• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kat: mně se to spaní líbí moc...není tu MP, takže mi to fakt neva :slight_smile: 100x lepší, než vstávat 5x do hodiny, když spal v postýlce :rolling_eyes: to byl vopruz :unamused: ..jinak co Denča a jídla..u nás ted děs..nejí skoro nic :pensive:
2. čer 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my stále nespíme:// ach jo ...
2. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, teď lezou horní špičáky, takže nic moc. Dneska místo snídaně vlezla do špajzu a vytáhla si skleničku, takže snídala těstoviny se šunkou, obědy taky ujdou, ale na večeři toho poslední dny moc nesní. Dneska jí uvařím kedlubnovou polévku, tu má ráda, tak snad něco sní. Jogurty furt bojkotuje, sem tam tvaroháček, jinak nic, teď jedou u nás jablka, ale musí ho mít celé, čím větší, tím lepší :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak u nás se vůbec neobědvá...jakž tak snídaně a jedna sváča...druhou bojkotuje..a večeře jak kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obědy u nás jdou, aspoň něco :pensive:

Jen furt chodí a somruje bombony :angry: :angry: :angry: Ví, kam si je s Michalem schováváme a furt tam lozí a chce "bambat" To je vždycky řev, že nic nedostane :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ty este stale kojis? v noci, alebo cez den?
Siss, vecer podrobne preskumam :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisia: ty šulini jsou děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pozriem, ak mi to Seb dovoli. Lebo ked sedi vo vani, tak jednu ruku ma permanentne na pindure :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, kojím před spaním a někdy brzo ráno, když tajně doufám, že u toho ještě usne :zipper_mouth: :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisia: on už si zvyk, takže při přebalení se nechá v pohodě..ale ze začátku to byl teda boj :wink: a klidně, at si za něj tahá sám, to to taky uvolní :wink:
2. čer 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se ještě nespí a asi ani spát nebude,sice chtěla furt hají hají ,ale v postely jen blbla :unamused: takže budu muset asi cvičit s ní,manža totiž jen co přijede jde spát ,zítra jede v půl 4 ráno Bratislavy a bojí se ,že brzo večer neusne,tak si schrupne přes den.
U nás teď s jídlem docela pohoda :slight_smile: akorát chce každej večer kaši,třeba minule měla k večeři polívku,tu zbljzla a hodinku na to chodlia po kuchni a prej kaši mámo,kaši :grinning:
2. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky !!!!
ted jsem mluvila s Bulovkou, sestra mi furt nutila muj vysledek ohledne klistove encefalitidy - chapete to????
kdyz jsem ji vysvetlila, ze mi 2x brali krev kvuli nestovicim, tak mi rekla, at si zavolam rano, ze ted uz v laborce nikdo neni a nemuze se zeptat, co je to za zmatky
2. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už je fakt humorné ....to napiš někam do novin to přece není možny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz na ne s prominutim seru, rano tam zavolam, a at uz mi reknou cokoli, prechazim komplet primo k Apolinari, tohle je neuveritelne, akutne me tam hnali 22.5., aby byly ihned vysledky... no comment fakt
2. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je neuveritelne. Ide o zivot a oni tam maju bordel jak svina... Najhorsie je, ze ty si proti nim v podstate bezmocna, moze ta porazit, ale s nejakou blbou sestrou ani nepohnes :angry: :angry: :angry:
2. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je fakt trapné :angry: K tomu není co dodat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak se mnou mluvila doktorka (jina nez minule) a ta mi rekla, ze at to stejne bude jakkoli, nic se s tim delat nebude, nebot ona nezastava nazor te druhe doktorky, a mysli si, ze neni vhodne davat Herpesin az do porodu...
ja uz jen potrebuju papir s tim vysledkem, protoze Apolinar to chce, a pryc od nich - at se mnou u Apol. delaji, co chteji...
2. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,promiň,ale to je snad vtip ne,jako ono kdyby to nebylo tak vážné tak je to k zasmání,když ti pokaždé vnutí naprosto něco jiného,fkat super,hele ještě 2x ty ti testy budou dělat a už je fakt nepotřebuješ,protože Betynka už bude dávno na světě a pak teprv ti možná řeknou výsledek :angry: :angry: :rolling_eyes:
Tak už chrníme,to zas bude večer :unamused:
2. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz my taky..a to jdeme za 10 minut pro decka do školky...manža je nekde na ceste tak ma smulu malá a bude budíček://
2. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme byli v lesoparku.. zmokli jsme jak blázen, špinaví, jak jetel.. tak pro nás přijel Ondra.. dojedeme domu a venku zase svítí puchejř..
NO TO BYCH SE Z TOHO POSR*** :rolling_eyes:
2. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v albu aktuál foto cca 10 minut staré .. i mé osoby podotýkám -> důkaz o MELOUNU :slight_smile:
2. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak nevim to BMI ale vim,ze letusky musi splnovat urcite miry,aby se vlezli do ulicek, s tema vozikama na piti a jidlo a tak..nektery ty letadla jsou totiz hrozne uzky :grinning:
2. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vtipny :slight_smile: ja bych projela, ale proste zas nahoru nedosahnu :grinning:
2. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nechválí a nechválí .. můry jedny !!! :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jo, byla ordinace.. tak já jdu pracovat, miláček u babičky.. a já mám zítra volno :dizzy_face: Tedy šůring celé boudy budky.. včetně oken :confounded:
2. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ako sa mate? Mne to neda vam aspon takto obcas nenapisat.
Vopred pre sliedicov z mojho okolia, ktori skumaju moju osobu na nete a davaju si tolku namahu, aby ma nasli aj tu mam odkaz - je to ubohe a trapne.

Takze to bolo odbocenie. Dam vam aspon info ako sa mame.

David zacina posielat zivotopisy do firiem v Ziline a zanedlho zacneme zhanat nejaky byt v Martine.
Vikina uz keca vcelku dobre, nocnikovanie je blbe - uz asi 2 tyzdne odmieta chodit na nocnik uplne, tak neviem.
Kojime sa stale - hlavne zaspava pri kojeni a tiez cez den obcas ma chut. Takze oducanie bude asi dost tazke. Preto to odkladama spon o pol roka. :slight_smile:))
S jedlom je to take vseliake - obcas ma chut a spapa fakt snad pol dospelackej porcie, ale obcas aj par dni bojkotuje a preziva asi na vzduchu.

JO a mame furt tych 16 zubov, ale uz par tyzdnov ma FURT ruku v puse, vsetko obhryza a neviem preco. Aj mam pochybnosti, ci su to zase zuby, uz mam pocit, ze je to zlozvyk, fakt neviem.
2. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi - to je fakt šílený s tou Bulovkou, si asi dělají legraci, vůbec se nedivím, že si na tu nemocnici každý stěžuje
2. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, ahoj, drzime palce, aby si davca rychlo nasiel pracu.
eli, ondrik je zlatusik. Je to maminkin mazanek, co?
A ten Hanak v Ordinaci ma vazne stve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - aj mna ten Hanak stve. On vobec nevie co chce. :slight_smile:))
2. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné ráno

tak mě Hanál přímo se.e :grinning: :grinning:

já včera při prvné reklamě usnula a spala až do rána měla jsem migrénu tak snad to bude dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanak i Hanal ( :grinning: ) mi je ukradnej,protoze
MAM PROTILATKY !!!! Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
3. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek