• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kat: tak nám právě protekla též, ale ne okolo nožiček..normálně za hodinu brutálně celý durch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže my máme slipy bavlněné ..
Bílé, modré, červené, zelené, černé, oranžové, žluté a s obrázky..
Boxerky s obrázky a má v tom srandovního pinďoura..

To ostatní je pro mě španělská vesnice a když to štu, připadá mi, že vůbec neumím česky..
Rozuměla jsem snad jen zadku alá Ferda :sweat_smile:
4. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
To uceni jde taaak pomalu ...
My se chystali o vikendu slipecky poridit, ale jelikoz se mi dnes nepredlozene do pliny i vykadil (!!!!), tak si asi jeste pockame. Nechapu to, dela naschvaly.

Kat, Deni: Kdyz ma nekdo telisko, muze pouzivat kalisek? Ja cetla, ze tampony treba nee. A me asi Mirena nemine.
4. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, já toho o kalíšku načetla plno a tohle jsem teda neslyšela, že by se to při tělísku nesmělo :confused: , tak snad jo.
4. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi,my už jednu dobu nosily kalhotky,máme jich asi 15 ,a teď nic,jediný na co přišla,je že jakmile řekne ,že chce čůrat tak že jí dám na nočník a dám jí do ručky knížečku-ona celá šťastná,ale nevyčůrá se :unamused:
Ladi,jak to,že se při tělísku nemůžou používat tampony? Já o tom po druhém uvažovala :confused:
4. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat a Siss - to o com hovorite?Asi si kupim slovnik cudzych slov.... :grinning:

Ja mam teliesko a holky, ja vam vobec nekrvacam..A vlastne ho uz mam vyse roka a musim ho pochvalit, fakt ziadne kramy... Ale na kazdeho to ucinkuje inak, ze....

Nocnik - nasa Vika uz ani nechce sadat nan a ked sadne, tak schvalne nic neurobi. Uz som z toho zufala...
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,no mě by to asi chybělo,pokaždý po tom co mrcha odejde mám o kilo míň :wink: :slight_smile: takže mi to nják extra nevadí.
Jo včera si řekly,že odbouráme dudu,když beztak spí jen semnou a navíc s namá v ložnici,tak že třeba aspoň dudu odbouráme,no tak sme odšmikly špičku(jeden pro jistotu nechyly celý) výsledek,malá normálně chodí spát v 8-max. v 9 ) včera šla spát až v půl 12!!! furt chodila a koukala na to dudu nemohla uvěřit,že není ,na to prostě asi nemám :unamused: tak že uděláme jinou taktiku,nejprv naučíme spinkat s tatínkem,pak se vzdáme dudu a nakonec přestěhujem do pokojíčku,takže máme do konce rodičáku co dělat :grinning:
4. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
lenci, o látkových plínkách :wink: :dizzy_face:

Lenci, to je fajn, že ses zase ukázala? Jak se máte? Už je to lepší? :wink: Plánujete druhé mimčo?
4. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lenci,rada tě vidím:slight_smile: a viki už chodila normálně na nočník? leni tak držím palce a neboj nebudes sama. U nás je dudlik vyřešeny ale do konce rodicaku budu mít co dělat asi tak s miliónem dalších věcí:-/
4. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nejprv hysterák,bouchání na dveře,furt máma,máma a teď ticho-vypadá to,že už snad usíná :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenci, ahoj!
A Ty mas primo Mirenu? Ta je pry super, ze se vetsinou nekrvaci. To bych pak zadne kalisky nemusela resit :slight_smile:
Ale s temi ostatnimi telisky se krvaci, nekdy i hodne pry. A tampony se nesmi, ze pry je riziko, ze si telisko povytahnes ... Brr.
Jako moc se mi do toho nechce, ale jinou antikoncepci mi Dr.neda, a kondomy a cipky atp. u nas nejak nefungujou :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, tak jestli je problém v tom, že to tělísko můžeš tamponem povytáhnout, tak to si myslím, že s kalíškem nehrozí... Tam se to nemá o co zachytnout.
4. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, ano, ja mam priamo Mirenu a fakt si zatial pochvalujem.
Kat - ano, uz kaslem na vsetkych, nech si myslia, co si myslia, co sem napisem, tak to proste bude vediet cela rodina, tak sem nebudem pisat veci, ktore nik nesmie vediet. Nejake "tajomstva" fakt radsej napisem konkretnym ludom do IP a bude. Druhe mimco neplanujeme, nakolko nasa Vikina je fakt akcna, takze to ona potrebuje aspon ludi okolo seba, aby ju ustrazili. Mne normalne mamicky viacerych deti hovoria, ze zvladaju aj deti, ale ze na Viku by si netrufli. Ona je fakt za deti obcas. :slight_smile:))

Nocnik - ona kedysi chodila krasne, fakt sa uz ani nepocikavala do pampers, ale potom vazne zlom - ako chodila k Davidovej babicke, tak tam babicka nevedela, pochopitelne, ze sa Vika pyta, tak tam sa trochu rozmaznala a ono to potom slo uz dolu vodou. Dnes ako vravim, vobec sa nepyta a este aj protesdtuje, ked ju chcem dat na nocnik.

Cumle - mysme ich nikdy nemali, takze apson trochu menej roboty z oducanim. Ale zato s kojenim bude horsia robota. Ona je totalny zavislak....Ale ja vravim, este do tych rokov sa to da, ved som s nou doma, neni problem, potom uz snad ale prestaneme kojit.
4. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
NO to teliesko vacsinou drzi dobre, ale je pravda, ze clovek nikdy nevie, moze "vypadnut". Ale tampon som uz v sebe mala, dokonca aj s telieskom a nebol problem.

Inak pozdravujem vsetky nove holky, s ktorymi som sa este na nasej diskusii nestretla. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mrknete na stranu 4 :grinning: sice trosku infantilni, ale uspech :slight_smile:)
http://www.odolenavoda.cz/download.php?FNAME=1243766991.upl&ANAME=6_09_internet.pdf

Lenciatko, diky za informace, asi do toho pujdu, no ...
5. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky
lado gratulace k diplomce, tu ustní určitě zvládneš, můžu se zeptat jakou školu děláš ?

tady je pěkně zataženo zima a venku fouká, mám vyžehleno, tak asi setřu knihovnu, přeberu reflexy a papíry, dojdeme s Emou do tříděného
venku se mi v té kose moc být nechce, ale uvidíme, třeba se to ještě vybere, babi mi včera přivezla afrikány, tak je možná zasadíme

odpoledne jdu na kosmetiku, celkem se těším a cestou zpět ještě skočím k volbám, mm se tam staví cestou z práce, abychom nemuseli zítra dopo narychlo
5. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
chtěla jsem kouknoutm ake mně to nejde otevřít, resp. seká mi to pc :(
5. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mem, diky, ale s tim ucenim mam peknej skluz, leze to do hlavy silene pomalu, s Davidem vecne na kline a jeho prsty ve svych ocich a usich ( jinak textarina/scenaristika )

tak jdu na to, jeste 3 dny nadeje, ze neco stihnu :unamused:
5. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
lada : hmmmm
5. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi,pěkná básnička :slight_smile: ,držím palce ať to v pohodě stihneš.
Jinak u nás taťka uspal chvilku před 9 nejen Klaudinku,ale i sebe :grinning: :slight_smile: takže hurá budem se konečně moct střídat :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky,
kde ste? Lada sa teda uci, dufam, a co vy ostatne? my sme sa prave vratili z parku, a maly zaspal v kociari asi 5 minut od domu, tak som zvedava, dokedy mu to vydrzi. Inac vcera siel spat az o 9,30 a vstaval o 7. Zaspavame s dudlom, zatial to neriesim :wink: :wink: :wink:

ladi, kalisok by mal byt zavedeny o dost nizsie ako tampon, takze si myslim, ze by aj s telieskom bol v pohode.
5. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni ahoj, dnes jsem byla za Bárou, škoda, že jsi tam nebyla s námi se Sebikem jsme si říkaly.Až se ti to bude hodit, pojedem za ní na Skálu, já jsem stále v pozoru :wink:
5. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
domi, aj mna to mrzi, som chcela, aby sa deti stretli, ale Seb stale kasle, a to dost hnusne, tak ho nechcem medzi ine deti velmi vodit ... A na Skalu pojedem!!!
5. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ucim se, mucim se, a bojim se :frowning2:
5. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi vydržžžžžžžžžžžžžžžž!!!! poslední čára a pak už přijde Bětulka!!!!!!!! a budeš mít klid celkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Lada - pisala som ti fest dlhy sloh, ale VIka mi tu cosi stlacila, tak sa mi to vymazalo a uz sa mi to nechce znovu pisat, takze v skratke - pekna basnicka. PO skonceni skoly sa chces zivit tym, co si vystudovala????A drzim palce!!!

Holky, co je to za divna choroba. Od vcera ma Vikina furt teploty. Ziadne ine priznaky choroby, len ma tie teploty. Dam jej ten Panadol baby, to sa jej vzdy znizi, potom sa citi zdrava a beha, ale po tych cca 6 hpdinach zase zacne teplota stupat.... Chuda, vcera az zimnicu mala.
6. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenci, neviem, co to moze byt ... zavolaj si na pohotovost, ak jej neklesnu ...
U nas uspech, od vcera cca 17 Seb necural do plienky, teda bol bez plienky a mal ju len v noci, a dnes sa uz 3x pytal na nocnik ... to je prvykrat, co sa naozaj pytal sam :wink:
6. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my se dneska rozloucily s dudlikem.-) Lilca ho hodila do koše a ted uz asi spinka...uvidime jak v noci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni vy už máte zoubky všechny?? nebo jsou to vysoky teploty? no tak určo k dr když to nepřejde..
6. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Mici bledá závist :grinning: Kája bez dudla ani ránu,teda v noci :angry:

Za chvilku razíme ven, máme tady dneska Putování s Maxipsem Fíkem,tak ať z toho malá něco má :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
LADUŠKA JE V PORODNICI, praskla voda !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek