November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lada82
2. čer 2009
mne to taky drive lakalo, ale pry opravdu neni o co stat
tak jsem si tu uniformu musela uzit jen v kanclu 😃 (a bylo to desne)
ta vyska nevim presne, ale clovek ma bez problemu dosahnout do uloznych prostoru, a ja skoro nedosahnu
zusma
2. čer 2009
Tak je to 165cm. Ladi a nepracovala jsi ve student agency? Tam ale uniformy vlastně myslím nemají
sisstin
2. čer 2009
tak to bych měla smolíka :-p
hanulinecka
2. čer 2009
tak já bych mohla s výškou 183 ale zase ne s metrákem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lada82
2. čer 2009
nee, zrovna v tolik diskutovanem Air France ...
merim tak 163, no 😢
lada82
2. čer 2009
hanul, BMI bylo opravdu taky jedno z kriterii 😃
sisstin
2. čer 2009
lada: tak podpatky a je to ne? 😉
lada82
2. čer 2009
siss: mne uz to preslo, ja uz bych do toho nesla, ale kdysi davno, ve 20 treba, by me to byvalo lakalo...
sisstin
2. čer 2009
holky..co děláte? Tygr spí a já mám stříček 😃
hanulinecka
2. čer 2009
ladi 😃 😃 😃 😃

siss četla jsem vedle že vám ta mastička pomáhá?
zusma
2. čer 2009
BMI 19-24,9 chhtějí v čsa
zusma
2. čer 2009
prcek spí a až se vzbudí,tak dá snad oběd a půjdeme ven. Doma se nudí :-|
sisstin
2. čer 2009
hanul:jj...dneska na mě konečně vykouknul žalud 😃 ale jde to, jen třeba ráno..když mu trošku stojí :-p v povadlém stavu to nejde..ale to nejde ani u normoš chlapa ne? =-)

já mám BMI 18,3 :-p
sisstin
2. čer 2009
to BMI je pěkná bejkárna..MP vychází obezita a mně podváha..přitom to je blbost 😉
obla
2. čer 2009
To si děláte prdel.. oni požadují BMI, jo?.. :-o Tak to je úlet jako kráva..

"Né, my Vás nepřijmeme, splňujete všechny požadavky, testy máte za pný počet, ale Vaše BMI je 18,9 a nemáte předpisově vytrhané obočí " :-N :-N :-N
sisstin
2. čer 2009
asi aby nespadlo letadlo =-) :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
zusma
2. čer 2009
Super vzhled a péči o tělo požadují také :-p
micinka22
2. čer 2009
hele to je celkem drsna dikriminace u te CSA 😃 😃 😃 😃 😃
obla
2. čer 2009
siss : Víc letušek jako já.. a ani by neodlepilo podvozek 😃
sisstin
2. čer 2009
no holky, něco na tom je..ty letušky jsou pěkný baby..musí působit příjemně..asi nějaká 165kg s bedarama by byl rušivý element..sice je to diskriminace, ale bohužel..tak to je :-p
zusma
2. čer 2009
siss přesně jak píšeš. Prostě to musí být dokonalost sama.
obla
2. čer 2009
Má kamarádka letuškou je .. ale jako vůbec se mi nezdá, že by byla dokonalostí samou.. jako ano.. hezká je.. štíhlá od ramen k psu a pak už je to trochu "mrkev" .. tak nevim, třeba se do BMI vešla, noooo 😃
sisstin
2. čer 2009
jako ono je to v hodně zaměstnáních, kde jde o reprezentaci..např. v recepci a tak..prostě ten zaměstnavatel tam nějakou ježibabu nedá, páč na zákazníky to působí blbě...jako je to diskriminace, ale já to chápu |-|
lada82
2. čer 2009
ja kdyz jsem nastoupila, tak jsem dostala od sefa (Francouz) kartu do Lancome na poradenstvi ohledne liceni a diagnostiku pleti 😃 a tam mi rekli, ze se malovat vubec nemam, max rasy a lesk na rty, ze jsem moc vyrazna - tak mel sefik smulu... a sedavaly jsme v kanclu v dzinach (se nesmelo) a teniskach a jen vrsek jsme mely uniformu, a vetsinou si toho nevsimnul 😃
zusma
2. čer 2009
a taky určo záleží,jaká letecká společnost to je. Já koukala na čsa a ti mají podle mě přísnější podmínky než třeba skyeurope =-) si myslím.
sisstin
2. čer 2009
já vždycky musela bejt na infu, když přišla nějaká kontrola :-p to byl děs :-p
obla
2. čer 2009
"Guten Tag frau Gertrude, nemůžeme Vás přijmout pro Váš německý přízvuk, ochlupené dolní končetiny tvarující se do písmena X a též pro knírek pod nosem" 😃 😃 😃
hanulinecka
2. čer 2009
tak se tady bavím 😃 😃 😃 😃

elí že prý dolu mrkev 😃 😃 😃

siss takto je super že alespon nějaké zlepšení nám řekla mudra od 2 let stahovat tak už pomale začínám ,ale kulový vidím
lada82
2. čer 2009
jinak vetsinou maji drsne pozadavky ty cizi spolecnosti a CSA asi... nizkonakladovky to asi tolik neresi 😃
sisstin
2. čer 2009
hanul: no na ten zákrok nejdem teda ani omylem, at se třeba Dr. postaví na hlavu :-p