• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Haňulí.. no mrkev, no, co Ti mám povídat.. já jsem na levelu melounu od keku po kotníky .. :wink:
2. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem obří kozy a pod tím čára :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak v něčem volnějším vypadám jak koule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, prosimtě..Ty s postavou alá strašilka vůbec neremcej .. vůči nám "výraznějším" je to silně netaktní .. jako.. :grinning:
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss to je jasný já když se bavila s mudrou tak ona at na to ještě dlouho zapomenu,že ted je zbytečné to řešit že máme čas tak mě uklidnila
co je to za mastičku???
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
obla: jako jsem hubená, to nepopírám..ale mám povadlý obří kozy a nechutný břicho..jako oblečená modelka skoro, ale svlíknutá..to je hnus docela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hanul: je to Betnovate, ale je to kortikoid a jen na předpis :pensive:
2. čer 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tématu "náš váš pinďour" .. my máme už úplně venku .. :wink:
2. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak meloun jsem taky ...ale za rok(a možná pár(asi tak 11) měsíců !!!!! děučata!!! snad nebudu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
elíí koukala jsem že má Ondrášek hezkou postel :dizzy_face: :dizzy_face: odkud ju máte nebo je na zakázku??
obla: to závidím, my kdybysme nemazali, tak to nejde fakt vůbec :unamused:
2. čer 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá zbodla koprivkua za chvilku jde chrnět :slight_smile:
Tak já o letušce neuvažovala nikdy,jednak se svýmna 160 cm bych neměla šanci a předtím ani s těma kilama :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když teď už bych se vejít měla :confused: :sweat_smile:
Eli ta dolu mrkev mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
Já až malou uspím musím cvičit(stejěn jako každý druhý den hodinu a půl) už to začínám brát jako součást života,ale někd mě to teda pekelně nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc paradox,celej život sem žrala jak jsem chtěla a když sem najela na zdravou výživu tak se můj žaludek vzepřel a začal mě trápit těma křečma ,takže od dr mám nakázáno to brát s mírou a občas si chleba nebo tu celozrnou housku klidně dopřát :sweat_smile:
siss : Mám povadlé úplně všechno, včetně kytek na balkoně.. :wink:
Jistí to plastika prsou a abdomino. :wink:
2. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici ty jde na operaci :grinning: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak kozy jdou jako první....to se těším jak na ježiška :/
2. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
elíí a to vám šlo hned normálně stáhnout nebo jak jste stahovali od mala???a silou nebo decetně brrr já to nemužu ani psát jde mě to proti srsti :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haní, je na zakázku od kamaráda truhláře :wink:

Mišul, .. :grinning: pošli mi ten optimismus..

Siss, my nemazali.. prostě jsem mu ho ve vaně párkrát mordovala, dokud se nechal.. pak se mu uvolnila ta kůže, odešel mázek a má pindíka v poho :slight_smile:

Leni, no vhodné ovoce mě nenapadlo :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: a ty chceš zmenšit nebo dát nahoru? Mně jako velikost nevadí, já jsem ráda kozata :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen bych je chtěla mít výš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul...no to nee ale doufam že do te doby zhubnu a pak si smlsnou chirurgové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak jsem se u posledních dvou stránek docela nasmála :grinning:

Eli: Nepřeháněj,do melounu máš daleko :slight_smile:

Přidávám se do klubu povadlých :grinning:
2. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, mišul, já chci modelaci a zmenšení, popř doupravit implantátem.. :wink: a jako druhé bude břicho abdomino :wink:
2. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
obla: no já furt slyšela, že se nemá dělat nic..ale nám to fakt nešlo..i jak mu to mažu, a uvolnilo se to, tak tam žádnej mázek neměl..takže se tam fakt nedostalo nic :confused: jako prej to má smysl kvůli tomu, že když maj srajdu, že se jim to nedostane do pindoura :wink: ještě, že je net..jinak bych mu to strhnutí asi udělat nechala :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. čer 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš.. dobře, tak dýně.. ta má ještě pěkný faldy.. meloun je vlastně hladkej :grinning:
2. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli ty jsi pakouš :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, já byla zásadně proti čemukoli s pinďourem.. a tak jsem prstě doma asi před třemi měsíci stahovala ve vaně 4 dny zasebou.. docela fest, dokud vydržel a okraje trochu masírovala žínkou.. no a do dvou dnů odešel mázek a najednou se kůžička odlepila.. bylo to celkem živý.. po zhojení se to udělalo i na druhé straně.. a teď má piňďu už ukázkovýho :dizzy_face: ... po tatínkovi .. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. no ale fuj, já jsem dobytek.. mají se tu řešit děti a my o pinďourech.. i když vlastně u nich to začalo..
2. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici a kolik by jsi chtěla zhubnout?
2. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, neremcej a pojď na icq.. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
obla: ta mastička fakt pomohla..odlepila tu kůžičku a už to jde vcelku slušně..jako nejsem nadšená, že mu mažu pindoura kortikoidama..ale bylo to bez bolesti a bez řevu :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jak jsem zhubla tak my přes všechny krémy i posilování zůstala vysací kůže a sdtrie jak prase,takže bych brala napnout kůži na břiše- odstranit přebytečnou a pak prsa,protože ty šly dolu nejdřív a nejvíc,s pěkných skoro 5 mám stěží trojky :unamused:
2. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, u nás taky.. jen to bylo pod tou kůžičkou jakoby živé.. ale nic drastického.. uvolnilo se to samo.. :wink: Žádný strhnutí, obřízku.. cokoli... bych nedovolila :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
obla: fuj, mi z toho bylo měsíc blbě normálně..ta představa..nikam nejdeme :sunglasses:
2. čer 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss tak hlavně že se to pohnulo a ted to bude lepší a lepší :dizzy_face:
dneska se mu na to podívám líp co jak tam je :grinning:
2. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek