• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Obla, Ty brďo, to je model :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A tolik fotek najednou, to já si můžu nechat zdát, bo ta moje cácorka je jak vystřelená :grinning:
Lenci, jj, vrstvím, vrstvím, bo vypadá to dobre a je to i praktické- jediný sposob v tomto počasí vytiahnut suknu
8. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, fakt model :grinning:

Lenci, já jsem sice taky byla dřív názoru, že je Vika celý David, ale na té šesté fotce, s těma balónkama, tak tam vypadá úplně jako ty :wink:
8. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mati, on je pozér, až ouvej :grinning:

Kat, .. po tatínkovi :grinning:
8. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, hele, ale to je fakt. Tvůj chlap na té společné fotce, co tam máte taky vypadá jak model :wink:
8. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, oni oba dva milují foťáky, kamery .. a rádi stojí modelem na cokoli .. :grinning: Jen já raději zdrhám.. :grinning:
8. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak děkujeme :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
...já mám zas problém, že nemám žádné fotky s Rebekou :grinning: Ty co mám jsou autofota- a to je vse... Za 19 měsíců nenapadlo nikoho odfotit mě s moji vlastni dcerou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mati, máme stejný problém .. :grinning:
8. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj koukám co se tady děje :fearful: :fearful: :fearful: :dizzy_face:

tak Lada nám rodíííí jupíí bude miminko

já si v sobotu chovala 2.denní miminko a nemužu uvěřit že mareček byl taky takovej to fakt není možný

elii krááásný fotečky jdu taky něco přidat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, teda, to je ale fesak :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Baby, co mate baby, uz teraz sa mozete bat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeničko.. Děkujeme .. :dizzy_face: Myslím, že náš termín se prostě vyvedl :dizzy_face:

Haňulí.. Mareček je úžasnej rošťák.. :dizzy_face: Strašně roztomilej .. :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla - to je teda fakt model.
To nasa Vikina zapozuje fakt len ked sa jej chce. Ale niekedy naladu ma. Jej poviem, nech sa postavi tam a tam a nech sa usmeje, tak posluchne. Ale taku naladu ma fakt vynimocne. :grinning:
8. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenči .. Ako Vikinka :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zeny, nebudme skromne, zhrniem to takto - krasne maminy a tatinovia, krasne deti, co sa da robit :grinning: :grinning: :grinning:
Ja dnes asi zase budem dlho zaspavat. Laduska, myslime na teba, hlavne nech je vsetko v poriadku. Dobru noc a Eli, dufam, ze rano budu nejake spravy ....
8. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt nic:((( ach jo
9. čer 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,zacinam se taky docela bat, ale snad to je ,ze se jim treba jen vybil mobil nebo neco....
9. čer 2009 ve 03:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, nic jo??? :frowning2:

Já věřím tomu, že je Bětuška dááávno na světě, ale Laduška je po těch třech dnech vyčerpaná a nemá sílu psát :pensive:
9. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak nakukuju a koukám,žádné nové zprávy :frowning2: talky myslím,že je Laduška jen totálně hotová ,což se není čemu divit a ,že Betynka už je na světě.
My za chvilku frčíme k zubaři na 18 měsíční prohlídku a já s kamenem - to zas bude keců,jakto,že malé dávám dudlík,že nepoužívám mezizubní kartáček(nepoužívám protože mi furt krvácely dásně a docela dost) jak je možný,že se mi tak tvoří zubní kámen-jak to mám asi jako vědět? :rolling_eyes:
9. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, tak přejeme hodně štěstí. Co to máš za zubaře, že tě tak buzeruje??? :angry:
9. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
urcite su obe ok. Laduska nas len tak natahuje ... :wink:
9. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, snž??? Už? :wink: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,díky, jako já se tam nebojím kvůli bolesti.na odstraňování kaene sem zvyklá ,mám ho pořád což je můj největší problém,protože mi strhává dásně dolu,na druhou stranu mi chrání zuby takže je mám fakt parádní bez plomb a kazů
Zdeni asi jo :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.. tak nic furt nevím.. zkoušela jsem včera večer i volat, odmítnuto a nic .. :pensive:
Už začínám mít strach ..
9. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul :dizzy_face:
9. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli :confounded: Chjo...
9. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, je to moc dlouho.. a Laduš slíbila, že hned, jak se narodí, dá vědět .. hned beru klidně i do 24 hodin .. ale tohle už je nějaké divné :pensive: Snad je to jen vyčerpáním.. nebo nemožností mluvit .. nebo .. nebo nevim !!!! Hlavně ať jsou obě v pořádku :pensive:
9. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
tak žádná zpráva, zatím :(
snad se Lada ozve, třeba má telefon u sebe někdo jiný, protože je na JIP a tak hovory odmítá

my jedeme dneska do Zoo, snad nezmokneme, odpo hned nakouknu

hezký den, v rámci možností
9. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, to s tím, že má telefon někdo jiný mě taky napadlo, že je třeba po císaři na JIPce :pensive:
9. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko....
snad bude dneska konečně štastná zpráva...kež by :frowning2:

u nás je nádherně...včera jsme přerovnávali drevo z jednoho koutu k druhymu drevu at uz muzeme udelat peknej kout ..zasadit stromy a udelat domecek pro Lilču :dizzy_face: :dizzy_face:

užijte si každa svuj krasnej den.-)
9. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevim, holky.. já byla na ARO a telefon mi dali hned.. :confused:
9. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek