• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
:dizzy_face: Naposledy nás tu bylo tolik, když jsme rodily :wink: :grinning:
8. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este furt nic???? Laduska, moje zlaticko, vsetko naj k narodkam!!!!NO snad to uz dnes bude, holky!!!!

LEni, som ti akurat vcra chcela povedat, ked som si pozerala tvoje fotky, ze si fakt opeknela, ako si pochudla. :wink:
8. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a MAta - no Rebeka je uzasna, vazne krasne divcatko a vidim, ze aj u vas fici vrstvene oblecenie - suknicky na gate. :wink:
8. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky.. která používáte Bübchen?
Asi tento, nebo další víkend pojedeme do Německa na koupačku a nakoupit, tak pokud byste chtěly, dovezu vám nějakou kosmetiku, mají to o dost levnější, než tady.. Třeba dětský sprchový gely něco kolem 45 kč. :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukněte k této paní ..
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&album=120690

Tohle můžu (pokusím se sehnat) s tím, že to bude ještě levnější ( v průměru asi o 20 - 30 kč, záleží na ceně..) ..prostě kurz eura v hodnotě, kolik to stálo. Nic navíc... :wink: Dodám i účtenky..
8. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, som vam tam aspon 4 fotky pridala, nech viete, ako Vika vypada. :slight_smile:))
8. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla - no my pouzivame z bubchcenu sprchove gely a aj to tekute mydlo.
8. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci,.. překrásná :dizzy_face: a řekla bych, že je podobná hodně Tobě.. :wink:
lenci, tak to omrkni.. ráda Ti něco vezmu .. když už tam jedu.. i já si udělám zásoby :D :wink:
Lenci, Viki je krásná slečna. A jak je už veliká, hodně vyrostla. A kolik má vlasů, myslím, že jsi před tím psala,že vlasy nikde :confused:
8. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuju :slight_smile: jinka Viki překrásná :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenci |Viki je kočka po mamce..ale i táta je tam vidět.-) a vyrostla dost.-)

Obli ja mela ten winter krem..a super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem se tim mazala i já a mohla sem se te vune "užrat"a navic plet po nem super.-))
8. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul, jojo... my taky máme :grinning: My měli sebamed.. do roka a pak jsme přešli na Bübchen.. :dizzy_face:
Pro holčičky krásně voní ta sada s tou holčičkou (vílou) ...
8. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som spat ... Lada furt nic? Dufam, ze Betynka je uz na svete, len nema energiu nam o tom dat vediet ...
Lenci, Viki je zlatulinka, ale mne sa zda, ze je viac po tatinkovi :slight_smile:
My nepouzivame takmer ziadnu kozmetiku, akurat sampon z DM tak raz za dva tyzdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Krem mame nejaky Vitella, z lekarny, odkedy mal tie ekzemove vyrazky, a dobre ...
8. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
obli - ok, tak ja si potom objednam. Takze potom ti poviem.
JO a Vika podobna mne??? Ojojoj, to by som ani nepovedala. To je cely DAvid, aspon to kazdy tvrdi.
8. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: A kde tam vidite tie vlasy u Vikiny?TA tam ma len take paperie, co sa ledva da dat do gumicky. :grinning:
8. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci.. Oki
8. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

koukám,že pořád nic,tak snad už to má Lada za sebou a odpočívá. Jinak gratulka k jejím dnešním narozeninám. :wink:

Mrkla jsem na nově přidané fotečky a super,dětičky jsou kouzelné. :wink: :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi je to divný,ale pomalu začínám mít o Ladu strach :confused: :confused:
Tak my používáme buď Nivea nebo Johns -naštěstí alrgický nejsme,občas koupím i hipp nebo babylove :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - nestras, ze by sa nieco zle s Ladou dialo. :frowning2: Holky, dnes sa to istotne narodi....lebo uz to je fakt dlho, co jej odtiekla voda.
8. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já strašit nechci,jen prostě mám tak nják strach no :sweat_smile: ,ono je taky klidně možný,že šla malá císařem a Lada nemá u sebe telefon ,protože snad po císaři se dává na jipku nebo tak nják ne?
8. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky třeba jen nemá sílu a náladu psát sms. Může být hodně vyčerpána. Já po porodu byla ráda že žiju a na nějaký sms jsem neměla ani pomyšlení.
8. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus,jj to je pravda,třeba je opravdu jen vyčerpaná,ono přeci jen to je už dost dlouho že. Já teda měla štěstí,že sem volala a smskovala ještě z porodního sálu :sweat_smile: je fakt,že mi hodně pomohla ta pauza toho epi,jinak bych byla taky pěkně zničená
8. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda taky nakonec psala a volala ještě z porodního sálu ale jen to nejnutnější-rodina a tak. A vím,že vám(Kat) jsem psala az večer na pokoji. I když vás mám moc rada,tak prostě nebyla síla.
8. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někomu jsem psala dokonce az během dalších dvou dnů. A chodilo mi šíleně moc sms a hovorů a ani jsem je neměla sílu číst a zvedat telefon. Spoustu sms jsem četla az po týdnu pak doma. Píšu to proto,že Laduška může být taky tak vyřízena nebo ještě víc.
8. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus,jj máš pravdu to je klidně možný,kor jestly ty bolesti nepřšely :frowning2:
8. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastně kecám... Vám jsem po Kat v rámci posílání hromadných mms taky jednu poslala :slight_smile: Ale na nějaké podrobnější psaní síla hned opravdu nebyla.
8. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele já mám velice dobrou kamarádku která se vdala do španělska ale rodila tady v praze. A s tou jsem pár dnů před porodem mluvila telefonem a ujišťovala mě,že jakmile se malá narodí,tak hned napíše sms.Pak snad čtrnáct dnů nic a fakt jsem se o ní děsně bála protože už měla dva týdny po termínu.No a pak teprve za pár týdnů přišel mail,že mimi je dávno na světě a vše ok. Proč nenapsala dřív,nevím
8. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala jsem asi v 15 h .. zatím žádná odezva :fearful: :pensive:

Jinak v albu .. náš model.. asi 2 h staré fotky :grinning:
8. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem se zrovna dozvěděla, že se dá po odtoku plodovky čekat až 72hod na normoš porod, takže to má Lada možná "trochu" dlouhý, ale možná už to má za sebou, jen nemá sílu psát
Každopádně doufám, že je všechno v pohodě
kat - dík za pochvalu fotky, 2 roky stará z Mexika
Emču musím zaktualizovat, u nás je přes fotky mm, stahuje skladuje na externím disku, takže já než si k tomu sednu. mi to déle trvá, ale určitě brzy nějaký přidám

zkoukla jsem vaše děti a jsou všechny moc roztomilé
8. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek