• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
mne to taky drive lakalo, ale pry opravdu neni o co stat
tak jsem si tu uniformu musela uzit jen v kanclu :grinning: (a bylo to desne)
ta vyska nevim presne, ale clovek ma bez problemu dosahnout do uloznych prostoru, a ja skoro nedosahnu
2. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to 165cm. Ladi a nepracovala jsi ve student agency? Tam ale uniformy vlastně myslím nemají
2. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych měla smolíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych mohla s výškou 183 ale zase ne s metrákem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee, zrovna v tolik diskutovanem Air France ...
merim tak 163, no :cry:
2. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, BMI bylo opravdu taky jedno z kriterii :grinning:
2. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: tak podpatky a je to ne? :wink:
2. čer 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: mne uz to preslo, ja uz bych do toho nesla, ale kdysi davno, ve 20 treba, by me to byvalo lakalo...
2. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..co děláte? Tygr spí a já mám stříček :grinning:
2. čer 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

siss četla jsem vedle že vám ta mastička pomáhá?
2. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
BMI 19-24,9 chhtějí v čsa
2. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcek spí a až se vzbudí,tak dá snad oběd a půjdeme ven. Doma se nudí :unamused:
2. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul:jj...dneska na mě konečně vykouknul žalud :grinning: ale jde to, jen třeba ráno..když mu trošku stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: v povadlém stavu to nejde..ale to nejde ani u normoš chlapa ne? :confused:

já mám BMI 18,3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to BMI je pěkná bejkárna..MP vychází obezita a mně podváha..přitom to je blbost :wink:
2. čer 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si děláte prdel.. oni požadují BMI, jo?.. :astonished: Tak to je úlet jako kráva..

"Né, my Vás nepřijmeme, splňujete všechny požadavky, testy máte za pný počet, ale Vaše BMI je 18,9 a nemáte předpisově vytrhané obočí " :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi aby nespadlo letadlo :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super vzhled a péči o tělo požadují také :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele to je celkem drsna dikriminace u te CSA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss : Víc letušek jako já.. a ani by neodlepilo podvozek :grinning:
2. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, něco na tom je..ty letušky jsou pěkný baby..musí působit příjemně..asi nějaká 165kg s bedarama by byl rušivý element..sice je to diskriminace, ale bohužel..tak to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss přesně jak píšeš. Prostě to musí být dokonalost sama.
2. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má kamarádka letuškou je .. ale jako vůbec se mi nezdá, že by byla dokonalostí samou.. jako ano.. hezká je.. štíhlá od ramen k psu a pak už je to trochu "mrkev" .. tak nevim, třeba se do BMI vešla, noooo :grinning:
2. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ono je to v hodně zaměstnáních, kde jde o reprezentaci..např. v recepci a tak..prostě ten zaměstnavatel tam nějakou ježibabu nedá, páč na zákazníky to působí blbě...jako je to diskriminace, ale já to chápu :pensive:
2. čer 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kdyz jsem nastoupila, tak jsem dostala od sefa (Francouz) kartu do Lancome na poradenstvi ohledne liceni a diagnostiku pleti :grinning: a tam mi rekli, ze se malovat vubec nemam, max rasy a lesk na rty, ze jsem moc vyrazna - tak mel sefik smulu... a sedavaly jsme v kanclu v dzinach (se nesmelo) a teniskach a jen vrsek jsme mely uniformu, a vetsinou si toho nevsimnul :grinning:
2. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky určo záleží,jaká letecká společnost to je. Já koukala na čsa a ti mají podle mě přísnější podmínky než třeba skyeurope :confused: si myslím.
2. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vždycky musela bejt na infu, když přišla nějaká kontrola :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Guten Tag frau Gertrude, nemůžeme Vás přijmout pro Váš německý přízvuk, ochlupené dolní končetiny tvarující se do písmena X a též pro knírek pod nosem" :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tady bavím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

elí že prý dolu mrkev :grinning: :grinning: :grinning:

siss takto je super že alespon nějaké zlepšení nám řekla mudra od 2 let stahovat tak už pomale začínám ,ale kulový vidím
2. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vetsinou maji drsne pozadavky ty cizi spolecnosti a CSA asi... nizkonakladovky to asi tolik neresi :grinning:
2. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: no na ten zákrok nejdem teda ani omylem, at se třeba Dr. postaví na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek