• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kráásný večer

elíí tý jo to už je velký kluk aon vydrží takhkle být přikrytej?

Mareček ještě v životě nebyl přikrytej peřinou :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: akorát když byl mimnko a byl v rychlozavince :pensive: mám z toho nějakej blok a to nejsem hysterická matka :grinning: :grinning:
jinak jsem koukala a máte stejný domeček na zahradě :dizzy_face: :dizzy_face:

bram přeju at teplotka už neleze nahoru

to byla dneska kosa co?a zítra má být ještě větší fujjjjjjjjjjjjjjdoma je nudaaaaaaaaaaa

krásnou noc
28. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haňulí, no jo.. on vydrží.. ono záleží na tom, jestli dáváš Marečkovi už velkou deku.. já mu jí dala už v zimě do postýlky.. a od tý doby je klid.. Navíc jemu stelu "deformací" dle nemocnice a je fakt že to zabírá.. nemá snahu a ani šanci deku shodit na zem :grinning:
28. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemá žádnou peřinu :grinning:

ale jednou snad bude :grinning: ,ale myslím si že když to nezná moc to nemusí když si ho vezmu v noci k sobě a přikryju peřinou je ohen na střeše no ještě to bude u nás zajímavý s peřinou :grinning:

a kde jste kupovali postel???
28. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak po ranu 38, ale nastesti je uplne vesela, kdyby nemela teplotu, tak si nemyslim, ze ji neco je...

jak dlouho vam rikali Dr. ze by mela byt ta reakce. ?
29. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Bram nevím,jak mají být reakce,ale malá měla reakce skoro po všech očkování a vždy to měla tak,že v den očkování měla k večeru zvýšenou teplotu a druhý den už horečku přes 38 a ten další už nic. :wink:
29. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
tak u nas perina bez sance, vacsinou spi na nej ...
Bram - reakcie podla diskusii na netu boli vacsinou 3-4 dni. U nas ryma zostupila dole a Seb chrni a kasle jako tuberak
29. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Teda Zdeni to naštve ,se člověk snaží jak blázen a nakonec nic
Jinak už mám manžu zas zpět na autu,díky bohu,poslední dobou sme se fakt šíleně hádaly,z práce chodil naprouženej,psychicky vyčerpanej a doma z toho byli jen hádky a to dost ostrý,radši budu mít doma pohodovýho řidiče než vystreslýho dispečera s kerým by to spělo k rozvodu :frowning2:
Xeni,to je dobře,že to Xenuška takhle snáší,my teda neměli žádné reakce ani na na priorix ani na poslední hexu
29. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslím holky, že to bylo tím, že měla sníženou imunitu s tou rýmou a kašlem, proto asi má reakci, holt, ted po paralenu to klselo na 36,9, uvidime kolem obeda, kdyztak dostane jeste jeden a pak doufam, bude konec, jsem uzkostlivejsi kvuli tomu Recku, jinak bych se na to vyprdla a neresila to, ale nechci tam jet, ejstli bude mala rozhozená. NO kdyby mela problemy jeste v pondeli, proste skocim za MUDrou. Ale ta rikala, ze do konce tydne bude mala ready, tak v to doufam. Jen me vydesily ty červené (rudé) fleky an horním patře. Ale papá a pije uplně v poho, takl si myslím, že angina to není.
29. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všech nemocných je mi moc líto, snad budou brzy ok :pensive:

U nás se spí s peřinou, ale jak kdy, někdy vydrží přikrytá několik hodin, někdy jen chvíli a furt přikrývám...

LeniZ, to s tou prací od Zdenka chápu, Michal byl občas taky nesnesitelný, když dělal v té minulé práci :unamused:

Včera jsem opět sháněla malé sandálky, mě z toho klepne, nikde nic nemají... No už jsem teda nakonec jedny našla, ale nevím, kolik by měla mít od palečku k hraně té botičky. Má asi jen půl cm, větší nemají. Jako chodilo se jí v nich dobře, ale si zase říkám, aby to neměla za chvíli malé. Budu muset zajet zase do Shopingu, tam je měly ve 21, ale zas neměli 20. To je blbý, protože to nemůžu porovnat na místě :confounded:

Co dneska děláte??? Venku je hnusně a já vůbec nevím, jak jí mám zabavit, na telku furt čučet nemůže, kreslit se jí nechce...
29. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,mz d9kz bohu sand8lkz sehnalz hned v prvnízdravtní obuvy,kupovala jsem 22 a jsou jí větší,ale vzhledem k tomu počasí je bude mt v létě akorát.Jinak my si hrajem z kostkama,posloucháme pohádkové písničky,prohlížíme obrázky,hlavně musím furt asistovat. Tady je tak hnusně,že se mi nechce ven ani pro pečivo,malá se furt bojí,že bude bouřka :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no je hnusne a my musime ven :((
tak jsem nas prehlasila k OZP, preci jen, tak uvidime

perinu mame, uz dlouho, bez problemu

xeni, to bude fakt reakce, chudinka
29. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jé malá přehodila klávesnici :sweat_smile: mělo tam samo být my díky bohu sehnaly v první zdravotní obuvy :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame tiez sandalky zo zdravotnej obuvi a mali vsetky cisla ... seb tam ma min. 1cm od hrany, ale asi 1.5cm a pan, co nam to prodaval vravel, ze je to ok, ze cm by tam malo byt minimalne
29. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u normálních botiček by měl být 1 cm aby se nedeformovala klenba apaleček, ale u sandalku me prijde, ze by to melo byt vic tip top. Máme boty 23 a sandalky 22., zatim.

Jinak me slehne, ja uz nevim, co bych si s ni hrala, to je horzny nejit ven.
29. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak u nas leje a je hnus..tak sem konecne začla žehlit..mala čuči na krtka a sedi u toho na nočniku..samo že je porad prazdnej..kdyz ji dam plinku tak si saha na zadek a nechce ji..tak sedi jen v teplakach..jsem zvedava kdy se pocura://

manza dneska dava vypoved..jsem zvedava co mu reknou ://

ja brala sandalky stejny cislo jak botasky a jsou ji taky dost veliky..chodi v nich jak žaba :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
0na má doma sandálky 21 a právě má tak 1,5 cm od kraje volného-jak psala Denisia, ale mě to zase příjde hodně, i to blbě vypadá, jakože to má moc veliké... Budu muset zajet znovu do Ostravy a vyzkoušet ty větší. Ona má tenisky 21, tak jsem myslela, že i 21 sandálky bude mít ok, ale spíš to zatím vypadá na ty 20-tky, no... Ani nevím, jestli je mám teď vůbec kupovat, celý měsíc nemá být počasí nic moc, tak že bych počkala.

My teď zabrali hodinu vysypáním všech hraček na zem, dlouho si s nima nehrála, tak to chvíli zabralo, poslouchali jsme u toho písničky. Jenže už jí to nebaví :unamused:
29. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, já bych se taky měla dokopat k žehlení :confounded: , Michal už nemá v čem jít do práce :sweat_smile:
A manža už sehnal lepší práci, jo? Někde blízko, nebo bude muset dojíždět?
29. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak on ji shanet nemusel..jen mu muselo dojit ze odejit odnekud jinam neni tragedie a svet se nezbori .-) bude delat to same akorat primo pro firmu a ne v nemocnici .-) bude mit na starost moravu...bude mit kancl doma a jezdit za zakaznikama..snad to bude v pohode ....jinak sidlo maji v Pardubicich.ze začátku tam bude bývat asi dva dny v týdnu než se zaučí..
29. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, jsem koukala, ze Misakri, co sem obcas nakoukla, uz asi rodi, moc drzim palce.
29. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, tak to je fajn, Michal má taky teď kancl doma a jezdí po Moravě :slight_smile:

Ladi, jo? Tak to Míše moc držím palce :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak to je dobry..a ses spokojena ze je doma?? nelezete si na nervy? nebo jezdi kazdej den pryc?

MISAKRI drzim palceeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a prej že neni tehu ...že .-)
29. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ale jo dobrý, on si dlouho nemohl zvyknout na to, že je furt sám v autě, předtím měl pod sebou hafo lidí, furt musel něco řešit, teď mu to připadalo jako by se flákal, jenže předtím dělal 12-16 hodin denně, šest dnů v týdnu, takže se není co divit. Ze začátku měl problém, aby si to doma rozdělil a věnoval se práci a né nám, měl v tom chaoz, asi by pro něj bylo lepší, kdy měl kancl jinde než doma, ale už si nějak zvykl, snaží se jezdit každý den, ale třeba se vrátí brzo a dělá papírovou práci. Je to docela dobrý. A jestli si nelezeme na nervy? No... Zvykli jsme si, tak už to jakž takž jde :sweat_smile: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat..mno prave se bojim..aby neco vubec delal kdyz bude doma...ale proste musime udelat jeho koéutek a tam proste bude v pracovni dobu ...prinejhorsim ho budu zamykat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: horsi bude az budu chtit pokoij na dalsi mimi :grinning: :grinning: :grinning: asi pujde do boudy chudák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych chtela mit Honzu doma!!! zavidim :wink:
29. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, o botech mi povídej :rolling_eyes: Už boty nechci ani vidět.Poslední dobou jsem snad jen sháněla boty. Když jsem už koupila sandále na ven a na doma (santé vel.23),tak už zase vyrostla z uzavřených bot.A nikde se mi nic nelíbilo.

Nakonec jsem koupila ve Fare vel.23 a jsem moc spokojená. Ale když mi tu velikost prodavačka přinesla,tak jsem na to koukala,jestli se nespletla. byly strááášně obrovský. Ale mají vyndávací stélku a má tam tak ten 1,5cm místo a prodavačka říkala,že je to určitě ok :slight_smile: A chodí se jí v nich pěkně. Jen doufám,že jí to aspon přes léto vydrží :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy ja taky nechcu boty ani videt..ma vic páru než cela rodina dohromady..ale doufam že ji tak rok vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát na zimu kozajdy a snehule
29. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci nic zakriknout ale mala se probudila po temer 4 hodinach a teplota - 36,5!!! tuk tuk tuk
29. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my pod peřinou nespíme, spala počád ve spacím pytli, teď jak jsou tepla tak jen tak nebo pod lehkou dekou
sandálky máme od bati22, ale mám ještě vyhlídnuté santé, tam musí mít 23, bude je mít nadoma, ty látkové bačk jsou na ho..., na ven jsem teď musela koupit jedny obyč tenisky na zahradu a písek, ještěže nevyrostla z těch co jsem jí koupila v březnu za 900, takový lepší na ven, kožený, by mně hráblo

já bych tedy doma celý den mm asi nechtěla :grinning:, máte můj obdiv
i když dole v baráku je pracovna, kde je brácha, tak by dělal tam a nebyl tady v bytě, takže by to možná šlo
29. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram super\:slight_smile: tak to je asi po všem:slight_smile:
No Lilca my vcera usnula až kolem pul 3 a vzbudila se v 6 ...dneska to vypada na podobnej prubeh:// ach jo:/
29. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram - naše mudra říkala, že právě když je tělo oslabené před tou živou vakcínou Trivivac/Priorix, tak ta reakce bude, prý stačí i zuby, tak třeba proto vám to tak vylítlo
hlavně, že už je jí líp
29. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek