• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
danielo,radsi si zajed, radsi jet zbytecne,nez aby se neco stalo...
9. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Alžbětka je nádherná,snad jí dnes vyndají z inkubátoru a dají Ladušce. :wink:
10. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráánooo..vidim že krásnéééé...s malou nádhernou princeznou :slight_smile:))tak na to ja to trvalo dlouho to bylo nakonec hej rup co :slight_smile:))) no hlavne ze jsou OK ..a taky uz se tesim..
a doufam že se tu pozmenuje par profilu...na snž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,
tak včera přes den nespala vůbec, večer šla spát v 19.45, párkrát se vzbudila, půl hodiny byla vzhůru a ranní ptáče dál doskáče - v 4.50 :rolling_eyes: :angry:

fotečka je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já tam snž nedávám (i když už pěkných pár měsíců...no nic :pensive: ), pak tam rovnou fouknu tt :wink:
10. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Hanel, s tím budíčkem asi vede Denča, vstávala 4.20 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mě to zabije :zipper_mouth: :rolling_eyes:

Já si tam dám snž asi tak za dva měsíce, uvidíme.
10. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak sem zpátky s gastronomie,tvrtaly se mi tam půl hodiny,protože mám žaludek jako přesípací hodiny a oni se nemohly dostat do toho dolejšku :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže výsledek,buď mám kílu na bránici,nebo zý toho hbnutí sem si v podstatě udělala žaludeční bandáž :confounded: :cry: za dva týdnu jdu na rengen
10. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz :(( no snad to kíla nebude a bandáž..tu bych potřebovala :confounded: :confounded: :confounded:

no ja se taky jeste nesnazim že....ale libi se mi to..že jako už brzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz to je mi líto,snad to nebude ta kýla.
10. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno..

Tak my vstávali před necelou hodinou.. a to jsem ho vzbudila já, tím, že jsem zapla pressovač, který hučí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele, má někdo zkušenost s odlučováním nehtu..? :confused:

Mladej si skřípl předtím paleček do dveří, a teď, když se mu to zahojilo, má to těsně nad lůžkem (půlměsícem) jakoby zlomený a ten nehet se mu tam odchlipuje a jakoby drolí a jde vidět, že do určité části má i vzduchovou bublinu... jakože se asi odlučuje sám..? :confused: :astonished: A myslím, že to lůžko pod tím už jenový nehet.. a pod tím starým má asi jen kůžičku .. :confused:

K doktoru s tím nejdu, vím, že by mu to strhli.. a to jako ani omylem.
Tak mu to mažu propolisem.. a čekám.. :pensive: Jako nebolí ho to, ani si toho nevšimnete, ale když si to prohlídnete, tak je to tfuj.. :cry:
10. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla chudáček,tohle se stalo malému taky,byli jsme s tím u dr.,ta to strhávat nechtěla,napsala nám nějakou mastičku a obvázala to,museli jsme mazat a kdyby se to do týdne nezlepšilo,tak říkala,že to strhne,naštěstí to nebylo třeba,ale je to už pár let,nevím,co to bylo za mastičku. Snad se vám to taky brzo zahojí. :wink:
10. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomi .. :pensive: Děkuji. Já k Dr. nejdu.. tady na chirurgii by mu to strhli .. :rolling_eyes: a jsem známá.. tak nechci, aby měli kecy, že jsem histerka.. ale prostě strhávat ne..Matlám mu na to propolis a uvidíme, no.. vypadá to, že se to postupně odloučí samo.. :confused:
10. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli bouzel neznam :( snad to bude OK a odroste to v pohode
10. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla mě tenkrát ani nenapadlo,že by mu to mohli strhnout,taky bych nešla,jenže já jsem hysterka,co se týká dětí,tak jsem tam letěla bez přemýšlení,naštěstí tomu dr. dala čas,protože jinak teda nevím.
10. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul .. :pensive: Snad jo.. je to blbost, já vím, ale nechci, aby ho to bolelo.. :cry:

Lucí .. No tak já nechci, aby si mysleli, že jsem histerka, že mu to nechci nechat strhnout.. ne to, že tam s tím jdu :grinning:
10. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli já to pochopila. :wink: Já tam právě letěla,protože hysterka jsem a ani mi nedošlo,že by mu to mohli strhnout,kdyby mě to napadlo,tak mě tam taky nikdo nedostane. :wink:
10. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obli a neva,když ti budu říkat Eli? Se mi OBLA nelíbí a ani mi na Tebe nesedí.
10. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci .. no tak, .. :grinning: Vůbec mi to vadit nebude.. jsem sice již na pohled obláááá.. ale nemusí se mi tak říkat :grinning:
10. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
OBLINO CHCIPLINO nestvi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli ale no tak,Ti to sluší. :wink: Jsem koukala na fotky. :wink:
10. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul :astonished: :astonished: Ty můůůůůro jedna :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
dnes mam lemří náladu..slunko je schované..nevim co delat..ooo jak ja bych sla utácet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počasí je vážně nanic,ale já už teda "zábavu" mám vymyšlenou,odpo budu vařit na zítra.Dopo máme očkování a nevím,jak bych to stíhala,tak musím vařit dnes.
10. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomy teda to mas zabavu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja uvarila veceri a nechala maso pro lilcu na dnesek..ovsem nedala sem to do lednicky..takze je bez jidla..koupim sklinku..jedem pryc:/
10. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes máme krupičkovou polévku a rizoto,to malá miluje. :wink:
10. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oslovujte mě prosím MADAM, popř. MyLady :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No.. tak jsem dítě nakrmila.. resp. se nakrmilo samo rukama :confused: .. teď chvíli muí psa a pak jde spát.. já jdu házet pračky a vytřít ..

Počasí.. oblačnou, vítr.. na ho.. uvidíme.. alespoň půjdeme na procházku se psem.
10. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilca se cpe jablkem ...-)) a ja ze sebe musim udelat tu madam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zbalit psi a dite a jedem knasim ..potrebujem vyridit neco v bance chjo:/
10. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli :grinning: .U nás je oblačno a fouká vítr,no aspoň že neprší. Jestli nezačne,tak mě taky čeká procházka s madam,jenže to je spíš za trest. :unamused: Vzteklina jedna. To bych radši až do večera vařila.
10. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli - no ja mam skusenost stym nechtom taku, ze ja som prioste odstrihla ten nechcet aj s celou tou bublinou - aj tak mi to na lozku nedrzalo, nechcet mat taky divny tvar - maly a este s priehlbinkou, ale ono to pomohlo, nenamahal sa vela a nakoniec mi sam pekne vyrastol.
10. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky, viete co by som potrebopvala? DVD - cka Pu v anglictine. Kde sa to da zohnat? Ci to treba az niekde z Aaaaameriky objednavat? Vika to furt dookola diva, tak aspon nech pocuva tu anglictinu.
10. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no dnes to tu zase fici...
Eli Madam Makepeacova - to sa mi paci :wink:
Seb dnes rano vstaval o 5, ja uz nechcem vstavat tak skoro!!!! Ale zase popoledne spal 2 hodinky, teraz dojedol obed a ideme vonku. Do Stromovky dali taku velku ohradenu trampolinu a tak konecne miesto miesto, kde si mozem v klude posediet pri kave a vobec, ale vobec sa nestarat o Sebuarda.
a snazilku si tiez nedavam, aj ked tento tyzdne sme oficialne zahajili snazilkovanie :wink:. Aby som sa necitila pod natlakom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek