• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
siss, jsem to viděla a ani náhodou by mě tam nedostali.. to samé jako pálení bradavice dusíkem a podobné chuťovky.. jako nevadí mi rozbředlý mozky, vyteklá střeva, smrad na patologii .. ale umělý zuby a představa, že něco dělají malému mi zvedá kýbl. :confounded:
2. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
obla: akorát, Dr. asi bude mít pindy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, já tohle nějak neřeším.. Ty jsi máma a hotovo. My máme doktora skvělýho.. s ním je domluva perfekt. Takže bych se ani nesháněla po argumentech a dlouhosáhle nevysvětlovala svou případnou psychickou újmu.. prostě bych oznámila NE s konečnou platností a ať pižlá pinďoury jinejm, když si to nechají líbit. :wink:
2. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, sme sa vratili od Dr., zislo mu to na priedusky, ale nie je to vraj hrozne, stejne, domaci klid ...
ad letusky ... my sme teraz lietali dost a zda sa mi, ze spolocnosti trochu polavili, pretoze na tych poslednych letoch bola pri kazdom minimalne jedna, co nebola ziadna modelka a minimalne jedna, ktora bola nad 45 rokov ... Asi kvoli diskriminacii :wink:
ad pindur ... u nas po zaludi ani stopy :unamused: :unamused: :unamused:
2. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisia: kdybych nemazala, tak taky nic..důležitý je, jestli mu ta kůžička jakoby "klouže",pokud jo..tak to neva, že je to přirostlý :wink: pokud se fakt nehne ani, tak by to fimoza bejt mohla :wink:
2. čer 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, on tam ma asi 1mm curaciu dierku a kozicka sa podla mna ani nehne ...
2. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul ja si nejdřív kapku přiberu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda dpufam a pak zase hubnuti..pak zhodnotím tu kritickou situaci v zrcadle a bude to...

Eli umely zuby?? mě čeka transplantát:/( ach jo..no až na něho našetřím :grinning: :grinning: :grinning:

teda pindouri ..to je desny..jeste že holky nic takovyho nemaji..ale zas maji jiny veci ze:/
2. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisia: nemyslím směrem dolů..ale zkus to jakoby promnout...jestli se to hýbá aspon do strany :wink: to nám šlo i předtím, ale jinak tam měl taky jenom pidi dírku..a jak jsme začli mazat..tak se zvětšovala..a dneska po 12dnech mazání mi to ráno šlo přetáhnout min. do půlky :wink:
2. čer 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted se mi 10x vratil z postele jakoby nic... tak uz dostal poradne pres plinu - vsadim se, za tam prijdu a on si bude stavet lego ... ho serezu dneska :grinning:
2. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: tak proč ho dáváš spát, když se mu nechce? :wink:
2. čer 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici a jooo ty chceš přibrat a kdy jdete do toho?? :wink:
2. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave, ze se mu dneska chce, jenom provokuje, ho to bavi - a musi se mu chtit, se potrebuju ucit :slight_smile:
vcera nespal vubec, a v noci zas jen necelych 10h, to je sileny
2. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi joo u nas se taky stale nespi:// sedi na posteli a kafra s medvedama://

Siiss ja bych nejradsi at mi ty kozi urezou cely a daji pekny novy pevny...nevim co s tim udelaji..a navic jak budou vypadat po daslim kojeni že:/// když zhubnu tak se zmenčí..takže velikost ani ne spis ten tvar..pevnost:// proste silikon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hanul..se nech překvapit ne :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá je taky někdy šííleně unavená a o to víc řádí a ne a ne usnout.
Dnes už spí skoro 3hodiny,ani ještě neobědvala. se už nudím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: Tygr včera taky nespal vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za to usnul o půl osmý asi za minutu..zázrak..a vzbudil se asi jen 3x za noc..a vstával před 7..takže pro mě úplná pohádka..a ted spí už dlouho a asi ještě dlouho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ho fakt dám spát, když vidim, že už usíná pomalu na zemi..jinak to nemá cenu :wink:
2. čer 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
konecne usnul, huraaaa! tak zatim ahoj
2. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: mně se paradoxně kozy nezmenší, ani když zhubnu..furt mám ty svoje 4-5ky, ale jdou níž a níž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss tak třeba mareček by nikdy sám od sebe nepadnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vydržel by ve dne v noci unavený je málo kdy
třeba večer po koupáni to už jo,ale jak bych ho nedala do postýlky vydržet by do pulnoci :cry:
2. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera třeba spal pul hodky odpoledne zateplují nám barák tak ej tady rachot a večer byl pořád fit tak v osm jsem ho poožila aještě tak dobře pul hodky si tam mluvil
2. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy toho nakecáte :grinning: Ale jaksi nemám co dodat, když nemáme doma pinďoura :grinning: Jedině, že bychom probrali toho Michalova :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: ze bych se jeste nesla ucit? povidej :grinning:
2. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: já musím chodit spát s nim, odejít můžu, až když spí :wink:

kat: naždááár :grinning:
2. čer 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča taky už špí, díky za ty dary :pensive:

Kozy až úplně dokojím budou nechutný :confounded: , fuj, snad pak brzy otěhotním, tak to možná zas budou krásné a po druhém kojení začínám šetřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás ted poslední dobou taky jsem tam byla sním držela za ruku zpívala četla a ted jsem mu pustila CD s dětskejma písničkama a to leží a poslouchá a usne tak snad mu to ješt vydrží :grinning:

kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ten by mi dal, kdybych tu probírala jeho "poklad" :grinning:
2. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mě Tygr vzbudil tím, že mě hladil po ruce..je to boží :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak Tyran už je vzhůru..ale spal skoro 3h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pak jste se bavili o letuškách, výšku bych splnila o jeden cm, mám 166cm, ale do BMI bych nevešla, páč dle něj jsem už asi po smrti hladem :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, že je to buzení super :dizzy_face: Mě Denča někdy budí tím, že mi prstíkama otevírá víčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nebo mě hladí po hlavě, někdy dostanu pusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a někdy mě vezme flaškou s čajem po čele :grinning:
2. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :slight_smile: chjo chjo...
kozy: jsem je mela uplne vykojeny, jen kuzi skoro, a ted zase parada, az zmizi bricho, tak budou k telu opravdu velky, ale pak zase... ale o plastikach neuvazuju

tak a uz fakt bezim, srotim akordicke znacky
2. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já bych asi taky na nové kozy nešla, sem tam mě to napadlo, ale kdyby šlo do tuhého, tak bych couvla, dobrá podprda to spraví, Michal už je zvyklej, cizí chlapi to viděj jen ve výstřihu a to to zachraňuje ta podprda... No co, mládnout už nebudeme, že jo...
2. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek