• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ELi, já úplně čumím, jak Oňuch miluje toho Erniho :dizzy_face: :wink: . Denča plyšáky vůbec nechce, hlavně teda v postýlce nesnese žádného.
1. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, to je prča, ani nepotřebujete bráchu :wink:

jiank se hlasim z práce, čekám až šéf dotelefonuje, abych se s nim mohla domluvit, jak to tu bude, dkyž pojedu pryč. No děs. Už mám cestovní horečku holky, jdu si měnit eura a až malá usnem, jdu balit plavky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli to je dobry jak ho žere .-)) Lilča ma tolik hraček že se mazli s každou chvilku..ale žadnej nej není:// ted zase rikala segra že kamoska tridila hracky po male ..tak bude dasli hromada..ale necham to u nasich at tam neco má

Bram super!!!!!!!!!!!! už se těším i za tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Eli: Ondrášek je prostě zlatíčko,žereme ho :grinning:

Holky potřebovala bych radu. Chtěla bych Káje letos k svátku koupit tříkolku,aby si jí v létě taky trošku užila,ale vůbec nemám představu jakou. Můžete mi dát nějaké tipy?
1. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
vypada to, ze nad Atlantikem zmizelo letadlo, na ktere jsem v praci denne prodavala letenky, je mi z toho blbe. Kolegyne museji mit pozdvizo, jestli tam zrovna byli i Cesi :((

Tak jsem mela poradnu a monitor, vse ukazkove v pohode, az jsem sama prekvapena. Hlava dole, zabetonovano, kontrakce rovna cara, srdicko tabulkove, krevni obraz bez problemu - jsem spokojena.
A pak jsem byla u taty, smutne :cry:
1. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ako ste "oslavili" den deti? my sme nakoniec sli cez obed do Zoo, bolo nadherne pocasie, neverila som, ako sa vycasilo. Bolo tam straaaasne vela deti, lachtani a krmeni koz najvacsi uspech ...
1. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi hlavně že je vše ok!!! letadlo drsny teda..snad se objeví.....a tatka:(( k tomu se neda co rict :((

denis..nam tedka přijel táta a přišly sousedovic děcka..takže normální den no :(
1. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek dostal od babicky prasulky na motorku, tak poridime, protoze to auto je sice fajn, ale neni moc prakticky. Trikolky nemam prozkoumane. Jinak jsme detsky den slavili uz vcera.
1. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak mam nejake nove foto abinky a bude vic:slight_smile: znama co nam ji hlidala je profi fotografka a najednou mi poslala mejl s fotkama :slight_smile: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy jeee pekny..ale zachodová je nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom lietadle vraj boli 2 slovaci :frowning2: Je to hrozne, hned som si predstavila ten nas dlhokansky let ponad ocean ...
Ladi, je mi luto, ze s tatou to je takto. Netreba ale stracat nadej! a tesit sa z vysledkov v poradne ....
Ja si kukam na youtube videa s Waldemarom M - mala som ho rada, skoda ho... a ked som si citala niektore tie diskusie na idnes ... je to hroza, co ludia popisu ...
Kristy, Abi uz vyzera tak vyspelo a mudro ...
1. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadherna fotka Abinky, je krasna!
1. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi - gratuluju ke kontrole, já jdu zítra, s taťkou je mi to líto :(
kristy - Abi je moc hezká holčička

s tím letadlem je to naprd, taky jsem si hned vzpomněla, jak jsme letěli s AF do Mexika

deni - at žijí internetové diskuze, nemám valné mínění o lidech, kteří píší pod tyto články, koník je samo něco jiného, to je určitá skupina
1. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, fakt nádherné fotky, Abinka je tam jako modelka, ten výraz :dizzy_face: :grinning: :wink:

Ladi, s taťkou to bude dobrý, musíte věřit :pensive: A jinak gratulka ke kontrole.

S tím letadlem je to smutné :frowning2: Těch katastrof je poslední dobou nějak moc, ať už na cestách, ve vzduchu, všude :frowning2:
1. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no je to teda trošku drsný číst si o letecké katastrofe pred odletem....

uz mame zabalino, zitra jdu totiz do hospody... ve stredu uz budu delat jen rizky :dizzy_face:
mozna ze se vejde i motorka, zatim mame jen 33,5 kg....neco pribude to je jasny, ale vidim to na motorku do jine tasky...
1. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau,
tak David ma oblicej samej cervenej pupinek (asi 7ks) - a ja ted nevim, jestli jsou to planata nebo ne... teplota nikde, radi uplne normalne... fakt nevim... na tele nikde nic... je to dnes 11.den , rikali do 3 tydnu, tak jsem z toho jelen

bram, kocar uz ani neberete, nebo jo?
2. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem se těšila jak bude dneska hezky a prd,zas to vypadá akorát na déšť :unamused:
to s tím letadlem je hrozný :frowning2:
Kris :slight_smile: :slight_smile: krásný fotečky
Xeni dovču závidím ,my jedem posledního června na chalupu,počítám,že se tam malá pořádně vyřádí jak na louce tak v lese :slight_smile:
U nás se teD´přetřásá téma druhé dítě,nejprv manža chtěl až tak za 4 roky ,teď přemejšlí jestly by nebylo lepší třeba za rok kvůli školce a půjčce,jenže finance trošku pokulhávaj zvlášť po zvýšení nájmu,navíc si užý připadám jak blbec,brigáda padla a já na sobě pozoruju jak hloupnu :frowning2: tak bych chtěla aspoň na rok do práce. ještě uvidíme .
LAdi a nemůže to bejt alergie na njákou potravinu :confused: neštovice by měl asi všude ne? :confused:
2. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky..

Copak náš Ernie? Stal se z něj definitivně bratr :slight_smile: Je to miloučký .. jen se bojím problému, až s námi Ernie nebude..¨
Mamka má na den dětí narozky, takže jsme tam včera byli.. už od dopoledne. Bylo krásně a tak malej řádil na zahradě, dvorku, hřišti.. všude.. s "Dedou".. byla prča je pozorovat. Se milujou jak blázen :dizzy_face:
Teď tu máme plno sladkostí a ani to nemá kdo žrát.. o víkendu tu byla totiž prateta z Dojčlandu a tak dovezla malému igelitku sladkostí, kakao, nugety, harriba, kinder vejce.. hračky... a ještě € ...
Tak si to nasyslil do kasičky, do své krabice na sladkosti a teď chodí a neustále mi ukazuje na tu krabici a říká mi "Mami, mám bonbon" a tře dlaněmi o sebe a říká "Posim, posim dej" :grinning:

Momentálně ještě spí :dizzy_face:
2. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no tak sup na vec. Druhe dieta bude menej fin. narocne, zvezie sa pri Klaudinke. Aspon to je moja teoria :wink: O hloupnuti mi ani nehovor, ja mam pocit, ze s ludmi (myslim zamestnanych bezdetnych :wink: ) sa uz nedokazem rozpravat normalne :grinning: :grinning: :grinning: . Ale to je asi normalka, neviem ...
bram, dovcu zavidime i my, urcite sa budete mat super, brat motorku - hmm, ste frajeri, mne by sa nechcelo.
2. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidime, jestli se osype celej...

Leni, fakt, my z financnich duvodu mame deti za sebou. Podle nas je to mnohem vyhodnejsi :wink:
2. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak mně Ema vzpudila pláčem ze spaní ve 4 a já pak nemohla zaboha zabrat a bolely mne nohy. Nakonec se povedlo a vstávali jsme všichni o půl 7
Musím uvařit, dám do trouby kuře a vrhnu se na žehlení. Včera mi uschly 2 pračky, tak ať se toho zbavim. V poledne jedu na KO.
Pak chci ještě upéct pražský koláč, mm si ho vždycky kupuje v pekárně, (když jsme chodili na jazykovku, to byly časy ), hrozně mu chutná, našla jsem si recept, tak uvidíme

Bram - na katastrofy nemysli a těš se na dovolenou, já ti to moře závidím

Leni - my taky myslíme, že to druhé dítě hned není taková finanční palice, vidím, že teď skoro nic nekupuju, krom toho, co je potřeba opravdu 2x
2. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslim že druhy bude relativne v pohode.-)) snad zase aspon par mesicu budem kojit..sunar je drahej :grinning: :grinning: a plinky si našiju ,no a kobra a autosedačka to bude tak 4000...takže myslim že výbava bude pod 10 tisíc...jinak hraček a hader máme plno..a to sem jeste dala hodne veci pryc..no kdyby se podaril kluk tak neco kluciciho navic ..ale moc toho uz nebude .-)

jinak dnešní |lilčin výtvor :grinning: :grinning:
http://rodina.cz/micinka24/album/p1040656_1.jpg
2. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslim že druhy bude relativne v pohode.-)) snad zase aspon par mesicu budem kojit..sunar je drahej :grinning: :grinning: a plinky si našiju ,no a kobra a autosedačka to bude tak 4000...takže myslim že výbava bude pod 10 tisíc...jinak hraček a hader máme plno..a to sem jeste dala hodne veci pryc..no kdyby se podaril kluk tak neco kluciciho navic ..ale moc toho uz nebude .-)

jinak dnešní |lilčin výtvor :grinning: :grinning:
http://rodina.cz/micinka24/album/p1040656_1.jpg
http://rodina.cz/micinka24/album/p1040657_1.jpg
2. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici nádhera :dizzy_face: :grinning: U Lili bude umělkyně :slight_smile:

Bram, užij si dovču a odpočiňte si. Na to letadlo nemysli, na silnici se toho stává mnohem víc.
I když je to teda hrůza co se stalo....a to toužím být letuškou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo být "Z Lili "
2. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus: no, to fakt neni o co stat :slight_smile:) znam par holek, co delaly konkurz do lepsich leteckejch spolecnosti a je to peknej vopruz ... ja nesplnuju vyskovou hranici treba :grinning: a navic... vzdyt je to jen servirka na palube :pensive:
2. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já vím, že to není tak supr,jak to možná vypadá. Znám jednu holčinu,co to dělala. Ale mě to prostě láká,i když kvůli věku mám asi smolíka.
Ale ideální kandidát bych byla - mám hotelovku s praxí servírky, závodně jsem plavala :grinning: -jednou jsem taky koukala na inzerát,že požadují zdatné plavce
2. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je v kutlochu.. z oběda (pangas, br kaše) si třikrát dloubnul a začal si lochtat ušiska a mnout kukadla, takže jasná věc - směr postel :slight_smile:

Ale byl dopoledne moc hodnej dneska.. hrál si s Majlou, pomáhal mi uklízet a rozřídil mi i prádlo do pračky, pak dal prášek, aviváž i zapnul program :dizzy_face: :sweat_smile:

Až se vyspinká, půjdeme do lesoparku.. a cestou to vezmeme přes poštu :wink:
2. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy teda a co výška splnujes??? :grinning: :grinning: :grinning: být svobodná a mít po škole tak by se dalo uvazovat...hm takže ted uz pasé.-)
Obli no vidis musim taky nekdy udelat pangaska...dneska sem ji urmrdolila ryzi se zeleninou:// peknj hnus..ale ma prujem tak smolik..rano zmoulala rohlik suchej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doufam ze bude pekne spinkat..odpoledne budeme spravovat strechu nad pristreskem co nam rozbily kroupy..a musim pro decka do skolky .-)
2. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím,jakou požadují výšku. Jdu někam juknout na požadavky.

Mně usnula před oběděm,ale to vlastně ničemu neva.
2. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek