• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Dneska je Ondís zlatej ! ! ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda, je fakt, že po obědě byla chvíli (2h) domluva kvůli spaní .. pořád vylejzal a dělal cokoli jiného, než ležel.. ale nakonec usnul. Vzbudil se do růžova. :dizzy_face: Pomáhal mi utírat prach, vyndaval prádlo z pračky, podával mi kolíky.. a u toho jsme si říkali básničky, zpívali.. Prostě dnes idylka.
Teď jsou kluci na procházce se psem.. a já jdu vařit na zítra a pak mě čeká už jen relax :slight_smile:
10. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.. hodím do alba fotky botek.. se mi líbí.. ale jsou asi holčičí, co..? :cry:
Koukněte..
10. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keliško, vidím to na super unisex kousek, taky jsem na ně koukala, ale u nás teď vedou conversy
10. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsou moc hezké :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, no mě příjdou víc holčičí než klučičí :confounded:

A co Laduška? Nepsala?
10. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli - ja by som v tych botach problem nevidela. su viacfarebne, takze v pohode by som ich obula aj chlapcovi. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Eli ty se botiček nevzdáš viď :grinning:

Teda tady je dneska hnusně,od brzkého rána zataženo,prší a nevypadá to,že by se to mělo zlepšit :angry:

Holky nemáte náhodou doma někdo DVD Doba ledová 1 a Madagascar 2?
11. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame Monsters Inc, Happy Feet ... Seb je totalne zblazneny do Monsters ...
11. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Pek Dobu ledovou máme 1 i 2,Madagaskar 2 taky,ale ten je jen anglicky,nešel stáhnout v češtině.
11. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli botičky nádherné,ale taky mi přijdou víc holčičí.
11. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, se tam snad někdy vypravím s vámi na tu trampolínu.Psala jsem Ti to už, že příští týden můžu, enom né úterky a čtvrtky
11. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, holt nic :D :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska zase jedu .. vařím, žehlím, do toho peču bublaninu a prohlížíme si v knížce "peseky" :grinning:
Venku hnusně, takže ven zase nic.. :confounded:
11. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na zasmiatie - sa mi to pacilo......
http://www.youtube.com/watch?v=YLiZj8AiMNM&feature=related

JO a nemate niekto teda Pua v anglictine?????
11. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a trampoliny su super. Ja mam ale vzdy strach, aby tamnebolo vela deti a hlavne velkych, lebo to mam pocit, ze tam Viku udupu. :slight_smile:))) Vacsinou doobeda chodime na trampoliny, ked tam nikoho niet. A ked sme v Martine, pochopitelne.
11. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak leni, Pu v anglictine si muzes objednat prese me :slight_smile:
11. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no my sme dneska kvalitne zmokli, do nitky. Prave cez ten lijak sme boli vonku, v prirode :grinning: :grinning: :grinning:. Seb sa napchaval tresnami, zjedol zopar pecek ... myslite, ze je to ok? mali by vyjst druhou stranou von, nie?
Teraz sme sa vratili z mesta, Seb ma nove bryle, so slnecnou clonou, no vyzera jak John Lennon, hodim fotku, ked budem mat :slight_smile:
Ad trampolina ... zrovna vcera tam bol jeden taky macek, no asi 7 rocny, a dost velky (ak nechcem povedat tlusty) chlapec, ktory Sebosa normalne potkynal alebo skakal tak silno, ze Sebika tam vyhadzovalo riadne do vysky ... Aj ked som najprv nechcela velmi zakrocit, nakoniec som musela :angry: :angry: :angry: Urcite lepsie, ked su aspon deti rovnakeho veku ...
11. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
KIka - vidis, jasne, ved cez teba mozem... Skusim este nieco stiahnut z netu a mozno ta potom poprosim.Ozvem sa.
11. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni - trampolina - presne o tom hovorim.....
11. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak som hodila par novych fotiek ....
11. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte .-)
Denis jeee tak třešnove foto jsou dokonale a bryle..fakt celej Lenon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsme nechali dite u nasich a jeli sluzebnim farem dom...heh aspon jednou jak lidi...nase auto je sileny..kdyz ho uklidim tak stejne za tyden vypada stejne.. :cry: :cry: :cry:
11. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
deni fotky pěkný
mici - my máme to auto taky šílený, musím ho už opravdu uklidit, všude drobky

jinak já dneska byla ráno na policajtech, vyplázla 1000kč pokutu za překročenou rychlost, měli mně pěkně vyfocenou , jela jsem vytočená od babičky, tak mně to ještě kromě dvou bezesných nocí předtím připravilo o prachy, no nic
pak jsme byly s Emou v práci na chvilku a pak jsme ještě stihly vyřídit v Ikee jeden dárkový kupon, daly jsme oběd a já si tam kupodivu koupila jen jednu uzkou vázu na bambus, světe div se :slight_smile:
no a odpo jsem všechno dožehlila, zítra uklídím a jinak mám klid, mm jede z pátka na sobotu na pařbu, tak tu budeme samy
11. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nase auto je tiez ako po vybuchu bomby. Vsade kusy papierov, omrviniek, hracky, roztrhane letaciky....
11. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko ...
12. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Tu je hnusně, teda sice neprší, ale je zataženo. Včera bylo tak krásně, vedro, Denča se koupala v bazénku, lítala po zahradě nahatá... A dneska kosa a toto :confounded:

Musím se donutit zajít pro ty těhu vitamíny. Má se to jíst aspoň tři měsíce před otěhotněním, tak to mám nejvyšší čas. :confounded:

Co ta Laduška? Nic nového? Jak se asi holky mají :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tady je mega hnusně, už se rozpršelo a vypadá to na dlouho :frowning2:
no my musíme uklidit, tak to vidím na pohádky a písničky jako kulisu :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem za to nejvyšší čas hodila omylem blbého smajla :pensive:
12. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat dá se to brát tak jako že ty vitamíny nejsou dobrý na chuť :grinning:
12. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jestli není na ty vitamíny pomalu pozdě :zipper_mouth: páč předevčírem jsme nějak zapoměli, že se blíží ovulace :sweat_smile: Ale zase, než jsem otěhotněla s Denčou, tak to trvalo rok, takže nepočítám, že teď by to vyšlo takhle "po haluzi" :grinning:

Ale přemýšlela jsem, jaké to je mít dvě děti, ať už je to druhé narozené nebo ještě ne. Jak se rozdělí ta láska, abych ani jedno neochudila, aby Deniska, jak se říká, "nespadla z lopatky"... :grinning: Co holky těhule? :wink: Jak jste to v sobě srovnaly? Nebo to příjde samo?
12. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to jako těhotné ještě nějak nedochází, to dělení lásky.... zatím se na mimo těším, ale spíš řeším, jak to zvládnu, jak nastavím nějaký režim, který už teď máme a bude všechno jinak.... :grinning: :grinning: :grinning:
ale to asi přijde samo, až se narodí
12. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek