• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
xeni, tak super, tak ho soupnu Tve kamosce :wink:
neni to zadna sranda, ta skolka tady ma silena kriteria, aby Ti ho tam vzali, vsechno pry musis mit zdokladovany atd., je desnej naval... oba rodice musi makat, museji mit trvale bydliste tady atd.- jen rok pred skolou snad berou bez problemu
slysela jsem uz, ze se tu ma otevrit neco soukromeho a taky, ze planuji pristavit dalsi patro, ale cert vi kdy

mimochodem, ta skolka tady... des bes... jedu treba do lesa, decka tam litaj bez dozoru, 2 se daji se mnou do reci a bez problemu jdou az k silnici- a ucitelky? 5 ucitelek v hloucku na druhe strane lesa zvani a ani si me nevsimnou... bezna praxe

ja si rikam, ze az budou tomu malickemu 3, tak Davidek bude mit cca 4 a pul, tak bude mit stejne jeste 2 roky skolky pred sebou- skola az skoro v 7, az pujdu do prace, tak do te doby si myslim doma se mnou vydrzi (+ Slunicko, hudebka, cviceni atd.)
22. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, POZOR!
ted jsem mluvila se sestrou od pediatra kvuli tomu ockovani a zminila jsem se, ze jsem tehotna -
1) Priorix Tetra nam kvuli memu tehotenstvi nedoporucila, tim, ze jsem nemela nestovice tuplem, tak jdem na Trivivac
2) kladla mi na srdce, at ted vubec nechodime do materskych center a nestykame se se skolkovymi detmi, ze je naprosto silena epidemie planych nestovic... taaaakze tak :frowning2:
22. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no Ladi, máš pravdu, predstav si, ze jsem dnes byla na cvičení ale bez malý, radeji ji hlidal tata a cvicila tam s nama maminka, jejiz dite melo nestovice a ona ji dala do toho hlidaciho koutku!!!!

No zitra jdem na cvico ale jsou to jen pidi prtata...tak snad dobry a meli bychom tedy jit na navstevu ke svagrove, jestli pujdem, ale ty jsou uz 14 dni doma, ze byli nemocne, pry ted uz docela zdrave...
22. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ta je blba ta zenska, ach jo...
no na tech horach s nami v penzionu bydlela rodina se dvema mrnaty - obe mely antibiotika, rvaly celou noc, kaslaly jak tuberaci, rano u snidane jim kapala matka do usi a do nosu, furt jim nadavala atd. - a hlavne, ze si s manzilkem zalyzovali... fakt jsme to nechapali
22. led 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi díky za info a neřekla jak dlouho radši takhle ikam nechodit? My chtěly v úterý do osmíka do herničky,chodí tam převážně děti okolo 2 let,ale i tak,ale na cvíčo ji možná vezmu,ještě uvidím,já teda tušila,že je chřipková epidemie,lale ne že jsou neštovice.
Jinak je to pěkná nezodpovědnost,juá kolikrát uvažuju jestly jít s malou ven když má jen rýmu nebo kašel aby se jí to nezhoršilo nebo k tomu ještě něco nechytla,ale to s těma klukama a s tou holčičkou mě fakt dostalo :angry: :angry:
Já jsem doufala,že maminky jsou zodpovědný a nemocný děti do těhlech koutků neberou!
Xeni,no ona s manžou rostě nevydrží,kdyby s ním řvala jen 5 minut tak pohoda,ale ona je schopná řvát klidně 20minut v kuse a pak se začne dusit :frowning2: a to jí manža má naruce,houpe jí,zpívá jí atd,včera už byl z toho nešťastněj,že jí moc miluje a ona na něj kašle a chce jen mámu :unamused: tak sme se dohodly ,že ji budem muset dávat častěji a dýl hlídat,jako že ji tam ráno přivezem odpoledne odvezem(myšleno k babičkám a tetám) jenže moje máma sice malou přebalí,dá na nočník,vykoupe,nakrmí všechno ,ale není schopná si s ní hrát :unamused: no a tchýně ta by jí zas furt cpala něčím co si já nepřeju a jen jí ukszovala jak cvičenou opičku :frowning2:
22. led 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ona myslela hlavne kvuli tomu memu brichu... Ale stejne, i u Klaudi a Davidka by to byl hnus... Nevim, jak dlouho, ale mam strach. V unoru si necham odebrat protilatky a bude.
22. led 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi aha,já myslela ,že i kvůli Davčovi,hnus by to byl, tom máš pravdu.
22. led 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nám měly po 1 měnit vodoměry,zůstala jsem kvůli tomu odpo doma a oni nikde,doufám,že na nás zas zapoměly a řeknou ,že doma nikdo nebyl jako minule :angry: :angry: :rolling_eyes: přitom jsem byla doma nejen já,ale byla tady i ségra a máma
22. led 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
to je jak nas postak, vecne mam ve schrance listek na balik nebo rekomando, ikdyz na nej celej den cekam :grinning:
22. led 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uz mame 39...teplotu al ezadna ryma ani kasel...
22. led 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniz: u nás je to stejný, malá u jirky brečí, ale poslední dobou to ještě ujde, a to jsem ještě od tchýně dostala kázání, že malou špatně vychovávám, když je malá orientovaná tak jednostranně :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: husa, bych jí někdy nakopla kamsi...
22. led 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Mirin,naší malý tchýně říká,že je netykavka a probodává mě ohledem :rolling_eyes:
Xeni to je divný,ale pokud není rýma a kašel tak to snad ta hnusná chřipka není ,že by ty neštovice :confused:
22. led 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, s tymi nestovicami ste ma teda nepotesili ... my zrovna tento tyzden sme boli takmer kazdy den niekde v nejakom MC alebo detkomkutiku ... a zajtra ideme zase ... ako sa nestovice prejavuju? Lebo zrovna dnes som si vsimla, ze Seb ma na nozickach male vyrazky, teplotu trochu zvysenu 37.8 - ale to asi zuby + vcera posledna hexa ...
letime 6.2. a vratime sa az 18.3.
22. led 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni, to spis vypada na reakci po hexe...

no LeniZ to me ani nestras, protoze tady ty neštovice jedou...!dala jsem ji paralen a teplota uplne klesla, ale svagrova rikala, ze prej meli ted tu hnusnou chripku, ze pry 3 dny horecky a pak se spustil kašel. Nějakej vir prej...no zitra prijdem o oslavu synovcových 2 let, no ale tak snad poslou kus dortu, no... :frowning2:
22. led 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni,já tě nechtěla vyděsit :wink: jen ,že na to přišlo téma,na druhou stranu by to měla za sebou,že,ale nemohly by to být třeba zuby? U našich chřipka začla první den bolest v krku,kašel mírná rýma,druhý den horečky a zvracení z toho jak byly zahleněný a prej rychlý nástup :confused:
22. led 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
buhvi leni co tady všechno běhá...uvidime jak se to vyvine, uz nekolikrat mela horecku a pak nic...dr. vzdy rekla 6. nemoc, ale ta se pry vyskytuje jen jednou, no my tyto priznaky meli uz aspon 2x...
22. led 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Bram třeba má malá to, co Aneta,nikdo netuší,co to je. Měla horečky,teď už má jen hnusnou rýmu a příšernej kašel a trvá to už skoro dva týdny. :frowning2:
22. led 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no Svom, doufam, ez ne...ona mela fakt asi 2x za zivot horecku a pak nic, tim to koncilo, teba to souviselo se zubama, kdo vi?
22. led 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram,jj,doufej,že to tak je,protože tohle je děs,atb. nezabraly,kapky a sirupy taky ne,už mi přijde jak pokusnej králík,jediné štěstí je,že ona je vpoho,horečky měla jen tři dny,ale teď už pohoda,řádí jako obvykle,akorát že chrčí,hnusně chrchlá a teče jí z nosu. :frowning2:
22. led 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Svom, zvlhčujete hodne vzduch, no jo, jak ma tu snizenou imunitu chuderka...

Xenda snedla k svačině cele kiwi tak asi citi ze potrebuje vitaminy
22. led 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram zvlhčujeme,a dr. říkala,že neví,co jí je,prej asi nějaká viróza,ale hlavně že malá už týden bere atb. a nic. :frowning2:
22. led 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, se hlásím po pár dnech, bylo mi dost zle a nebyl čas.

Dneska se Denisce spustila poprvé rýma :frowning2: :unamused: Teče jí z nosu jak z vodovodu :frowning2: Utřu jí to a do minuty jí kape zas :frowning2: Nevím jak to bude v noci, to asi moc spát nebude :confounded:
22. led 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo, teď to čtu a koukám, že naše rýma je oproti Anetce atd, prkotina :frowning2:
22. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
KAt kdyz to tečwe, je to dobry, ranojen proste zanudleny prosteradlo, horsi je to kdyz se jim ten nos ucpe...
22. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
tak co horecky a rymy dnes poranu?
23. led 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Ladi nic moc,žádná změna. :frowning2: Co ty? užíváš si druhé těhu? :slight_smile:
23. led 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
chudak Anetka... :frowning2:
ted je obdobi klidu, nezvracim, cpu se, jeste se vyspim, jde to ... jen ta skola uz aby byla za mnou, ted me to vubec nebavi
23. led 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi buď ráda,že máš pohodové těhu a neboj,škola ti taky jednou skončí. :wink:
23. led 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...my už máme teploty třetí den...do včerejška pořád 39,2 - 39,8, dneska teda 38,1, ale od středy navíc průjem..tak má Tomášek dietu :frowning2: Čípky mi vykadí, jak má průjem, takže jsme zas najeli na sirup, navíc má sirup na ten průjem...hrůza.
23. led 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris ahojky,to je mi líto,my toho taky bereme spoustu a nezabralo ale nic,už to má skoro dva týdny,naštěstí teda bez teplot,ty měla jen tři dny. :unamused: :frowning2:
23. led 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek