• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
nicmene, to ockovani nezarucuje, ze je nechytnou... jen mivaji lehci prubeh... ja bych se na to byt Vami vykaslala... co mam rikat ja? ted uz muzu jen doufat
24. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojky vidím,že řešitě neštovice Kat já je taky nedám marečkovi a měla jsem je a na podzim chci těhu :grinning:

kámoška ted čeklaa mimčo a obě její děti měli nesštovice a nikdo se tím nezabýval taky nad tím mavli rukou DR.

tak bych to zase tak nehrotila a nedával ybch je marečkovi uvidím co ve školce adt.. přece jenom je to živá vakcína brrr až má z toho hruzu a taky máme jít po 15.měsici tak uvidíme prý nám přijde pozvánka
24. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme na Trivivac v březnu, mám v polovině zavolat a domluvíme se konkrétně :confounded:
24. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, no já jsem zvědavá jak to s tím mým otěhotňováním bude... Kdo ví, jak dlouho nám to zase bude trvat :frowning2:
24. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem byla posilovat ufff
jinak mala noc absolutni hruza, strasne ječela, to jsem jeste nezazila, ale aspon uz bez teplot, takze jsme od 11 - 2 proste byli venku a hrali si, mela vbornou naladu...pak byla vzhuru ve 3, 5, 6, 7 a vstavala v 8:15, ale to uz se aspon nechala uklidnit hned. No akze moje teorie zklamala, ale zase mozna to je tim, jak mela ty horecky, al ezadna ryma, ani kasel, myslite, ze od stolicek (leda uz 5 - páč jinak vsechny mame) muzou byt horeck y39,5?
25. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram tak to u nás trvá už tyden :pensive: :pensive: a u nás to je určo od zubu já už to pozoruju od 9.měsice že vždycky týden v měsici se budí nic ho neuklidní jen mlíko napíná se prdí a pak si kouše jazyk ted to probíhá i u nás po tydnu 2.dny prujem dneksa začal prujmovat a zase se noci zlepší na cca 3 tydny pak asi znova fakt to mám vypozorovanyý že je to každy měsic stejný když to bylo poprvé byla jsem v šoku co to jako znamená od 3 měsicu spá celou noc a najednou se budil jak hodinky o pulnoci opak ve 3 ve 4 tak ted už vím co to je
myslím že i u vás to jsou zubiska :wink:
25. led 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
i u nas je teraz des bes v noci, budime sa o polnoci, 2,4, 6 ... asi u vsetkych rovnako :unamused: :unamused: :unamused:
snad to nebude trvat dlho ...
25. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem taky komplet marod :confounded: Mám rýmu jak blázen, bolí mě v krku, hlava... :rolling_eyes:

Včera jsme někde venku píchli kolo na kočárku, co se s tím dělá? nějak se to lepí nebo mám shánět duši?
25. led 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ja bohuzel nevim, jeste jsem nepichla.
Ale asi se to vymeni.

Jinak my jsme zatim komplet zdravi, ale ted me cekaji 3 dny skoly, MHD atd., takze bez sanci, si myslim, chripka me dostane :frowning2:
25. led 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pichali uz nekolikrat, musis koupit dusi, nafouknout vymenit, jako u kola.

Ladi, tak se zkus držet, :frowning2:
25. led 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

lada,pridej foto briska :slight_smile:

pohlavi si rict nechame. na uzv nevim,kdy jdu,on mi dela kazdou kontorlu,ale jen malej,nevim,kdy bude velkej....
vy si nechate rict?
25. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam za sebou par prvotridnich zduchancu v brise :slight_smile: jupiii
nechame si rict, uz se tesim na konec unora na uzv
25. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, gratuluju, odhaduju to na holčičku a Kristy na kluka! tak kdo sází ještě? Davam do placu šáňo na oslavu :grinning:
25. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak super, gratulka. Ked je taky akcny, tak ja teda tipujem na kluka. Sa vsadim s Xenou :wink:
25. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, taky gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teda já se tááák těšííím až to taky zase "poprvé" zažiju :dizzy_face: snad někdy, jednou :dizzy_face: aspoň... Nebo ještě dvakrát :sweat_smile: :dizzy_face:
25. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc. Ja mam stejny tip jako Bram. Ja holcicku, Kristy kluka :wink:
Davidek se takhle znatelne mrskal az v 19.tt., na svatbe.
25. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Kristy? Jak se máš? Všechno ok? Abinka hodná, zdravá atd?
25. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak postel je hotová a spí se na ní jak v nebíčku,kdyby mě malá nevzbudila v půl 7 tak spím do teď .
Nemocných prcků je mi líto :frowning2: já mám strach jet na víkend k rodičům jelikož máma furt kašle a má rýmu,takže asi budem u babičky.
Ladi já tipuju taky holku a Kris proi zuajímavost ještě jednu holčičku aby nás dokázala rozesmát stejně jako malá Abi :slight_smile:
KOukám,že jsem tady mezi váma jediná co druhý mimi později :sweat_smile:
26. led 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.-)
Ty brdo nase tehule se za chvilku prehoupnou do druhe poloviny...to je mazec...ja tipuju holky oběma .-)))
At se ty vasi drobci i vy co nejdrive uzdravíte...my jsme v pohode ..i kdyz v Prostejove radi jakejsi bordel hnusnej:((ne obyc chripka..
Taky rařizujeme par dulezitych veci...tak jsme v jednom kole :/(

Leniz..ja chteli deti 3 roky od sebe...ale ted to vidim na tech 5 let:/(( nejak ten cas rychle utika a nestihame co bysme chteli...
26. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zkusime v srpnu, v cervenci mam ty 30tiny, tak oslavím a pak zkusíme... :wink: bráchu :wink:
26. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se k tipování a říkám: Lada i Kristy budou mít kluky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

mici - nebudeš někdy v Olmíku? nebo nepojedeš do nějakého MC? žebychom se sešly...a já ti konečně vrátila ten talíř :sweat_smile:

k tomu očkování - mi taky dr říkal, že půjdem na očkování v 15 měsících...nakonec jsme se rozhodli dát tu Tetru, snad je to dobré rozhodnutí :confused: :wink:

holky, neviděly jste náhodou ten nový film Výměna? Já jo...hrůza hrůz teda...nejhorší je, když je to podle skutečné událnosti a člověk si nemůže říct "je to jenom film" :pensive:
26. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanelko ve stredu chodime do MC Heřmánek od 9.00 .-)
ten fiml jsem nevidela ..a teda ani nevim jestli chci :frowning2:
A jak je u vas..manza nezlobi ,Julinka spinka a papa?.)
26. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...my bychom chtěli začít v dubnu...teda, musím mít ale váhu tak těch 58kg, to byla moje výchozí při těhu s Tomem...doberu poslední 1,5 platíčka HA a uvidíme,...teda, pokud se manža nerozmyslí.
26. led 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,citim se dobre, Abinka je dobra,poslusna, zdrava, obcas se vzteka,ale ktery dite ne,ze?
miminko jsem asi citila se hybat (ale jen jeden den,tak nevim,jestli to bylo ono), uz se nemuzu dokat kontroly pristi utery :slight_smile:

ja tipuju ladu na kluka a sebe taky :grinning:
26. led 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vidim, ze tipovanie sa nam krasne rozbieha ... Ladi, a nechcela by si doma 2 frajerov? Prvy sa tak vydaril, tak nech ma partaka, nie? Ja som vzdy chcela dvoch chlapcov, teraz by sa mi pacilo aj dievcatko :slight_smile: My zacneme tiez v aprili, teda ak moje vysledky so stitnou zlazou budu ok.
inac tie male vyrazky nahach ma Seb stale, dokonca sa mi zda, ze aj viac, uz je to tyzdne. Ma to najviac okolo kotnikov, taka mala krupicka ...
26. led 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja az budu mit naladu vecer, tak na to udelam tipovací tabulku!

jo a mama ma asi zanet slinivky, tak to je hruza, chudinka nemuze jist, je vyhublá, nechutenství... :cry:
26. led 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, bram, to bys byla hodna :slight_smile: zanet slinivky? chudak - to je hodne hnusny, ja to mela a lezla jsem doma po ctyrech, nemohla jsem se bolesti narovnat, pak jsem byla 4 dny v nemocnici

deni: brala bych dva chlapecky, hrozne se mi to libi, kdyz ma nekdo dva raubire :slight_smile: ale Honzovi a jeho rodine bych moc prala holcicku, u nich proste nejsou... byla by to i fajn jina zkusenost, s holcickou, ale je mi to jedno...
kazdopadne holcicku tipuju, ikdyz dnes jsem schytala zevnitr takovou ranu, ze nevim, nevim :wink:
26. led 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, dnes to nedám, po spinninu jsem umřela, ale nebojte, str. 16, mam to v hlavě, tak zatim ostatní tipujte :wink:
26. led 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědavá které z nás to tiply správně :wink:
Xeni mamči je mi líto :frowning2:
Deni krupičku :confused: :confused:
LAdi,no mě malá taky pořádně kopala,mezi náma hlavně v noci,ono se to asi poznat nedá,máma čekala 2x holku,při mě huť na sladký atd bez nevolností,ségra chuť na slaný a hořký,furt nevolnosti a sme obě holky :wink: :grinning: pak se v tom má člověk vyznat že :wink:
26. led 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamradka taky 2 holky a prubeh tehu uplne iny, ted ceka 3. a zase je to jinak :wink: tak uz bych jim prala kluka jako buka
27. led 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek