• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Tak sme spat od DR - boli sme na kontro,e a uz je Vika oficialne prehlasena za zdravu. Sme sa tam zase nacakali - furt tolko chorych decak..... Ale to je tiez tak, ked je 1 DR pre celu 1 velku dedinu. :unamused:
12. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ja tie vitaminy mam, akurat ich zabudam jest... si spomeniem tak raz, dvakrat do tyzdna :wink:
O deleni lasky som teda vobec nepremyslala, ja myslim, ze to tak v tebe nejako je zakodovane ...
Leni, tak super, ze ste zdravi. Ja sa tiez tesim, ze sme ok, snad nam to vydrzi. Klop Klop.
12. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach holky, miminka su krasne, ale nateraz som teda uplne vyliecena z tuzby mat dalsie... Vika davat fakt zabrat. :grinning:
12. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, taky jsem z ní poslední dobou k.o.
12. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to prave zacina vse dochazet. ze Abinka uz nebude nase jedina dcera,ze se bude muset delit o rodice a tak. prijde mi to tak jako lito...ale na druhou stranu vim,ze bude mit Belinku rada, ona ma hrozne rada deti...tak doufam,ze to bude dobry....
12. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

já mám sice mezi dětma větší věkový rozdíl,ale Erik malou zbožňuje,dokonce mu i vadí,když babička říká,že by si jí nechala,to pokaždé začne brečet,že je naše a že jí nedáme. Zato teda malá,to je děs,pořád ho mlátí a štípe a kouše,ona děsně žárlí.Jenže ona žárlí i když jen telefonuju. :unamused:
12. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, no právě takový pocit-jakože je mi trochu líto, že by se Denča musela dělit o rodiče, mě přepadl včera v vaně, když jsem tak uvažovala, jaké by to bylo mít zase břicho a pak další miminko.
12. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si zase říkám, že je dobře že tu bude někdo jiný a brzy si zvykne na sourozence a budou si spolu do roka hrát
i kvuli ostatním, u našich j Ema první vnouče a u mámy mm taky, jinak tchán už má od prvního syna, ale toho vidíme 2x do roka
spíš mně napadlo jak já budu schopná mít stejně ráda dvě děti, jak to ako funguje :grinning: , ale určitě je to dobře zařízené
12. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, jj, je to dobře, že si mimčo zvykne na sourozence a tak, to jo, ale mě včera právě zaskočil ten pocit, že je mi Denči líto a taky, jestli to budu umět rozdělit spravedlivě, jako tu lásku...ale to asi jo. Když jsem nikdy nenadržovala žádnému z našich zvířat :sweat_smile: , tak to určitě dokážu i u dětí :pensive: :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já řešim to, jak se Ema hlavně nesmí cítit odstrčená
probírali jsme s mm, že i do porodky pro mně pojedou spolu, že musí být u všeho a ne někde odvežená
že jí třeba nesmím pak často říkat ať počká, že mimi, no bude to vtipné
12. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čerstvé info :

Tak Laduška má malou u sebe, je prý zlatá. Davídek se na ní při prvním setkáním pořád usmíval, ale teď již při každé návštěvě jen ukáže prstíkem a maže pryč ( už si to asi uvědomuje) :slight_smile: Prý už si zvykl, že když odchází domů, maminka se sestřičkou tam zůstavají.
Hoza je z Bětušky "poprděnej" .. ˇ
Holkám se daří moc dobře, Bětuška krásně papá mlíčko.. dnes večer tak moc, až se z toho poblinkala :grinning: :dizzy_face:
Laduška má akorát na hýždích prý obrovitánskou bolestivou modřinu z nástřihu.

Jinak Vás moc pozdravují a zítra snad prý pošlou holky fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak Vám pak zase nahodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dobrou noc a užijte páteční večer :wink:
12. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeej, Laduska nasa. No to sme rady, ze sa jej dari. Uz sa tesime na fotky malej. :wink:
12. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk holky. Moj manzel prisiel s prevratnou myslienkou, ze nase dieta by uz mohlo spat vo svojej izbe. NAse dieta, ktore sa 5x za noc budi na kojenie....
No tak naozaj ju dal do izby - uspal bez problemov, s tym nemame problemy no a klasicky sa zobudila vo svoje casy. Hm... TAk on si myslel , ze ju ofaja s flaskou s vodou. Hehe, ona nie, ona kricala na mna, az kym som neprisla, nenakojila ju a zase v pohode zaspala. A takto dokolola. TAkze vysledok ten, ze nielenze sme nic neporiesili, ale ja sa este horsie vyspi, nakolko musim ist kojit do inej miestnosti a viac ma to preberie a kym zaspim, tak to tiez nieco trva. :unamused:
13. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, moc a moc gratuluju k narození Bětulky! A hodně zdravíčka a štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem se sem dostala až dneska a nestačím koukat, jak chcete snažilkovat...to vám závidím, já bych taky ráda, sousedka je v 5.tt, čekají druhé, tak tu budu asi smutnit.
13. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečka v albu :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahoj Iris, a jak to jinak doma jde? Co manža?
13. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky vam to rano blblo?
Jee, Betynka je nadherna. Len tisko zavidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lenci, a dokedy chces este kojit? Pretoze ta myslienka tvojho manzela je asi jediny sposob, ako Vikinku odnaucit z nocneho kojenia. Ale to o com pises presne poznam, pretoze ked sme Sebosa prestahovali do jeho izby, bolo to presne to iste. Kazde dve hodiny som letela vedla, bolo mi zima, nechcelo sa mi z postele - M teda nevstaval v snahe ho oklamat flasou, on proste spal ... Takze nakoniec sme ho prestahovali do jeho izby az ked sa budil tak 1-2 krat za noc, to som este zvladla....
13. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
DEni - no prave DAvid dnes spal u nej v izbe, aby miteda dokazal, ze jej staci dat flasu. Ale akosi nepomohlo. TAk ja neviem ako dalej pokracovat.....

HOlky, tak som si dnes povedala, ze vam aspon kus natocim VIku. Aj sme natacali, ale ako na potvoru, ona ked vidi kameru, tak vobec nerobi to, co ma a anvyse svojhlavo protestuje. Som chcela natocit aspon, ako pozna pismenka alebo tak, ona nie, papier s úpismenkami ani vidiet, kricala nie, nie a utekala. Tak skusim s nou ist von a kriedou na zem mozeme napisat pismenka a MOZNO sa jej bude chciet. Ale aspon nieco malo hodime na net, ked to nahrame do PC. No len skoda, ze tam nemam to, co treba. Ale budeme sa snazit to zachytit cez vikend, ked sme doma.
13. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A navyse ma stve, ze ona je vzdy ukecana a teraz, ked potrebujeme, tak bola zamlkla a bol problem z nej nieco dostat. :angry:
13. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Vika pozna pismenka? A ty chces, aby sme my, matky normalnych deti, mali depresie??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ona tak akurat vie ukazat na pismenko, kes sa jej opytam. Ze ukaz A, tak ukaze. Ale povedat to nevie. A napisat vie 2 pismenka - V a I. Co je ale polovica jej mena.
NO a dnes ze to teda natocim. A von si tak akurat robila zo mna srandu a behala vsade inde, len nie sa sustredit na pismenka. JA neviem co to ma dnes za den. Skusim zajtra. Akurat jednine, co sa mi podarilo natocit von, ako ukazuje tvary - kruh, stvorec,.... Ale aj to len tak salamunsky sa mi podarilo, lebo samozrejme nechcela ukazovat, tak som jej dala nalepky, ze vyzdobime tvary. TAk som top urobila tak, ze som jej dala nalepku aze chod ju nalepit do kruhu a tak podobne....
13. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale aj z tej abecedy - tak "aktivne" pozna tak maximalne polovicu abecedy, ostatne pismenka sa jej hocikedy pletu.
13. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak náš prcek pozná zcela jistě písmeno T a ukazuje ho a křičí hned že je to t jako Táta. Pak ještě M a B jako máma a bába ale to si teď začala nějak plést.
13. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :slight_smile:
jsme DOMA !!!!!
moc dekuji vsem za podporu, prani k narozeninam a k Betusce...
porod byl krasny a rychly, ale nastrih mam hrozny :cry: au...
to cekani na porod 4 dny na porodnim sale - muceni, psychicky jsem byla na Bohnice...
dekuju !!!!
14. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Ladi...super, že už jste doma :dizzy_face:

Kat, manža se snaží, je pozorný...jen to druhé mimi bych chtěla...dneska jsem se dozvěděla od ségry, že je těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teda...zatím 4.tt, takže fakt na začátku, ale doufám, že v únoru budu teta :wink:
14. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduska - jupi, uz si doma.Moc sme na teba mysleli. TAk co, ako sa zzivate ako 4 clenna rodina?Ide to sklbit?Manzel pomaha?????
14. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ladi, super, ze uz mas vsetko za sebou ... nastrih preboli, sme to tu s Kat rozoberali, kym si bola v porodnici :grinning:
A gratulka k nadhernej dceruske :slight_smile:
14. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ladi, já si včera říkala, že dneska vás třeba pustí :dizzy_face: A co? Jak to jde? Malá spinká? Co Davídek na ni, když už jste doma?
Nástřih je svinstvo :confounded: Teda sice jak pro koho, ale pro mě byl hnusný, auuuu :confounded: Až budeš mít čas, tak trochu popiš porod a tak všechno :dizzy_face: :wink:
14. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, to je fajn, že se snaží, snad mu to vydrží a už to bude ok :wink:
14. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
Davidek prijede dnes odpoledne od babicky, zatim jsme se szivali jen my 3. Noc trosku krusna, mala nez se chyti, tak buli, do toho rozmalovana loznice, spali jsme v detskem, ja sotva lezu atd. Ale zvladneme to. Od zitra ma Honza dovcu, dnes tu jsem s malou sama.

Dekuji Vam vsem.
Cekala jsem na porod v predpokoji na porodnim sale, vyslechla zive asi 30 porodu, coz me presvedcilo, ze pokud opravdu budu rodit normalne, nevydam ani hlasku :slight_smile:) Nektere rvaly, ze to bylo az neuveritelne.
Chudinky.
Voda ze me celou dobu crcela, a jeji pach nezapomenu do smrti a zveda se mi z toho zaludek.
Rvali do me horem dolem tablety na kontrakce, kdyz byly kontrakce vysoke, zase je tlumily. Slo o to, aby se zmekcily a otevrely porodni cesty. Nedarilo se to vubec. Ja uz psychicky na dne. Navic se mnou lezela celou dobu na pokoji pani z Kladna, Romka, a personal s ni mel dost problemy. Tak me nechali treba v noci spat na vysetrovne a tak... Meli pochopeni. Porad jen shanela cigara a snazila se utect...
V pondeli vecer jsem se psychicky slozila, tak mi dali nejaky oblbovak a svolili na rano se spinalem a cisarem.
Rano v 7 me doktor Sever jeste presvedcil, a domluvili jsme se, ze do 14h to jeste zkusime. V 7 tableta, v 9 tableta. Kontrakce, sice kopce, ale me uz to ani neprislo. Dorazil Honza, tak byla i sranda. Pak mi dopichli tu vodu a zacalo se priostrovat, ale ty bolesti me braly najednou jakoby uvnitr spodku. Ale uz celkem hnusne. Poslali me na pripravu a pak na porodni box. Asi v 11 to zacalo huste... Rozchazela jsem to, rozdychavala, ale uz jsem se nedokazala vycurat treba a motala se mi hlava. Od 12 kontrakce zbavujici smyslu. Tvare mi zhnuly, mela jsem pocit, ze spadnu z toho lehatka atd. Porad monitory, porad nekdo vysetroval. Pak me Honza sundal dolu a sli jsme na mic. To uz jsem lehce i kricela, ale spis jen tak AUuuu :grinning: Hopsali jsme, moc to pomahalo. MOC.
Pak prisel doktor, ze me vysteri, tak jsme se vydrapali nahoru a on, no vida, jdeme na to. Sebehlo se jich vic.
On tam sahnul a dole me to palilo najednou jak ohen, asi hlava. To uz jsem kricela, ze potrebuju na velkou a ze to boli ... Prisla pani doktorka, rekla ze si me pripravi, udelala nastrih (u nedonosencu se to fikne vic !!! aby si neublizili, to jsem nevedela). No, a opravdu behem dvou kontrakci byla mala jiz bezbolestne venku. Ja byla v transu, a tlacila bych furt dal, jsem si myslela, ze me ceka jeste neco horsiho.
:grinning: Takze krasa.

Po porodu a den po nem, pohoda. Pak se mi rozlil pres celou pravou pulku hematom, a dostala jsem z toho horecky a nejaky zanet. Takze antibiotika, do toho laktace, Betka... Narocne.
Mala byla den na JIPce a pak ji dali ke mne, je snad v pohode. Ale je to opravdu pidi midi miminko.
Na latkovky si chvilku pockame, i Pampers 1 ji musim ohrnovat, jsou ji velke.

A jinak Krc zlata, lepsi nez celej Apolinar :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek