• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Peo zvědavé .. pár fotek .. Omluvte nechodný oděv :slight_smile: Tepláky jsou dokonce po mně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam zacina byt mala 23... :(
ja uvidim jak dopadneme s nestovicmi ted, pokud mam protilatky, naockuju ho pred skolou - kdyz je neprodela, pokud nemam protilatky, pujdeme oba hned po kojeni- uvidime, treba uz jsme je chytili, ze ? :grinning:
ale Betusce je dam mozna uz rovnou s Priorixem
28. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrasek je milacek, je krasnej!
Co to je za pekneho strejdu ? :slight_smile:)
28. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško,
děkujeme ..

Nevím, jestli pěkněj .. :grinning: ale ten strejda je náš pan svědek a Ondrovo nejlepší kamarád. :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazdopadne pekelne mladej :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško, 24 let .. :grinning: Mladý maso : )))))

Holky.. nevyznáte, nesledujete nějaká mobilní telefony?
Chcu opět nokii a váhám mezi n70 a n73 .. jako o nějaký k*kotiny v tom mi moc nejde.. stejně z toho jen volám, píšu a občas pustím malému mp3ku. Jde mi především o kvalitu..
28. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli mela jsem N73....složitej telefon ...nesnašela sem ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šel z domu .-))
tedka mam Nokia 7610 Supernova a spokojenost .-)))
28. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja na ty telefony moc nejsem...

ted jsem zjistila, ze VZP zrusilo k 30.4. skoro vsechny prispevky, rozhodne zrusili ockovani a plavani, to jsou svine...
nemate nekdo Ministerstva vnitra, zvazuju, ze zbehnu k nim?
28. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišulko, jenže já už nechci vysouvací :confounded: Mám teď přes dva roky nokii 5300 a byl na ní tedy spoleh, než jí Ondis zkoušel otvírat a následně jí utopil letos v únoru v horké kávě :rolling_eyes: Ale to vysouvání mě fakt s--- už nechcu.
Zvažuju hlavně tu n70, protože je poměrně nerozbitná a lze krýt třeba foťák tím zadním krytem, že ji nepoškrábe. A hlavně potřebuji trochu těžší, abych ho neztratila :D No a n73 je prej spomalená.. tak nevim :grinning:
Si koupím ruskou vysílačku na kolečkách :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme dnes byly s Emčou na 18m prohlídce, 13,9kg, 86cm, dostala 4. Hexu

Nokii mam starou 3 roky a zatím ji měnit nebudu, teď na mat mi stačí

Ladi . držim palce s těmi nemocemi
o té VZP vím, jsou to mrchy, došly jim prachy a přitom udělali šílenou reklamu,jinak já nemám pojišťovnu vnitra, ale OZP a tam nějaké výhody jsou, ale zeptám se ti na srpnu, tam se holky přehlašovaly hodně k jedné, co má docela dost váhod pro těhu a děti
28. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Xeni, ako mala a teplota? Dufam, ze nestupla ...
Eli, krasne fotky. Ondra je roztomily :slight_smile: a tu zahradu a vlastne hriste zavidime :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mem, Emka zacina konkurovat Micinkinej Lilci :grinning: :grinning: :grinning: . Teda, take miery nam nehrozia, hoci s jedenim Seb nema problemy. Prihodila som fotky z jeho dnesneho obedu, mne sa zda, ze je az prilis moc, ale tak hadam mu nebudem robit dietu ...
28. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblinko dělají i nevysouvací verzi...mě na tech Nkách štval ten systém...pomalej,složitej..na nervy |:|///Nokia 7310 Supernova , je fakt jednoduchej..jediny co se mi libilo na te 73 byl právě dobrej fotáček..
28. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - jj, asi jo ona byla cvalík od narození a to prosím půl roku jen kojená a přibírala úplně nehorázně, teď se teprve začíná vytahovat, mm má 1,9m, takže asi proto :grinning:
ale od roku jí málo, všechno, ale celkem málo se mi zdá, hlavně salátovku, sýr kidiboo a bílý jogurt, o sladké nestojí, pije jen vodu nebo tedy sunar
28. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, moooc děkujeme :slight_smile: No já jsem unešená ze Sebíka.. má úžasné očíčka a podtrhují to brýličky. Vím, že by bylo asi lepší a pohodlnější, kdyby je mít nemusel.. ale musím říci, že ony podtrhují jeho image "elegána" :slight_smile:

Mišulko, no právě n73ka je prej pomalá.. n70ka prej tolik ne. Jako mně je fakt jedno, jestli je tam diktafon nebo sudoku. Já z toho potřebuji hlavně volat a pokud možna, aby byl odolnej povětrnotním vlivům.. protože, co Ondis dokáže, to je fičááák : )))) Kdyby u tohohle nezkoušel vodotěsnot v pressu, tak taky jinej nepotřebuju :grinning:

Mem, taky trochu "větší" jako my.. :grinning:
28. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, jsi zlata, to vypada dost dobre... Nas pediatr ji ma smluvni, zkusim zjistit ostatni Dr. a v nejhorsim pujdeme casem k Honzovi do ZPMV, kdyby se nezadarilo toto :wink: Diky.
28. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, dik :wink:. K ocnemu ideme na kontrolu zas o 10 dni, tak som zvedava, co nam povie. Mne sa zda, ze sa mu to silhani zlepsuje. Inac ma +2 a ja nechapem, ako moze vidiet s brylami i bez nich rovnako. Aspon to tak vyzera, ked zbiera smietky zo zeme alebo zo stola, alebo ked si citame.
Ad oci - musim ho samopochvalit, ze kazda zenska mu zavidi mihalnice :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:.

No nic, idem zacat varit veceru, kym je maly v postielke. Dnes lasagne. A mozno babovku, aby som mala na com mlsat pri Ordinaci. Este sa niektora na to divate?
28. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, hlavně zdravíčko pro očka.. ale je prostě krásňoučký :dizzy_face: A co se týče řas.. Ondrášek má taky mega dlouhé.. to mu závidím též já .. :dizzy_face:
Taky koukám na Ordinaci :grinning: a na Hause, jinak na nic, krom pohádek :grinning:
28. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na to koukam jednim okem, ale spis si z toho uz utahuju, uz je to prekombinovane...
Mem: tak zubar ne, gynda ne... jeeeezis
28. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak ségře dnes řekly,že na 80 procent to bude klučina :slight_smile: první v rodině :dizzy_face:
Jé Zdeni ty ses takhle dala na vaření :slight_smile: já včera dělala škubánky a des bude na zítřek bramboračka a pudinkáče-polívka je hotová,náplň chladne,těsto kyne :sweat_smile:
Nják mě dneska ani nebavilo cvičení.sem si odcvičila půlku a vykašlala jsem se na to :unamused:
Já sice ordinaci sleduju,ale ne tak,že by mi vadilo nevidět jeden díl jako dřív,z té gyndy to bylo lepší
28. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak ja se prave vratila z nakupu,uz balim tasku do nemocnice,kdyby nahodou,touhle dobou jsem uz v nemocnici byla s Abinkou....
ja nemuzu uverit tomu,ze uz zase kupuju newborn plenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak jsem hrozne stastna,ze jsem schopna ridit,zaridit si co potrebuju a tak.akorat musime poridit druhy auto, abych nemusela hazet Grega do skoly a vyzvedavat ho..ale zatim to jde :slight_smile:

Abinka mela ted na 18mesicni 11.5 kg a 80cm myslim?nebo 85
28. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, i ja mam sbaleno (krom zupanu), vyprani, vyzehleno :grinning:
taky casem musime vyresit auto a ja prekonat strach a rozjezdit se ... se mi nechce ...
28. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja musim jeste vyprat a tak a dokoupit par veci..

ja nevim,jestli bych si troufla ridit v cr..tam jsou ti ridici daleko horsi.tady se taky najdou blbci,ale porad je to bezpecnejsi my prijde...navic mam automat,prevodovku bych nedala....
ale zajimalo by me,jestli by me v cr uznali muj ridicak tady(jako kazdymu jinymu cizinci,akorat prelozenej) a nebo jestli bych musela mit ceskej,protoze jsem ceska...
28. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my uz mame 38,2... :wink:
28. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, asi uznaji, ne?

jinak mala je vesela akdyby nemela horkou hlavicku, tak ji nic neni podle me, uvidime co noc a zitra, snad to nebude trvat dyl nez 2 dny, ne?
28. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada - tak zkus tu ozp - já s ní nemám problém nikde, mm ma tu vnitra a taky nemá problém, ale tam nevim, co je za výhody, co se vyplatí více

bram - to je dobře, že je lépe
my dneska po té hexe malou reakci, byla navečer protivná a ufňukaná a stěžovala si, že jí bolí ňo = noha

ad věci do poro - já nemám ještě nic:slight_smile:, ale proti vám mám ještě čas, začnu v červnu, do 11.7. to chci mít z většiny hotové než pojedeme na šumavu, kdyby náhodou
28. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
s OZP mam porad problemy! never more. Napr. neprispiaji snad jako jedini na plavani, az od 3 let, a tak. No nic. Jdu spát holky, po paralenu teplota neklesla, tak ji vnoci zkontroluju, snad to moc nepoleze.
28. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, snad bude mala do rana lepsia.
co sa tyka mojho varenia - pecenia - ja ze urobim mlademu pekny vecer, dame nejaku action a on mi zavola, ze ide s kolegami na pivo ...
28. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram - mně plavání pro Emču OZP proplatila, tedy část podle příspěvku, to je divné
28. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Vám holky přidala fotky z naší "VELKÉ" postele a spícího Ondráška .. Foceno bleskem v úplné tmě.. :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek