• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Zdeni,to bude ustne, kdyz si to vylosuji, tak to snad nejak okecam - jen jsem nechtela byt za blba, ze ani nevim,kdo to ma jako byt :grinning:

Kristy, neblbni, jeste vydrzis! Cerven utece jak voda a jdeme na to !
31. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky ještě jedna otázka Mareček už asi 5 dní nekakal :pensive: :pensive: to se za jeho život ještě nestalo nevím co stím v noci plače napíná se asi ho bolí bříško a ji tak všechno pořád stejně :cry:
31. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,oni me chteji prijmout do nemocnice 29.6. udelat amnio a kdyz budou plice pripraveny,tak cisar. tak snad se tam dostanem!
31. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, ja nedavno masirovala brisko, davala pit svestky a stejne nic :( proste mel asi 14 dni zacpu... utrpeni...
ted zase uplne v pohode denne, tak nevim ... holky doporucovaly poridit detskou vlakninu v lekarne, pokud to neprestane

ja mam zitra poradnu a prvni monitor... tak snad bude vse OK... a pak jedu za tatou do nemocky
:pensive:
31. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
brr, Kristy, zacinam se bat, co nas ceka... to vydrzis, musis! musime!

predstavte si, povlikli jsme postylku pro mimi do holciciho, dali rost nahoru, a David do ni ted furt chce, vleze tam, leha si tam, natahuje vsechny miminci hracky, hraje si s chrastitkem - to se mame na co tesit, ten se vrati o rok zpatky :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ladi,Abinka se taky houpe v houpacce,chce do lehatka atd :grinning:

na monitory uz ted budu chodit taky
31. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé ladi díky zkusím taky večer namasírovat a mám tady probiotika tak mu je zkusím dát

ladi a co tatínek lepší se to? :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
do lehatka vcera vlezl, dela blbosti, preklopil se s tim, dal si do hlavy...

tatka se zlepsil moc, jenze rikali ze do budoucna prognoza spatna, ze ted zmizel ten otok mozku a vetsina tech nasledku se dala sice doporadku, ale jen na cas, ten nadorek tam bude delat paseku uz porad - tak se resi, zda operace nebo ne, a tak, nic dobreho :unamused:
31. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, este vydrzte tych par dni, vsetko bude dobre :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Zacpu sme este nemali, tak neviem ... dusene jablka rano nalacno, este teple, to by mohlo pomoct :wink:
31. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře Ladi,že je mu líp a uvidíš vše zlé je pro něco dobré určitě bude v pořádku nebo určitě v rámci možností moc moc vám to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je hustý, tak vy už nám budete rodit, jeee, to to letí, já to nějak nestíhám... já vidím, jakej už je to rozdíl ty jo...mimi a ten náš rebel

Ladi, s tatou je mi to líto, ale někdy ty diagnozy nejsou tak...jak se upečou nebo jak se to říká, mamka má diagnozu nevyléčitelná rakovina plic, pouze prodluzuji zivot, cítí se dobře, chodí na chemo a nador nejenže neroste, ale pomalinku ubývá...jako nezmizí, ale prostě tak jak to je, tak to bereme, je to strašně těžký, ale dnes jsem za ní byla a fakt je v poho, jen jí vždycky staršně bolí ruka natejká, jak jí ten jed (chemo) píchají. Minule z toho měla zánět žil.
31. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,tak snad bude vse dobre s tatou... :pensive:
31. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chacha chá... člověk chvíli nepřijde a vy prodrbete 2 stránky..

Gabbi moc zdravím :dizzy_face: a děkuji za povzbuzení.. taky to tady bylo beze mě chcíplý, si myslim .. Jsou lemry líný na to, aby se hádaly a drbaly .. :grinning:

Kristy držíme palečky, aby to vyšlo co nejdéle a Bell se dopékala, co jen to jde. Jste silný holky.. vy to zvládnete. Držíme všechny palce, co máme.. :dizzy_face:

Jináč teda drhnout LAVARIZIN z hadrů je fakt zábava..
Ulomených nehtů : 2
Sedřených kloubů : všechny
Použitých přípravků : 4
Úspěšnost : 70 % ..

No já bych se z toho pos... Holt Ernie vypadá jak dalmatin, polštář drahej jak kráva má batiku a povlečení je stejně zdobeno aplikací z fleků.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jinak teď se pánové zdechli k babičce.. a já (ačkoli jsem dopo šůrovala, vařila,..) ještě vytáhla stroj a zkracovala nové kalhoty, zašila Ondrovi bundu, mladýmu tepláky a ještě jsem tak hodná matka.. že jsem mlaĎasovi za včerejší lavarizin párty ušila povlak na polštářek :grinning: No holky já se na to koukám a směju se jak debil :grinning:
Pokus o Mašinku Tomáše dám do alba :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, niekto sa cini ... Tak ja dnes okrem varenia obeda a poriadneho vycistenia kuchyne nerobim nic, iba sedim na internete (kym Sebos spi) a sledujem on-line French Open, boli sme na kafe a zakusok a potom trochu v parku, hladam info o bedynkovani bio zeleniny a medzitym na striedacku s M zabavam Sebiho
31. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé deni tak čumím na tenis a ten Nadal mě teda dostal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alespon to bude zajimavější a finále nebude Nadal s federerem :grinning: :grinning: :grinning:

jinak já taky nic neudělala ráno jsme byli na otočku v Praze mladši moje milovaná sestra se tam stěhovala abude pracovat pak Mm jel na ryby a já hniju doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: vařím na zítra roštěnou připálila jsme cibulku jinou nemám olej nemám tak je to na másle no děs běs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
elíí jsi nějaká aktivní ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: při neděli :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky.. práce šlechtí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,den deti je 1.6. nebo 1.7. ??? ja zapomnela,tady to neniii
31. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi 1.6 :dizzy_face: :dizzy_face:

elí a ty nevíš že v neděli se nedělá :grinning: ,ale na mateřský nevíme ani co je za den :grinning:
31. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna teda uz vyslachtila. mam urcite modru krv :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haní, no já to udělala ráda.. teď se s ním mazlí :slight_smile:

Deni, též já jsem hraběnka :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram jo my v Chorvatsku platily vsude kartou í vybirali z bankomatu a kurz byl dobrej..myslim ze i lespi nez tady..a polatek nebyl teda..

Hanel skoda:(( tak aspon pockas na me a budem břuchatit zaroveň :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusime taky platit kartou, ale radsi i vyberu, zitra v changi na Vaclavaku, nejak rikali, ze je to tam nejlevnější, v centru. Tak o 50 ha než v bance.
31. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram ja zo mela rozepsany hned jak jsi to napsala .-))sem to odeslala az ted no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, dostalas sms? zítra nejdem plavat, tak můžete místo nás :wink:
31. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel my už nemame hodinyyyyyyyyyyyyy :(((
31. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, to je mi líto, že už zase přišly problémy :frowning2: Moc držíme palce, aby Bellinka vydržela co nejdéle.

Eli, teda ty jsi fakt mega aktivní při neděli. To já jsem si dneska mohla přispat :dizzy_face: , pak Michal udělal oběd :dizzy_face: a já jen nacpala nádobí do myčky :sweat_smile: , kterou jsem pak zapoměla zapnout :grinning:

hanel, na tohle se při tom snažilkování absolutně netěším, na ten první den ms :confounded: Já ji dneska taky dostala, ale mě to zatím neva :pensive:

Ladi, to je dobře, že je tatínkovi lépe. Třeba to nebude tak zlé, jak doktoři říkají :pensive:
31. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy taky držíme palce at ještě Bettynka vydrží :slight_smile:)) určitě jooo věřím jíííííííí :slight_smile:)) držte se.-))

Kat ja se na snaženi taky netěším....těším se až na 1 den po porodu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Ladi tátovi hodně sil:(( snad se podaří a třeba i ta operace přinese něco dobrého!!!!
31. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno...

My dnes měli budíček o půl šesté, jestli to tak půjde dál, tak mě trefí :zipper_mouth: :pensive:
1. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno..
Přímý přenos z dětského pokoje v albu :wink:
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek