• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jinak ted večer mela 37,6, tak to bych za normalnich okolností ani neměřila, nepřijde mi nijak zvlast teplá, tak prostě tak. Jsem uzkostná kvůli tý dovče, no. Jirka si ze mě dělá srandu, říká, že mu 90 kč za pohotovost stojí za to mít večer klid :grinning:
30. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, tak slava! Drzime palecky, at se rano vzbudi v pohode!
(Melas videt nas, jak jsme tu oba s Honzou plasili, kdyz byl malej nemocnej... Hysterie :astonished: )
30. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, tak snad to bude rano dobre, drzime vam palce. Dufam, ze my budeme mat lepsiu noc ako vcera ... inac tiez pohotovost :unamused:
30. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, no já sjem sto pro pro poplatky, protoze na pohostovosti jsme byli sami, jediní, žádná případná nákaza, prostě superr. My teda byli poprvé, tak nevím, jak je to jindy. Držím vám palce, at jste tez OK, Dr. rikala, ze ted litaji virozy.
30. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, ale ne zku..ena Bulovka, jo? :slight_smile:) ikdyz, kam jinam, vid? myslim na Vas! ale jdu se srotit, tak dobrou...
jinak my taky s poplatky souhlasime, ale mely by byt vratitelny, kdyz se ten doktor zmyli a nekoho tim ohrozi atp. - viz nase diagnoza alergie :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak s tym napadom vratitelnych poplatkov, ak lekar urobi chybu - s tym suhlasim 120% :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky, ale admisnistrativně nemožný, bohužel :wink:
30. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je hrozné, když jsou děti nemocné, my to teda vážnější měli jen jednou dva dny a byl to děs. Moc držím palce, ať se broučci uzdraví :pensive: Je mi jich strašně líto :frowning2:

My jsme naštěstí zdraví, jen dneska rostou zuby, takže náladička byla skoro "vánoční" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Kdy se dělá to přeočkování na zarděnky a spol? Mě Dr. nic neříkala, že máme přijít. Očkovali nám to asi před dvěma měsíci.
30. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, neviem, ani nam dr. nic nevravela o preockovani. ... ja ani neviem, aku ma vakcinu, ci Trivivac alebo ten Priorix :confounded: Ale asi nas vyzvu pisomne...
My sme nemocni dost casto teda, toto je nasa asi 4 ryma - 2x presla do zanetu prudusek ... Zase co sa tyka zubov, tak tie ani neviem, kedy nam rastu a ani reakcie na vakciny sme nemali ...klop klop na drevo ....
30. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný večer holky

unás budíčky v 5 hodiny to je strašnýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kat a deni jj přeočkování asi za 10 měsicu mě říkala a přijde pozvánka
30. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo úíšou 6-10 měsíců....přeočko...
30. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky:slight_smile:.

Moc vsechny po dlouhe dobe zdravim. Doufam,ze se nebudete zlobit, ale hlavne OBLU - devce s Tebou to tady ma dost dobrou stavu - ty jsi moje krevni skupina - taky se s nicim nepares:slight_smile:.

Preju vsem marodum at je to co nejdriv lepsi. U nas rostou stolicky tak mam taky dost - dneska se v noci 3x vzbudil a ja z toho byla cela tumpachova - holt jsem rozmazlena jak spi cele noci.

K tomu ockovani... my sli minuly tyden a oni me vratili, ze mam prijit az 18.6 tak jsem byla pekne nasrana, protoze jsem tam predtim cekala asi 40 minut - tak mi rika, ja mu dam jedno ockovani dneska a druhe potom - no to urcite - si necham dite tryznit 2x. Tady se musi naockovat co je povinne jinak nevezmou dite do skolky - ne ze by to bylo nejak aktualni, ale ja v tomhle doktorum docela verim.

Holky vsechny tehulky a snazilky moc obdivuju. Ja dneska koukala na videa, kdyz byl Petino maly a tak se mi zastesklo, ale odvahu na druhe fakt nemam - on je takove sidlo....

No snad se zas zastavim driv nez za par mesicu. Mejte se moooc krasne:slight_smile:

Jo a tady je jedno aktualni video:
http://www.youtube.com/watch?v=P4oDxPjIqzM
31. kvě 2009 v 05:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabbi!
Jojo, s Oblackem to tady zase zije :wink:
Ja nejak prestavam mit odvahu na ten porod, cha cha cha...

Holky, kterej vedec se venoval hudbe? Je to jedno z temat na AJ a ja nevim, kdo to je. Nasla jsem, ze Einstein hral na housle, nic vic. Pak je tam jeste malir venujici se vede, tak to asi Leonardo, co? Fakt temata jak noha :pensive:
31. kvě 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, nie ze by som bola skodoradostna, ale tesi ma, ze nie sme jedini s budickom o 5 rano :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
U nas noc v pohode, hura, snad to uz fakt bude len lepsie.
Ladi, tu som nasla taky clanok v AJ, mrkni na to ... http://science.easternblot.net/?p=10. Leonardo asi ano ...
31. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Denis rozhodně nejste jediní,my míváme budíčky pravidelně mezi 5-6,dneska teda ve čtvrt na 6 :rolling_eyes:

U nás reakce na očkování zatím veškerá žádná, ťuk,ťuk,ťuk :slight_smile:
31. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, napada me fakt jen ten Einstein...

U nas v poho rano teplota 35,9... :wink: snad!!! pšt... :zipper_mouth:
31. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Zdeni, diky :slight_smile:
U nas se vstava mezi 6. a 7. Denne...
A pres den nechce spat, je to hruza!
Tak se dnes drzte, at jste zdravi! Tady je od 2h detsky den, jenze je hnuuuusne, tak asi nepujdeme.
31. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram super že už ustupuje reakce:slight_smile:) ja se toho bojim..sice jsme nikdy nereagovali na nic..ale když je to takovej hnus:(((imunitu mame taky dobrou ...

Ladi bříško velkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: oni ty holky si tam totiž dělaj větší pohodlý...prinzecny naše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak my posledni dny o pul9 budíček...no mohla by v 8 :grinning: :grinning: :grinning: dneska kvikla.a nez sem tam dosla uz zase chrapala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já chodím, až když už dlouho ječí mamíííííí....

jinak stouplo to na 37,0...myslim, ez to snad ani nemusim povazovat za teplotu, co rikate?

Holky, kde v Praze vyměním za nejlevněji eura?
31. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
to pršavé počasí mě úplně ničí....od 12.00 naštěstí spí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale až se vzbudí, fakt nevím, co budem doma dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: a ještě mám blbou náladu, jsem to dneska dostala :unamused: ...a to už jsem doufala, že se zadařilo :frowning2: no počkáme si zase :rolling_eyes:

bram - já myslím, že ta teplota už je za váma, snad to bude jenom lepší :slight_smile: :wink: jééééééé, já bych taky letěla k móři...musím počkat do září :wink:

lada - čistě z profesionálního zájmu - jak přesně zní zadání toho tématu o tom vědci, co se věnoval hudbě? :confused: :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel, i ja som to dostala dneska ... takze taky pracujete na dalsim prirastku?

Bram, neviem, nesledujem kurzy. Ale myslim, ze najvyhodnejsie je vybrat si peniaze na mieste z bankomatu ... akurat, ze mas asi poplatky za vyber ...
31. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný upršený den dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky jsem doma a nevím jak to vydržíme už jsem udělali vše co šlo a ted bude nuda

deni to vstáváni je děs dneskav 5 a já jsem opravdu jak praštěná po palici :angry: a on ještě není schopen v poledne usnout sám musím ho uspat jinak by snad nespal

usínají vám děti sami a hned???večer to je v pohodě pčečtu pohádku a odcházím,ale v poledne řve jak tur :pensive:

haněl,deni tak uspěšný příští měsic já jdu do toho od září :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude miminek!
tak jsme byli preci jen na tom detskem dnu... byl tam zivej gepard a holky z tancovani mely vystoupeni, tak jsem je alespon nafotila - jinak katastrofa, David lital od jednoho k druhemu a Honza si nedal ani pivo, jak ho furt dohanel...

Hanel: A great scientist who was interested in music (or a great painter who was interested in science)
31. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vstavame kazdy den medzi 5.30 - 6.00 (to uz minimalne pol roka) ... Potom spime taku hodku dopoledne okolo 9.30 -10 a ked sme doma, tak aj popoledne okolo 15, tiez hodku alebo aj dve ... ako kedy.... ked sme vonku na hristi, tak mu spani samozrejme vobec nechyba :grinning: :grinning: :grinning: . Zaspava sam, normalne sa do postielky tesi, len sa opytam, ci ideme bubat a on prikyvne, ze ano, bere si dudlika a adios ... niekedy ho pocujem, ze sa este hra, ale potom si lahne a zaspi. U nas ziadne citanie pohadek atd. pred zaspavanim nie je... Kiss kiss good night, a som z jeho izby von :wink: . Tak neviem, ci je to dobre, alebo zle, ze mu necitam ... citame cez den, ale zeby som mu normalne citala, to nie, to nevydrzi pocuvat ani 2 riadky ...
31. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my cteme pohadky pres den, pri hrani a tak... v posteli ho to rozdovadi, a pak dlouho neusne...
takze usina sam, akorat ted z velke postele treba 3x prijde zpatky, nez definitivne zaleze

vecer chodi cca ve 21h, vstava mezi 6.a 7., pres den bud nespi, nebo usne tak jednou za 3 dny odpoledne, ale to pak vetsinou alespon na 2 hodky
31. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, podla nazvu tej temy by som kludne pisala o Leonardovi - alebo o Einsteinovi, staci jeden, nie?
31. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se čte asi posledních 14 dní protože večer když ho dám do postýlky chce si povídat tak čtu on leží a poslouchá jinak taky čteme přes den dřív usinal po sedmé koupačka a o pul osmé byl tuhoš ted si to nějak natahuje a chodí spát později a v poledne kdybych ho neuspala tak by nespal nevím nejde muto asi usnout i když je kantáre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuby si nechce čistit na nočníku nevydrží prostě dítě k pohledání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

on v poledne řve z postýlky mamíííííííííí pod posím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdybych ho neuspala tak by usnul sám,ale trvalo by to třeba 2 hodiny než by usnul a spát třeba ve 4 do 6 to by nám do pulnoci skákal po hlavě

hlavně sním nejde si lehnout a at spinká to by neusnul musím ho obejmout a zpívat a vytuhne :wink:
31. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak uz nam to zase zacalo. vcera jsme byli v nemocnici. po 7 hodinach kontrakci,kdy se cipek nemeni(je dlouhej,zavrenej,ale mekkej) me dali injekci na zastaveni kontrakci a poslali me dom.nedali me ani prasky,co jsem mela s abinkou,takze uz zase nejaky mam,ale zatim zadny hruzy...tak uvidime,jak to pujde dal....
31. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi držíme pěstičky at ještě chvilku vydržíte 2v1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek