• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
no ona to chytla 2 dny po očko, tu rymu a ja mam opcit, ze si u tchyně vymohla hřiště a že seděla na mokrém písku, dostala rýmu a kašel, takže sjem tu reakci čekala, jen jsme čekala, jak moc velká bude. Snad to tím končí.

Zpucla ještě ted celej rizek a brambory, ted se laduje piskotama, no dohání :grinning: tuk tuk tuk
29. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici asi ji tedy nenech usnout a dej ji uz treba v 7, nebo ji vzbud treba po hodce a pul nejpozdeji v 16h. Takhle to radí Ked dieta nemoze spat....
29. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute,
seb sa snazi spat,strasne chrci, sa bojim, ze nemoze dychat ... Svom, ako ste davkovali ten jitrocelovy sirup?
My mame 2x Essi sandalky 22, botky Pegres taky 22. Uvidime, jemu noha tak narazovito nerastie. aspon zatial ziaden sok.
29. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram aha, tak to jo, tak to tělo oslabenené po očko, asi

já taky emu budím, když mi usne pozdě, aby šla večer normálně, teď mi chodí spát tak 13-15_30, dneska tedy 14:30, páč mi mi vzbudily kroupy a už neusnula :frowning2:
29. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram njn nesala ..ted se cpe polivkou s tátou .-)
29. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nam doporučili hedelix...no a moc nepomaha, nech si predepsat framykoinovy kapky do nosu

JInak sjem to zakrikla, uz ma 38 zase ach jo
29. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame 37.9 ... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
29. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, jsou to asi virozy, me z toho slehne!!! no ale utechou je ze je vesela..papa...pije...

na horním patře má takovou rudou mapu, ale na mandlích nic nemá, tak to asi bude nějakej aft, ale nejak ji to nevadi, doufam, ze ne angina, co si o tom myslite?
29. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem po dlouhe dobre pirdala foto briska...

vsem nemocnym preji brzke uzdraveni!
29. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to bude len reakce na vakcinu. urco. Seb je tiez ok, akurat fakt dycha hrozne.
Kristy, ja ti (i Lade) normalne straaaasne zavidiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Krasne brusko. Inac my sme oficialne skocili na vec, teda po najblizsej MS :wink:
29. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je,denisia,takze snazilka :dizzy_face: :dizzy_face:

misakri uz ma detatko a nakonec je z Kacenky Daniel :slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to len tak medzi nami dievcatami :wink: :wink: :wink:
Gratulka Misi k Danielkovi
29. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Denis gratuluju ke snažilkování. Ten sirup jsem dávkovala podle návodu a měla ho dvakrát denně,protože na noc ho nedoporučují. :wink:
29. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/profile?user=kristynaw&view=videos

pridala jsem i novy videa,uz dlouuuuho jsem nic nedala :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jen tak mezi nama holkama, v řecku na to taky hupneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale sem to jeste psat nebudu...zatial
29. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teplota 38,1 bez panadolu, ne večer to jde bych rekla... snad zitra bdue bez teplot...
29. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, KRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSNÉÉÉÉ

Deni, bram .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluju MISAKRI k chlapákovi, to bylo překvápko :slight_smile: :dizzy_face:

Teda tu je to samá snažilka :slight_smile: My na to aktivněji skočíme po létě, asi... Ale asi jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli to tu někdo už nepsal tak v intersparu mají sunar za 125kč do konce května.
29. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zus a jak velký?
29. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, koukala jsem jen na fotky, dneska mám nějaký pomalejší net :confounded: , Abinka je čím dál krásnější, fakt :wink:
29. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji Misakri. Kluk? No parada :slight_smile:

Kristy, nevis zda normal nebo cisar?

A vsem snazilkam hodne stesti, at to vyjde brzy jako nam
:sunglasses:
29. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, úplně nejtrapnější dotaz.Misakry byla od nás?Si jí moc nevybavuji, ale to jméno znám.samozřejmě gratuluji
29. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi normální balení. Od 12m je to 600g.
29. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak děkuji :wink:
29. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,to nevim ...
29. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misakri taky gratuluji!!!
My po ráno 36,5, ale zdá se mi přitom nějaká teplá...ale tak asi už nemám odhad...

Zus to je dobrá cena, já ted nakoupila 4 balení v Dr. Max za 169 kč...sakryš...co ale v Interspaaru, ten je daleko...

Navic uz tyden enji mlecne vyrobky kvuli ryme a prave to dnes hodlam porusit, protoze uz je to moc, dam ji jogurt, zkouska, ani rano nekaslala, takze snadjí to moc nezahlení....
30. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nic, muj odhad byl spravny, teplotu uz zase má... :frowning2:
30. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, Bram, to jsou nerviky pred dovcou :( jinak ja mliko davala i u toho zanetu prudusek, nic jineho skoro nechtel... a ted ho cpu jogurtama po tech antibiokach, a Lactobacilem

holky, fakt mame doma kluka rostaka - za vcerejsek roztrhal dvoje kalhoty, nechapu kde, ale oboje = vytrzena dira na zadku, zacnu kupovat zaplaty :grinning:
30. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
porad mame jen 37,2 tak snad to neni nic .. me jen zarazi ty rudé fleky v puse, aby to nebyla angina, ale asi to k reakci atky muze patit, cert se tom vyznej, uz jsem pocitala kolik nas budou stat stornopoplatky.... :cry:
30. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek