• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat,tak to je mi tě líto,já si fakt nemohla stěžovat,ale třeba sestřence to šití pak prasklo,takže se šilo znova a to rodila ve stejný porodnici,takže napřed se jí narodila přiškrcená holčička kterou musely oživovat a pak ještě ruplo šití :frowning2:
9. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Právě se narodila Alžbětka Lašková
Váží 2770g a měří 48 cm
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

OBĚMA HOLKÁM HODNĚ ZDRAVÍČKA !!!!
9. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, tak to mooooc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať se Bětušce na světě líbí a hlavně ať je zdravá :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
HUrá,obrovská grtulace Betynce ,krásný míry a určitě krásná holčička :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: HURÁ HURÁ HURÁÁÁÁÁ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: GRATULUJEME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gratuluji moc oběa holkám, že to zvládly :wink:
Snažilkám přeji hodně štěstí.Já tedy raději začnu až po létě, pokavad bude s kým :grinning:

Dnes jse byli u doktorky a Veruš má alergickou reakci.Vždycky se mi zdá, že se jí to udělá po vanilkovém mléce a ani ho moc nechce, jsem ho jednou koupila omylem a podruhé nám přišel poštou vzorek.Ale je mi divné, že si myslím, že po vanilkových bobících apod se jí to nedělá.Koukala jsem, že Hami mléko, co ted máme taky není vanilkové, ale má jen vanilkové aroma.Myslíte, že by to mohlo být po tom aroma?Páč jednou to byl Sunar a ted Hami
9. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak nakukuju právě včas
velká gratulace Ladě k hočičce, míry modelky, hlavně, že jsou obě v pořádku :grinning:
9. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeeer,konecne,to si teda Lada uzila, gratulujeme moc moc moc!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

eli,jak to vis,lada konecne napsala nebo zavolala???
9. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupíííííííí tak už je to tady :slight_smile: Oběma kráskám moc gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huraaa, tesime sa s Ladou a s vami vsetkymi, ze Betynka je na svete a ma krasne miery. Uz sa tesim na fotky, urcite dalsia modelka. No pri najhorsom sa Seb a Ondrasek pobiju :grinning: :grinning: :grinning:

Domi, co mate v plane buduci tyzden? ze by sme skocili za Barou?
9. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji Ladě a celé její rodině k Alzbetce. Přeji hlavně zdraví. Má krásné míry nato,že je narozena dříve. Ještě jednou gratuluji!!!
9. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuuuuuuuuuuupííííííííííííííííí konečně!!! a ja tu nejsem :cry: :cry: :cry:
MOOOCCC velka gratulace krásné Alžbětce..at jsou holky zdravé!!!!!!!!!!!!!!!
a těšime se na fotoooooooooooooo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hura, hura, hura!!!!! Laduska porodila!!!!! A klasicky, ci cisar? V kazdom pripade moc gratulujeme.

No a este k Vikinke - dnes som bola po vysledky u DR, takze hura, ziadna spalova angina sa nekona. Floru v hrdle ma cistu. TAkze to bolo obycajne nejake nachladnutie. A ani teplotu uz nemala za cely ten den. Akurat od nedele je sama vyrazka - zase po niekolkych mesiacoch cistej pokozky. V nedelu sme totiz boli na oslave Davidovej babicky a zase tam bola tchyna. :unamused: No a ako sa zase VIka pochytala veci, ktore chytala ona, tak ZASE to iste, holky. Zase je vysypana. No nic, preliecime to. A este som DAvidovi hovorila, ze VIka tam nemozel, lebo sa nam moze vysypat, nakoko je terza oslabena imunitne, kedze je chora. A on nie, ze nech sa nebojim. Hm... Mala som pravdu.

JO a dnes som bola u gynekologa, pretoze minule mi nasiel cystu a bola treba kontrola. Cysta ok, ale mam opakovane mykozy. Stale za sebou... Tak mi vzal ster a holky, si predstavte , som o tom este nepocula, ale bude mi vyrobena nazaklade toho streru vakcina, ktora ma zbavi tych kvasiniek. Este mi dal x liekov. No mam co robit. :grinning:
9. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A chceme foto Alzbetky!!!!!!! :grinning:
9. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,konečně. Veliká gratulace. :wink:
9. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sláva, gratulujem moc, těšíme se na fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to je ohromné :slight_smile: ....já už se taky těším :slight_smile: ..až někdy, brzo doufám :unamused:
9. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace, Ladušce :dizzy_face: :wink:
9. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, nic nemám kromě úterka a čtvrtka
9. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Čáááááááááááááu..

Jsem jak sojka práskačka :dizzy_face:

Teď jsem telefonovala s Laduš..

Chudinka, si to vytrpěla.. dávali jí tabletky na podporu kontrakcí, jelikož se neotvírala a pak zase tlumili.. no Laduška, hotová, vyčerpaná, psychicky už vyždímaná.. no a v noci dostala tabletu, aby se alespoň vyspala.. áno už se chystali na spinál a s.c., ale pak přišli s tím, že ne, že to tedy zkusí normálně. Tak hopsali s Honzíkem na míči.. a před polednem se to rozjelo pak si lehla na stůl a po třech zatlačení byla maličká venku ! A Laduška si toho prý ani nevšimla :grinning: Teď už je na pokoji šestinedělí, už byla i ve sprše. Betynka je v inkubátoru, ale když vše bude ok, už zítra jí dostane k sobě :dizzy_face:

Mám i fotku !!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, že jste zvědavé.. hned stáhnu z mobilu :dizzy_face:

JE NÁÁÁÁDHERNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :dizzy_face: A OBĚ V POŘÁDKU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tamtada dááááááááááááááááááá... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

:dizzy_face: Čubrníte, co..? :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej...ta je krasna!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, ty si lepsia ako Makepeacova ... teda neviem, ci si pamatas, alebo to slo mimo tvoj rocnik ... :grinning: :grinning: :grinning:
Betynka je najkrajsia na svete. Ladus, si super hviezda!!!!!!
9. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádhernáaaaaá
9. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli je super špionka:slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádherná, nádhernááá, nádhernááááá áááá áááá :dizzy_face:
Šikulky obě dvě :dizzy_face:

Zdenička, .. tssss.. si náhodou pamatuju .. aj Colomba, Boney a Clyde, CI5 .. dokonce i nemocnici na kraji města, my školou povinní a dva muže v chalupě..

Taky chci zapadat mezi oldies.. a musím mít přehled.. :grinning:

Zus, superšpionky znám taky :grinning: Dávají je na Jetixu a miluje je moje neteř :grinning:

Já mám takovou radost .. :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, ta je kráááásnáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já chci taky :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - jeeej, Dampsey (ci ako sa to pisalo) a Makepeaceova, to si pamatam aj ja!!!!!!!
9. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádhernáááá panenka :dizzy_face: :dizzy_face: taky bych brala ještě jednu :slight_smile:
9. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, je tu ešte niekto.......... som nervózna, neviem čo mám robiť .... od poobedia necítim pohyby a mám teraz večer tvrdé brucho... neviem či mám behnúť do nemocnice teraz alebo stačí ráno
9. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek