• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi .. TO JE SKVĚLÝ !!!! Paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ťuk, ťuk.. už bude jenom dobře :dizzy_face:
3. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi :grinning: :grinning: :grinning: tak když máš protilátky hurááá tak taky na Hanáka i Hanála se.u :grinning:
3. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je super :slight_smile: Tak máš alespoň o starost míň :wink:
3. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Zdeni jj mě taky :slight_smile:
LAdi superr! zázrak,že sehnaly výsledky :grinning:
tak u nás se spí opět před obědem,ty dopolední vycházky jí dávaj zabrat :slight_smile: .
3. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji, dekuji, velkej balvan ze srdce se odvalil :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a tchynka asi bude moci hlidat, tak se nam vsechno lepsi!
az na tatku bohuzel, ale toho alespon snad prevezmou Stresovice misto Bulovky
3. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, z Bulovky pryč gratuluju! uplně mi ukápla za tebe slza! super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jinak se s vami pomalu loučím, jdu si ted dat slofika, páč vstavame ve 3 rano, pak upeču řízky :grinning: dobalím a letíme...

malá teplotu - 36,5 a život je krásný!!! Až na to, že mám kocovinu, takže 100% nechám pulku věcí doma, že...
3. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, stastnou cestu a at si to tam uzijete tak jako my!!!
Takze, nezapomen - Modre jeskyne, vrak a zelvi plaze! :slight_smile:)
ahoj
3. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, super super super, tesime sa s vami.
xeni, stastnu cestu a krasnu dovolenku!
3. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni šťastnou cestu a užívejte dovči,určitě tam bude krásně :wink: :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, no asi okolo 31 stupnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram,tak si to pekne uzijte :slight_smile:

ladi,gratuluji k protilatkam :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je super, že máš protilátky :dizzy_face: :wink: :sunglasses:

Bram, šťastnou cestu a pořádně si to tam užijte :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lado super zpráva
Bram - mějte se tam pěkně
3. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
ještě se vám musím pochlubit, jak jsme pokročili, už as 3 týdny spí bez dudlíku a od soboty neuspáváme. Jeli jsme totiž ráno k našim, nechali Emu ségře a jeli dál pro naše na Kvildu a pak zpět. Spala tam v cestovní postýle po o a já se pak ségry ptám, jak dlouho uspávala. Ona, že prej jí řekla zavři oči a spinkej, no a ona poslechla, jen ještě asi párkrát otevřela, ale usnula bez hlazení, potvora. Takže tam byla za šikovnou a udělala taktickou chybu :slight_smile:)), večer už jsme jí nechali v postýlce, ať si usne sama. Je to tedy boj, to její volání a tak, včera odpo jsem jí dala jednu přes zadek (přes plínu samosebou), ale to nepomohlo. Až večer mi J tam zakázal chodit, ona byla celkem v klidu, chvíli si tam blbla a fakt sama usnula, po půl hodině, ale usnula. Včera po o to samý. Já musela umýt nádobí a rychle vytřít , tak jsem byla zaměstnaná a nemyslela na to, jak to dlouho trvá a opravdu, do půl hodiny vytuhla. Nejdřív volala mně, pak tátu, pak zbytek rodiny, co umí a pak bylo ticho, jen vyházené hračky z postýlky.
Ten nočník nevím, uvidíme jak to půjde. Ale přznám se, že přebalovat 2 děti mně trápí méně, než jí zbavovat dudlíku, až tu bude mrně. Ona na to přijde, spolehám na léto, že se to povede jako vám, tj. bez práce :slight_smile:))

omlouvám se za elaborát, ale to jsem musela napsat, dobrou noc
3. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Ladi, bezva zprávička!
Bram, užuj si dovču!
Nám se minulou neděli narodila štěňátka - bylo jich pět, ale jedno se narodilo mrtvé, tak máme 3 pejsky a jednu fenku.
4. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady byl rano smrad, snad bouchla Spolana nebo Kaucuk, nebo nevim :astonished: Je mi z toho na zvraceni.

Zacala jsem davat i Davidovi latkovky ... Ma teda zadek jak Ferda mravenec, ale dobre, nevadi mu.
Nejak se mi ty zgelovatele prozloutle Pampersky uz ekluji.

Gratuluji Mem k uspechum :slight_smile: Nam se dari bez dudlika, ale nez usne, tak beha zpet do obyvaku treba hodinu. Ale musi se to naucit.

Vcera mi prisla oponentura k diplomce a je krasna, az me to dojalo. Ted je ale pruser, ze ustni fakt neumim. Z tech ctyr predmetu 2 cele, a z tretiho pulku. Ze ctvrteho skoro nic a je to v pondeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takze se timto loucim a jdu dohanet, at si zmirnim pondelni nervy.
Papa
4. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já se dneska konečně trošičku vyspala, včera jsem spala jen tři hodiny :confounded: , ale dneska Denča spala do osmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ladi, na tu dupku si zvykneš, ono to není zas tak hrozný a my na ven máme ty aio, tak to je v pohodě. My už hnusku nepoužili hodně dlouho :slight_smile:

Mem, ten dudlík je super, my ho budeme mít asi do puberty :zipper_mouth: :rolling_eyes: :confounded:

Ladi, gratulka k pěkné oponentuře :wink: Neboj, na ústní to doženeš, já ti věřím :wink:
4. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem, super, gratulka. Ze ta dieta vlastne vydiera, to zistis, az ked s nim nie ... u nas sme tak prisli na to, ze Seb dokaze spat celu noc, pripadne 1x prebudenie, ked spal u nasich ... ked so mnou v nasej izbe, tak sa budil, ked som tam nebola, tak pohoda ...

Ladi, si teda sikulka. Ked spromujes, udelame oslavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Samo, ze s detskym sampanskym :grinning: :grinning: :grinning:
Dupka a'la Ferdo mravec je nahodou zlata. Mne sa paci, teda u Sebosa aspon vyvazuje to velke brucho :wink: :wink: :wink:

ps. dnes 1x zavedeny kalisek ... zatial pohoda, aj ked som mala trochu obavy ist prvykrat na zachod :confounded: a este sa bojim, ze sa mi tam "strati" :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, já mám taky zavedený kalíšek, ale asi už po sté :sweat_smile: Jsem fakt moc spokojená, sem tam sice bylo nějaké nedorozumění, jako když mi spadl do záchodu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale jinak super :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já mám na poště 2x cushies tushies a pár dalších věcí, na to, že jsem do toho nechtěla dát víc jak 5tis. ehm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jooo, to znám :grinning: Ale já už nic kupovat nebudu. Přišly mi ty kikko luxky a kikko bambusky a asi jsem je ani neměla kupovat, páč stejně nedojdu ani do poloviny té kupy a už zase na to naskládám čerstvě vyprané, ale na malé mimčo pak bude větší spotřeba, takže nevadí. AIO plínky by se mi nějaké nové líbily, ale ruku na srdce, nepotřebuju je vůbec, takže nic a jediné, co bych možná využila, tak další prefoldy... Ale nebudu už objednávat nic. Až na malého prcka, ale pro Denisku už ne.
4. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já toho zas tak moc nemám..zatim 3xIB, 3x BL bambus, 1x SWB, 1x tot bots a 2x P´tit bamboo noční+ nějaké vkládačky navíc od každýho...jinak na doma mi přijdou nejlepší ty BL a na ven bych dávala jenom IB..ty ostatní AIO by mi byly k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a vzhledem k tomu, že jsem se teda zažrala do těch čč, tak ta výbava na druhý asi nijak drahá nebude, jen koupím menší svrchňáčky a pak musíme mít ty Blueberry PUL :dizzy_face:
No a taky vlastně budu chtít vlňáčky na noc...
A jéje, už to začíná :grinning: Takže ve finále to bude zase pálka jak blázen :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já IB bezmezně nedůvěřuju :zipper_mouth: U nás na ven jedině Bum Genius, ty nikdy nezradí. Kdybych neplánovala druhé, tak mešavice asi půjdou z domu...
4. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jako na dlouho to není, u nás max. na 3h, když jdeme někam třeba na půl dne, tak beru hnusky :pensive:
4. čer 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, u nás to není tím, že by to měla dlouho, po chvíli jí to provlhne okolo nožiček.
4. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: mně se to stalo jen jednou, když jsem tam jako debil narvala tu vrchní část s fleecem navíc, jsem tam měla 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se tam pak udělala díra..a taky to hned proteklo okolo nohou...ale jinak mám do toho ještě navíc tu mini vložku, která se dává na ty červený čudle na tý svrchní a pohoda...ale holčičky čůraj trošku jinak :confused: jinak zapnutý to mám tak, že začínám na tom druhým čudlu od kraje..takže na to,že váží těsně 10kg, tak už mám jen jeden čudlík do rezervy :confused:
4. čer 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, já myslím, že to bude těma hubenýma nohama, nic navíc jí tam nedávám... Ale dlouho jsem je nezkoušela, tak někdy budu muset.
4. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak tygr teda taky nemá zrovný tlustý nohy..nemá ani jeden fald :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas má docela pupek oproti tělu :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek