• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Jak jsi psala že ti malá sbírá smetí z podlahy,tak naše doma hledá na zemi flíčky od čaje a jak je vidí tak začne hystericky ječet. Já se leknu co se děje a musím je hned utřít.
7. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Kat tak ona se nesvlíká jen ta naše ? :grinning:
momentálně jí baví patentky, takže usíná, my tam nechodíme, huláká na nás, ale pak usne, nejdřív jen vyhazovala všechno z postýlky a pak se začala rozepínat, postupně to došlo až tak daleko, že včera usnula nahatá a overal byl z postýlky taky venku. Takže jsem jí alespoň tak jako napůl oblíkala ěkdy v 10, opatrně, abych jí nevzbudila, spí na břiše, slo to "parádně". Dneska jsem našla zděděná klasická pyžamka, kalhoty tričko a má smolíka :grinning: :grinning:
Jsem jí vysvětlovala, že na to svlíkání v posteli má jetě moře času, ale nějak si to nenechala vysvětlit
ale plínku si nechala :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne si malá svlékla kalhoty od pyžama jen jednou. Už asi rok nosí klasická pyžama. Overal by asi musel být pro obry. Nikde jsem tak velký neviděla
7. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše dítě taky není žádnej vychrtloun, 14kg a 86cm, ale ty s Tesca 18-24m jí byly ještě docela veliký, no ale asi půjdou do krabice :slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusmy my mame taky tescovy a v pohode.-))
jo a dneska druha noc bez duduuuuuuuuuuuuu...usnula teda az tedka..pac po obede nechtela..pak jsme jeli ke tchanum .tak v aute tam i zpet spala trochu:/
7. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, teď začala venku hledat mravence a podobně a zase začne ječet, dělat bak bak... Dneska chytla hysterický jekot kvůli včelce...

mem :grinning: Tak Denča to vypilovala i s plínkou.

U nás asi normoš pyžamo nehrozí, furt se odkopává, takže by asi zmrzla, v ložnici máme, i když je venku teplo, docela chladno, takže Denča je dost navlečená a i tak mívá ledové ruce :confounded:

mem, my nosíme overálky 9-12 :grinning: Má jeden fleecový, dostala ho v listopadu a nosí ho do teď :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste všichni dobří s těma dudlama :dizzy_face: Já si to zatím teda nedovedu vůbec představit :zipper_mouth: Jsem ráda, že vůbec trochu spí, bez dudla by to byla pohroma a moje smrt :zipper_mouth:
7. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj nasa VIka sa rada vyzlieka. A aj oblieka. Oblecie si aj dvojo nohavic na seba a ciapku a zahlasi, ze ide von.

No a k cistotnosti - obcas aj ona ked vidi nejaku malu smietku, tak ma hned zavola a ukazuje mi a hovori:Mama, špinka. (pisem š, aby bolo jasne, co chcem povedat). Ale obcas mi aj donesie spinku alebo len tak ju vidim, ze s tou spinkou ide do kosa arovno to tam hodi. Ale obcas ju stve aj vlys na zemi. Hned mi zahlasi - Mama, vlas. A musim ho odpratat. Holt, chlap to s nou bude mat tazke. :slight_smile:))))

Inak je fest roztomila, ako sa naucila nase mena. ZE ked sa jej spyta,. ze ako sa vola mama, tak pekne vie povedat, ze Lenka, tatu zas pekne pomenuje David. Ja ak nezabudnem, zajtra vam to aj natocim. Holky, ja som ju uz netocila snad pol roka. Tak uz musim zacat. Aj ako keca treba mat zdokumentovane.

No zajtra pojdem s nou k tej jej DR a uvidim, ze co povie. Vecr zase mala, ked sa sla uz kupat 38,7, ale teraz po PAnadole zase dobre, ked som ju bola kojit pred chvilou v posteli.
7. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my hmyz zkoumáme :slight_smile:
špínu zametáme smetáčkem, nebo utíráme houbičkou, u koho oto asi viděla ? a smetí nosí rovnou do koše :slight_smile:
kat - ale Deniska je fakt drobek no :slight_smile:

holky dobrou, sedím tu s pusou dokořám, jdu ležet
7. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no ja doufam ze si uz na neho nevzpomene :///
jinak my si umite akorat vyslict boty a župan :grinning: :grinning:
jinak když najde taky nejaky smeti ,pepirek a tak tak to jde hodit do koše :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky já snad ani neusnu,fur nakukuju sem i na mobil jestly už je Betynka na světě,doufám,že Laduš nemá žádný bolestivý kontrakce po pár minutách .
JInak naše se teď naučila slovíčko bolí a když nechce hajat tak na mě volá máma bolí bolí a ukazuje na zuby,tak já lítám jak ten blbec a ona chce jen být ještě chvilku vzhůru :sweat_smile: potvůrka. Jo a nočník bude asi elmi zajímavej,protže sice řekne že čůrá,ale až když to je v pleně nebo loužička na zemi :unamused: jinak oblíkat umíme leda ponožky a moje boty a slíkat ponožky,budny a svetry na zip,ale pomáhá mi i při sundvání kalhot :slight_smile:
Kat tak to je malá kouzelnice ,že se umí takhle slíknout :grinning: :grinning:
Já na ní navléct overálek nedokážu,jsem ráda když zmáknem pyžamko :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,co to vidim? par dni tu nejsem a Laduska uz ma asi Betynku na svete!!!!

tak snad je vse ok....

my prezivame,mivam kontrakce kazdy den,nektery dny jsou lepsi,nektery horsiuz dvakrat jsme mysleli,ze zase pojedem do spitalu ale po nekolika hodinach to preslo...tak uvidime jak dlouho jeste vydrzime..moc tu ted nejsem,protoze priljela svagrova,tak jsem s ni..hodne me pomaha.....

tak Ladusko, drz se!!!!
8. čer 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, holky.
Laduska , tak snad dnes a bude double VSETKO NAJ NAJ NAJ ....
U nas teda zatial ziadne vyzliekanie, jedine mikunu na zips. Oblieka si najradsej capicu a snazi sa obut sandale, ale to sa mu este nepodarilo.
A ze aby vedel nase mena ... nehovorime nic, holt Vikinka je tak 5 rokov pred nami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: Zatím nic .. :confused: Ale dnes už to 100% bude :dizzy_face:
8. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak snad Lada za chvilku napíše,že už má malou u sebe :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to tedy jo.. :dizzy_face:
8. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To uz musi byt, nie? Go Lada!!! Go Betynka!!!
My mame dnes kontrolu o ocnej dr, tak uvidime, co nam povie ... Som mu rano musela kapat do oci kapky, chudak, on to neznasa, ja to neznasam :confounded: :confounded: :confounded:
8. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDeni,tak držíme palečky ať je vše v pohodě.
Já nják nechci LAdě psát kdyby náhodou byla v tom nejhorším :sweat_smile:
8. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také psát nebudu, řekla, že mi hned až bude Betynka na světě, dá vědět .. tak čekám :pensive:
8. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se z něj dneska už zbláznim.. :pensive:
Od rána vysílá, furt zamnou chodí jak stín a pořád po mně chce stavit věž z lega, co jsem mu včera ukázala.. a nosí mi mašinku, ať mu jí pustím.. což by ani nevadilo.. kdyby to nebylo každé 3 minuty a zavřel by alespoň nachvilku pusu.. :zipper_mouth: Do toho od rána furt přilepenej na pití.. všude to vylejvá, srká, floncá, dělá s tím blbiny, když mu to vezmu, řve, jako bych mu trhala nohu a každou chvíli "Mami, není napít, dej! " ..
Mně dneska trefí šlak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, takže furt nic :frowning2: Ale už se na tom určitě pracuje, tak snad brzy...

Ladušce přejeme všechno nejlepší k narozeninkám :dizzy_face: Nejkrásnější dáreček tu snad bude co by dup :dizzy_face:
8. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, hezká fotka :wink:

Eli, vaše taky :slight_smile: ´Já na ty fotky nějak poslední dobou prdím, fotit něco vyfotím, ale nechce se mi to zmenšovat a tak :pensive: a videa taky netočím, budu muset zase začít, ať máme vzpomínky.
8. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat.. děkuji :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk máme sedřenej ret,malá ukradla venku kamarádce motorčičku špatně nasedla a sjela po puse dolu :frowning2: chudinka,té krve :cry: :cry: navíc když se jí to otírala achladila odkud si se objevil pes a začal jí olizovat,asi prto že plakala,tak doufám,že snad nic nechytí,jako ret se asi dezinfikuje špatně,olíznul jí spíš přes nos,pak sem ho hned odehnala. Teď má chuděra rtík jak havajská domovnice :frowning2:
Eli pěkný fotečky :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby :slight_smile:Tak dnes jsem nakoukla na konika snad 100x :dizzy_face:
Obla, jsi me OBLAznila, co ta zmena identity??? :confused: :grinning: :grinning: Cumim na fotky a rikam si, co si cpe nejaka obla Eli do alba :grinning: :grinning: :grinning: Clovek vytahne nos z knih a kym se rozkouka :grinning: :grinning: :grinning: Ted mam 3 tydny volno- aleluja :dizzy_face: , ale musim makat na seminarkach- se z toho uz ... cele leto zk a v rijnu 3 zk z prava- se na to nestihnu pripravit ani psychicky, ne se to naucit :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni, tak co u ocnej???
8. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mati, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Našli rádcové, našli .. tuhle jsme se s Pekk rozplývaly na fotkama Beky.. jsem z ní fakt jakože vydřená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy snad jeste chvilku vydrzite pospolu:slight_smile:) a super ze mas pomoc..ja si ted bricho vubec nedovedu predstavit..staci mi ten spek:///

mata-.-tak me Oblus navedla do alba a Beky je krasna..jak panenka..ty rtyyy..:slight_smile: modelka jak se patří .-)))

Ladiiiiiiiiiiiiiiii dneska to určo bude .-) nebo už třeba odpočívate :slight_smile:) Vše nej a at je ten den dvojnasobne krasnej:slight_smile:
8. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla, aha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: to je hned...
8. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no díky, holky :slight_smile:
mici, ve špeku letos vedu já :pensive: :grinning:
8. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul.. se podívej do alba.. na můj zjev.. špekatá Marry :sweat_smile: Dvě brady jsou šik..

Mati.. Jsi nás vyšpízlovala, jo...? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty buď ticho.. na té fotce s Beky jste jako dvě fotomodelky.. mi tady mluv něco o špekách .. :grinning: Se podívej na mě, ať to vezmeš z jakéhokoli úhlu a přivřeš (lépe zavřeš) obě oči.. je to pořád hegeš :grinning:
8. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek