chcu opět nokii a váhám mezi n70 a n73 .. jako o nějaký k*kotiny v tom mi moc nejde.. stejně z toho jen volám, píšu a občas pustím malému mp3ku. Jde mi především o kvalitu..
micinka22
28. kvě 2009
Obli mela jsem N73....složitej telefon ...nesnašela sem ho 😃 😃 😃 😃 😃 šel z domu .-))
tedka mam Nokia 7610 Supernova a spokojenost .-)))
lada82
28. kvě 2009
holky, ja na ty telefony moc nejsem...

ted jsem zjistila, ze VZP zrusilo k 30.4. skoro vsechny prispevky, rozhodne zrusili ockovani a plavani, to jsou svine...
nemate nekdo Ministerstva vnitra, zvazuju, ze zbehnu k nim?
obla
28. kvě 2009
Mišulko, jenže já už nechci vysouvací :-S Mám teď přes dva roky nokii 5300 a byl na ní tedy spoleh, než jí Ondis zkoušel otvírat a následně jí utopil letos v únoru v horké kávě 8-( Ale to vysouvání mě fakt s--- už nechcu.
Zvažuju hlavně tu n70, protože je poměrně nerozbitná a lze krýt třeba foťák tím zadním krytem, že ji nepoškrábe. A hlavně potřebuji trochu těžší, abych ho neztratila 😃 No a n73 je prej spomalená.. tak nevim 😃
Si koupím ruskou vysílačku na kolečkách 😃
mem
28. kvě 2009
Ahoj holky,
tak jsme dnes byly s Emčou na 18m prohlídce, 13,9kg, 86cm, dostala 4. Hexu

Nokii mam starou 3 roky a zatím ji měnit nebudu, teď na mat mi stačí

Ladi . držim palce s těmi nemocemi
o té VZP vím, jsou to mrchy, došly jim prachy a přitom udělali šílenou reklamu,jinak já nemám pojišťovnu vnitra, ale OZP a tam nějaké výhody jsou, ale zeptám se ti na srpnu, tam se holky přehlašovaly hodně k jedné, co má docela dost váhod pro těhu a děti
mem
28. kvě 2009
denisia
28. kvě 2009
Ahojky,
Xeni, ako mala a teplota? Dufam, ze nestupla ...
Eli, krasne fotky. Ondra je roztomily 🙂 a tu zahradu a vlastne hriste zavidime :-p :-p :-p
Mem, Emka zacina konkurovat Micinkinej Lilci 😃 😃 😃 . Teda, take miery nam nehrozia, hoci s jedenim Seb nema problemy. Prihodila som fotky z jeho dnesneho obedu, mne sa zda, ze je az prilis moc, ale tak hadam mu nebudem robit dietu ...
micinka22
28. kvě 2009
Oblinko dělají i nevysouvací verzi...mě na tech Nkách štval ten systém...pomalej,složitej..na nervy |:|///Nokia 7310 Supernova , je fakt jednoduchej..jediny co se mi libilo na te 73 byl právě dobrej fotáček..
mem
28. kvě 2009
Deni - jj, asi jo ona byla cvalík od narození a to prosím půl roku jen kojená a přibírala úplně nehorázně, teď se teprve začíná vytahovat, mm má 1,9m, takže asi proto 😃
ale od roku jí málo, všechno, ale celkem málo se mi zdá, hlavně salátovku, sýr kidiboo a bílý jogurt, o sladké nestojí, pije jen vodu nebo tedy sunar
obla
28. kvě 2009
Denis, moooc děkujeme 🙂 No já jsem unešená ze Sebíka.. má úžasné očíčka a podtrhují to brýličky. Vím, že by bylo asi lepší a pohodlnější, kdyby je mít nemusel.. ale musím říci, že ony podtrhují jeho image "elegána" 🙂

Mišulko, no právě n73ka je prej pomalá.. n70ka prej tolik ne. Jako mně je fakt jedno, jestli je tam diktafon nebo sudoku. Já z toho potřebuji hlavně volat a pokud možna, aby byl odolnej povětrnotním vlivům.. protože, co Ondis dokáže, to je fičááák : )))) Kdyby u tohohle nezkoušel vodotěsnot v pressu, tak taky jinej nepotřebuju 😃

Mem, taky trochu "větší" jako my.. 😃
lada82
28. kvě 2009
Mem, jsi zlata, to vypada dost dobre... Nas pediatr ji ma smluvni, zkusim zjistit ostatni Dr. a v nejhorsim pujdeme casem k Honzovi do ZPMV, kdyby se nezadarilo toto 😉 Diky.
denisia
28. kvě 2009
Eli, dik 😉. K ocnemu ideme na kontrolu zas o 10 dni, tak som zvedava, co nam povie. Mne sa zda, ze sa mu to silhani zlepsuje. Inac ma +2 a ja nechapem, ako moze vidiet s brylami i bez nich rovnako. Aspon to tak vyzera, ked zbiera smietky zo zeme alebo zo stola, alebo ked si citame.
Ad oci - musim ho samopochvalit, ze kazda zenska mu zavidi mihalnice 😎 😎 😎.

No nic, idem zacat varit veceru, kym je maly v postielke. Dnes lasagne. A mozno babovku, aby som mala na com mlsat pri Ordinaci. Este sa niektora na to divate?
obla
28. kvě 2009
Denis, hlavně zdravíčko pro očka.. ale je prostě krásňoučký x-) A co se týče řas.. Ondrášek má taky mega dlouhé.. to mu závidím též já .. x-)
Taky koukám na Ordinaci 😃 a na Hause, jinak na nic, krom pohádek 😃
lada82
28. kvě 2009
ja na to koukam jednim okem, ale spis si z toho uz utahuju, uz je to prekombinovane...
Mem: tak zubar ne, gynda ne... jeeeezis
lenkazdenek
28. kvě 2009
ahoj holky,tak ségře dnes řekly,že na 80 procent to bude klučina 🙂 první v rodině x-)
Jé Zdeni ty ses takhle dala na vaření 🙂 já včera dělala škubánky a des bude na zítřek bramboračka a pudinkáče-polívka je hotová,náplň chladne,těsto kyne :-N
Nják mě dneska ani nebavilo cvičení.sem si odcvičila půlku a vykašlala jsem se na to :-|
Já sice ordinaci sleduju,ale ne tak,že by mi vadilo nevidět jeden díl jako dřív,z té gyndy to bylo lepší
kristynaw
28. kvě 2009
ahoj holky,

tak ja se prave vratila z nakupu,uz balim tasku do nemocnice,kdyby nahodou,touhle dobou jsem uz v nemocnici byla s Abinkou....
ja nemuzu uverit tomu,ze uz zase kupuju newborn plenky x-) x-) x-)

jinak jsem hrozne stastna,ze jsem schopna ridit,zaridit si co potrebuju a tak.akorat musime poridit druhy auto, abych nemusela hazet Grega do skoly a vyzvedavat ho..ale zatim to jde 🙂

Abinka mela ted na 18mesicni 11.5 kg a 80cm myslim?nebo 85
lada82
28. kvě 2009
kristy, i ja mam sbaleno (krom zupanu), vyprani, vyzehleno 😃
taky casem musime vyresit auto a ja prekonat strach a rozjezdit se ... se mi nechce ...
kristynaw
28. kvě 2009
ja musim jeste vyprat a tak a dokoupit par veci..

ja nevim,jestli bych si troufla ridit v cr..tam jsou ti ridici daleko horsi.tady se taky najdou blbci,ale porad je to bezpecnejsi my prijde...navic mam automat,prevodovku bych nedala....
ale zajimalo by me,jestli by me v cr uznali muj ridicak tady(jako kazdymu jinymu cizinci,akorat prelozenej) a nebo jestli bych musela mit ceskej,protoze jsem ceska...
bramburka
28. kvě 2009
tak my uz mame 38,2... 😉
bramburka
28. kvě 2009
Kristy, asi uznaji, ne?

jinak mala je vesela akdyby nemela horkou hlavicku, tak ji nic neni podle me, uvidime co noc a zitra, snad to nebude trvat dyl nez 2 dny, ne?
mem
28. kvě 2009
lada - tak zkus tu ozp - já s ní nemám problém nikde, mm ma tu vnitra a taky nemá problém, ale tam nevim, co je za výhody, co se vyplatí více

bram - to je dobře, že je lépe
my dneska po té hexe malou reakci, byla navečer protivná a ufňukaná a stěžovala si, že jí bolí ňo = noha

ad věci do poro - já nemám ještě nic🙂, ale proti vám mám ještě čas, začnu v červnu, do 11.7. to chci mít z většiny hotové než pojedeme na šumavu, kdyby náhodou
bramburka
28. kvě 2009
s OZP mam porad problemy! never more. Napr. neprispiaji snad jako jedini na plavani, az od 3 let, a tak. No nic. Jdu spát holky, po paralenu teplota neklesla, tak ji vnoci zkontroluju, snad to moc nepoleze.
denisia
28. kvě 2009
Xeni, snad bude mala do rana lepsia.
co sa tyka mojho varenia - pecenia - ja ze urobim mlademu pekny vecer, dame nejaku action a on mi zavola, ze ide s kolegami na pivo ...
mem
28. kvě 2009
bram - mně plavání pro Emču OZP proplatila, tedy část podle příspěvku, to je divné
obla
28. kvě 2009
Tak jsem Vám holky přidala fotky z naší "VELKÉ" postele a spícího Ondráška .. Foceno bleskem v úplné tmě.. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli