• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Já jsem taky jak na trní,až sem z toho dostala běhavku :sweat_smile: snad to Laduška zvládá dobře. Ale má to teda docela dlouhý chuděra,tak snad už se něco děje
7. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prý ještě nic, čakají na tabletu .. :fearful:
7. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jaj, chudak Ladus... Myslime na nu ...
7. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, chudák :frowning2: Takže půjde normálně, jo?
7. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Furt nic?Ja tu nakukujem kazdu chvilu a furt ziadne spravy.
NO u nas trochu asi zlepsenie, uz sme nemali nad 39 teploty, najvyssia uz bola "len" 38,5 ci tak nejak. A ked je pod liekami, tak sa drzi tak na 37,5 - 38 vacsinou. Tak uvidime, co sa bude diat dale. V kazdom pripade s nou zajdem k je DR zajtra.

A na porod teda spominam aj ja. :slight_smile:)) Ako mi gynekolog na beznej prehliadke oznamil, ze rodim a ja vesela cestou dom volam Davovi, nech pride z prace. :slight_smile:))
7. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak stále nic jo? no mě ani tři tablety a litry kapaček nepomohli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak pokud dnes nic tak už ji snad nenechaji trapit :(
7. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk tady chvilku není.... :slight_smile: držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lenci - vítám tě zpět, jsem ráda, že ses rozhodla zase přispívat :dizzy_face:
7. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Furt nic??? mna picne ...
7. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic... Chjo...

Jinak MICI, díky za info o těch bombrech, já na něj taky prdím, ty záda z toho určitě polezou... Pořídíme nějakou normální bundu.
7. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já bych bombera taky nechtěla ani za nic. Měla jsem jednoho fakt pěknýho novýho doma v zimě pro malou a šla jsem ho hned do obchod vrátit přesně kvůli tomu jak píše Mici. Byla v tom jak koule,nemohla se vůbec hýbat.
7. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, porodi ta Lada este dnes????
7. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že Bětuška chce slavit narozky s maminkou a proto čeká do zítra...
7. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, díky, je rozhodnuto :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ona má Laduska i zítra narozeniny? To je hezky,že se jí zrovna dnes nebo zítra narodí miminko:slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, no jestli si to dobře pamatuju, tak jo. Je myslím přesně o dva měsíce mladší než já.
7. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tyjo fakt ma zitra?? tak to by byla bomba ..nadhernej darecek:slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja se rozhodla že už nic kupovat nebudu a budu jen šít :grinning: :grinning: i tu bundu bych ji chtela ušít .-)
7. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, teď jak na mě tlačíte, tak už si nejsem s těma narozkama tak jistá, ale snad jo :sweat_smile:

mici, jsi dobrá, že tak šiješ :wink:
7. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, Laduš bude mít Bětušku asi k zítřejším narozeninám..
Zatím nic,.. zítra ráno prý budou provokovat. Takže se čeká klasicky... :confused: Na můj vkus po odtoku dost dlouhé trápení :pensive: :pensive: :pensive: Každopádně dají vědět. :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, a to má chudák furt kontrakce? Nebo to přešlo a jen se čeká?
7. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, ten trpajzlik ještě nespí :sweat_smile:
A to šel pěšo až k tchánovcům a pak i domu .. a ráno byl plavat :astonished: :grinning:
Nezmar..
Katy, víc nevím.. :frowning2: Nezlob se..
Denča usnula před chvíli, dala jsem ji spát po osmé a hodinu tam ještě něco kutila :grinning:
7. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
On taky.. lego a žebřík od hasičského auta :rolling_eyes:
7. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já myslela, jestli třeba nepsala něco blíž. Bobek, tak dlouho čekat :frowning2:
7. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ani nevím, co tam dělala, kdybych tam vlezla, tak je konec. Takže nakouknou za chvíli, až si budu jistá, že tvrdě spí. Ale dovedu si představit, postýlka celá vyházená, Denča nohy dolů z postele... Jako obvykle.
7. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím palecky. Mne taky nejdřív praskla voda a kontra vůbec žádný několik hodin. Rozjelo se to az tehdy když mi udělali tři hustý Hamiltony
7. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
koukám a ono pořád nic :frowning2: , myslela jsem, že během dneška určitě
snad jí nenechají trápit moc dlouho
7. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapoměla jsem napsat k té postýlce, že bude nahatá :grinning: To mi udělala minulý týden, zase nespala, něco tam kutila a když jsem tam po půl hodině přišla, tak bylo všechno venku, Denča nahatá a vedle ní loužička, znechuceně mi ukazovala bak bak jako by se nechumelilo. Do teď nechápu, jak si svlíkla overal, body i plínku... To bodyčko zůstalo zapnuté a plínka napůl :confused:
7. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to je legrační. Úplně to vidím :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus, no já byla hotová :grinning: Teď jsem na ni byla kouknout, tak peřiny jsou venku, šprajcnutá je jen trochu a má jen rozepnuté cvočky od overálku, takže dneska slabota :grinning:
7. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek