• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jdu holkám volat, pak dám bližší info :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lada - jejda, uz je to tu????? TAk statnice sa odkladaju, ze???? :slight_smile:))))))))))) :grinning: :grinning: :grinning:

NO teplota furt neklesa. A ja to ani neviem poriadne zmerat. Mame ten usno-celovy teplomer a furt to inak ukaze. Ale cca okolo tych 38 mame furt. Vzdy po tych 6 hodinach podame ten panadol a potom to na 2hodky klesne a potom zase zacne stupat.
Zubov mame 16. A ci nejaky novy - ja fakt neviem.

:unamused:
6. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsou v Krči, mnitor a všechny výsledky zatím v pořádku. Laduš je bez kontakcí a čeká se, jak se to rozjede, do 24 - 48 hodin musí maličká ven.
Zatím se vyčkává a pokud bude vše bez komplikací, zkusí porod spontánně.

Maličké se chtělo ven ráno a tak si vypustila bazének, když šli s Honzou volit (asi ji vyprovokovala politická situace :grinning:)

Budu průběžně volat a informovat, držte palečky.. :dizzy_face:

Zkoušky dodělá Laduška v září.
6. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Ladi moc držím palecky a moc na tebe myslím! Ať je vše v pořádku a jste obě hlavně zdravé. Určitě to bude vše ok.
6. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, držím palce :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: Hlavně, ať je vše o.k. tééééééda, další kočka na koníkovi :dizzy_face:
Zdeni, dnes som mala zk, tak v týždni som zas akčná :grinning: :grinning: :grinning: Vymyslíme niečo, nie???
6. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to je pecka!!! hlavně at vsechno dobře dopadne!!!!!!! 6.6 je pekny datum ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: statnnice pockaj :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk, VIia teraz mala 39,3 teplotu, teda vlastne uz horucku. TAkze zabal, panadol a kus sa znizila, teraz tu blbne, lebo jej je zase lepsie. NO ja fakt uz neviem. Volali sme na pohotovost, ze vraj sa mame podivat do krku, ci nema cervene, ze ak by to bola angina, tak antibiotika. Ale ona si neda podivat ani na zuby, nieto este hrdlo!!! Ale aj tak, ani nekasle, nic.
6. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to může být angina ale myslím že by se ji tam měl podívat doktor. anebo to můžou možná být zuby. Někde tady je téma,že dítě mělo nejspíše k zubum teplotu 40 stupňů tři týdny.
6. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus - jejda, no chudatko...Ale zuby nevidim, ze by sa tlacili. No a nestazovala sa na bolest krku, ani nekaslala, tak fakt neviem. No nic, v kazdom pripade sa obliekame a ideme na vylet na pohotovot, nech sa na nu podivaju a hlavne nech ju popocuva Dr a podiva sa do toho krku a hned budem mudrejsia.
6. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci tak snad to bude OK..
Oblinkooo nejaky novy info od holek???
A kde msame Kristynku ...aby nam neporodila inkognito :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduske drzime palce!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mata, super, gratulka a tesim sa na nejake stretko!!!
6. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda.....

Laduško, držíme palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, to je dobře, že jedete na pohotovost, jistota je jistota. Budeš klidnější.
6. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk sme doma. No vraj ma v hrdle nieco, ze by to mohla byt zacinajuca angina alebo tak nieco. Ale klasicky, zbavila sa zodpovednosti a len ma poslala v pondelok k Vikininej DR. No co uz. Vraj mame cakat tak 2 dni, ci sa to nezlepsi. TAkze budeme cakat a teplotu zrazat kazdych 6 hodin cipkom PAnadolu a keby nepomahalo, tak zabal.Tot vsjo.

Co Lada, ako to s nou vypada????
6. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, na těch pohotovostech jsou teda "odborníci" :angry: :rolling_eyes: :confounded:

Taky by mě zajímalo co Laduška...
6. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - ako fakt mi povedala novu vec, ze mam cakat a ak je zle, tak robit zabal, ci podat Panadol. Ako na to by som fakt neprisla. :slight_smile:))) Ale 90Kc si vypytali. :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
za toto by se měli stydet si ty prachy vzit..to je fakt desny!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladě moc držím palečky ať je malá v pořádku a ať má pohodovej porod :slight_smile:
Zdeni,my příští týdne máme nabitej,ale za 14 dní by sme taky braly njáký srázek :wink:
Leni k těm pohotovostem fakt,užý nemám slov :rolling_eyes: kdysi když poplatky začínaly,tak tam taky kamarádka běžela s klukem (9 měsíců) ,že měl horečku už druhý den,když řekla,že mu dá panadol,často pití tak řekly jen takhle pokračujte a to bylo vše :rolling_eyes: :angry:
6. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
Laduška je zatím prý "chodící" vodopád :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kontrakce pravidelné,..pře dvěmi h ještě slabé, teď mi zatím nenapsala. Cítí tlaky a záda, jinak prý "nuda".. :slight_smile:

Až budu vědět víc, opět písnu :wink:
6. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff tak to se asi dneska dočkáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj, holky, tak to asi dnes nejdem spat, budem cakat, co Laduska.....

No pohotovost - ako fakt aj mne len povedala,ze nech pokracujem v davani Panadolu a ze tie zabaly, ako som aj robila. A ja ked som jej povedala, ze aj tak to nepomaha, tak ona len, ze nic ine mi neporadi, ze robim dobre a mam pokracovat. A "pordaila" mi, ze mam dat sirup PAnadol, nie cipok. Ako keby som to neskusala, ale skuste podat mojej dcere nieco ustami. Sa len naserie a mam problem. Takze fakt len cipky funguju, najmenej zla je s tym.

No a Vikina distala o 3 ten panadol, takze dalsi moze az o 9 vecer, aby tam bol odstup tych 6 hodin. No a teraz sa vykupala v chladnej vode, co by jej teda malo zrazit teplotu a ejhla, furt sa jej to drzi okolo 39, uz spinka, ale meriame jej to pod chvilou, takze zlepsenie ziadne. Uz vidim, ako budeme v noci davat zabaly. Hnus. No nic, aj nam drzte palce, nech jej klesne ta blba teplota.
6. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vole, tak to teda asi fakt bude rodit normálně. Chudák se toho bála, ne? Chtěla radši císaře, nebo se pletu? No hlavně ať to jde rychle a je všechno v pořádku :slight_smile:

Eli a má tam manžu?

Lenci, to je mi líto, že ma Vikinka tu teplotu pořád tak vysokou :frowning2: Chudáček :pensive:
6. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, je to hrozne. Dufam, ze jej to klesne. to moze byt aj infekcia vnutorna, Sebastian to raz mal, len 4 dni vysoke horucky, inac nic, potom mu zacal ist taky zelenkavy sopel ... a ked sme prisli k Dr., tak som ju pytala (lebo syn mojej susedy to mal tiez), nech mu urobi taky test z krvi na bielkoviny, neviem, ako sa vola, ale pichli ho do prstika a dali to do takeho stroja, po 5 minutach mali vysledok - a hla, asi 5 nasobne zvysene bielkoviny v krvi, co vraj svedci o nejakom vnutornom zapale ... tak mu nasadila antibiotika ...
6. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - jejda, to je des. No nic, o 9 jej dam zase Panadol.
6. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hej, co sa da robit, ti drobci si toho dost pretrpia.
kukam na Gottaka na Prime ...
6. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kontrakce jsou už po 3 minutách, ale prý slabé ( ještě odtéká plodovka), berou jí hlavně záda, chudinku.
Zatím to vypadá na spontánní porod, necháme se překvapit.
Do rána počkají, co se bude dít a pak Ladušce pomohou. :wink:
6. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,teda tady se dějou věci.

Ladi držíme palečky,ať je vše vpořádku. :wink:

Lenci snad bude Vikinka brzy vpořádku. :wink:
6. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
obli a otevírá se? br ja je mela taky po 3 minutach a na nic...snad se teda otevre a bude v "klidu" rodit
6. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišulko, zatím prý nic moc .. :confused: Nevím, proč neprotrhnou obaly, aby odtekla plodovka rychleji.. vše tím postoupí .. :confused: Ale určitě to kočky zvládnou... :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jaj, Ladi, drzte sa a nech to mate rychle a bez problemov za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek