• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
obla, na tý fotce neni vidět nic, ale je to fakt katastrofa :pensive: , aaale ať lidi vidí, jak se máme dobře :grinning: :grinning: :grinning: i počas krize :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mati, jsem teď taky koukala na fotečky a malá je fakt kočka :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat... dííík :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mati, kecko jedna :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduuuušššš, tak cooooo? Furt aktualizuju koně, doufám, že bude nějaká zprávička, že Bětuška je nádherná 3 kilová a 48 centimetrová a prd...
8. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: Fakt nic..
8. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pockat, to tu nie som celeho pol dna a Lada fakt este nic????
No chudatko, uz aby to bolo.

Leni - ten pes to mozno vydezinfikoval tym penicilinom, co ma na jazyku, ber to z tej lepsj stranky. Ja viem, kecam blbosti, ale aj tak, chudatko male, rozseknute cokolvek je hnus.

Holky, tak ja som bola s Vikinou u DR. Prisli sme tam o 9,30 a prisli sme na rad cosi po 12. ko vam poviem, tolko decak - tak som sa dozvedela, ze polka deti z dediny ma nejaku spalovu anginu (je to cesky pojem, skusim sa podivat na nete po slovenskom ekvivalente) a druha polka ma nejake crevne chripky. Behali tam decka, ktore tam boli len s kyblikom a pod chvilou grcali, dalsie furt na zachod lietali a my s pomerne zdravou Vikinou sme sa na to divali. Ale Aj tak, DR sa na nu podivala a povedala, ze ma hrdielko zapalene, ze by to mohla byt aj u nej ta spalova angina, tak jej urobila vyter a zaniesla som ho hed na mikrobiologiu, tak zajtra budeme mudrejsi.
8. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obluš....jenže ty jsi kočka i s par kilama navrch :// ja vypadam lip jen kdyz je vaha dole..jak kde na hioru menim se v katastrofu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Leni...liznuti psa bych taky neresila..vzdyt si prece lizou rany(desinfekce..-) kdyz jsme byly malý a spadli tak jsme si to nechali schvalne desinfikovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lenci a jeje to mate teda pohromu na vsi :// tak snad jeste nechytne neco víc..ja jsem ráda že u naší dr většinou nikdo není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...i kdyz v zime tam bylo taky par decek nemocnejch..a to je co rict..jinak chodim ored zavirackou ..ona je tam jen par hodin tydne..a pohoda..

jo a mile dite se mi posr...ne do nocniku ale pekne vsude kolem nej:// a pak to zoslapala po celym domě...ted je v posteli tak snad bude spat ..a ja dam ten bordel vsude kolem do poradku..
8. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ...tak to bude mit LILI šťěstí :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mata, ty ziadne speky nemas, tak sa nerob, hej? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U ocnej dobre, dioptrie sa mu nezvacsili a silhani sa srovnava, takze v podstate dobre spravy. Akurat som sa zabudla opytat, ci mu mozem nechat urobit dioptricke slnecne bryle ... Ked budeme sutazit, kto ma v hlave najviac vymetene, tak vedu ja :wink: :wink: :wink:

Laaadaaaaa, holka drz sa!!!

Mata, co robite v piatok?
8. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišulko, ... :grinning:
No jistě, jsem hotová víla.. Ty jsi fakr prdlá .. :grinning: Tak ještě chvilku si budeme navzájem leštit ego a budu si pak připadat jako Carmen Electra :grinning: Teda spíš Eva Mendez .. taková držka by mi nevadila..a postava už vůbec.
Jinak hovna dobroš.. já ráno jedno vyklepala z trenek :D

Leniz, .. já vím, zní to blbě.. ale v ústech psa je o polovinu méně bakterií, než v těch lidských.
8. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elinka si dneska asi udělá radost :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? a cim?
8. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kamočce jsme nakecali ze kdyz si necha olizat hubicku s jebakama tak se ji to vyleci( ona psi moc eee) :grinning: :grinning: :grinning:

Obluš jasne kdo jinak by nam ho zvedal že???( jedine snad push upka ) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli to zni dobře co to bude??? ja si udelala radost cokoladou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenuško, hadérky a botečky :dizzy_face: Už prahnu dlouho.. a pořád mě odrazovala cena a taky fakt, že k tomu nebudu mít botky.. jenže Elinka botky našla :dizzy_face: Takže bude hooodně radosti..

Mišulko, mně nepomůže ani ta.. :grinning: I když od Victoria´s secret je to nebe a DUDY :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ty taky přeháníš, ty jsi taky kočka i s kilčama navrch, však koukni na předposlední fotku, co máš v albu :wink:
8. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, vysvětli jí.. že kecá :grinning: Že je hezká ženská.. navíc s modrýma očima .. můra jedna :grinning:
8. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z vycházky nic nebude .. :rolling_eyes:
Zatáhlo se, fičí a poprchává .. :rolling_eyes:
Takže sedí tady vedle mě, prohlíží si atlas psů, tahá mě za triko a u každýho obrázku "Hele mamó, pesek" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, no teda, modelka jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U nas bolo radosti, ked Roger vyhral French Open. Ja na hadry nejako nie som :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . Ale Sebosovi som kupila v HM suprove oranzove kratasy :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, a jaké hadérky? Já bych potřebovala takové sportovnější vysoké boty na klínku, ale nikde nic není :unamused: Budu muset zapátrat na netu...
8. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já bych na hadry trochu ještě byla-pozůstatky z mladých let :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nemám to kam nosit, obzlášť teď, když jsme se přestěhovali na ten barák, tak ty mé oblíbené vysoké podpatky na zahradě moc nevyužiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ale ja chci vypadat jak na svatbě(minimalne) a ne jak otekla 40 leta priserka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jnj pockam na to druhy mimi a pak ... :grinning: :grinning: :grinning:

Eli mam ZELENÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ oči :wink: :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ja se chystam podnikat v oblasti dětských tepláků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a triček a bodyček z bambusu a biobavlny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uvidim jak to pujde ..na teplaky už mam zajemcu dost :grinning: :grinning: :grinning: no uvudim jak mi to pujde...
8. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem uvařila rizoto a nic moc teda... To vždycky dělám z čerstvého masa, jenže včera mi zbylo plno vařeného kuřecího, tak jsem to do toho šoupla a není to ono... A to se chystám dělat na večeři žemlovku, tak doufám, že aspoň ta bude dobrá :pensive: Snad nemám den kuchařských omylů :grinning: :rolling_eyes:
8. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni .. tssss.. jsem ráda, že už mám alespoň klasickou konfekční velikost .. i když hraniční :grinning:

Katy, tak já na podpatky moc nejsem, ale tyhle, co jsem objevila dneska jsou 11 cm vysoké :grinning: :astonished: :zipper_mouth:

Mici, tak zelené .. nevadí.. tím líp.. já chtěla vždycky zelené.. a tak jsem si jednou pořídila barevné čočky. Vypadala jsem jako puma :grinning: Bylo to hrozně umělé a nepřirozené .. holt se musím spokojit s mejma vlastníma.. leda pak skleněný. :grinning:
8. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, na té fotce vypadáš maximálně na dvacet, tak nekecej, že 40-ti letá, jo? :wink:
A jak jsi přišla na tu biobavlnu a bambus? Přes plínky? Budeš šít, jo? :confused:
8. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ste mě holky uklidnily :grinning: jako on jí určitš nechtěl ublížit,spíš jí chtěl utěšit,že plakala,potom už nebulela jelikož byla v šoku :sweat_smile: teď už je ok i vyhajaná,tak mám pro ní na sváču jogurtík ,našla jsem njáký ,,dětský,, s přidanou probiotikou či co a podle složení celkem dobrý tak uvidíme jak jí zachutnaj na holandie mi začla kašlat :unamused:
A jé koukám,že se probírá krása,no holky já si teda furt připadám mega tlustá,ale když se podívám do zrcadla tak to tak hrozný není sice furt mám těch 58,ale co se dá dělat,než si dodělat žaludek radši zůstanu taková jaká jsem :sunglasses:
A hadříky a boty bych taky potřebovala jak sůl,kor njáký letní botky .
Teda chudák Lada,když si vezmu,že už je v porodce od soboty :frowning2:
8. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, 11cm to je moje oblíbená výška :grinning: No jo, co chceš dělat, když měřím 166cm a vedle každého chlapa jsem vypadala jak trpaslík, tak jsem si na ty podpatky jako -náctiletá zvykla a zůstalo mi to. Ale teď to fakt moc nevyužiju, když jsme furt na zahradě... Ale zase já prostě nejsem typ, co by se vymódil a chodil promenádovat někam na náměstí nebo po městě. Denča je na zahradě spokojená, tak co :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
at to máš ještě pěkný,já mám 160x :sweat_smile: ,manža 192
8. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, přestaň s tou tlustou, vždyť jsi neskutečně zhubla :wink:
8. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek