• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leni, este trochu zhubni, a budes musiet chodit na Petrin do zrcadloveho palaca, aby si sa v nejakom zvetsovacom zrkadle vobec videla. Nechapem, ako si mozes pripadat megatlusta, nosis nejaku max. 38 ... tak prestan, ok? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mici, my sme chceli obchod s oblecenim s organickej bavlny, konope, ale nejako to ostava len pri chceni. Budem drzat palce, aby to vyslo. My mozno kupime zahradu ... Mlady sa nejako nadchol pre pestovanie vlastnej zeleniny :wink:
8. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, tak to je solidní výškový rozdíl :grinning:

No a Laduška už má malou snad na světě, jen je unavená a nemá čas napsat. Doufám.
8. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky,porad nic???ja se tesila,ze jak vstanu vybudete mit odpoledne a ja tu uz budu mit zpravicku ....tak snad je vse v poradku!!!!
8. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to já taky ne :grinning: ale mezi lidi občas chodím.. :sweat_smile: Jo, tak já na podpatky nejsem jako absolutně vůbec .. já v tom neumím chodit.. ale jsem taky trpaslice.. a na léto bych chtěla něco, co by mi alespoň protáhlo nohy :grinning:

Leniz, jsi moc neskromná.. :wink: Zhubla jsi doslova úžasně ..
8. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, tak to by bylo fajn, Sebík by se na zahradě vylítal, je to super pro ty děcka.
8. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Furt nic .. sleduju furt mobil.. :pensive:
8. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, zatial sme freee...mas napad??? :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, no já dojdu tak maximálně do Tesca, tak to vysleču tepláky a natáhnu džíny, ale jinak nic :grinning: Né, tak trochu přeháním, ale příležitostí vzít si sukni a boty moc není.
8. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mata, napad nemam, ale mohli by sme niekam skocit. Alebo by ste mohli skocit vy k nam/na Letnu/do Stromovky ...
8. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy, nic no... Tu sedím dneska celý den u toho netu, čekám, čekám... Všichni čekáme, však koukni, že je tu dneska docela velká účast :wink:
8. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, sukně nikdy :grinning: Na to nemám nohy.. nikdy jsem neměla a nikdy mít nebudu :grinning: Navíc by mi táhlo na pipku ..

Kristynko, jak se daří Vám, holky..?
8. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky,ale já mám asi nják zakořeněnej komplex z dětství,takže si prostě nedaovedu připadat normální :sweat_smile:
Kat já už se pěkně začla oblíkat i do toho tesca když jedem na větší nákup,protože jinam krom kina(jendou za 3 měsíce) není příležitost,ikdyž teď mám za 14 dní spicha večer s kamarádkama v baru :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, no já když jdeme s Michalem nakupovat, tak jo, ale když jdu s malou sama pěšky-vyjímečně, tak jdu tady okolo lesíku a tak, takže tam fakt jedině ty tenisky :unamused: Ale taky na tom chci zapracovat, protože jak za mnou přijedou kámošky, tak si už začínám připadat jak pipka z vesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
8. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já bydlím skoro v centru a když jdu ven,tak se prostě jakž takž ustrojit musím. Ale malá chodí dost v nějakejch pěknejch teplákách,protože občas padá. Takže na nákupy apod má prostě teplákovou soupravu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedině když jdeme někam jinam než na nákup, tak jí líp ustrojím
8. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja som sa nikdy neobliekala, ja som sportovy typ, mam jedne boty na opatku asi 7cm k satam, ktore nosim na svadby atd ..., zbytok trekove boty, tenisky, pohodlne casual shoes .... Sukne som nosila jak za trest, teraz by som aj nosila, ale nohy som do sukne nikdy nemala a ani teraz nemam a to ani nehovorim o tych "krasnych" varixoch ... takze len kalhoty, v lete kratasy ...
Som prihodila par novych fotiek do albicka ... si kuknete, ako Seb pozera ponad okuliare. To robi posledne 2 tyzdne a ma z toho desnu srandu. Kuka jak stary chlap od novin ...
8. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,to já když jdu tady kousek nakoupit tak se taky nják spešl nestrojím,džíny ,tričko budna a jde se :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni Seb je frajer :slight_smile: Koukám,že taky miluje na doma čepici. Malá vždy vyštrachá ze skříně nějakou čapku,nasazuje si ji a je děsně happy,když s ní chodí po bytě. Ale když se jí občas nepodaří ji nadadit, tak se vzteká až hrůza.
8. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ten je úžasnej .. :dizzy_face: Bombarďák :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ja si tak rada vzpominam jak sem v detstvi litala do obchodu kousek od domu v tepolakach a nikomu to neprislo divný :grinning: :grinning: :grinning: ale ja v nejakym lepsim sportovnim chodim i tedka .-)
8. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Též máme uchylku čepice a kloubouky.. a hlavně ty naše gumáky s bořkem :pensive: :grinning: :fearful:
8. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, Seb byl vždycky frája, ta poslední je nejlepší, na ten pohled uloví ešte žien :dizzy_face: :dizzy_face:
klido-pido- ten piatok, len aby prialo pocasie
inak ja som uchylna až dost na hadry -pro Rebeku :pensive: :pensive: :pensive:
8. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, ta poslední fotka je super, ty oči mě dostaly :dizzy_face:

mici, i já chodím v lepším sportovním... Ono to nevypadá zle, ale jak přijedou kámošky, co nemaj děti, vyherečkovaný, botičky, kabelky a tak, tak si říkám, jestli se ze mě nestává ta pipka právě :zipper_mouth:
8. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, capice miluje .... teraz prave vytahuje ponozky a snazi sa narvat si ich na hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá si občas na hlavu nasadí svoje kalhotky.
8. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, ja si tu kecam, prazdne brucho sa hlasi, idem nieco zahryznut. Zatial. Dufam, ze ked sa znova napojim, tak Lada uz bude dvojnasobna maminka :grinning: :grinning: :grinning:
Mata, super, s piatkom zatial pocitam ...
8. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jj tak to je moje svobodny kamošky taky .-) modelky jedny :grinning: :grinning: :grinning: vyfrknou se a ja v teplakach :grinning: :grinning: :grinning:
zase..kdyz nejde o život .-)) holt jsem tlusta a rada pohodlí..takže tak :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, no jasně, o nic nejde, jen jak to na mě příjde, tak se nad sebou zamyslím, jak jsem to "dopadla" :grinning:

Jinak Denča nosí čepice doma, nějakou najde a šoupne si ji na hlavu a strašně se tomu chlame, ale venku nechce žádnou, už jsem z toho zoufalá. Furt si to sundává, vzteká se...
8. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,Sebík je nádhernej,už se těším až ho zas uvidíme :slight_smile:
Já se už moc se sevobodnýma kamarádkama nevídám,jen s jendou pravidelně a ta se nják modelkovsky neolíká,má taky njáký kilčo navíc,takže taky radši pohodlí :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska veliká účast :grinning: ,Ladušce vše nej k narozkám a hlavně konečně už malou v náruči :wink:
8. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že je tu dneska plno :slight_smile: :wink:
těším se, až budu gratulovat k Betynce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek