• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky,
no tak to jsou zprávy při sobotě :grinning:
Držím Ladě palce a budu nakukovat
6. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se taky neotvírala a pak to šlo ze čtyř prstů na devět během hodiny a půl a šlo se tlačit. Snad se jí to taky pohne. A křížové kontrakce, ty jsem měla taky :confounded: Moc na ní myslím :pensive: To prožívám... Přemýšlím, jestli se budu druhého porodu bát :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já se začala bát porodu někdy minulý týden, už se mi o tom i 2x zdálo, no bude to vtipný
Emu mii vyvolávali, praskali vodu, kontra jsem měla taky křížové, ale hodně to bolelo asi jen 3h, otvírala jsem se taky rychle, si pamatuju, jak jsem si pořád držela nohy od sebe (byla jsem skoro pořád na monitoru a ležela na boku)
6. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, mě taky píchali vodu, páč jsem měla několik hodin pravidelné kontrakce, ale skoro jsem se neotvírala, pak to šlo teda rychle. Před sedmou píchli vodu, po sedmé jsem šla do vany, po asi deseti minutách tlak na konečník jak prase, tak mě tahali rychle ven, no a pak jsem hodinu trpěla právě tím, že jsem nesměla tlačit, to bylo nejhnusnější, zlaté kontrakce :zipper_mouth: , ale aspoň to tím, že se už cpala ven, rychle otvíralo. No takže hodina hrůzy, ale šlo se tlačit a bylo to :dizzy_face: :sunglasses: :slight_smile: Jen to šití potom :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako vcelku hodnotím svůj porod jako dobrý, ani při něm jsem si neřekla, že "už nikdy", ale jak se to asi bude blížit-až teda budu někdy těhule :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak se asi bát budu :pensive:
6. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já si po porodu řekla že už nikdy ani za nic na světě. Teď si říkám že bych to chtěla zažít ještě jednou jen proto,zda by to bolelo taky tak stejně a chtěla bych se vidět,jak bych to na podruhé zvládla. No jsem prdlá já vím.
6. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla taky v pohodě, endorfiny pracovaly, takže bych šla klidně rodit znova :grinning: :grinning: :grinning:
ale teď jak se mi to blíží, tak nevim nevim
mně šili v mininarkoze, páč mi nešla sama ven placenta, tak mi na chvilku uspali, takže to si nepamatuju :slight_smile:

mm mi říká, že teď už je to stejně jedno, že už si nepomůžu, mám co jsem chtěla, haha

jo a lada je 35tt, to budeme na odovolené na šumavě, tak doufám, že mi to nechytne tam
a koukám, že je v Krči, chtělo k Apolináři ne ? asi měli plno :unamused:
6. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, u apolináře měli plno na miminkách :wink:
6. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to je škoda
ale ona ta Krč není úplně zlá, rodila tam moje kamarádka, jen nevím jak to mají úplně s tím baby friendly, jestli mají mimi hned u sebe a jestli u ní partner může být po celou dobu porodu, ale to už je teď stejně fuk
hlavně at je všechno v pohodě
6. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem si přečetla v jednom tématu čerstvý zážitek z porodu a už mě ta touha rodit hned přešla. Uff. Holčina měla stejný pocity jak já-myslela že ta bolest bude její smrt.
6. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky myslím,že to holky v pohodě obě zvládnou. Trošku Ladě závidím,ten pocit mít berušku u sebe,poprvé se podívat -nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já měla 3 hodiny kontrakce po 1 minutě ,otvírala jsem se sice postupně ,ale bolest hrozná,ale po epi se mi to hodně rozjelo,to jsem byla na jednou z 5 ,5 na 8 tak mi Pa říká ať si cvičně zatlačím,tak sem zatlačila a ona,hm tak už ne cvičně,jdem na to :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u mě na epi nedošlo, PA mi ho "slíbila" :grinning: , ale pak to šlo rychle, tak už říkala, že ee, takže jsem to nakonec musela zvladnout "na živo" :grinning:

Jinak já si nějak ten první moment nepamatuju :confounded: , vůbec se mi zdá, že jsem ty první chvíle nijak závratně šťastná nebyla :frowning2: Jsem si říkala, fajn mám to za sebou, jé mimčo mi tu leží, ale ty vole, co s ním mám dělat? Bála jsem se jí zvednout a všechno... Nějak mi nešlo do hlavy, že to miminko, co mi tu leží, je právě to, co mě devět měsíců kopalo v břichu. Ale pak už se to jen a jen zlepšovalo a já byla šťastná :dizzy_face: Jen mi je teď zpětně líto, že jsem si ten začátek pořádně neužila. U příštího mimča to bude jiný.
6. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak já pak byla po to mepi v pohodě,takže porod jako takovej fakt nádhernej zážitek,včetně toho když mi daly malou na břicho a já ji poprvé držela v náruči :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já neměla ani epi ani nic podobnýho. Ještě mě zapomněli čtyři hodiny na hajzlu a tvrdili že manžel za mnou ani nepřijel. Pak mě v těch brutálních bolestech přivázali na sále na stůl a odešli. Já byla nejšťastnější když to bylo za mnou a euforie se u mě nedostavila žádná.
6. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to už na tom hajzlu jsem měla ty šílený kontra a doslova jsem lezla po zdi a omdlyvala jsem. Když jsem je pak alarmem volala,tak prilitly pa a ptaly se,zda mě něco bolí...
6. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím ještě ne-e ..
7. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, já doufala, že už jo :confounded: A jak to vypadá? Rozjíždí se to nebo nic?
7. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ja som vcera vecer nemohla zaspat, som myslela na Ladu a spominala na narodenie Sebastiana :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, mám na tebe dotaz. Ty jsi měla doma toho bombra s holčičkou od Nextu, je to na bunda zimu nebo spíš jen na podzim?
7. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, jak tě mohli zapomenout na záchodě??? :angry: Chjo... Mě zas tvrdili, že nerodím a dívali se na mě jak na prvorodičku s obyčejnýma poslíčkama :angry: Jsem si připadala jak blbec a říkala si, že jestli tohle není porod, tak u porodu na 100% umřu :zipper_mouth: :grinning: Pak se vyměnily směny a ta moje PA říká, "Už jste zavolala manžela?", já na ni čuměla proč jako a ona, že přece rodím, že mi už dávno píšou porodní plán nebo jak se tomu říká...
7. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky jsem nemohla usnout, přemýšlela a vzpomínala :slight_smile:
7. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já už se těšila,že tady najdu zprávu ,že je Betynka na světě,mylsela jsem na olky celou noc
Zus,taky nechápu jak tě tam mohly zapomenout? Mě jen prohnaly očistu a pak ke mě pustily manžu,respektivě jsem je furt otravovala,že ho chci u sebe ,strašně sem se bála být tam sama :sweat_smile:
Kat,nás prve taky poslaly domu :unamused:
7. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě domů neposlali, přijímali mě asi v jednu ráno, skoro do sedmi mi tvrdili, že nerodím, pak přišla moje PA, ta teda řekla, že rodím a že jestli to půjde hodně dobře, tak kolem poledne by měla být malá venku... No a hodinu a půl na to byla Denča venku :sunglasses: A prej že kolem poledne, pch... :grinning: Všichni zírali teda :sunglasses: Škoda, že tam už nebyla ta zmalovaná kráva, co se na mě dívala tak pohrdavě, že jsem jako přijela zbytečně a řekla mi, že jestli si myslím, že tak jako já vypadají maminky co rodí, tak jsem na omylu :angry: :angry: :angry: Bych si ji s malou v náručí vychutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :grinning:
7. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile:

Tak Laduška ještě nic? :fearful: Teda dávají si na čas,snad jí nenechají zbytečně trápit :confused:
7. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ty si teda frajerka. A aspon teda vies, ako vypadaji maminky, co rodi??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni :grinning: Já jsem později nesla té své PA bonbonieru a ona zrovna měla těhu cvičení, tak těm maminkám říkala, ať se na mě kouknou, že takhle má vypadat prvorodička :grinning:

Co ta Laduška???
7. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem jak na trní,.. naposledy zpráva ráno v 8 .. a teď už neodepsala a při pokusu o volání, odmítnutí .. asi už se něco děje :confused:
7. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HA koukam a porad ne??:((( ach jooooooooooooooooo

Kat bombra s holkou mi ani neporipominej..jeden horsi jak druhej.,.byly drahy a dycky tam pani neco nenapsali..jakoze dirka ,nebo vypelichanej kozich kolem hlavy..navic se mi nezdal ani tak zavratne hezkej...a urcite na zimu a vetsi velikost..pac jsou maly...ale vam mozna bude fajn kdyz je Deniska drobna...ale fakt ber o velikost vetsi ..je to hodne hunaty..tak at se v tom pohne...navic je to bombr do pasu tak me rozcilovalo ze mela holy zada jen se predklonila...takze u nas..|BOMBR uz NIKDY|!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff snad jsou v pořádku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..pokud to nešlo tak asi už cisař ne???je to celkem dlouho :confused: :confused:
7. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pořád nakukuju,jestli už to má Laduš za sebou a jsem nervozní,jako bych sama rodila :grinning: Snad to bude mít ještě dnes za sebou :confused:
7. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek